Nature EDT

Nature EDT

Odkryj naturalną czystość i harmonię wody toaletowej przepełnionej energią przyrody i wskazującej na życie w całkowitej zgodzie z przyrodą. Zapach aksamitnych mchów i kruchej kory, soczystość mandarynki zmieszana z rozedrganym tchnieniem róży, jaśminu i frezji...

Kategoria zapachowa: kwiatowo-zielona

Nuty zapachowe:
nuta głowy: mandarynka, listki mięty
nuta serca: jaśmin, konwalia
nuta bazy: cedr, mech dębowy.

coś dziwnego!

Dawno temu miałam wersję bez atomizera. Wydawał mi sie taki świeży,naturalny, dziewczęcy, piękny..
Po latach postanowiłam kupić ponownie i .. wielkie rozczarowanie. Z buteleczki czuć woń dawnego Nautre, natomiast na skórze czuje... konwaliowy smrodek!
Nie wiem o co chodzi, czy zapach inny, czy mój gust się tak zmienił?! Jest w nim coś, co mnie odpycha :( Użyłam go dwa razy i stoi na półce
Szkoda..

Używam tego produktu od: wróciłam do niego po latach
Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie, zaczęte drugie i męczę

"Nature" ciągnie od lasu

Nie tak powinna wg mnie pachnieć woda toaletowa w zielonej buteleczce o nazwie "Nature".

Zdecydowanie zbyt dużo w tej kompozycji runa leśnego - paprotkowo-drzewnej goryczki i mchu a za mało zieloności soczystej i świeżej.

Są co prawda jeszcze kwiatki, ale trochę to wszystko przyciężkie... taki trochę aromatyczny Schwarzwald...

Zapach jest mocny i podąża bardziej w stronę wody kolońskiej, niż damskiej wody toaletowej.

Nie taka natura mnie kusi i nęci.

PLUS za fajną buteleczkę (mam miniaturę 5 ml w starej wersji)

Trwałość: dobra

Ilość zużytych opakowań: miniatura 5 ml.

Przepiękny!

Zapach idealny, odświeżający, rześki i faktycznie kojarzący się z naturą. Czuć cedr, cytrynkę, limonkę. Mocno kojarzy mi się z morzem i bezchmurnym niebem. Perfumy zdecydowanie z kategorii \'eko\' i \'zielone\' (ze względu na zapach, składu nie analizowałam). Czuć miętę, ale tylko w oddali, może troszkę konwalię. Podoba mi się to, że w ogóle nie jest gorzki ani surowy, jest ciepły, minimalnie słodki. Gwiazdkę odejmuję tylko dlatego, że dosyć krótko się trzyma, a nie jest tani.

Minusy:
-krótko się trzyma,
-jest drogi.

Cechy neutralne:
-standardowe opakowanie.

Plusy:
-piękny zapach, idealne połączenie zapachu natury z kwiatami i delikatną słodyczą.

Używam tego produktu od: kilka lat
Ilość zużytych opakowań: jedno pełne opakowanie

Do czego służą te przedmioty? [Odpowiadają mężczyźni]

raczej pudrowy a nie świeży

jak dla mnie to tańsza wersja droższych perfum (cacharel) tyle że ten zapach nie rozwija się zbytnio (kupiłam w promocji z kuponami za 17 zł ...:)
Uważam że nie należy sugerować się świeżym kolorem i motywem liścia. Ponadto zauważyłam, że ten zapach musiał sie zmienić z biegiem czasu albo we Francji sa troche inne egzeplarze (kilka lat temu będac we Francji dostałam go w YR jako gratis do zakupów i totalnie mi się nie podobał bo był strasznie zimny i intensywny) ta "wersja " jest :
ciepła, pudrowa,kwiatowa, mocno trzyma się zapach ubrań (gorzej skóry) zapach jest jak najbardziej kobiecy. Jest trochę mdły (czyli w czasie podroży może źle wpływać na samopoczucie żołądka). Ale ogólnie jestem zadowolona, nie jest jakiś świeży trawiasty ale kwiatowy, słodki, przypomina mi jakis zapach z górnej półki (oprócz cacharel) może Guerlain Aqua Allegoria.
Nie wiem jak ocenić opakowanie, bo ogólnie wydaje mi się góówniane ale tylko wizualnie natomiast wytrzymałościowo jest ok, nic się złego nie dzieje, wydaje mi sie ze kiedyś opakowanie było ładniejsze a to jest takie jak w katalogach avonu.

