Mincer Pharma, Sparkling Gloss

Mincer Pharma, Sparkling Gloss

Zestaw sześciu błyszczyków do ust o kuszących zapachach: wanilii, brzoskwini, truskawki, maliny, śliwki i toffi. Nadają ustom zmysłowy połysk i subtelną barwę. Usta wydają się pełniejsze, poprawia się ich kontur. Doskonale chronią przed wysuszeniem i długo utrzymują się na ustach. Zawierają masło SHEA, które natłuszcza i uelastycznia skórę oraz jest naturalnym filtrem chroniącym przed szkodliwym promieniowaniem słońca. Błyszczyki są dostępne w wygodnych w użyciu tubkach z aplikatorem.

Cena: ok. 6,20zł / 10ml

Pysznie smakuje .Mniam

Miałam kiedyś ten błyszczyk,był dołączony do jakiejś gazety młodzieżowej więc wziełam co mi szkodzi?
Trafiłam na zapach cytrynki.
Zapach cytrynowy nie nachalny,znośny.:)
Smak słodki jak cytrynka
Super nawilzał,super błyszczał,natłuszczał po prostu był cool:)
Gęsty a to bardzo ważne.Pojemność też była przyzwoita.
Niestety dawno mi sie skonczył,z gazetą nie kosztował dużo.
Niestety nie weim gdzie go można zakjupić.Polecam.

Używam tego produktu od: dawno
Ilość zużytych opakowań:1 (cytryna)

Dno dna

Chyba ze 3 lata temu trafił w moje ręce po zakupie jakiejś gazety. Miałam wersję pomarańczową. Niestety, chyba nic dobrego nie jestem w stanie o nim powiedzieć. Opakowanie: nieszczelne- kosmetyk lubił wylewać się z niego i wszystko brudzić. Zapach: strasznie mdlący.Niby brzoskwinia, niby mango. Przyprawiał mnie o ból głowy i mdłości.
Sam błyszczyk: ohyda! dziwna konsystencja, kolorowe, duże drobinki brokatu, które bylo potem czuć na ustach. Błyszczyk wyglądał na ustach tak, jakbym posmarowała je olejem, wypływał poza ich kontur, byl bardzo nietrwały i wysuszał.
Nie potrafilam go zużyć i w końcu wyrzucilam do kosza.

Używam tego produktu od:męczyłam się z nim prawie 3 lata
Ilość zużytych opakowań:nie bylam w stanie zużyć jednego

Za rzadki

Właściwie nie kupiłam go sama a dostałam jako gratis do zakupów w drogerii internetowej.Mam wersję czerwoną(nr 24) i pachnie ona tak...no właśnie sama nie wiem jak napewno w założeniu miałbyć to zapach owocowy i owszem jest ale niestety niezbyt przyjemny.Sam błyszczyk to typowy przeciętniak-dla mnie fanki gęstych błyszczyków zecydowanie za rzadki(ale dla tych,które cenią sobie lekkośc w błyszczykach powinien się spodobać),nieźle bezdrobinkowo błyszczy i nieco natłuszcza usta(ale naprawdę bez fajerwerków,o regeneracji przesuszonych ust można zapomnieć).Tubka całkiem wygodna-nie mam problemów z aplikacją.To opakowanie zużyję,ale sama nie go kupię następnego.Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Katarzyna Gudan fryzura sylwestrowa 01 pinup

fuuuuj

Najgorszy błyszczyk jaki miałam ( nawet 2 bo były dołączone do jakiejś gazety). Konsystencja lepiąca strasznie, śmierdzi chemikaliami , jakimś proszkiem. Nie polecam o wiele lepsze są błyszczyki WIBO :d

Najgorszy z najgorszych!

Nie wiem co mnie podkusiło żeby się w to badziewie zaopatrzyć... Absolutne dno! Zapach paskudny, smak jeszcze gorszy... Konsystencja zjełczałego masła rozrobionego w starym oleju :( Właściwości pielęgnujące - żadne. Bleeeee... Paskudztwo

Ilość zużytych opakowań: trochę ciapałam pierwsze, ale w końcu wywaliłam. Fuj!

Ok

Podoba mi się, chociaż ma więcej minusów niż plusów. Ma tandetne opakowanie, ohydny zapach i smak. Ma jednak też coś, co zwycięża wszystkie jego wady. Ma idealną na zimę konsystencję, nie spływa z ust, świetnie nawilża, przez co usta wygladają niesamowicie, są pięknie wygładzone i ślicznie sie błyszczą.

bleee

Wstretny i paskudny ten błyszczyk. Ja także jak większość Recenzentek miałam go z gazety, chyba bravo girl. Kupiłam go dosyć dawno temu, miałam truskawkowy. Przede wszystkim truskawkami to on nie pachniał wcale, nie pamiętam dokładnie czym, ale w każdym razie pachniał nieciekawie. Po nałożeniu na usta i po potarciu jednej wargi o drugą, błyszczyk zbierał się po wewnętrznej stronie zębów, co mnie obrzydziło właśnie w tamtej chwili i az do dzisiaj. Scierał się szybko, pielęgnował przeciętnie, dawał taki nieciekawy połysk (jak ślina :-/) i miał jakies takie dziwne grudki :( kleił sie okropnie, opakowanie tandetne. Nie kosztował wiele, z gazetą chyba ok. 3 zlotych, ale i tak nie ma sensu go kupować. Ja go wyrzuciłam odrazu po pierwszym użyciu i nawet nie żałowałam.

Ja również błyszczyk miałam z gazety:) (pomarańczowy):
nie nadawał ustom koloru
dobrze je pielęgnował
średnio nabłyszczał
jeśli chodzi o konsystencję to był troszkę 'ciapkowaty';)
zapach - niezbyt ładny, ale nie chemiczny

zmieniam recenzję - zaznaczam, że więcej nie kupię, są inne, lepsze w podobnej cenie:)

tani, a dobry

Dostalam go jako dodatek do gazety, ale spodobal mi sie. Nie powiedzialabym, ze pachnie chemia, raczej w ogole nie ma zapachu. Bardzo gesty, dzieki czemu w ogole nie wysusza ust, a wrecz przeciwnie, fajnie je nawilza. Zadnego kolorku nie nadaje, wyglada naturalnie i ladnie sie blyszczy. Dobry na codzien.

jakość bazarowa

Tragiczny. Śmierdzi chemią, smakuje obrzydliwie. Gęsty, łatwo przesadzić z malunkiem. Na ustach wygląda przeciętnie, zjada się niemiłosiernie szybko a szkoda, bo smak jest paskudny, jakbym jadła krem do rąk.
Nie polecam.
ilość zużytych opakowań: Koleżanka mnie "poczęstowała" ze 3 razy..

fuuuj

Błyczyk dostałam jako gratis do jakiejs gazety. Wyglądał ładne ale do czasu powąchania. ten zapach fu!:/ jakby byl przeterminowany kolorek wygląda na ustach znosnie.Smakuje...jest obrzydliwy. Nie wiem ile to kosztuje ale za darmo bym nie chciala oddalam malej siostrze;) 1000 lepszy blyszczyk moge dostac za grosze

Suuuper :)

ja także miałam go jako gratis (w gazecie). ale opłaca się go kupić!
prześlicznie pachnie, jest gęsty, długo sie utrzymuje, prawie się nie lepi, cudownie nawilża, ma wygodne opakowanie.
POLECAM!!!!!!!!