Purete Thermale, Demaquillant Yeux Sensibles (Płyn do demakijażu oczu wrażliwych)

Płyn przeznaczony dla oczu wrażliwych, dokładnie i delikatnie zmywa makijaż. Wzbogacony o wyciąg z chabra i prowitamine B5, działa kojąco na zmęczone oczy usuwając opuchnięcia i zaczerwienienia.
Cechuje go doskonała tolerancja przez skórę wokól oczu. Posiada ph zgodne z pH łez. Został przetestowany na osobach noszących szkła kontaktowe. Jest to produkt hipoalergiczny, testowany pod kontrolą dermatologiczną i okulistyczną na osobach o wrażliwych oczach.

Dla wrażliwych oczu

Pierwsza sprawa - cena. Ale to nie jedyna wada. Średnio rozpuszcza makijaż i wcale nie wodoodporny. Demakijaz robię tak jak przykazano: moczę wacik kosmetyczny, czekam do 10 sekund i ... owszem, wacik jest brudny, ewidentnie widać efekt rozpuszczenia makijazu, ale oczywiście nie całego. Zwykle powtarzam czynność z dwa-trzy razy, a i tak mam wrażenie, że nie do końca usunełam makijaż. Wtedy zaczyna sie w miare lekkie pocieranie, co generlanie nie jest wskazane na skórę pod oczami (jeśli się jednak na to decyduje, zawsze od zewnątrz do wewnątrz!). Może teraz o zaletach. Na pewno łagodny, nie drażniący, przyjemny zapach. Bardzo delikatny!Moje oczy nie swędzą, nie pieką i nie dają żadnych oznak niezadowolenia.
Nie jest to jednak dla mnie hit i niestety taki sam efekt można otrzymać przy znacznie tańszych kosmetykach.

Ilość zużytych opakowań: pierwsze

świetny

Odkryłam go niedawno, gdy ulubiony dotąd La roche nie poradził sobie z moim nowym tuszem. I jestem bardzo zadowolona. Bardzo dobrze zmywa makijaż, a jednocześnie nie podrażnia moich baaardzo wrażliwych oczu. Nie jest "tępy", łatwo się go stosuje. Cena mogłaby być trochę niższa.

Ilość zużytych opakowań: 1 szt.

świetny płyn

Zacznę od tego,że jest to napawde dobry produkt. zmywa nawet wodoodporny makijaż nie podrażniając przy tym oczu. Jest bardzo wydajny. Cena jest dość wysoka jak za tą pojemność 150ml. Ale nie ukrywajmy za dobrą jakość trzeba zapłacić. Jest to dobra firma, która produkuje świene kosmetyki do twarzy.

Używam tego produktu od: od miesiąca

Katarzyna Gudan fryzura karnawałowa 02

Doskonały, ale ta cena...

Świetnie zmywa najmocniejszy makijaż, czy wodoodporny czy nie - bez znaczenia - radzi sobie równie dobrze. Nie podrażnia, nie pozostawia tłustego filmu. Przykładam wacik i po chwili cały makeup jest na nim. Bez żadnego tarcia!
Zmywanie makijażu takim kosmetykiem jest czystą przyjemnością. Dostałam go w prezencie i niestety drugi raz go nie kupię ze względu na cenę i dość słabą wydajność. Właśnie za to odejmuję jedną gwiazdkę, poza tym jest perfekcyjny.

Jeśli kogoś stać na mało wydajny płyn do makijażu za 50 złotych to polecam serdecznie. Ja tymczasem będę szukać tańszego zamiennika.

niezły, ale nie za tą cenę

Zmywacz bardzo przyzwoity - ciężko mi co prawda zmyć nim bardzo dokładnie makijaż, ale jest to trudna sztuka też dla innych produktów do demakijażu oczu, jeszcze na absolutnego wymiatacza się nie natknęłam.
Natomiast za mniejszą cenę to samo osiągam L\'Orealem - a może nawet ciut lepiej. Moje oczy nie są też jakoś super wrażliwe, dlatego wracam do sprawdzonego dwufazowca.

Używam tego produktu od: 2 mies.
Ilość zużytych opakowań: 1 x 150

Najlepszy płyn do demakijażu!

Póki co jest to mój absolutny KWC. Rewelacyjnie ściąga tusz oraz cienie i inne specyfiki z powiek. Zwilżając wacik ponownie- widać jak kosmetyki się rozpuszczają pod wpływem płynu.

Produkt nie zostawia filmu, nie podrażnia. Nie widzę minusów. No ...poza ceną, jest dość wysoka, ale o okolice oczu warto zadbać z racji, że skóra jest tam wyjątkowo cienka.

Polecam :)

Używam tego produktu od: jakiegoś czasu :)

super

Dostałam w prezencie 2 małe opakowania i liczę na kolejne (bo jednak jest to produkt dość drogi) ;)
Mój ideał jeśli chodzi o demakijaż oczu- nie szczypie, nie podrażnia, wręcz nawilża! i rewelacyjnie zmywa wszystko (również wodoodporne tusze) bez konieczności mozolnego tarcia ;)

jedyny minus = cena :(

Ilość zużytych opakowań: 1 małe (30ml)

bardzo dobry

Moj pierwszy plyn do demakijazu! Do tej pory przez tyle lat jakos radzilam sobie bez nich.
To przyjemnosc go uzywac. Pieknie pachnie, nie podraznia oczu, sprawia ze skora wokol oczu jest odzywiona i pieknie wyglada. A co najwazniejsze robi to, co do niego nalezy - doskonale zmywa makijaz.

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

może być

Faktycznie bardzo delikatny płyn. Noszę soczewki kontaktowe i raz zapomniałam ich zdjąć do demakijażu i naprawdę ani przez chwilę nie poczułam żadnego pieczenia oczu! Dobrze zmywa tusz (nie wiem jak z wodoodpornym bo nie używam). Jednak troszkę za dużo wylewa się go na wacik, jest drogi i nie wydajny (mi starczył ledwie na miesiąc). Zapach przyjemny.

Używam tego produktu od: używałam kilka miesięcy temu
Ilość zużytych opakowań: dwa duże

Niezawodny !!!

Jest świetny pod każdym względem :

-nie drażni oczu
-neutralny zapach
-skutecznie zmywa make-up
-nie wysusza okolic oczu

Jedna mała wada to opakowanie. Rozlewa się przy nalewaniu na płatek kosmetyczny. Mógłby być "dziubek" pod nakrętka.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: ok.1 na kwartał

Nie podrażnia oczu

Bardzo przyjemny płyn do demakijażu oczu . Wystarczył mi na 2 miesiące , jest bardzo wydajny . Delikatny i skuteczny . Oczy nie są podrażnione , powieki nie wysuszone . Lepszy niż kosmetyki dwu fazowe , które zostawiają tłustą warstwę na powiece . Nie korzystam z tuszy wodoodpornych , więc nie wiem jak sobie poradzi z takim makijażem .
Kupię na pewno jeszcze nie raz

Używam tego produktu od:kilku miesięcy

całkiem dobry

Używałam tylko miniaturki ale starczyła na dość długo więc myślę, że mogę ocenić. Bardzo dobrze zmywa makijaż (nie używam wodoodpornego), łagodna dla oczu,żadnych podrażnień nie odnotowałam. Nie trzeba pocierać mocno. długo nie używałam płynów do demakijażu oczu bo miałam traumę po jakimś dawnym płynie ziaji. Ten jak najbardziej się sprawdził choć chyba nie jest bez wad. Użyłam go raz czy dwa do zmycia całej twarzy i skóra była mocno ściągnięta, obawiam się, że przy długim użytkowaniu może wysuszyć skórę wokół oczu. Bardzo przypomina mi płyn micelarny Vichy w swoim działaniu, tylko zapach ładniejszy.Używam tego produktu od:używałam niedawno
Ilość zużytych opakowań:miniaturka 30ml
Dokładam jedną gwiazdkę - kupiła duże opakowanie i jestem bardzo zadowolona. Trzymam płyn w zimnym miejscu i po użyciu mam odczucie super odświeżonych oczu.