Iwostin, Balsam do ust SPF 30

Iwostin, Balsam do ust SPF 30

Balsam pielęgnuje suche, spękane i spierzchnięte usta, wygładza i odżywia delikatną skórę warg. Nawilża i natłuszcza oraz redukuje podrażnienia i pozostawia na skórze nietłusty, aksamitny film. Chroni przed ponownym wysuszeniem, działaniem niskich temperatur oraz promieniowaniem słonecznym (zawiera filtry UVA/UVB).

Nie zawiera substancji zapachowych i barwników.

rozczarowanie

Lubię kosmetyki Iwostin. Ten balsam był dołączony do kremu w gratisowym opakowaniu. Ale za taki "gratis" podziękuję ;)
Fantastycznie, że balsam ma wysoki filtr. Przy kosmetykach do ust ma to dla mnie znaczenie. W zasadzie opakowanie ma całkiem poręczne, konsystencję w sam raz, ale... jest jedna (i w tym przypadku nie do przełamania) wada tego balsamu: SMAK.
Nigdy nie zdarzyło mi się, żeby balsam do ust miał taki gorzki i nieprzyjemny smak. Jest nie do wytrzymania. Nakładałam go oszczędnie, ale mimo to po chwili czuję taką gorzkość w ustach, że balsam muszę zmyć i jakoś zniwelować ten smak czymkolwiek.
Zatem - pomimo całkiem dobrych filtrów i konsystencji balsam NIE nadaje się do stosowania.
A szkoda, bo tak dobrze się zapowiadał...

Ilość zużytych opakowań: pierwsze i ostatnie

Dobry na chwilę

Jestem fanką firmy Iwostin, zwłaszcza, że to polska firma :) Po świetnych kremach chyba za dużo się spodziewałam.

Plus:
- ładne, poręczne opakowanie.

Minusy:
- dosłownie na chwilę nawilża, później usta są jeszcze bardziej spierzchnięte,
- pozostawia gorzki posmak w ustach,

Zawiodłam się

Firma Iwostin ma bardzo wiele pozytywnych recenzji w prasie, internecie. Kiedyś używałam jakiegoś kremu tej firmy i byłam zadowolona to tez skusiłam się na zakup tego kosmetyku. I żałuję. Zawiodłam się.

- konsystencja, określiłabym ją jako leistą, balsam ma biały kolor, po nałożeniu na usta ten kolor niestety nie znika jeśli dobrze nie rozprowadzimy balsamu
- działanie, bardzo krótko utrzymuje się na ustach, w zasadzie chwile po jego nałożeniu miałam wrażenie, że się niczym nie posmarowałam; a przy dużej minusowej temperaturze to już w ogóle
- cena, zbyt wygórowana, nawet jak na markę Iwostin, mam za te cenę co najmniej 2 razy tańsze i lepsze balsamy do ust.

Nie polecam.

Ilość zużytych opakowań: 1 normalne

Do czego służą te przedmioty? [Odpowiadają mężczyźni]

Zdecydowanie odradzam

Balsam otrzymałam jako gratis do zestawu kremów Iwostin. Na samodzielny zakup z pewnością bym się nie zdecydowała- nie lubię kosmetyków bazujących na parafinie.
Balsam Iwostin jest zdecydowanie najgorszym kosmetykiem pielęgnacyjnym do ust jakiego używałam:
- ma dziwny smak a w przypadku balsamu do ust ma to znaczenie,
- waży się,
- gdy próbowałam go zmęczyć i używałam przez kilka dni- niestety wysuszył mi usta.

Na korzyść balsamu zdecydowanie przemawia obecność wysokiego filtra, jednakże ze względu na wstrętną lepkość ust i nieprzyjemne ważenie na ustach podczas jego używania- zdecydowanie odradzam zakup.

Używam tego produktu od: stycznia/lutego 2009

średni

Mi tam pasuje.
Kupiłam bo miałam problemy z opryszczką, a ten balsam nie jest tłusty, bezpieczny bo z apteki ;)
tylko minusem jest to, że jak się go nałoży za dużo to bardzo skleja usta, jakby były pomazane olejem.

