Institut Esthederm, Lift & Repair, Eye Contour Lift Patches (Ekskluzywne płatki pod oczy o działaniu liftingującym)

Ekskluzywne, liftingujące płatki pod oczy Lift & Repair o działaniu regenerującym. Płatki zapewniają natychmiastowy, widoczny efekt liftingu. Kwas hialuronowy intensywnie nawilża i poprawia napięcie skóry wokół oczu. Kofeina i escyna pobudzają mikrokrążenie i pochłaniają złogi tłuszczowe, zmniejszają opuchliznę, rozjaśniają cienie pod oczami i usuwają zmęczenie. Efekt świeżej, napiętej i nawilżonej skóry wokół oczu. SOS dla zmęczonej i osłabionej skóry wokół oczu.​

płatki pod oczy
hipoalergiczna
w saszetce
regenerujące, rozświetlające, liftingujące, wygładzające, przeciw cieniom / opuchnięciom
w płatkach

Skuteczne i niestety drogie

Nasączone płatki pod oczy marki Esthederm otrzymałam w prezencie, i muszę przyznać że już po pierwszym użyciu skóra pod oczami stała się gładsza i bardziej napięta.

Płatki są nasączone w emulsji w której skład wchodzą min;
woda komórkowa, kwas hialuronowy, wyciąg z manioku oraz kofeina i escyna.
Te ostatnie zmniejszają opuchliznę i redukują cienie pod oczami co da się zauważyć.

Osobiście zostawiałam płatki praktycznie do całkowitego wyschniecia powiewaz wtedy efekt był najbardziej widoczny.

Bardzo dobry produkt dla osób które mają problem z cieniami i zmarszczkami ale niestety cena wysoka ok 170 zł za 10 par.

Miła niespodzianka

Nie mam dużego doświadczenia z płatkami pod oczy. Przeważnie używałam znanych wszystkim i chyba najbardziej popularnych płatków, jednak mimo zadowolenia z czasem zaczęło mi w nich czegoś brakować. Zbliżał się czas Sylwestra, więc postawiłam na zupełnie nieznaną mi markę i właśnie te płatki. To był strzał w dziesiątkę!

OPAKWOANIE

Płatki zapakowano srebrną saszetkę z zaklejonym rogiem, dzięki czemu wystarczy pociągnąć i już jest otwarta. Grafika przedstawia jedynie logo marki oraz nazwę produktu i serii. Płatki umieszczono na plastikowej podkładce, która ułatwia ich wyciągnięcie z opakowania, a to ważne, bo są naprawdę cieniutkie i bardzo dobrze nasączone.

PŁATKI

Płatki są wykonane z bardzo cienkiej płachty, która jest idealnie wycięta, dzięki czemu łatwo je nałożyć. Nie jest to z pewnością bawełna, gdyż jest mniej giętka. Trzeba uważać przy aplikacji, bo płachta jest cieniutka. Płatki są bardzo dobrze nasączone esencją, która praktycznie całkowicie się wchłania po czasie stosowania zalecanym przez producenta. Spora jej ilość pozostaje również w opakowaniu, wykorzystuję ją do masażu okolic oczu po zdjęciu płatków. Po nałożeniu nie odklejają się po aplikacji, nie przesuwają się, jeśli delikatnie je dociśniemy zaraz po naklejeniu. Zakładam je na zalecane 10-15 min. Efekty jakie dają przeszły moje oczekiwania. Skóra jest niesamowicie wygładzona, miękka i delikatna w dotyku a na dodatek ma się uczucie delikatnej warstewki pod oczami. Najbardziej podoba mi się to, że spojrzenie jest rozjaśnione a sińce pod oczami zdecydowanie mniej widoczne. Spojrzenie zyskuje świeżość i nie jest to efekt chwilowy, bo przez kolejne dni utrzymuje się, choć jak można się domyślić stopniowo zanika, gdy przestajemy stosować ten produkt.U mnie płatki sprawdziły się świetnie i będę je kupować jak tylko znajdę, już po kilka sztuk na zapas, aby móc użyć przed większym wyjściem, choć cena nie należy do najniższych. Uważam jednak, że warto w nie zainwestować.

