Nailwear 2, Nail Enamel (Ulepszony lakier do paznokci)

Nailwear 2, Nail Enamel (Ulepszony lakier do paznokci)

Całkiem, całkiem. Czytałam opinie na temat starej wersji i widzę, że się bardzo zmieniła. Lakier łatwo się rozprowadza, jest średnio gęsty. Zasycha niezbyt szybko, ale też nie bardzo długo. Pozostawił małe smugi, ale podejrzewam, że to wina pędzelka, który mi się trochę zasuszył w buteleczce-miniaturce, którą dostałam od mojej konsultantki.

Cena 19,90 zł / 12 ml

różnie.

Dostałam ten lakier w spadku ;] mam kolor czerwony. W spadku <-> ma dobrych parę lat, a mimo to wcale nie zgęstniał! Bardzo dobrze się rozprowadza, ma ładny, intensywny kolor, dość długo potrafi utrzymać się na paznokciach, bardzo wydajny ... Jedna bardzo duża wada: schnie okropnie dłuuuugo! Naprawdę! Nawewt po trzech godzinach [wtf?!], kiedy byłam święcie przekonana, że na paznokciach wyschnęłoby wszystko, zauważyłam odciśnięte faktury różnych przedmiotów, których dotykałam. Suuuuuper.. Jedyny największy minus! Z żadnym lakierem tak się nie męczyłam. Przez co manicure nie zawsze wyjdzie tak idealnie. Jednak, teraz używam preparatu przyspieszającego wysychanie lakieru, więc da się jeszcze jakoś wytrzymać. Dziewczynom pozbawionym cierpliwosci zdecydowanie odradzam.

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: wciąż jedno

tragedia...

koszmar,kupilam kolor nie pamietam jak sie nazywa ale taki jasniutki rozowo perlowy,na paznokciach wygladał ladnie i dlugo sie trzyma,nie odpryskuje po jednym dniu ale...straaaasznie dluuuugo schnie,no pozrazka straszna,nie dosc ze ciezko sie go naklada-jest bardzo gesty to jeszcze czekac caly dzien az wyschnie,jestem przyzwyczajona ze lakier schnie jakie 5 minut a nie DOSŁOWNIE CAŁY DZIEN!!! nie polecam zdecydowanie,myslalam ze taka cene mozna sie spodziewac łatwego i bezproblemowego nakladania a nie konzystencji smoły i czekania czekania czekania...tragedia

dziadostwo!!!

Myślalam, że w tej nowej wersji coś zmienili na lepsze, ale gdzie tam! Te lakiery w ogole nie wysychają. Nawet jak kupiłam taki jasny beżyk i pomalowałam rano jedną warstwę, a po jakichś sześciu godzinach siedząc na uczelni podłożyłam sobie dlonie z zimna pod pupę i jak je wyjęłam moim oczom ukazała się śliczna fakturka jeansów na paznokciach... Zdecydowanie kasa w poszła w błoto!

Avon Mark - relacja

Tylko dla cierpliwych

Nie jest wart swojej ceny.Szybko gęstnieje-po roku trzeba go potraktować rozcieńczalnikiem.Efekt na paznokciach nienajlepszy.Przede wszystkim tworzy smugi.Szybko odpryskuje.Na nogach trzyma się długo.Mam kolory femme i decadence.Ten pierwszy jest dużo gorszy jakościowo.Najprwdopodobniej wszystko zależy od koloru.
Jedną z wad tych lakierów jest również długie wysychanie.Często po kilku godzinach lakier jest miękki.
**********************************************
Aktualizacja 2005-12-10
Dodaję * ponieważ ten lakier aż taki beznadziejny nie jest.Przekonałam się o tym właśnie w tym tygodniu, malujac paznokcie kolorem femme.Mam go na paznokciach już szósty dzień, a on ledwie starł się na krawędziach końcówek, prawie niewidocznie.Oczywiście wszystkie prace domowe wykonuję w rękawiczkach , ale mimo wszystko mam duży kontakt z wodą, ponieważ lubię długie kąpiele i prysznice.Temu lakierowi natomiast to nie straszne.Być może ma to związek z mocnymi paznokciami?W dodatku zachował się efekt - ŻADNYCH SMUG!!!POŁYSK!!!Jestem bardzo zdziwiona, bo lakier ma już ze 3 lata.
Kiedy pisałam poprzednią recenzję opisywany kolor był bardzo gęsty, więc rozcieńczyłam preparatem Cree i zostawiłam, bo wtedy rozcieńczalnik nie pomógł. Natomiast w tym tygodniu, po otwarciu okazało się ,że lakier jest idealnej konsytsencji, takiej jak na początku, nie za rzadki ,nie za gęsty.Pierwsza warstwa robi okropne smugi, ale mnie to nie przeszkadza, bo zawsze maluję dwiema i jest bardzo ładnie.
Najgorsza rzecz w tym lakierze to brak tolerancji dla odżywek. Przy lakierach podkładowych, w moim przypadku utwrdzacz Allessandro,lakier w ogóle nie wysycha.Należy go stosować wprost na odtłuszczoną płytkę paznokcia, inaczej nic z tego.Jeśli chodzi o wysychanie , to najlepiej użyć olejku , który to przyspieszy.U mnie lakier wysechł w ciągu godziny po olejku z Avonu.
Zachęcona tym odkryciem postanowiłam zamówić następną wersję lakieru.Zobaczymy.

Podobnie jak poprzedniczka zupełnie nie zauważyłam różnicy pomiędzy 'starym' a 'nowym' lakierem. Opakowanie nieporęczne, pędzelek za krótki, koszmarnie nim się rozprowadza lakier. On sam jest nietrwały, odpryskuje zaraz następnego dnia, bardzo długo schnie, a nałożony wcale nie wygląda atrakcyjnie (i bynajmniej nie wynika to z braku moich umiejętności w malowaniu ;) Bardzo szybko gęstnieje i już praktycznie po 1,5 miesiąca nie nadaje się do niczego.

