Diesel, Zero Plus Feminine EDT

Diesel, Zero Plus Feminine EDT

Diesel 'Zero Plus Feminine' to zapach dla kobiety nowoczesnej, który pojawił się na rynku w 1999 r.
Najnowsze technologie zastosowane przy wytwarzaniu tych perfum, pozwoliły na uzyskanie delikatnego zapachu połączonego z unikalną wprost trwałością.
Młodzieńcza mieszanka owocowych nut zamknięta
w czerwonej buteleczce w formie plastikowej kopuły.
Perfumy produkowane są przez Marbet Cosmetics.

Głowa: gałka muszkatołowa, pieprz, ananas, kokos, wiśnia, truskawka, orchidea
Serce: jabłko, róża, Pittosporum, Cassie, śliwka, jaśmin, pomarańcza
Podstawa: bursztyn, drzewo sandałowe, cynamon, wanilia, piżmo, cedr

Ładny, radosny zapach!

Perfumy, które dostałam od ojca dwa lata temu, na osiemnaste urodziny ;)

Wówczas wydawało mi się, że tato totalnie chybił z wyborem - zapach był kwiatowo-owocowy, a przy tym jakiś taki zimny.. Zupełnie nie mój. Miałam wrażenie, że ani trochę nie wyróżnia się z szeregu innych perfum, taki był \'\'zwykły\'\', już po chwili go zapominałam, płaski, zwiewny, mogłam się też założyć, że perfumy ulatniają się kilka sekund po aplikacji.. Innymi słowy, zapach jawił mi się jako ładny, ale bez szału. Dziewczęcy, może nawet uroczy - ale ja przecież miłośniczką ciężkich, odważnych nut jestem, takich duszących niemalże..
Przez dwa lata używałam go od wielkiego dzwonu, baaardzo sporadycznie. Stał sobie na półce i stał, zapomniany, czasami się psiknęłam, żeby tacie przykrości nie robić, aż w końcu zupełnie wyleciało mi z głowy, że go mam - i gdzieś z tyłu szafki przetrwał kilka miesięcy.
Znalazłam go niedawno i z rozrzewnieniem wzięłam do ręki zgrabną, czerwoną buteleczkę. Pamiętałam aż za dobrze, jakim \'\'wywietrzałym\'\' rozczarowaniem się okazał, ale kiedy ponownie się nim psiknęłam..
Cóż, mówiąc wprost, nie wierzę, że są to te same perfumy :D
Owszem, nadal są wesołe, radosne i urocze, ale w ogóle mi to nie przeszkadza. Nie są też ani zimne, ani płaskie - wyczuwam w nich coś jakby miód, mimo, że nie ma go w składzie, delikatną, kwiatową woń, która cudownie rozwija sie na skórze. Są słodkie, ale nie przytłaczają, zapach trzyma się blisko, niemalże \'\'wibruje\'\' na mnie.. Cały zapach określiłabym jako owocowo-mleczny, to mleko nadaje fajnego ciepełka i faktycznie może kojarzyć się z wakacjami. Kokos wyczuwalny, ale nie jest to kokosowy ulepek, zmieszany został z jakimś takim tropikalnym aromatem, kojarzy mi się z potańcówką na Hawajach..
Słowem - bardzo ciekawe perfumy na wiosnę/lato.
Może musiałam dojrzeć do tego zapachu... ;)

PODSUMOWANIE:

+ zapach
+/- ogólny design, flakonik mi się podoba ale przez brak zatyczki istnieje możliwość rozlania w torebce,
+/- trwałość (ok 3-4 godzin)

Uzależniają:)

Pierwsze spotkanie nie było powalajace, zbyt ostre, ale potem... było już tylko dobrze, coraz lepiej. Trwałość nie jest może powalająca, ale to tylko woda toaletowa. Cena (oczywiście w promocjach) śmiesznie niska. Minus za opakowanie - brak korka, czasem boję się, że psiknie sobie sama w torebce. Pierwsze opakowanie wręcz wypiłam, z drugim też nie mogłam się rozstać, szybko znikło, teraz zaczęłam trzecie i chcąc nie chcąc muszę trochę oszczędzać. Co kilka dni muszę się nim spryskać i upajać się zapachem. Uzależniłam się, nic innego...

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: dwa 75 ml całe, zaczęte trzecie

Kokos na słońcu

Podoba mi się, jest jak kokos zmieszany z olejkiem do oplalania, słoneczny, ciepły, trochę jadalny ale nie do końca. W moim stylu, choć nie wiem czy kupię pełnowymiarową butelkę.
Jeden z lepszych kokosowych zapachów, na pewno ładniejszy niż Deseo J.LO

TOP 10 damskich perfum

oryginalny

Zapach oryginalny, wyrazisty, dość ciekawy.

To co zwraca uwagę na początku to świetne opakowanie, czerwona buteleczka zamknięta w przezroczystej osłonie - bardzo do mnie przemawia.

Zapach mleczno - owocowo - świeży. Ciężko tak naprawdę opisać ten zapach. Nie jest to dla mnie typowy, klasyczny zapach.

Cena promocyjna 50 zl za 75 ml to moim zdaniem świetna okazja.

Trwałość i intensywność także ok.