SŁODKO-GORZKI, INTENSYWNY, PUDROWY, a tak najogólniej to taki ponadczasowy

Używam tego produktu od: kilku miesięcy z przerwami
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie w trakcie

urzekająca prostota

Opisuję Nature EDP bez atomizera.

Jest to zapach prosty,niewinny, przywołujący na myśl lato, i świeżo skoszoną trawę. Jest słodkawy i świeży, przy czym nie ma w sobie nic z tych świeżych zapaszków co to przypominają odświeżacze do totalety typu DKNY Be Delicious.
Nature to zapach niezwykle kobiecy, ubiera w zieloną, naturalną poświatę, zapach na co dzień, po domu, na spacer, lub gdy po prostu chcemy pachnieć w delikatny i nienarzucający się sposób.
Zapach, mimo, że dość płaski, to potrafi zmienić się namojej skórze. Nie jest to zapach wysublimowany, ale ma coś co bardzo mocno przyciąga, że sama nie mogę się przestać obwąchiwać.
Nature napewno sprawdzi się w wiosenne i upalne dni, a nawet zimą, gdy nie możemy się już doczekać ciepłych dni.
Trwałość jest przyzwoita- do 4 h na skózrze, za co 1 gwiazdkę odejmuje, jednak w połączeniu z żelem, balsamem i dezodorantem z tej serii, które bardzo polecam, to trzeba przyznać, że daje radę.
Jedyny minus to cena. 130 zł to za dużo. Nigdy nie żałuje pieniędzy na perfumy i mam w swojej kolekcji wiele flakoników, i ten po prostu ma zbyt wygórowaną cenę co do jakości, za to odejmuję pół gwiazdki. I w promocji też go dostać nie można. Ja go sobie zakupiłam gdy Yves Rocher rzuciło groupony ze zniżką 50%. Więc mi się udało.
Bardzo gorąco polecam ten perfum!

Używam tego produktu od: 5 misięcy
Ilość zużytych opakowań: 1x75 ml

Oddech natury

Zapach na codzień, lekki, nienarzucający się, dający oddech, świeżość, nie jest to zielona herbata której nie znoszę i obawiałam się patrząc na flakon ale przyjemny lekki niealkoholowy aromat:)

Używam tego produktu od: 1 rok temu

zielona woda ;-)

Zielono - kwiatowy, zupełnie nie rozwijający się zapach. W dodatku w wersji bez atomizera i jakiekolwiek próby użycia go kończyły się zalaniem i irytacją ;p.
Proces był taki: dostała je moja mama, nie spodobały jej się i drażnił brak atomizera (był to taki mały, plastikowy koreczek w kształcie przezroczystej kropelki - nawiązujący do "zielonej" zawartości butelki), na mnie także nie zrobiły wrażenia i nawet u siostry - w tamtym czasie fanki czystych i świeżych zapachów YR - nie zaskoczyły.
Pamiętam jak śmiałyśmy się we trzy, że osoba obdarowująca mamę również brała udział w procesie testowania - nie gustowania w nich - i przekazywania dalej :).
Wylądowały więc u znajomej, która cieszyła się każdym zapachem i przyjmowała wszystko. Może na tym etapie ich wędrówka została zakończona :).
Świeży, banalny, płaski zapach zupełnie nie ewoluujący. Typowy statyk.
Flakon pospolity okrutnie i plastikowy.

Używam tego produktu od: nie licząc prób nie używałam
Ilość zużytych opakowań: 1 duża butla - zaczęta