PLUSY:
+ wygodna aplikacja
+ nie przesuwają się i nie odklejają
+ dobrze nasączone
+ wygładzają, nawilżają, niwelują sińce
+ dobra forma prewencji anti-age
+ mają ładne i praktyczne opakowanie

MINUSY
- cena

Napięcie i nawilżenie za jednym razem

Płatków pod oczy używam dość często, ale żadne z nich nie pozostawiły skóry pod oczami w takim stanie jak te. Gładka, napięta z rozświetleniem, nic tylko używać i cieszyć się osiągniętym efektem. Te mogłam przetestować dzięki Wizażowi, ponieważ otrzymałam je od nich w pudełeczku wraz z innymi kosmetykami.

Opakowanie w formie srebrnej saszetki, z dobrze rozwiązanym problemem jej otwierania, ponieważ jej róg w wielkości około 2 cm nie jest zalakowany i przez jego rozciągnięcie otwieramy opakowanie. W środku w plastikowym przeźroczystym i otwieranym "futerale" znajdują się dwa płatki, pod oczy, które są naprawdę duże i mocno nasączone roztworem żelu. Jest go na tyle dużo, że po nałożeniu płatków żel wykorzystałam do wklepania w twarz i szyję.
Płatki są bawełniane, a żel w który są zanurzone jest bezbarwny i bezwonny.
Producent zaleca trzymanie ich 5 minut, ja pozostawiłam je na skórze pod oczami do całkowitego wyschnięcia co nie trwało zbyt długo około 10 minut.

W trakcie stosowania płatków towarzyszyło mi przyjemne uczucie chłodzenia,i relaksu, w czasie całej aplikacji bardzo dobrze trzymały się skóry, nie spadały ani nie zsuwały się.

Po usunięciu płatków skóra wygląda naprawdę pięknie, jest super napięta , wyraźnie wygładzona i rozjaśniona, pięknie rozświetlona. Miałam wrażenia jakby była nabrzmiała i wypełniona od wewnątrz, dzięki czemu zyskała młody i zdrowy wygląd, a malutkie zmarszczki zniknęły. Bardzo dobrze nawilżona i odżywiona , a nałożony makijaż po zastosowaniu płatków wygląda promiennie i utrzymuje się w nienagannym stanie przez długi czas.

Cały efekt nie jest chwilowy ale trwa i trwa , z chęcią je zakupię i zastosuje ponownie, aby spotęgować efekt jaki uzyskałam po jednej aplikacji.
Cena dość wysoka,bo dostępne tylko w zestawie po 10 szt. za który musimy zapłacić prawie 270zł -choć przy takim dobrym działaniu nie wiem czy to wada.

Przydatne przed wyjściem :)

Rzadko używam płatków pod oczy, ale po raz kolejny przekonałam się, że warto mieć pod ręką.

Płatków Esthederm użyłam przed ślubem szwagra i był to trafiony pomysł!
Płyn, którym nasączone są płatki (resztą płynu, która została w opakowaniu dodatkowo wklepałam po ściągnięciu płatków) ukoił skórę wokół oczu, idealnie ją nawilżył i odświeżył. Jednocześnie delikatnie napiął skórę, nie w sensie, że czułam jej niekomfortowe ściągnięcie, tylko stała się taka ... "skupiona" co pomogło też w trakcie robienia makijażu.
Zniknęły odznaki zmęczenia, niewyspania, spojrzenie stało się promienne i świeże.

Killer na zmęczone oczy

Płatków w życiu używałam kilku już, ale żadne z nich nie zostawiły takich efektów jak właśnie te! Są długie, więc cała okolica pod oczami jest 'reperowana'. Od razu po nałożeniu czułam niesamowity chłód, i ukojenie. Zaznaczę, że moja okolica oczu jest średnio-wrażliwa. Często mam opuchnięcia pod oczami jak i powiek (alergie, nie wyspanie, zła dieta), jak i sińce. Te płatki sprawiły że skóra była rozjaśniona (ale nie zlikwidowały w pełni cieni), napięta, opuchnięcia znikły. Makijaż trzymał się perfekcyjnie. Uważam że te płatki są w szczególności przydatne przed wielkim wyjściem- ślubem, jakąś ważną imprezą.