Używam tego produktu od: kilka tygodni
Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Nijakie i kótkotrawałe

Niby spoko, niby słodkość, coś sympatycznego (kokos?), ale wszystko to takie blade, bez wyrazu, bez życia i szybko się kończy. Ostatecznie zużyję na jakieś letnie spacery i skończę bez sentymentów tę znajomość. 2013

Używam tego produktu od: 2013
Ilość zużytych opakowań: 5ml

jakiś.. dziwny

Nie mogę jednoznacznie określić, czy mi się podoba, czy nie. Jednak bardziej się skłaniam w stronę NIE. Dla mnie pachnie jak bukiet konwalii wstawiony do flakonu wypełnionego skondensowanym mleczkiem do kawy. Minus za to, że się nic, a nic nie rozwija, jak pachnie przy psiknięciu, tak pachnie przy zmywaniu (jeśli dotrwa do czasu "zmycia" bo trwalość jest kiepska). Dałam mu szansę kilka razy, bo nie jest smrodem, od którego człowiek ucieka:D, ale jest po prostu nudny, niczym nie zaskakuje, nie intryguje. Tak więc nie będzie przyjaźni na lata;)

Używam tego produktu od: kilka testów
Ilość zużytych opakowań: odlewka 10ml

Bardzo lubię

Może nie jest to mój KWC, ale uważam, że warto go nabyć. Po pierwsze lubię słodkie zapachy, ale nie przesadnie, a ten taki jest. Naprawdę przyjemnie pachnie, a co najważniejsze długo się trzyma. Nie wiedziałam czego się po nim spodziewać, gdyż dostałam go na święta od chrzestnego, ale bardzo pozytywnie mnie zaskoczył. Jest jeden problem-nie ma czegoś takiego .... przyciągającego ? Czegoś co by go wyróżniało ? No tak może poza butelką, która jest naprawdę ciekawa i ładnie wygląda. Za to odjęłam gwiadzdę:). Jednak mimo tego, że był to prezent, to nie byloby mi szkoda wydać na niego tej sumy. :)
Jak będą pieniążki, to kiedyś na pewno do niego wrócę

Mają coś w sobie, ale nie przyciągają

Zacznę od tego, że lubię ten zapach. Jest dla mnie bardzo zachowawczy. On nie może Nas rozczarować, bo jest zawsze taki sam. Rano jest słodko, w południe słodko, a wieczorem po problemie- zapach znika:) Jednowymiarowość tego zapachu nie jest jego wadą, ale uważam, że coś powinno się w nim zadziać. Brakuje mi tu czegoś limonkowego, co złamałoby ten spokój. Lubię go w lecie i polecam wypróbować.

Używam tego produktu od: październik 2011
Ilość zużytych opakowań: w tarkcie 1

słodkie, ale płaskie

Na początku bardzo mi się spodobały, lubie takie słodziaki, ale po pewnym czasie zaczeły mnie męczyć. Sądzę, ze to wina właśnie płaskiego zapachu;/ Poprostu mi sie znudziły;/
Zapach jest za to bardzo trwały, butelka prosta, ale nowoczesna.

Używam tego produktu od: roku, albo i dłużej
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Przyjemna słodycz

Perfumy pierwszy raz powąchałam 10 lat temu u mamy koleżanki i od razu mi się spodobał. Wtedy nie był popularny i trudno go było dostać, więc kiedy kilka lat temu natrafiłam na niego w jakiejś perfumerii bez wahania kupiłam.

Zapach z grupy słodkich, ale nie męczących.
Według mnie idealny do używania w ciągu dnia.
Opakowanie trochę niepraktyczne.
Minus również za trwałość, mógłby być trochę trwalszy.

nie dla mnie

Dostałam w prezencie, jednak całkowicie nie trafił w mój gust. Wolę zapachy świeże i lekkie, ten na pewno taki nie jest. Na początku odłożyłam go na półkę i tam się kurzył. Miałam kiedyś balsam o takim zapachu i nie chciałam, by wszystko pachniało mi tym balsamem. Oprócz kokosu, nic innego nie dało się w nim wyczuć. Jednak że zgrabna buteleczka uśmiecha się do mnie z półki, męczę go sobie powoli i odkrywam nowe nuty zapachowe. Coraz bardziej się do niego przekonuje, jednak na sto procent nie jest to zapach dla mnie. Raczej jednotorowy.

+ zgrabna, nowoczesna butelka

- zapach nie dla mnie (wyraźnie czuć kokos)
- wydaje mi się, że nie jest trwały

kocham :***

Jeden z uwielbianych przeze mnie zapachów. Czuć w nim wakacje, słońce, plażę, drink z parasolką i imprezy nad morzem do białego rana. Jest boski. Owszem, jest słodki, duszący itd. Ale w mój gust rafia w 100%
Zapach kupiłam absolutnie w ciemno, kierując się opiniami wizażanek. Jak dla mnie po prostu 10/10.
Mam wrażenie, że ta nuta może się albo podobać albo nie. Zapach jest niesamowicie oryginalny, rzuca się w nos, zwraca uwagę, nie można przejść obok niego obojętnie. Czyli jest kontrowersyjny.
Ja go kocham i z niepokojem potrząsam swoją buteleczką nasłuchując, ile ml mogło mi pozostać.
Na szczęście nie jest drogi i do tego bardzo trwały.
Polecam na pewno dziewczynom, które gustują w niebanalnych, mocnych, odważnych zapachach.

Używam tego produktu od: ok. roku
Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe