Moschino, I Love Love EDT

Moschino, I Love Love EDT

Zapach 'I Love Love' rozkwita bukietem żywych, radosnych nut. Od pierwszego tchnienia wzbudza wszechogarniające uczucie miłości i szczęścia. Musująca nuta głowy łączy soczystą świeżość cytrusów z cierpkim smakiem czerwonej porzeczki. Wielobarwna i kobieca nuta serca urzeka delikatnym brzmieniem herbacianej róży i zachwyca urokiem konwalii czule otulonej liśćmi cynamonu. W głębi kompozycji zmysłowe piżmo współbrzmi z ciepłą wonią cedru i drzewa tanaka. 'I Love Love' niczym zmysłowy poryw nakazuje ulec miłości. Flakon i opakowanie zachwycają ferią barw, wyrażają emocje, które towarzyszą miłosnym uniesieniom. Sylwetka flakonu nawiązuje do słynnej formy 'Cheap And Chic'. Ekstrawaganckie połączenie turkusu i pomarańczowego graffiti komunikuje intensywność uczucia namiętności.

Kategoria: kwiatowo-owocowa

Nuty zapachowe:
nuta głowy: pomarańcz, grejpfrut, czerwona porzeczka
nuta serca: wodna lilia, herbaciana róża, konwalia, cynamon
nuta bazy: piżmo, drzewo cedrowe, drzewo tanaka

10% jesień/zima 90% wiosna/lato

Mega zapach

Moje ulubione perfumy jak zreszta wszystkie z firmy moschino są bardzo długotrwałe i bardzo wydaje uwielbiam ten zapach często wracam do tego zapachu szczególnie latem.zapach jest dość słodki ale nie mdlący naprawdę polecam

Słodki idealny na lato

Jesden z moich ulubionych zapachow na lato. Super opakowanie, dobrze rozpyla. Zapach jest slodki, intensywny i utrzymuje sie spokojnie caly dzien. Jak dla mnie na lato idealny ;) Bardzo go lubie

Mieszane uczucia

Perfumy udało mi się kupić w dużej promocji w Rossmannie, więc nie jest mi żal pieniędzy. Kwestii samego zapachu nie poruszę, bo jest to kwestia subiektywna. Na pewno perfumy są bardzo trwałe na skórze, jak i na ubraniach. Pozostawiają swój zapach na bardzo, bardzo długo. Natomiast wydaje mi się, że przy tym są mało wydajne. Nie psikam ich dużo, ale jakoś w porównaniu do innych perfum, które posiadam, mam wrażenie, że zużywają się o wiele szybciej. Dlatego nie zdecydowałabym się na nie ponownie.

Kwasotka

Nie wiem- skąd opinie, że to słodkie perfumy. Nie są słodkie. To eksplozja cytrynowa z nutami porzeczki i pizma. Rewelacyjne odswiezenie na gorace dni. I tak- to blizniak Light Blue. Odrobine moze slodsze, ale wciaz nie na tyle, zeby mowic o nich per "slodycz" ;)

powiem lata

Bardzo fajny, lekki i wyrazisty zapach, idealny na lato. Jego świeżość długo utrzymuje się na skórze, sprawiając że jesteśmy otuleni nim cały dzień. Flaków też jest bardzo ładny nowoczesny i przykuwajacy uwagę.

Lato....

Must have na lato!
Świeży, cytrusowy, orzeźwiający: zawsze sięgam po niego gdy nadchodzą upały.
Pierwszy raz dostałam go w prezencie i od tej pory nie wyobrażam sobie bez niego wakacji.

uwielbiam go

To mój ukochany zapach. Uwielbiam go za mieszankę nut zapachowych, flakon oraz za trwałość. Idealny zapach z rodziny świeżych.
Nuty zapachowe głowy:
cynamon <3
nuty zapachowe bazy:
piżmo
nuty drzewne

wszystko razem daje niesamowitą eksplozję zapachową, przy czym jak na świeży zapach jest trwały. Mogę się nim zlewać cały dzień i całą noc :)

Urzekające cytrusy

Zapach poznałam ponad 10 lat temu, moja przyjaciółka kupiła sobie wówczas pierwsze "dorosłe" perfumy z wyższej półki. Od razu mi się spodobał. Zapach jest urzekający, orzeźwiający, mocno cytrusowy, ale nie chemiczny. Trwałość ma bardzo dobrą, opakowanie jest wesołe i urocze jak całe perfumy :-) Od lat jedne z ulubionych na ciepłe miesiące.

Fajne :)

Swego czasu uwielbiałam je. Nie używałam ich na co dzień, więc jestem ciągle w trakcie pierwszego opakowania od...6 lat. To sprawiło, że perfumy pewnie się zepsuły i zmieniły swój zapach i teraz są cięższe a czasem wręcz drażnią. Na początku jednak były naprawdę świetne. Kwiatowy i zmysłowy zapach.

Jeden z niewielu ulubionych ;)

Móim numerem jeden jest LVEB, drugim Chance Eau Tendre a trzecim właśnie I love love i powiem szczerze, że zdecydowanie najwięcej komplementów zbieram za Moschino ;) Jest to zapach bardzo trwały przedewszystkim ( co dla mnie jest bardzo ważne), zapach jest świeży, radosny ale ma "to coś" co przyciąga ;) Jest zarazem seksowny i czuję się w nim pewna siebie . Jeden z niewielu który mi się nie znudził .Polecam! Na mój nos jest to kopia Dolce & Gabanna Light Blue tyle tylko, że dużo trwalsza i tańsza ;)

Świeży, lekki lecz nie w moim guście

Zapach jest bardzo świeży, lekki i idealny na wiosnę\lato zarówno na dzień i na wieczór. Na początku bardzo podobały mi się jego lekkie nuty. Jednak zapach dla mnie zbyt drażniący i przywołujący skojarzenie z płynem do mycia okien i naczyń. Czasami go używam z racji, że chcę je w końcu zużyć ale kolejnej buteleczki już nigdy więcej. Zapach jest trwały i wyczuwalny nawet po całym dniu.

lekki i świeży

Zapach idealny na lato.
Lekki, świeży i słodki.
Trwałość jednak pozostawia wiele do życzenia.
Jest to zapach, którego używa się raczej na co dzień, a nie na ważne wyjścia lub wieczór.