Moschino, I Love Love EDT

Moschino, I Love Love EDT

Zapach 'I Love Love' rozkwita bukietem żywych, radosnych nut. Od pierwszego tchnienia wzbudza wszechogarniające uczucie miłości i szczęścia. Musująca nuta głowy łączy soczystą świeżość cytrusów z cierpkim smakiem czerwonej porzeczki. Wielobarwna i kobieca nuta serca urzeka delikatnym brzmieniem herbacianej róży i zachwyca urokiem konwalii czule otulonej liśćmi cynamonu. W głębi kompozycji zmysłowe piżmo współbrzmi z ciepłą wonią cedru i drzewa tanaka. 'I Love Love' niczym zmysłowy poryw nakazuje ulec miłości. Flakon i opakowanie zachwycają ferią barw, wyrażają emocje, które towarzyszą miłosnym uniesieniom. Sylwetka flakonu nawiązuje do słynnej formy 'Cheap And Chic'. Ekstrawaganckie połączenie turkusu i pomarańczowego graffiti komunikuje intensywność uczucia namiętności.

Kategoria: kwiatowo-owocowa

Nuty zapachowe:
nuta głowy: pomarańcz, grejpfrut, czerwona porzeczka
nuta serca: wodna lilia, herbaciana róża, konwalia, cynamon
nuta bazy: piżmo, drzewo cedrowe, drzewo tanaka

0% jesień/zima 100% wiosna/lato

Grapefruit

Moschino dostałam w prezencie od MŻ...głupio mi było przyznać się że zapach w ogóle mi nie odpowiada czułam cały czas mocny grapefruit a raczej skórę cytrusa...w ogóle zapach się nie rozwijał cały czas ta sama intensywna woń...zero współpracy z moją skórą.

Moschino to jedne z moich ulubionych kompozycji zapachowych i świetnie wpisujące się w każdą okazję. Lekkie, orzeźwiające i przede wszystkim trwałe tak by innych ogarniał pozytywnych szał naszego zapachu!

PLUSY:
+ Przepiękna kompozycja zapachowa cytrusów,
+ Równie piękne, poręczne wykonanie buteleczki, której szkoda po zużyciu perfum wyrzucać,
+ Dostępność w wielu dużych sieciowych drogeriach jak i mniejszych,
+ Cena promocyjna adekwatna co do jakości produktu (niestety w wielu drogeriach np Hebe perfumy mają bardzo zawyżoną cenę),
+ Trwałość odpowiednia, bo około 5-6 h na ciele,
+ Nie uczula oraz nie podrażnia.

MINUSY:
Brak!

PODSUMOWUJĄC:
Zapach polecam dla każdej kobiety, która uwielbia owocowe kompozycje. Zdecydowanie uwielbiam go używać latem oraz jesienią, aby zapach nadawał mi pozytywnego tonu na cały dzień! :)

Świeży, lekki, na lato

Nie lubię cytrusowych perfum, ale ten pozytywnie mnie zaskoczył - lekki, świeży cytrusowy. Gdzieś tam przebija nutka różana. Idealny na lato, bardzo optymistyczny, młodzieżowy. Trwałość około 3h. Cena moim zdaniem trochę zbyt wygórowana. Dla mnie to taki zapach dla licealistek, jest niebanalny i bardziej nadaje się na spacer nad morzem niż na randkę czy biznesowe spotkanie. Opakowanie wesołe, ciekawe.

Pokaz Moschino jesień-zima 2017/2018

Jedne z najlepszych

Piękny, lekki owocowy zapach. Jestem zakochana w nich od pierwszego powąchania :) idealne na codzień jak i na wieczór. Nie są ciężkie,więc nadają się nawet na upalne lato.

Must have na lato

Zapach ten znam od lat, jednak w ubiegłym roku postanowiłam go zakupić przy okazji promocji w hebe (100 ml za około 130 zł). I tak o to został ze mną na dłużej- tego roku również znalazł się w mojej letniej kosmetyczce. Zapach jest świeży, wyraźny, ale nie przesadzony. Pasuje zarówno na dzień, jak i na luźne wieczorne wyjście. Plusem jest także ciekawy flakon. Osobiście kupię jeszcze nie raz.

fajny

Otrzymałam love love w podarunku, jest przyjemny i dość słodki czyli to co lubię . Jednak jakoś nie zagości na pierwszym miejscu w mojej gablocie zapachów. Może być na zakupy żeby się popsikać ale żeby skradł moje serce to jakoś mniej. Może akurat u koloś jego to nr 1 u mnie spada na nr 5 :) jednak testujcie i sprawdzajcie same co do kogo pasuje :)

Mój ukochany zapach

Poznałam go dzięki koleżance z licealnej ławki dokładnie 10 lat temu i kocham go do dziś :) świetny, orzeźwiający zapach. Trafił prosto w moje gusta. Zapach mógłby być trwalszy, ale poza tym - nie mam nic do zarzucenia. Bardzo poręczny flakonik.

orzeźwienie na lato

Trafiłam na nie w trakcie poszukiwań mojego idealnego zapachu. Kupiłam całkowicie w ciemno i pozytywnie się zaskoczyłam.
Buteleczka zwariowana, lekko tandetna, dziwaczna. Nasuwa się pytanie: ,,co będzie środku?". W środku też pełna optymizmu wariacja.
Zapach idealnie pasuje na lato. Jest bardzo cytrusowy. Taki słodko kwaskowaty, jak grejpfrut i to rzuca mi się na pierwszy plan. W tle porzeczka i jakieś kwiaty. Lekko się rozwija ale ciągle krąży ta delikatna cierpkość, która mnie w nim uwiodła. Zapach świeży, pełen energii, radość. Pasuje dla mnie idealnie na wiosnę i lato. Świetny dla zwariowanych osób. Dodaje pozytywnej energii. Niby popularne a jednak na nikim ich jeszcze nie wyczułam. L
Trwałość niestety mizerna, bo ok.3 godzin, także dla mnie kiepsko. Posiadam buteleczkę 30 ml. Nie pamiętam czy kupiłam na promocji za 80 czy w pełnej cenie za 130 zł.
Myślę, że mimo wad kupię ponownie.

