Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy

Moschino, I Love Love EDT

Moschino, I Love Love EDT

Zapach 'I Love Love' rozkwita bukietem żywych, radosnych nut. Od pierwszego tchnienia wzbudza wszechogarniające uczucie miłości i szczęścia. Musująca nuta głowy łączy soczystą świeżość cytrusów z cierpkim smakiem czerwonej porzeczki. Wielobarwna i kobieca nuta serca urzeka delikatnym brzmieniem herbacianej róży i zachwyca urokiem konwalii czule otulonej liśćmi cynamonu. W głębi kompozycji zmysłowe piżmo współbrzmi z ciepłą wonią cedru i drzewa tanaka. 'I Love Love' niczym zmysłowy poryw nakazuje ulec miłości. Flakon i opakowanie zachwycają ferią barw, wyrażają emocje, które towarzyszą miłosnym uniesieniom. Sylwetka flakonu nawiązuje do słynnej formy 'Cheap And Chic'. Ekstrawaganckie połączenie turkusu i pomarańczowego graffiti komunikuje intensywność uczucia namiętności.

Kategoria: kwiatowo-owocowa

Nuty zapachowe:
nuta głowy: pomarańcz, grejpfrut, czerwona porzeczka
nuta serca: wodna lilia, herbaciana róża, konwalia, cynamon
nuta bazy: piżmo, drzewo cedrowe, drzewo tanaka

0% jesień/zima 100% wiosna/lato

lekki i świeży

Zapach idealny na lato.
Lekki, świeży i słodki.
Trwałość jednak pozostawia wiele do życzenia.
Jest to zapach, którego używa się raczej na co dzień, a nie na ważne wyjścia lub wieczór.

Zawsze na czasie

Moje pierwsze poważne perfumy to właśnie I love love Moschino ❤️ Często mylone z Dolce Gabbana Light Blue ale jednak są o wiele przyjemniejsze i bardzo trwałe. Słodkie, z zabawnym słodkim opakowaniem. Na każda porę roku i na każda okazje ❤️

Ulubiony cytrusowy świeżak

Okiem perfumowego laika. Pierwsze nuty są słodkie, mocno cytrusowe, bardzo żywe i radosne, ale grejprut szybko się ulatnia. Potem zostaje z nami na dość długo bardzo przyjemny kwiatowo-owocowy swieżak, trochę świeże pranie wypłukane płynem o zapachu cytrusowo-kwiatowym, nadal czuć cytrusy - powiedziałabym, że w tych perfumach obecne są bardziej skórki owoców niz czysty miąższ- i wciąż jest pozytywnie- to naprawdę najbardziej adekwatne słowo w stosunku do tego zapachu. Podstawą jest drzewo rożane, w ktorym odczuwa się korzenną nutkę- być moze ta nuta niweluje nadmierną słodycz zapachu i sprawia, że obecne tu cytrusowe nuty odbierane są raczej jako pochodzące ze skórek niż z samego owocu. Jakas pieprzna nuta jest tu wyczuwalna. Jest z gatunku lekkich, dziewczecych, bardzo dobrze odbieranych przez otoczenie, a przy tym nie jest przesłodzonym ulepem jak wiekszość dzisiejszych masówek. Jest genialną propozycja do spryskania kurtki zimą- naprawdę poprawia nastrój w zimowy mroźny dzień. Pachnie końcem wiosny i początkiem lata-ostatnimi dniami maja i czerwcem- i z uwagi na swoje trochę takie aromaterapeutyczne, poprawiające nastrój własciwości jest swietną propozycją na kazdy dzień roku, gdy czujemy się trochę gorzej, gdy chcemy poczuć w zapachu jakąś jasną optymistyczną nutę. Świetny flakon, oryginalny, wyróżniający się, ładny. Cena adekwatna. Wcale nie jest drogi, nie zaliczylabym go do gornej pólki- to Miu miu 170 zł za 30 ml albo Chloe. Ten jest duzo tanszy. Ja kupiłam 50 ml w graniach 100 zł. Kupię ponownie jeszcze nie raz.

Pokaz Moschino jesień-zima 2017/2018

Chcesz słyszeć dużo komplementów? Kup Moschino!

Żadne perfumy nie przyniosły mi tyle komplementów jak te perfumy. Nie znam osoby, której te perfumy by się nie podobały. W tej niepozornej buteleczce kryje się naprawdę piękny zapach. Absolutny must have na wiosnę/lato. Używam tych perfum już od kilku lat i zawsze chętnie do nich wracam. Ponadczasowe!