Używałam tego kosmetyku przez niecałe 2 miesiące/ ilość zużytych opakowań: 1

okropne

Beznadziejny lakier! Właściwie najgorszy z tych które miałam, zasycha całe wieki ( czasami mija kilka godzin zanim całkiem stwardnieje!!!), jest bardzo nietrwały, jeśli juz zaschnie to po jednym dniu odpryskuje!
Do tego mały wybór kolorów i zbyt wysoka w stosunku do jakości cena...
STANOWCZO ODRADZAM!!!

Najgorszy lakier !!!

Jejku... To się nazywa lakier do paznokci?! To ja serdecznie dziękuję za taki "lakier". To jest tylko istne wyrzucanie pieniędzy w błoto. Na całe szczęście kupiłam go w promocji więc nie zostałam znowu tak bardzo skrzywdzona. Zły pędzelek, źle trzyma się nakrętkę w ręce, ma bardzo rzadką konsystencję, a co najważniejsze po nałożeniu jednej, cienkiej warstwy lakier nie zaschnął nawet po pół godzinie!! Nie zasługuje nawet na tę jedną gwiazdkę ode mnie. :/ Nigdy go już nie kupię!

nie polecam

dostaBam go jako prezent gwiazdkowy. nie trafiony. lakier sie tak dziwnie naklada. sciera sie na koncowkach paznokci po dniu. kolor wychodzi taki jaBowy. co do trwaBosci sie nie wypowiadam...

miłe zaskoczenie :)

Muszę przyznać, że jestem bardzo miło zaskoczona. Po pierwsze nie odpryskuje się a to już 4 dzień. Nie starł się też i nie stracił blasku. Po drugie dobrze się go nakłada pędzelkiem co w poprzedniej wersji było koszmarem. Po trzecie jestem zadowolona z koloru Lilac glaze. Po czwarte pierwsza warstwa wysycha błyskawicznie, przy drugiej trzeba trochę poczekać. Po piąte kupiłam go bardzo korzystnie na aukcji razem z innymi lakierami Loreala i Revlonu, więc zapłaciłam grosze:) co mnie baardzo cieszy. A więc po szóste nie żałuję:)

dziwnie

no wiec najpierw wraz z mama dostalysmy probke-odcien romance chyba.czysta rewelacja.piekny,super trwaly(kilka tygodni sie trzymal bez problemu-z tym ze na palcach u nog)potem kupilysmy metro mouve chyba.taki rozowy.no porazka.nie da sie go rozprowadzic nijak,pozostawia obrzydliwe smugi, jest okropny-aktualnie sluzy mi jako kolor do takiego perlowego-do mieszania,zeby zmieniac sobie kolor innego lakieru.ale samego go uzywac sie nie da.natomiast ostatnio kupilam sobie ten taki co byly w katalogu w muszelkach wylane,odcien subtelle bliss,po prostu jest boski.tak jak ten pierwszy.trzyma sie dlugo,nie odpryskuje,ma przeszliczny kolorek.podsumuwujac:w zaleznosci od tego czy trafisz na dobry lakier czy na zly-nie wiem na czym to polega ale bardzo roznie avonowi to wychodzi+ za swietne kolory,jest ich duzo,a sezoznowo mozna trafic na rozne specyfiki+ za trwalosc+ za to ze latwo sie naklada+ za zapach(wyjatkowo nawet nie smierdzi jak inne.przynajmniej nie tak strasznie)+ za estetyczna butelke.- za wysychanie.tu niestety trzeba dosc dlugo poczekac i uwazac na paznokcie,ale wlasciwie to warto.- przed uzyciem trzeba wymieszac bo troszke kolorek sie w butelce rozdwaja,ale to mozna bez problemu po wstrzasnac buteleczke i nie widac ze cos sie dzieje+/- nie wiem do ktorej kategori to zaliczyc,ale ciezko go usunac z paznokci.tzn w momencie kiedy juz zaschnie nie dzieje mu sie absolutnie nic,przylega do paznokci,nie da sie go np.zdrapac,jest taki jakby go nie bylo.no ale pozniej trzeba go dosc solidnie potraktowac zmywaczem.chyba ze ja mam taki zmywac kijowy(z rumiankiem)jak widac powyzsza wypowiedz jest bardzo dokladnie przemyslana i ugruntowana,ale przeczytalam wiele niepochlebnych opini o tym lakierze,a bedac konsultantka firmy avon,nasluchalam sie sporo o tym kosmetyku,i wiem ze jak klient trafi na dobry lakier to wychwala go pod niebiosa.szkoda ze trafiaja sie tez buble.Ilość zużytych opakowań: 2 w trakcie + probka

o co chodzi??

Pierwszą buteleczkę kupiłam jak tylko sie pojawił, byłam zadowolona bo lakier był trwały i ślicznie wygladał na paznokciu. Moja druga buteleczka to był horror :( lakier miał inny kolor niż w katalogu, trudno go było równomiernie nałożyć i powstawały "prześwity" i smugi. Więc o co chodzi tylko jedna buteleczka była ulepszona??? Opakowanie śliczne ale co z tego skoro w środku bubel! Nigdy juz nie kupie lakieru z avonu!!!

Nietrwały

Fajne kolorki,łatwo się go nakłada, ale nic poza tym. Lakier bardzo szybko odpryskuje i już po jednym dniu musiałam robić poprawki, wg mnie opłaca się go kupić, ale tylko w promocji.