Pulanna, Golden Root, Anti-wrinkle Eye & Lip Area Cream (Przeciwzmarszczkowy krem pod oczy i okolice ust)

Przeciwzmarszczkowy krem pod oczy i okolice ust ze stymulatorem metabolizmu komórkowego, jest preparatem o silnym działaniu pobudzającym i regenerującym. Krem wzmaga aktywność i metabolizm komórek, powoduje odmłodzenie i odświeżenie komórek skóry. Zapobiega powstawaniu zmarszczek, pomaga w likwidacji suchej egzemy, przebarwień, porowatości. Objawy podpuchniętych oczu i cienie zmniejszają się. Powoduje wytworzenie miękkiego, jedwabistego w dotyku naskórka. Przeznaczony do pielęgnacji skóry twarzy, w szczególności okolic oczu, ust i szyi, do każdego rodzaju cery po 30 roku życia.
Do stosowania rano i wieczorem
Aktywne składniki:
Golden root - Tarczyca bajkalska. Ekstrakty z jej korzenia niwelują proces tworzenia zmarszczek, spowodowany utratą naturalnej zdolności wiązania wody w skórze oraz wykazują silne działanie przeciwzapalne, przeciwalergiczne i uelastyczniające. Łagodzi podrażnienia , zwiększa aktywność komórek, chroni kolagen i elastynę, spowalnia procesy starzenia , pobudza naturalne procesy metaboliczne wyrównuje koloryt
Krem zawiera również ekstrakty z żeńszenia działajace pobudzająco i wzmacniająco na komórki skóry oraz wąkrotki azjatyckiej, oligopeptydów, alg i witamin, znane ze swych cennych właściwości odżywczych i nawilżających.
Wszystkie zioła zawarte w kremie mają szereg dobroczynnych właściwości.
Opóźniają proces starzenia - dzięki flawonidom, wielocukrom i hormonom roślinnym zawartym w chińskich ziołach kosmetyki stymulują wzrost komórek, przyśpieszają metabolizm DNA i działają jako przeciwutleniacze.
Nawilżają - dzięki wielocukrom i śluzowi roślinnemu zioła zmiękczają skórę a zawartość saponin, alkaloidów zwiększa elastyczność i napięcie skóry. Stymulują krążenie krwi - dzięki flawonidom, pobudzającym krążenie krwi w podskórnych naczyniach krwionośnych oraz ich zakończeniach, kosmetyki stymulują rozmnażanie wegetatywne komórek i syntezę DNA, co sprawia, że cera jest lepiej dotleniona i promienna. Pielęgnują - dzięki saponinom, alkaloidom i olejom, kosmetyki zwiększają elastyczność skóry i pielęgnują ją.

Genialny krem

Całkowicie naturalny skład kremu, tak jak cała seria golden root, rewelacyjny składnik, chińskie zioło scutellaria, znane od tysięcy lat w medycynie chińskiej jako cudowne zioło. Gorąco polecam, tanio i skutecznie

best ever i niedrogi

Najlepszy krem pod oczy, jaki kiedykolwiek miałam, a podobnie jak przedmówczyni, przerobiłam ich sporo za sumy grubo powyżej 100 zł. Nie zamierzam już wydawać kroci na jakies drogie i mało skuteczne specyfiki,skoro mam to cudo.
Ten krem znalazłam przypadkiem na wizazu. Miałam bardzo wysuszona skóre wokół oczu. Uratował mnie przed zmarszczkami i przesuszeniem już dwa razy.
Producent spełnia swoje obietnice błyskawicznie. Krem nie jest drogi, choć nie ma go w pudełku wiele, ale przy tym, co wydawałam wczesniej na kremy, to jest duza oszczedność.
Skóra staje sie elastyczna, gładka i miła w dotyku. Super uczucie!

Używam tego produktu od: 6 mcy
Ilość zużytych opakowań: 2 normalne

Wybawienie dla moich oczu!

Ten krem okazał się wybawieniem dla mojej skóry pod oczami, która co prawda nie ma skłonności do zmarszczek ale za to jest bardzo podatna na uczulenia.
Od pierwszego zastosowania zauważyłam różnicę- krem zarówno bardzo dobrze nawilża jak i odżywia i (co ważne przy moich lekkich "podkówkach" pod oczami) nie roluje się i świetnie współgra z różnymi korektorami. Skóra jest wypoczęta, rozświetlona, a i te minimalne zmarszczki "wyprasowane". Jedyny minus to dostępność ale można go znaleźć w kilku sklepach internetowych. Polecam w ciemno ten kosmetyk bo sądzę, że w tym przedziale cenowym nie znajdzie się nic lepszego na rynku.

Ilość zużytych opakowań: kilka

Cellulit adipocyty

Genialny!

Już myślałam, że nic nie pokona moich cieni pod oczami, ale znalazłam. Ten krem to arcydzieło. Lekki, szybko się wchłania, bardzo dobry pod makijaż.
Kiedyś nawet gdy byłam wyspana, to cienie były duże. Teraz, nawet mimo zarwanej nocy - nic nie widać. Super kremik!
Polecam dla tych, dla których cienie to zmora.
A, zmarszczki też likwiduje. Moja skóra odmłodniała o kilka lat :)

Wyjątkowo udany

Zaryzykowałam kupienie tego kremu i jestem wyjątkowo zadowolona. Konsystencja tego kosmetyku jest dla mnie przedziwna, to znaczy jest to krem dość rzadki, lejący, ale jednocześnie jakiś taki lepki, jak bardzo słaby klej. Rozsmarowuje się jednak zadziwiająco łatwo i szybciutko się wchłania nie pozostawiając nieprzyjemnej powłoki. Absolutnie nie jest tłusty wiec bez problemu nadaje się pod makijaż. Jeśli chodzi o jego działanie, to na równi z kremem z Farmony z serii Fitoodnowa, jest to mój faworyt. Bardzo ładnie wygładza okolice oczu, a ponadto skóra staje się jakby świetlista, nawilżona i rozjaśniona. Ja osobiście widzę bardzo wyraźnie, że rozjaśnił moje cienie pod oczami. Jestem bardzo zadowolona z tego zakupu i polecam wszystkim kobietkom po 30- tce. :-) . Kupiłam z tej samej serii jeszcze maseczkę i też jestem pod wrażeniem.