Vital Mask (Maseczka odżywcza dla skóry zmęczonej)

Vital Mask (Maseczka odżywcza dla skóry zmęczonej)

Intensywnie nawilżająca maseczka o właściwościach antybakteryjnych. Dla skóry zmęczonej.
Dzięki zawartości specjalnego kompleksu nawilżającego maseczka przywraca naturalny, zdrowy wygląd zmęczonej skórze. Dodatkowo zawartość oleju migdałowego powoduje prawidłowe natłuszczenie, zmiękczenie i wygładzenie wysuszonej skóry. Regularne stosowanie maseczki przywraca skórze zdrowy, młodzieńczy blask.

dobra choć bez rewelacji

Kupiłam na wypróbowanie...No i oczywiście by po dłuugim męczącym dni poprawić wygląd mojej buzi przed imprezą.

Plusy:
+bardzo dużo tej maseczki- z 1 saszetki starczyło dla mnie , dla mojej mamy i jeszcze zostało..A sporo na siebie napaćkałyśmy

+przyjemnie pachnie
+skóra po niej była jakaś taka wyjątkowo miękka.
+tania ( przy pojemności jeszcze bardziej to plusuje)

Chociaż rewelacji nie było miło ją wspominam..Rzeczywiście warto ją zakupić od czasu do czasu!

Używam tego produktu od:1 raz
Ilość zużytych opakowań:1 saszetka

może być

W zasadzie producent nie obiecuje cudów po zastosowaniu tej maski - głównie ma przywracać wypoczęty wygląd zmęczonej skórze. Po pierwszych użyciach w ogóle nie zapadła mi w pamięć; ale ostatnio zdarzyło mi się nie dospać paru nocek (cerę mam wtedy fatalną), użyłam tej maseczki i mile mnie zaskoczyła. Chociaż nie wchłania się rewelacyjnie, to jednak wyraźnie nawilżyła i uelastyczniła cerę, a poza tym twarz "ożyła" - rozjaśniła się, wypoczęła. Co więcej, efekt był widoczny także następnego dnia rano. W sumie - wybitnych właściwości upiększających nie ma się co spodziewać, ale w nagłych przypadkach może się przydać. Dodatkową zaletą jest niska cena.

ilość zużytych opakowań: kilka

Kiepściutko

Kupiłam ją zamiast doskonałej maseczki nawilzającej Kolastyny i niestety - rozczarowałam się boleśnie:) Ta nie ma tak dobrych własciwości nawilzających, kompletnie nie rozjasnia skóry - przypomina maseczkę Oceanica przeciwzmarszczkową, nawet zapach ma podobny, tudny do zniesienia. Sumując, akurat tej maseczki Kolastyny - nie polecam, ale i nie odradzam.Nic specjalnego-półtłusty krem, który nic nie daje skórze.

wrastające włoski

świetna:)

Dobrze, że ja kupiłam zanim przeczytałam opinię poprzedniczki :) mi na szczęście nie podrażniła cery.
Teraz co do jej działania - producent zaznacza ze działa antybakteryjnie i odżywczo, i jak dla mnie te warunki sa świetnie spełnione. Gdy ją nakładałam na twarz, miałam akurat jakiś dziwny wysyp trądziku ( choć zapewne z racji wieku już niemłodzieńczego ;) i na drugi dzień obudziłam się bez niego ! Hurra :) Cera była świetnie nawilżona i tak przez cały dzień :) Ja jestem bardzo zadowolona z tego produktu.

Zawiodła na całej linii..

Kupiłam ją w ramach testowania nowości , zachęcona dobrymi efektami , jakie zauważyłam po użyciu maski Kolastyny z bioolejem z brzoskwiń.Ta jednak to niewypał...
- zapach sztuczny do przesady
-konsystencja zbyt wodnita jak na moje upodobania, a to przeciez maska odżywcza, powinna byc bardziej kremowa
-po nałożeniu jej , po upływie ok 4 minut zaczeło szczypać tu i ówdzie i swędzieć !!!!!!!!!!!:(:(:(:(:(- i dlatego tylko jedna gwiazdka, jak narazie jest to jedyna maseczka , którą tak nisko oceniam, bo jedyna , która mi zaszkodziła!Po zmyciu twarz wcale nie była odżywiona a obszczypana!Musiałam ratować się odżywczą maseczką z Daxa ( miód i słodkie migdały - cudo :))Nie polecam.