Elvie Deodorising Body Spray (Perfumowany dezodorant do ciała)

Elvie Deodorising Body Spray (Perfumowany dezodorant do ciała)

Odświeża i orzeźwia całe ciało, pozostawia miękką nutę zapachu `Elvie`.

do torebki w sam raz

Używam go nie do ciała, tylko na ubranie, w oszczędnych ilościach. Idealny do torebki, co by się nim tak od czasu do czasu psiknąć w pracy np :) Ładnie pachnie, nie brudzi ubrań, nie tworzy plam. Ale przede wszystkim ma uroczy zapach, który stosunkowo długo utrzymuje się na ubraniu. Ot, taki sobie dezodorancik, ale w zasadzie godny polecenia.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1.

niespecjalny

Miałam 2 sztuki, z czego zużyłam 1 i trochę z drugiego. Tak jak zapach perfum jeszcze mogłam na sobie znieść, tak dezodorant nie przypadł mi do gustu. Wyostrzał jeszcze bardziej te świeże nuty, z początku był za ostry. Nie nadawał się do odświeżania ciała ze względu na zapach. Ze mnie na szczęście szybko znikał.
Długo męczyłam tę jeną zużytą sztukę a potem z ulgą wyrzuciłam puste opakowanie.
Więcej nie kupię.

Używam tego produktu od:kiedyś

KWC

Uwielbiam ten dezodorant!
Bardzo lubię zapach Elvie.Przy kupnie dezodorantu zawsze w mojej recenzji jest jedno najważniejsze.Otóż,żeby nie pozostawał białych śladów na ciele.Ten taki nie jest.Co więcej zawsze mnie uczono,że perfumowane dezodoranty utrzymują się krócej na ciele niż inne,a tu ciekawostka,ponieważ tego jak użyję o 8 rano to o godzinie 19 jeszcze czuję,a dla mnie to bardzo długo:):):)
Poza tym produkt jest bardzo tani i prawie w każdym katalogu jest w promocji:)
Zapach jak mówiłam jest śliczny,nie pozostawia białych śladów(naprawdę!),jest w śmiesznej cenie czy czegoś jeszcze można wymagać od dezodorantu?!
Jeżeli ktos wymaga tyle co ja wymieniłam wyżej to będzie zadowolony jak go kupi.
Polecam gorąco.

Używam tego produktu od:z 2 lata

depilacja opóźnianie porostu włosów

nietrwały zapach

Kupiłam go razem z wodą toaletową. Śliczny zapach, opakowanie typowe dla dezodorantów. Jednak zapach nie utrzymuje się cały dzień, po kilku godzinach, kiedy przychodzę do domu już nic nie czuc. Jeśli kupię wodę toaletową ponownie, zamówię i ten dezodorant.

Używam tego produktu od:tygodnia
Ilość zużytych opakowań:nicałe jedno

niedopracowany ;)

Pachnie niemal identycznie jak Elvie, może nawet ciut ładniej? ;) A Elvie lubię i to nawet bardzo :)
<UL>
<LI>niesamowite jest to, jak zapach dłuugo się trzyma - zastosowany raniutko, pachnie i pachnie, aż do wieczora! niejeden producent perfum powienien zazdrościć takiej trwałości zapachu ;)</LI>
<LI>brudzenia ubrań - nie odnotowano, białych śladów też nie ;) </LI>
<LI>i dochodzimy do zasadniczej kwestii - ochrony przed poceniem, a dokładniej jej braku... nie mam szczególnych problemów w tej sferze, ale wiadomo, że pewniej się czuję, kiedy użyję jakiegoś antyperspirantu... Ten dezodorant nie chroni przed poceniem nic, a nic :(
ale na plus mogę dodać, że przykrego zapachu raczej nie czuć :)</LI>
</UL>
Zaznaczona opcja "Tak" przy "czy kupisz ponownie" nie jest bynajmniej błędem! tak, kupię ponownie. bo uwielbiam zapach elvie, a ten kosmetyk skutecznie go wzmacnia. Czasem używam innego antyperspirantu, a na niego tego psikacza i jest ok :)
niemniej jednak do tego produktu wędrują 2 * :)