chyba weźmiemy rozwód

jestem w dość dużej rozterce, bo jest to zapach, który towarzyszy mi od wielu lat i chociaż nigdy nie był moim KWC, to mam do niego wielki sentyment. pomimo to coś się albo ze mną albo z Nature ostatnio stało i nie jest to już taka sama przyjaźń jak dawniej.
ocenie poddaję właściwie dwa zapachy, ponieważ moim zdaniem perfumy YR w Polsce i za granicą baaardzo się różnią i to niestety na niekorzyść tych pierwszych :( możliwe też, że dodatkowo z biegiem lat zmienił się sam zapach, co czasem się zdarza.
wersja Nature, od której zaczęłam, pochodziła od mojej ciotki z Anglii-bardzo mi się spodobała i chociaż nie była kupiona dla mnie, podebralam ją :))))))) potem, mieszkając w Berlinie, kupiłam już własną i to EDT, przede wszystkim ze względu na atomizer i to,że była lżejsza. oprócz koncentracji zapachu obie te wersje nie różniły się niczym. zapach był piękny-z wyraźną nutą świeżej trawy,liści,frezji i hmmm...jakby słońca (nigdy nie czułam tam nut cytrusowych,tylko zielono-kwiatowe). czuło się taką świeżość,czystość oraz miękkość i lekkie ciepło w głębszych warstwach perfum. nie przepadam za bardzo ciepłymi zapachami,ale odrobina nie zaszkodzi-Nature było w sam raz! dodam, że używałam także balsamu z tej serii-zapach również zupełnie inny od tego dostępnego w Polsce!!!
niedawno po dużej zniżce (-60%) kupiłam kolejne EDT,tym razem z rodzimego katalogu-i nie wiem o co chodzi! Nature nagle zrobiło się wielką konwaliową bombą w formie "wody kolońskiej"...nie mam nic przeciwko konwaliom, ale w umiarkowanej ilości, a nie tak jak tu. zapach jest zimny, kręci w nosie, jest babciowaty, nieprzyjazny przez minimum pierwszą godzinę (potem czuję słaaabe echa dawnego Nature) i tak sobie stoi od 4 miesięcy, zużyty może w 5% (do sklepu czy na obiad do mamy:)) ta sama historia z balsamem-nabiera na mojej skórze jakby "spoconej" woni, a ten "niemiecki" przyprawiał mojego ówczesnego faceta o drżenie...hmmm.

zaznaczyłam opcję "nie wiem" przy kupnie, bo szykuje mi się powrót do Berlina, więc kto wie? chociaż wątpię,bo jest wiele zapachów,które dużo bardziej mi odpowiadają (m.in. mój KWC Eau de Cartier) i mój gust stał się przez lata bardziej wyrafinowany:)

ahaaaa,dodam jeszcze koniecznie,że męska wersja Nature to mój ABSOLUTNY KWC wśród męskich zapachów i na pewno kiedyś go kupię dla siebie-doskonale się w nim czuję, jest niesamowity i wciąż taki sam! żałuję,że teraz kupiłam damską wersję,ale cóż...przynajmniej tanio:) jakoś zużyję.

Używam tego produktu od: 8 lat z dużymi przerwami
Ilość zużytych opakowań: 1x75ml (EDP pochodzące z Wlk.Brytanii) 1x60ml (EDT kupione w Niemczech) 1x60ml (EDT kupione w Polsce)

jak cisza przed burzą

Ciekawy zapach, z innej epoki, nie podobny do wszystkich mi znanych, a jednocześnie taki znajomy...
Dziwne, nie umiem tego wyjaśnić,a zbliżając się do niego mam takie mieszane uczucia.

Na początku mnie odrzucił, poczułam ,,babciną szafę, przepełnioną naftaliną, skojarzył mi się ze starym mydełkimem nieznanego pochodzenia, przykrytym pod stertą grubych swetrów. A jednak coś w nim bije, jakieś wnętrze pełne niepokoju. Ktoś napisał że jest zbyt statyczny - owszem jest na początku - potem coś się zmienia, coś się w nim rodzi... nie umiem sama tego opisać...

Używam tego produktu od:testy
Ilość zużytych opakowań:może kiedyś...

miła woda

Kupiłam ją kiedys i bardzo mi pasowała. po prostu ten zapach zielska mi odpowiadał. Nie można się spodziewać cudów w kwestii trwałości, to po prostu woda toaletowa - stopniowo słabnie.
Zapach w sam raz do użytku codziennego, szczególnie w cieplejsze dni.

Używam tego produktu jakiś czas temu

Dziwny

Zimny, zielony, bez żadnej cieplejszej nutki, która może dodałaby mu życia. Bo jest jakiś taki płaski i statyczny. Nie zmienia się tylko po prostu stopniowo słabnie. Generalnie zapach zielska, raczej nieciekawy i niekobiecy. Jeszcze gdyby zielsko było jak żywe to przynajmniej byłby intrygujący. Ale jest jakieś sztuczne. Nie moja bajka.
Buteleczka dosłowna do bólu. Nie podoba mi się. Zero finezji.

Używam tego produktu od:?
Ilość zużytych opakowań:testy

o nie...dziękuję

Wzięło mnie na oceny YR to ocenię i to...
używałam tą wodę kiedyś i niestety...
razn , ze zapach nie mój, taki zielony, trawiasty to jeszcze kompletnie nietrwały.
Flakon idealnie pasuje do zawartości, żadna rewelacja i jeszcze do tego moja wersja nie miała atomizera.
Ogólnie nie polecam.

Używam tego produktu od: rok temu, może dłużej
Ilość zużytych opakowań:50 ml i miniaturka