Moschino, I Love Love EDT

Moschino, I Love Love EDT

Zapach 'I Love Love' rozkwita bukietem żywych, radosnych nut. Od pierwszego tchnienia wzbudza wszechogarniające uczucie miłości i szczęścia. Musująca nuta głowy łączy soczystą świeżość cytrusów z cierpkim smakiem czerwonej porzeczki. Wielobarwna i kobieca nuta serca urzeka delikatnym brzmieniem herbacianej róży i zachwyca urokiem konwalii czule otulonej liśćmi cynamonu. W głębi kompozycji zmysłowe piżmo współbrzmi z ciepłą wonią cedru i drzewa tanaka. 'I Love Love' niczym zmysłowy poryw nakazuje ulec miłości. Flakon i opakowanie zachwycają ferią barw, wyrażają emocje, które towarzyszą miłosnym uniesieniom. Sylwetka flakonu nawiązuje do słynnej formy 'Cheap And Chic'. Ekstrawaganckie połączenie turkusu i pomarańczowego graffiti komunikuje intensywność uczucia namiętności.

Kategoria: kwiatowo-owocowa

Nuty zapachowe:
nuta głowy: pomarańcz, grejpfrut, czerwona porzeczka
nuta serca: wodna lilia, herbaciana róża, konwalia, cynamon
nuta bazy: piżmo, drzewo cedrowe, drzewo tanaka

0% jesień/zima 100% wiosna/lato

Słodka rozkosz

Kocham słodkie perfumy, a MoschinoLove się na pewno do nich zaliczają. Zapach naprawdę urzeka. Ja się od nich uzależniłam i często do nich wracam. Jest on słodki, jednak nie dusi, nie mdli. Utrzymuje się całkiem długo na ubraniu. Bardzo podoba mi się flakonik. Jest zabawny, kolorowy. Na pewno przyciąga uwagę i nie można przejść koło niego obojętnie. Polecam nie tylko słodkim dziewczynkom :)

Mój KWC!

Perfum ma cudowny, świeży, trwały zapach. Kupuję go już od kilku lat i mimo że czasami zdarza mi wybierać inne perfumy to Moschino ma w sobie coś wyjątkowego co sprawia, że i tak do niego wracam.

moje pierwsze "poważne" perfumy.

Od zawsze ciągnęło mnie do form i zapachów, które co prawda nie są kiczowate, ale daleko im do klasyki. Jeremy Scott i Dolce & Gabbana, w najlepszych kolekcjach. Choć na co dzień ubieram się elegancko, cenię wysokie krawiectwo, to zawsze potrzebuje jakiegoś jokera w wyglądzie, a jeżeli na takowego nie mogę sobie pozwolić, to nim są perfumy albo paznokcie.

Dlatego pewnie gdy mój gust zaczął się krystalizować, sięgnęłam po tego cukierka. Nawet nie wiedziałam, co to za marka. Zupełny perfumowy żółtodziób wybrał sobie obłędnie słodkie, cukierkowe perfumy. Wracałam do nich niejeden raz, wciąż mam ogromny sentyment do formy tego zapachu. Utrzymuje się przez cały dzień, jest gnijący, ale przy tym bardziej infantylny, dziecięcy. Jestem oczarowana, choć nienawidzę cytrusów, a tu się mocno wybijają.

Pokaz Moschino jesień-zima 2017/2018

Słodkie, trwałe, wielu sie spodobają

Perfumy pierwszy raz miałam okazje poczuć na koleżance, bardzo mi sie spodobały, sa słodkie ciekawe, utrzymują sie długo na ciele, w promocji w Rossmanie można dostać juz za 80 zł. Warte wypróbowania, sprawdza sie na prezent ponieważ maja takie typowe słodkie nuty jakie podobają sie wielu kobietom