Świetny, świeży i kobiecy zapach

I Love Love kupiłam w zastępstwie Dolce Gabbana Light Blue - wyczytałam gdzieś, że są bardzo podobne, i rzeczywiście, są niemal identyczne. Niemal - bo jednak jest między nimi ledwo uchwytna różnica (w przeciwieństwie do łatwo wyczuwalnej różnicy cenowej) ;) Niestety od Light Blue są dużo, dużo mniej trwałe.

Są to perfumy idealnie orzeźwiające - nie będę zagłębiać się w zawiłości sztuki perfumiarskiej, ale dla mnie to, co na początku jest najmocniej wyczuwalne, to cytrusy, które potem stopniowo, podobnie jak u Dolce & Gabbana, przechodzą w bardziej piżmową, kobiecą nutę.
Zapach mogłabym określić jako młody duchem, ale kobiecy na tyle, by był odpowiedni dla osób, które nie chodzą już do LO a i studia mają za sobą :) Trochę utrwalone na skórze stają się nieco erotyczne, sensualne, na pewno nie czysto cytrusowe. Mają też wyczuwalną nieco cierpką nutę, nie do końca owocową, nieoczywistą, która bardzo mi się podoba.

Dla mnie - do stosowania niezależnie od pory dnia czy roku, nigdy nie uzależniam od tego wyboru perfum, ale po prostu od nastroju na konkretny zapach. Ale szanując klasyczne podejście do zapachów, mogę przypuszczać, że większości osób będą pasowały na wiosnę / lato, raczej dzień niż noc.

Trwałość: słaba. Znikają szybko, spryskuję się nimi niezliczoną ilość razy w ciągu dnia trochę jak mgiełką, bo na mnie prawie w ogóle się nie trzymają. To nie są perfumy, które wyczujemy wieczorem na ubraniu. Na szczęście nie są z tych najdroższych (zazwyczaj kupuję w naprawdę okazyjnych cenach na iperfumy pl) i ta ich cena pozwala traktować je niejako jak mgiełkę odświeżającą do ciała. Jednak - są przez to bardzo, bardzo mało wydajne.

Opakowanie - no nie, ta butelka to zdecydowanie nie moja bajka. Rozumiem, że to Moschino, ma być wesoło, ma być od czapy, ma być wariacko - ale jednak dla mnie jest ono po prostu krzykliwe i tandetne, bardzo plastikowe, mało eleganckie, wesołe głupkowatym poczuciem humoru. Tu jestem na nie.

Podsumowując: świeże, przyjemne, jednocześnie kobiece. Na pewno będę do nich wracać, choć jak trochę przyoszczędzę, będę jednak wolała kupić Light Blue ze względu na lepszą trwałość. Ale tak, na pewno polecam :)

Jego zapach mnie uwiódł i zakochałam się do reszty.

Rozpala zmysły, adoruje płeć przeciwną, pachnie zachwycająco, przepięknie i trochę lubieżnie .... To tylko kilka określeń na zapach wody toaletowej I love love od Cheap and Chic Moschino. Pierwsze co "rzuca się w oczy" to oczywiście opakowanie. Perfumy czy wody toaletowe mają to do siebie, że często kupujemy flakony, bo nam się podobają, bo zachwycają. Takie prawa rynku. Piękne opakowanie zawsze jest w cenie. I po takie piękne opakowania najchętniej sięgamy do półki sklepowej. Dopiero w drugiej kolejności wyboru jest zapach. Jeśli i on jest piękny to mamy pełnię sukcesu zakupowego. Ja też należę do grona kobiet, które uwielbiają piękne przedmioty. I flakony perfum własnie do nich należą. Ale oczywiście nie kupię zapachu, który mi się nie podoba.....A I love love skradł moje serce opakowaniem, a gdy go powąchałam, to moje serce zostało już przy nim na zawsze. Delikatny, nie nachalny, ale bardzo uwodzicielski zapach, który długo utrzymuje się na ciele, to coś czego szukałam od dawna.... A flakon? Ciekawy i dość szalony look sprawia, że wygląda on wesoło i ciekawie na naszej toaletce. Dla miłośników podobnych zapachów mogę powiedzieć tyle: bardzo przypomina on zapach Dolce & Gabbana light Blue z tym, że I love love jest trochę bardziej słodki i bardziej kwiatowy. Jedno jest pewne, jest to zapach bardzo kobiecy i idealny na każdą okazję. Według mnie każda kobieta powinna go przynajmniej powąchać, by się przekonać o jego walorach zapachowych...

Wspomnienie ciepłego lata :)

Uwielbiam ten zapach !!! Jak tylko robi się ciepło sięga po nie, od razu czuję lato i zmianę garderoby. Cudowny owocowy zapach, który długo się utrzymuje. Jeszcze raz jestem na TAK :)

Zapach wakacji:-))

Zapach kojarzy mi się z beztroskimi wakacjami,urlopem.Idealny w sezonie wiosenno-letnim,na zmianę z light blue.Zapachy są bardzo do siebie podobne,jednak trochę inne.Lubię oba i chętnie kupuję.Owocowo odświeżający o średniej trwałości,ale za tę cenę ok.