Rouge Hyperfix

Rouge Hyperfix

Trwała pomadka z błyszczykiem. Nakładamy na usta szminkę, po wyschnięciu (ok. minuta)pokrywamy błyszczykiem. Szminka jest rzeczywiście bardzo trwała, a pomysł połączenia jej z błyszczykiem uważam za genialny. Niestety paleta kolorów jest trochę zbyt uboga :-(, ale może z czasem...

Cena: 49 zł / 2 x 3,5ml

mhmmm...

Tak wiec zakupilam 2 kolory na allegro, sa piekne, mocne, nr. 3 oraz 6. mocne odcienie.
Nakladanie szminki, spoko, cienka warstwa wystarczy, nakladanie byszczyka, gesty, klei sie ale nie do przesady, nie scieka, siedzi tam gdzie go polozono i nie ucieka na konce.
Dluuugo siedzi na ustach, oj szok dla mnie, wczesniej nie uzywalam az tak trwalych kosmetykow. Blyszczyk nie zlizuje sie po chwili, ale czuje go i czuje ze wciaz tam jest, tylko ciezko mi sie przyzwyczaic ze mam na ustach taki miodek i jak mowie to dziwnie sie czuje;p ale to tylko moje odczucia, bo nigdy nie smarowalam ust czyms wiecej poza tanim blyszczykiem co zlazil po 15 minutach:D
a tu efekt mocny, wyrazny, no nie po domu, do pracy, na wyjscie tak, ale po domu to troche za elegancko:D
Polecam, dobry produkt dla ceniacych trwale, wyrazne kolory i dlugotrwaly efekt mokrych, miodkowych ust:)

Używam tego produktu od: dopiero co
Ilość zużytych opakowań: mam 2 obecnie w trakcie

jestam zadowolona

Też używam kolorku nr.5:-) jest idealny żeby delikatnie podkreślić usta, a trzyma sie naprawde dłuuugo.Błyszczyk oczywiście trzeba poprawiac, a jak się skończy to można dokupić jakiś tani transparentny.Trzeba uważać żeby nie przesadzć z ilością nakładanej szminki. Ogólnie uważam że jest świetna.

Używam tego produktu od:1c miesiąc

Jestem zadowolona...

Jestem bardzo zadowolona z tej pomadki,początkowo miałam kupić Lipfinity, jednak w drogerii okazało się, że kolory nie bardzo mi przypasowały,natomiast nr 05 Rouge Hyperfix od razu przypadł mi do gustu.Zbliżony do mojego naturalnego koloru ust ładnie je podkreśla,na ustach utrzymuje się rzeczywiście długo,co prawda błyszczyk szybko się ściera jednak kolor pomadki trwa, mimo obfitych posiłków :)nie zauważyłam żeby wysuszała mi usta,może dlatego że nie używam jej codziennie.Troche nieproporcjonalnie zużywa się błyszczyk w stosunku do pomadki,o ile nie ma potrzeby na poprawki w ciągu dnia pomadką,to błyszczykiem owszem.Na dzien dzisiejszy jestem zadowolona

Używam tego kosmetyku kilku miesiecy ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

Manicure - kolorowy french

jestem fanką

Piszę tą recenzją jako fanka trwałych szminek, jestem świadoma ich mankamentów (które mnie nie zrażają) ale innych praktycznie nie używam, bo liczne próby kończyły się znikaniem szminki po paru chwilach. Dlatego, też, gdy tylko zobaczyłam Hyperfixa momentalnie ją kupiłam.
Skusił mnie przede wszystkim kolor- nr 5 - idealnie pasuje do moich ust, w miarę naturalny, dość subtelny, co jest atutem gdyż zwykle trwałe szminki mają raczej intensywne barwy.
Jeśli chodzi o trwałość szminka ta ustepuje miejsca Lipfinity dość znacząco ale za to nie sciąga tak mocno ust-rzecz jasna nie można powiedzieć, że nawilża ale cóż taki urok trwałości. Konia z rzędem temu kto połączy super trwałość z nawilżaniem i odżywianiem :)

Błyszczyk jest całkiem sympatyczny,nadaje ładne wykończenie, nie znika tak od razu z ust -chwała za pomysł połączenia pigmentu i błyszczyka w jednym produkcie, bo dotychczas zwykle były osobno.

Spodobał mi się przede wszystkim kolor (Max Factor nie ma takiego) w połączeniu z faktem, że Hyperfix jest trwalsza niż tradycyjne szminki sprawi, że zapewne kupie jeszcze nie jedną.

*Niestety zabieram gwiazdkę - szminka po paru użyciach robi się okrutnie pudrowo-maziowata i nie sposób nałożyć jej cienką warstwą. Generalnie juz mi zachwyt dawno przeszedł i leży teraz na dnie koszyka z kosmetykami. Pewnie juz jej stamtąd nie wygrzebie.