Beauty Care Shower, Indulging Cream (Pielęgnujący żel pod prysznic)

Beauty Care Shower, Indulging Cream (Pielęgnujący żel pod prysznic)

Kremowy żel sprawi, że prysznic oprócz pielęgnacji przyniesie prawdziwą rozkosz dla zmysłów. Gęsta, kremowa piana otula i pieści, a wyjątkowa receptura sprawia, że skóra jest optymalnie nawilżona. Kremowy Żel pod Prysznic w swym składzie zawiera 1/4 kremu nawilżającego oraz lipidy, takie jak naturalnie występują w skórze. Zapewnia to skórze naturalną równowagę, dzięki czemu staje się ona wyraźnie delikatniejsza w dotyku.

Rewelacyjny!

Super żel! Bardzo klasyczny zapach, może mnie nie do końca on pasuje, ale jest przyjemny. Kosmetyk świetnie nawilża skórę, zupełnie jak balsam. Jest duży, cena jest ok. Jakościowo bardzo dobry, chociaż ja wolę inny żele Dove, o bardziej oryginalnych zapachach. Opakowanie poręczne i estetyczne, konsystencja troszkę jak mleczko. Wydajny, super się pieni.
1 opakowanie wystarcza na jakieś 1,5 miesiąca

Używam tego produktu od: kilkanaście lat
Ilość zużytych opakowań: kilkanaście butelek

Świetny produkt :)

Żel dostałam w prezencie do zakupów. Mam wersję z ogórkiem i jeszcze jedną kremową. Żel dobrze sie pieni, ma ladny zapach, swiezy i delikatny. Konystencja jest dosc gesta, zel nie spolywa z gabki. Zel dobrze nawilza skore, ktora po mysiu jest odswiezona i czysta. Żel jest bardzo wydajny (opakowanie 30 ml wystacza na jakies 2 tygodnie stosowania)

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: 1 małe (30 ml)

Ok

Zalety
+dobrze oczyszcza skórę
+ładnie pachnie
+ma kremową konsystencję
+dobrze się pieni
+wydajny

Wady
- przy końcówce żelu ciężko jest go wydobyć z opakowania
-nie zauważyłam żeby nawilżał

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

Katarzyna Gudan fryzura sylwestrowa 01 pinup

bardzo dobry

Plusy:
*nawilża
*dobrze myje
*piękny zapach
*konsystencja

Minusy:
*niewygodne opakowanie - pod koniec opakowania ciężko jest wycisnąć produkt
*w tej cenie produkt powinien mieć większą pojemność

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: 3 nomalne

Przyjemniaczek

Nie jest zły, rzekłabym nawet - całkiem przyjemny :)

Zapach miły, nawilżenie przyzwoite, oczyszczanie dobre.

Jest niedrogi, ogólnodostępny i klasyczny.

Nie robi wielkiego wrażenia, ale nie takie jego zadanie.

Ogólnie rzecz biorąc - miło się go używa, ale jest wiele ciekawszych kosmetyków pod prysznic.

Używam tego produktu od: jakiś czas temu przez miesiąc

Co kto lubi

:)super zapach jakby świeżego prania w połączeniu z kremem nivea... :D
:)skóra jest po nim miękka i gładka jak po pilingu
:(słabo odświeża ze względu na w/w miękkość i gładkość- dzieje się tak przez to, że ten żel-krem zostawia powłokę na skórze która nie znika;
Przez w/w powód nie polecam żelu na lato, raczej na zimę.
:(Jest bardzo gęsty, aż za bardzo przez co nie można nic wyscisnąć z butelki! Przy używaniu końcówki żelu trzeba naprawdę odczekać trochę czasu, by coś zleciało...
:)dobrze się pieni, ale jest taki śliski że czasem pod wpływem większego strumienia wody spada z ręki
:(Patrząc na inne żele jest drogi
:(na naprawdę suche partie ciała i tak trzeba użyć kremu.
;)skóra delikatnie pachnie po umyciu
:(Nie jestem pewna, ale chyba trochę zaczął wysuszać...?
Ilość zużytych opakowań: jedno op.

przyjemny, kremowy

Klasyczny Dove nigdy nie zawodzi! Bardzo lubię zapach klasycznej linii Dove, kojarzy mi się z higieną, czystością, świeżością. Dlatego też pielęgnujący żel pod prysznic używałam z dużą przyjemnością.