Energetyczny na lato

Pamiętam jak kupiłam po raz pierwszy ten zapach . Powąchałam i od razu wiedziałam że muszę go kupić. To świetna opcja na lato. Jest bardzo energetyczny, czuć w nim nuty owoców cytrusowych pomarańczy, grejpfruta i cytryny. Ale ma też ostrzejsze nuty takie jak cynamon, cedr i drzewo sandałowe. Wszystko to daje dość nieoczywistą mieszankę, która wzbudza zainteresowanie. Nie jest to ani klasyczny cytrusowy zapach, ani słodki ani ciężki. Dla mnie to tak jakby do owoców cytrusowych dodać trochę pieprzu i soli.
Zapach dość mocno utrzymywał się na mojej skórze, nawet wieczorem go jeszcze czułam. Przechodził też na ubranie.
Podoba mi się również kolorowa, dziewczęcia buteleczka.
Z pewnością wrócę jeszcze do tego zapachu.

Słodka rozkosz

Kocham słodkie perfumy, a MoschinoLove się na pewno do nich zaliczają. Zapach naprawdę urzeka. Ja się od nich uzależniłam i często do nich wracam. Jest on słodki, jednak nie dusi, nie mdli. Utrzymuje się całkiem długo na ubraniu. Bardzo podoba mi się flakonik. Jest zabawny, kolorowy. Na pewno przyciąga uwagę i nie można przejść koło niego obojętnie. Polecam nie tylko słodkim dziewczynkom :)

Mój KWC!

Perfum ma cudowny, świeży, trwały zapach. Kupuję go już od kilku lat i mimo że czasami zdarza mi wybierać inne perfumy to Moschino ma w sobie coś wyjątkowego co sprawia, że i tak do niego wracam.

moje pierwsze "poważne" perfumy.

Od zawsze ciągnęło mnie do form i zapachów, które co prawda nie są kiczowate, ale daleko im do klasyki. Jeremy Scott i Dolce & Gabbana, w najlepszych kolekcjach. Choć na co dzień ubieram się elegancko, cenię wysokie krawiectwo, to zawsze potrzebuje jakiegoś jokera w wyglądzie, a jeżeli na takowego nie mogę sobie pozwolić, to nim są perfumy albo paznokcie.

Dlatego pewnie gdy mój gust zaczął się krystalizować, sięgnęłam po tego cukierka. Nawet nie wiedziałam, co to za marka. Zupełny perfumowy żółtodziób wybrał sobie obłędnie słodkie, cukierkowe perfumy. Wracałam do nich niejeden raz, wciąż mam ogromny sentyment do formy tego zapachu. Utrzymuje się przez cały dzień, jest gnijący, ale przy tym bardziej infantylny, dziecięcy. Jestem oczarowana, choć nienawidzę cytrusów, a tu się mocno wybijają.

Słodkie, trwałe, wielu sie spodobają

Perfumy pierwszy raz miałam okazje poczuć na koleżance, bardzo mi sie spodobały, sa słodkie ciekawe, utrzymują sie długo na ciele, w promocji w Rossmanie można dostać juz za 80 zł. Warte wypróbowania, sprawdza sie na prezent ponieważ maja takie typowe słodkie nuty jakie podobają sie wielu kobietom

Idealne orzeźwienie

Uwielbiam te perfumy w okresie wiosny i lata - są orzeźwiające, cytrusowe, świeże. Pachną młodością i beztroską i w komplecie ze zwiewną letnia sukienką są nie do pokonania w tej półce cenowej :)
Także bardzo fajna, oryginalna buteleczka, dla niektórych może i trochę tandetna, jednak ja naprawdę ją lubię - bardzo dobrze odwzorowuje charakter zawartości ;)
Jedyny zarzut ode mnie - to, że trwałość mogłaby być lepsza, jednak jak na EDT i tak dobrze się trzymają :)

Grapefruit

Moschino dostałam w prezencie od MŻ...głupio mi było przyznać się że zapach w ogóle mi nie odpowiada czułam cały czas mocny grapefruit a raczej skórę cytrusa...w ogóle zapach się nie rozwijał cały czas ta sama intensywna woń...zero współpracy z moją skórą.

Moschino to jedne z moich ulubionych kompozycji zapachowych i świetnie wpisujące się w każdą okazję. Lekkie, orzeźwiające i przede wszystkim trwałe tak by innych ogarniał pozytywnych szał naszego zapachu!

PLUSY:
+ Przepiękna kompozycja zapachowa cytrusów,
+ Równie piękne, poręczne wykonanie buteleczki, której szkoda po zużyciu perfum wyrzucać,
+ Dostępność w wielu dużych sieciowych drogeriach jak i mniejszych,
+ Cena promocyjna adekwatna co do jakości produktu (niestety w wielu drogeriach np Hebe perfumy mają bardzo zawyżoną cenę),
+ Trwałość odpowiednia, bo około 5-6 h na ciele,
+ Nie uczula oraz nie podrażnia.

MINUSY:
Brak!

PODSUMOWUJĄC:
Zapach polecam dla każdej kobiety, która uwielbia owocowe kompozycje. Zdecydowanie uwielbiam go używać latem oraz jesienią, aby zapach nadawał mi pozytywnego tonu na cały dzień! :)