Shiseido, Pureness, Hydro-Purifying Mask Peel-off

Shiseido, Pureness, Hydro-Purifying Mask Peel-off

Odświeżająca maseczka typu peel-off usuwająca nadmiar sebum. Ma działanie zarówno oczyszczające jak i nawilżajace. Wnika głeboko w skórę absorbując wszelkie zanieczyszczenia, wchłaniając nadmiar sebum i usuwając martwe komórki. Pokonuje zanieczyszczenia poprzez działanie typu peel-off. Dostarcza skórze odświeżającego nawilżenia, utrzymując ją czystą i gładką. Przywraca skórze podatnej na stresy brakujace minerały.

Stosuje się 1 lub 2 razy w tygodniu na uprzednio oczyszczoną skórę. Należy poczekać aż maseczka zaschnie po czym usunąć ją ruchem z góry na dół.

Cena: 130 zł / 75 ml

lepsze od sisley

Lubię maseczki tej firmy,whitening,black(wygląd diabła-efekt anioła:)SENSITIVE SKIN CARE..Hydro...Efekty to wygładzona ,rozświetlona cera ..Jedne z fajniejszych jakie używałam..Sisley mnie srogo rozczarował a shiseido mówię tak i domowe spa z tymi maseczkami bede sobie serwowac raz po raz

Używam tego produktu od: 3 mcy
Ilość zużytych opakowań: rózne*** probki -duzo

japonczykom gratulujemy...

wystarczy malenka kropla, okolo 4 ml, zeby rozprowadzic maseczke na twarzy (w porownaniu: maseczka garniera to okolo 8 ml porcja) i zeby pory i drobne niedoskonalosci zniknely na tydzien! to geniusz! kocham absolutnie marke shiseido i absolutnie stwierdzam i oznajmiam: jak najbardziej warta jest swojej ceny! dzialanie maseczki jest zgodne z opisem producenta, a nawet jeszcze lepsze!

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: pierwsze i nie ostatnie

The best peel-off

W kategorii maseczek peel-off jest to moja Maseczka Wszechczasów. Po prostu rewelacyjnie działa wg opisu. Nie ma w nim żadnych przekłamań.
Faktycznie nawilża i oczyszcza jednocześnie !!! To mnie na poczatku zszokowało, ale teraz wiem, że jest to możliwe.
Nie ma lepszej maseczki, która tak skutecznie usuwa ślady po oczyszczaniu mechnicznym. Po 20 minutowym działaniu nie ma wiekszości zaczerwień. Wszystko jest złagodzone, twarz gładziutka, oczyszczona, odżywiona.
Poprawia kondycję skóry natychmiastowo, ale robi to delikatnie. Bez uczucia ściągnięcia i choć trzeba ją potem zmyć wodą, to nie wpływa to negatywnie na stan skóry, tak jak to się zdarza przy innych maseczkach.
Zapach ma mocny, ale nie przeszkadza mi to. Jest niesamowicie wydajna. Jedna wystarczyła mi na rok używania raz w tygodniu.
Szkoda, że można ją już tylko znaleźć w zagranicznych sklepach...To jest jeden z najlepszych kosmetyków jakie kiedykolwiek używałam.