Porażka!

Używałam go zimą, miałam przesuszone wargi i szukałam czegoś co sobie z tym poradzi. Pani w aptece mnie zachęcała, skusiłam się bo kosmetyki Iwostinu, których do tej pory używałam były bardzo dobre.

W tym balsamie wszystko jest na nie!
- ma okropną konsystencję, taka lejąca się wazelina
- tragiczny zapach
- nie nawilża, nie natłuszcza
- opakowanie było źle docięte, w miejscu aplikacji wystawał kawałek plastiku który ranił wargę, trzeba było ładować balsam na palec i dopiero tak aplikować :/

Być może komuś innemu by odpowiadał, ja jestem na nieUżywam tego produktu od: kilku miesięcy

Dla osób lubiących gorycz ;)

Balsam do ust Iwostin, niestety zawiódł mnie już na początku. Co prawda, nie mam zastrzeżeń co do jego działania - dobrze nawilża usta, pozostawia na nich lśniącą powłokę, po użyciu usta są miękkie. Faktor 30 i tłustawa konsystencja sprawia, że jest idealny na mróz. Pomimo tego istnieje pewna cecha, która dyskfalifikuje go zupełnie - gorzki smak, który chcąc nie chcąc dostaje się do ust. Mimo szczerych chęci nie zużyję tego opakowania do końca.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: niecałe opakowanie

nigdy więcej

Przede wszystkim napiszę, że uwielbiam produkty Iwostin, bo uważam, że są świetne (kremy do twarzy, emulsja do mycia ciała).

Myślałam, że balsam też będzie świetny, ale niestety bardzo mocno się rozczarowałam.

Balsam kompletnie nie nawilża, wręcz wysusza usta. Konsystencja jest nieciekawa, bo prawie całkiem ciekła.
Smak: ohydny (a ciężko, żeby niechcący nie dostał się do buzi mimowoli) i długo jego posmak się utrzymuje.

Podejrzewam, że balsam nie działa jak trzeba przez konsystencję, bo nie ma co się na ustach utrzymać.

Nie polecam

Używam tego produktu od: nie mogę wymęczyć opakowania

beznadzieja

Balsam nie spełnia swojego działania nie nawilża a wysusza.Pp posmarowaniu warg czuć nieprzyjemne grudki, smak ma taki że aż mdli a to tego drogi nie wiem czemu wyrzuciłam nigdy nie kupię bleeeee jeszcze raz bleee

Używam tego produktu od:kiedys

daje naturalny efekt

Balsam nawilza i cudownie nablyszcza usta. Jest bardzo wydajny. Nie uczula, nie podraznia, ma bardzo przyjemny smak, swietnie wyglada nalozony pedzelkiem na pomadke.

Używam tego produktu od: kilku miesiecy
Ilość zużytych opakowań: koncowka pierwszego

nie! nie! i jeszcze raz nie!

bubel jakich malo. nie dosc, z edrogi, bo za taka jakosc, to nawet zlamanego grosza bym nie dala!!! nie nawilze ust, wrecz je wysusza. szybko sie sciera z ust, po pol godzinie nic nie czuc, takze daje efekt chwilowego natluszczenia, ot tyle. jest malo wydajny, bo co chwile trzeba nim smarowac usta, by nie wysuszyly sie za szybko, a wiadomo, kto ma czas, by co pol godz sie nim smarowac. takze kosmetyk do smieci!!!

Używam tego produktu od:rok temu

Nie bardzo

Nie polecam tego balsamu.
Mam bardzo wymagające usta, łatwo pierzchnące, suche. Balsam nawilża je i natłuszcza na chwilę, ale szybko się ściera i wtedy są suche jak bez smarowania. Ma nieprzyjemny smak. Poza tym jeżeli nie jest przechowywany na stojąco rozwarstwia się i wypływa z niego sam jakiś olej (kiedy stoi ten olej pewnie unosi się na górze i wypłynie na końcu :/). Ogólnie - nie polecam.

Używam tego produktu od: kilka tygodni