Idealne orzeźwienie

Uwielbiam te perfumy w okresie wiosny i lata - są orzeźwiające, cytrusowe, świeże. Pachną młodością i beztroską i w komplecie ze zwiewną letnia sukienką są nie do pokonania w tej półce cenowej :)
Także bardzo fajna, oryginalna buteleczka, dla niektórych może i trochę tandetna, jednak ja naprawdę ją lubię - bardzo dobrze odwzorowuje charakter zawartości ;)
Jedyny zarzut ode mnie - to, że trwałość mogłaby być lepsza, jednak jak na EDT i tak dobrze się trzymają :)

Grapefruit

Moschino dostałam w prezencie od MŻ...głupio mi było przyznać się że zapach w ogóle mi nie odpowiada czułam cały czas mocny grapefruit a raczej skórę cytrusa...w ogóle zapach się nie rozwijał cały czas ta sama intensywna woń...zero współpracy z moją skórą.

Moschino to jedne z moich ulubionych kompozycji zapachowych i świetnie wpisujące się w każdą okazję. Lekkie, orzeźwiające i przede wszystkim trwałe tak by innych ogarniał pozytywnych szał naszego zapachu!

PLUSY:
+ Przepiękna kompozycja zapachowa cytrusów,
+ Równie piękne, poręczne wykonanie buteleczki, której szkoda po zużyciu perfum wyrzucać,
+ Dostępność w wielu dużych sieciowych drogeriach jak i mniejszych,
+ Cena promocyjna adekwatna co do jakości produktu (niestety w wielu drogeriach np Hebe perfumy mają bardzo zawyżoną cenę),
+ Trwałość odpowiednia, bo około 5-6 h na ciele,
+ Nie uczula oraz nie podrażnia.

MINUSY:
Brak!

PODSUMOWUJĄC:
Zapach polecam dla każdej kobiety, która uwielbia owocowe kompozycje. Zdecydowanie uwielbiam go używać latem oraz jesienią, aby zapach nadawał mi pozytywnego tonu na cały dzień! :)

Świeży, lekki, na lato

Nie lubię cytrusowych perfum, ale ten pozytywnie mnie zaskoczył - lekki, świeży cytrusowy. Gdzieś tam przebija nutka różana. Idealny na lato, bardzo optymistyczny, młodzieżowy. Trwałość około 3h. Cena moim zdaniem trochę zbyt wygórowana. Dla mnie to taki zapach dla licealistek, jest niebanalny i bardziej nadaje się na spacer nad morzem niż na randkę czy biznesowe spotkanie. Opakowanie wesołe, ciekawe.

Jedne z najlepszych

Piękny, lekki owocowy zapach. Jestem zakochana w nich od pierwszego powąchania :) idealne na codzień jak i na wieczór. Nie są ciężkie,więc nadają się nawet na upalne lato.

Must have na lato

Zapach ten znam od lat, jednak w ubiegłym roku postanowiłam go zakupić przy okazji promocji w hebe (100 ml za około 130 zł). I tak o to został ze mną na dłużej- tego roku również znalazł się w mojej letniej kosmetyczce. Zapach jest świeży, wyraźny, ale nie przesadzony. Pasuje zarówno na dzień, jak i na luźne wieczorne wyjście. Plusem jest także ciekawy flakon. Osobiście kupię jeszcze nie raz.

fajny

Otrzymałam love love w podarunku, jest przyjemny i dość słodki czyli to co lubię . Jednak jakoś nie zagości na pierwszym miejscu w mojej gablocie zapachów. Może być na zakupy żeby się popsikać ale żeby skradł moje serce to jakoś mniej. Może akurat u koloś jego to nr 1 u mnie spada na nr 5 :) jednak testujcie i sprawdzajcie same co do kogo pasuje :)

Mój ukochany zapach

Poznałam go dzięki koleżance z licealnej ławki dokładnie 10 lat temu i kocham go do dziś :) świetny, orzeźwiający zapach. Trafił prosto w moje gusta. Zapach mógłby być trwalszy, ale poza tym - nie mam nic do zarzucenia. Bardzo poręczny flakonik.