Ma bardzo gęstą konsystencję, do umycia całego ciała wystarcza dosłownie kilka kropel, które tworzą obfitą, kremową pianę. Żel nie narusza warstwy lipidowej skóry a przynajmniej nie w takim stopniu aby trzeba było po kąpieli od razu sięgać po balsam do ciała. Skóra nie jest ściągnięta, jest gładka i delikatnie pachnąca.

Dzięki gęstej konsystencji jest niesamowicie wydajny.

Za jedyny minus uważam sposób otwierania kosmetyku, można sobie połamać paznokcie :(

Używam tego produktu od: ponad roku

BOMBA Zapachowe jeszcze lepsze

Bardzo polecam ten zel pod prysznic poniewaz jest bardzo delikatny i kremowy po uzyciu skora jest swieza i nawilzona , jeszcze lepsze sa zapachowe z tej lini kosmetykow.

Używam tego produktu od: 2 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: cale 6

Bardzo lubię

Bardzo lubię ten żel, pomimo, że nie jest on moim ideałem.

Cudownie pachnie (charakterystyczny zapach Dove), bardzo dobrze nawilża skórę i widocznie ją pielęgnuje, co jest zdecydowanie największym plusem tego produktu.

Bardzo fajny i warty uwagi!

Ilość zużytych opakowań: kilka

spełnia obietnice producenta

Żel dostałam w prezencie, gdyż sama osobiście nie skusiłabym się na kupno produktu Dove, głównie z powodu stosunkowo wysokich cen.
Mimo to, żel miło mnie zaskoczył. Dove jako marka, której chyba najbardziej rozreklamowywaną cechą jest działanie nawilżające, w tym produkcie faktycznie dokłada starań, by nie były to puste słowa (nie wiem, jak w przypadku innych). W skrócie można opisać działanie żelu:
- bardzo dobrze się pieni przy nawet niewielkiej ilości, co jeszcze lepiej widać przy stosowaniu gąbki,
- wydajny, za sprawą gęstej konsystencji,
- rzeczywiście pozostawia skórę nawilżoną, tak, że nie wymaga ona żadnych balsamów, i to zasadniczy walor tego produktu.
Poza tym można ocenić pozytywnie jego wygląd wizualny, ma ładne opakowanie, choć nieco mało wygodny dozownik. Zapach to już kwestia gustu, a że "de gustinus non est disputandum", dodam tylko, że jest delikatny i charakterystyczny dla Dove, osobiście nie przepadam, gdyż jak dla mnie jest taki mydlany.
Podsumowując, jeśli chodzi o nawilżanie, nie spotkałam dotychczas lepszego żelu.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie jednego

Dzięki niemu celebruję...

Często zmieniam żele pod prysznic, lubię testować nowe zapachy.

Ten jest jednym z moich ulubionych, pielęgnuje, daje mleczną, gęstą piane i delikatnie nawilża skórę.

Żel pachnie jak cała linia dove oryginal, mi nieco przypomina perfumy Shalimar EDP (do których jeszcze nie dojrzałam i nie potrafie znieść na dłuższą metę)

Zapach ten powoduje, że rozkoszuje się kąpielą, celebruje ją...

Ilość zużytych opakowań: 4-6

Kuszący zapach...

Ulubiony żel z serii Dove. Pozostałych tej firmy nie trawię.

Plusy:
+ prześliczny, "kremowy" zapach, naprawdę sprawia wiele przyjemności pod prysznicem
+ przyjmna, kremowa konsystencja
+ nawilża skórę, pielęgnuje ją
+ wydajny, dobrze sie pieni
+ wygodne, ładne opakowanie
+ łatwo dostępny, można kupic go w niskiej cenie(promocje)

Niestety ma też minusy:
- pozostawia OSAD na skórze
- po dłuższym stosowaniu skóra zaczęła mnie po nim swędzieć
- ciężko go wydobyć z opakowania gdy sie kończy, ciężko go postawić do góry dnem

Podsumowując jest to przyzwoity żel pod prusznic, spełnia swoje zadania, mogę go polecić.

Używam tego produktu od: przez 2 miesiące
Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie