Color Trend, Lip Stix (Wykręcona kredka do ust)

Color Trend, Lip Stix (Wykręcona kredka do ust)

Zgłaszająca osoba: Pepssi

Wygodnie wykręcana, miękka, soczysta i w zabójczych kolorach - nowa kredka do malowania ust!

Kolory:

-Romantic Rose (różowy)

-Nude Pink (blady różowy)

-Surreal Brown (brązowy)

-Modern Mauve (bordowa)

Cena: 15,90zł / 1g

Słaba

Produkt zakupiłam juz dawno dawno. Ostatnio wygrzebalam go ze swojej kosmetyczki i postanowiłam wykończyć. Posiadam kolor Romantic Rose. Jest to przygaszony róż.

+aplikacja
+kolor
+cena
+wydajnosć

-trwałość!!! (fatalna)
-jak się za dużo wykręci to nie da się wkręcić... trzeba wcisnąć palcem co jest niehigieniczne.

Ogólnie duże nie.

Używam tego produktu od: długiego czasu

Nawet może być.

Spodobał mi się pomysł na szminkę w kredce. Miałam odcień Nude Pink, wydawał się najbardziej naturalny ze wszystkich. Na ustach wyglądał niepozornie, chociaż lubił wchodzić w załamania ust, jak nałożyłam go za dużo. Pachniał typowo dla szminek i błyszczyków Avon, jakby waniliowo. Opakowanie fajne, mechanizm wysuwający się nie zacinał.

Używam tego produktu od: dawna

Nie dla mnie...

Wybrałam odcień Nude Pink (blady/zimny róż). Kredka posiadała kremową, choć nieco suchą konsystencję. Niestety, na ustach wyglądała sztucznie, śmiem nawet twierdzić, że tandetnie. Co więcej, zdarzało się jej podkreślać suche skórki, zatem wypielęgnowane usta to podstawa.

Ilość zużytych opakowań: 1: Nude Pink

małgorzata kożuchowska o nowym zapachu avon

tylko na idealnie gladkie usta

mam kolor: Nude Pink (blady różowy)

-kolor sliczny, lubie jasne kolorki na ustach i ta jest idealna
-niestety, nawet maly defekt (np. suche usta cale czy w jednym miejscu) psuje efekt. bardzo widac wszystkie niedoskonalosci , takze polecam tylko dla idealnie gladkich ust :-)
-krotko sie trzyma na ustach,
-dla utrwalenia stosuje na nia jeszce bezbarwny blyszczyk, troszkee przedluza kolor,ale nie za dlugo

kupie ja jeszce raz na pewno , ze wzgl na przede wszystkim kolorek.

cena tez fajna :) 9,90 w promocji

Używam tego produktu od:3 miesiecy na zmiane z innymi

Fajny pomysł

Spodobal mi sie pomysl pomadki w kredce, dosc oryginalne :) Wiec sie skusilam i.. nie zawiodlam. Fakt, kredka moglaby byc troche bardziej trwalsza, ale mozna to uzyskac stosujac np bezbarwnego blyszczyku na nia ;)
Moj kolor to Nude Pink ^^ =polecam=

Używam tego produktu od: miesiaca
Ilość zużytych opakowań: prawie 1

nie warto

mam kolor rozowy ale nie ten najjasniejszy,latwo sie ja rozprowadz,trudno sie ja wykreca,zabyt matowa,trwalosc praktycznie zerowa a to dla mnie najwazniejsze:/

Używam tego produktu od:miesiaca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Bardzo dobra

Dla mnie bardzo dobra. Mam najjaśniejszy odcień, bardzo lubie takie jasne kolorki. Dla mnie nie jest ona zbyt matowa.Jestem z niej zadowolona. Jest miękka i łatwo się rozprowadza. Napewno się skuszę na ponowny jej zakup, tym razem może w innym odcieniu :)

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

zbyt matowa

Miałam kredkę w odcieniu najjaśniejszego różu. Byłaby dobra, gdyby nie dawała tak trupiego efektu... Ale może to kwestia po prostu źle wybranego przeze mnie koloru. Co nie zmienia faktu, że jak dla mnie kredka była zbyt matowa. Powinna nawilżać i nadawać trochę blasku, niestety tego nie robiła. Zużyłam ją tylko dzięki temu, że nakładałam na nią dodatkowo bezbarwny błyszczyk - samodzielnie nie nadawała się do stosowania.

Używam tego produktu od: przez pół roku

To nie to...

Było napisane "kredka". Spodziewałam się czegoś cieńszego a nie grubego i nieporęcznego "grafitu" tej "kredki". Kupiłam odcien "Surreal brown" - jak lubię brązy tak ten jest paskudnie mocny i ciemny. I jakaś taka jest matowa strasznie, nie no, nie polecam.

Używam tego produktu od:5 mcy
Ilość zużytych opakowań:W trakcie pierwszego

no prosze!

mam odcin nude pink, daj piekny, naturalny efekt, swietnie wspolgra z blyszczykiem w delikatnym, mlecznorozowym kolorze(maybelline)
a nie spodziewalam sie.
daje delikatny kolorek, nie wysusza, latwo sie wykreca i latwo mozna sie nia umalowac, w promocji za 12 zl...i kolorek o ktorym zawsze marzylam i ktory jest idealny.
po prostu jestem bardzo zadowlona.

bardzo dobra

Bardzo fajowa ta kredka. Myślałam, że będzie twarda, ale jest taka w sam raz, nie za mięka, żeby się nie rozwaliła i nie za twarda, można ładnie podkreślić usta. Próbowałam kolor Modern Mauve i bardzo ładnie wygląda. Trzymała pół dnia, mimo jedzenia i picia.