L'Oreal Paris, Elseve, Magiczna Moc Olejków, Bogaty szampon odżywczy `6 olejków kwiatowych`

Szampon L’Oreal Elseve Magiczna Moc Olejków z eliksirem odżywczym ma bogatą formułę łączącą moc 6 olejków kwiatowych. Starannie wyselekcjonowana kompozycja zawiera olejek lniany, rumiankowy, słonecznikowy, różany, z gardenii tahitańskiej i kwiatu lotosu, dla wyjątkowej pielęgnacji bardzo suchych włosów. Odżywia i wygładza włosy na całej długości, nadając im olśniewający blask. Przywraca bardzo suchym włosom jedwabistą miękkość i elastyczność.

Skóra głowy
sucha i wrażliwa
do włosów suchych i zniszczonych
regenerujące, nawilżające, wygładzające

Szału nie ma

Skusiłam się na zakup tego szamponu, gdyż producent poleca do włosów suchych - czyli idealny dla mnie. Niestety jestem trochę rozczarowana, gdyż oprócz pięknego zapachu, wydajnego opakowania i fajnie pieniącego się szamponu nic więcej pozytywnego nie zostaje. Moje włosy dalej są suche, po wysuszeniu suszarką mam wrażenie, że jest ich dwa razy więcej i do tego szybkie uczucie przetłuszczonych włosów.

taaaak

mialam ja miala moja tesciowa i obie zdecydowanie mowimy tak ..szampon ma piekny zapach. Wlosy super sie pienia, ale co najwazniejsze wlosy sa delikatne i nie placza sie, wlosy sa odzywione i pelne blasku dla mnie jest to idealny szampon moje wlosy sie nie przetluszczaja i nie pusza wiec naprwde szampon jest warty zakupu

Nie tego się spodziewałam...

Ostatnimi czasy mam dość suche włosy. Skusiłam się na te propozycję od L'oreal zachęcona tym, że jest to szampon odżywczy i posiada aż 6 olejków. Konsystencja jest lekko oleista, zapach ładny. Wydajność dobra, na pewno starczy mi na kilka miesięcy bo dobrze się pieni i nie potrzeba go dużo do umycia włosów. Lekka różnica jest bo włosy nie są już takie bujne i suche. Delikatnie się wygładziły, ale nie jest to efekt o jaki mi chodziło.

U mnie się sprawdza

Mój ulubiony szampon do mycia włosów. Wystarczy odrobina i się pieni. Dobrze myje moje włosy, nie obciąża ich. Posiadam włosy falowane, więc ciężko mi znaleźć szampon po, którym nie będę mieć puszących się włosów. Ten sprawia ,że włosy są nawilżone, dobrze się układają, są błyszczące. Jak na razie najlepszy jaki miałam.

za ciężki

Zapach przepiękny, dużo lepszy niż jego lżejsza wersja, natomiast działanie fatalne. Odradzam osobom z lekkimi, cienkimi i delikatnymi włosami, bo po umyciu będą co prawda pachnące ale tak obciążone, że na czyste wyglądać nie będą. Próbowałam używać go sporadycznie, na zmianę z innymi szamponami, żeby chociaż okazjonalnie zapachem się nacieszyć, niestety efekt ten sam - tłuste włosy. Najsłabszy produkt z całej linii.

Czy to jest żart?

Niewiele razy rozczarowałam się kosmetykiem aż tak bardzo...
W sumie szampon to nie jakaś wielka filozofia. MA UMYĆ WŁOSY. Wiadomo, fajnie żeby wygładzał, nawilżał, nie puszył itp., ale to można nadrobić odżywką. Natomiast ten szampon włosów nie myje. Co więcej, oblepia je i obciąża. Po umyciu na głowie miałam pełno lepiących się, matowych strączków. Na pewno nie była to wina odżywki bo takowej nie użyłam, a historia powtórzyła się przy następnym myciu.
Wiele jest kosmetyków, które mi się w jakimś stopniu nie sprawdziły, ale leżą i powolutku jakoś je zużywam. Tego szamponu pozbyłam się po drugim użyciu.

fatalna niespodzianka !

Ten szampon był dla mnie ogromnym rozczarowaniem, ponieważ nie sądziłam, że jakikolwiek produkt tej marki może być aż tak niedobry ! Wszystkie produkty Elseve jakich dotąd używałam były albo przeciętnie dobre, albo bardzo dobre - nic poniżej tego. A tu taka niespodzianka ! Byłam o tyle zaskoczona, że pozostali dwaj bracia z serii olejkowych szamponów od Elseve, skradli moje serce.

Szampon niesamowicie bardzo obciąża włosy. Są po nim matowe i wyglądają nieświeżo. Poza zapachem - nie widzę niestety żadnych zalet tego produktu, choć zapach też nie jest rewelacyjny. Ładny - ale nie szałowy.

Bardzo się męczyłam żeby wykończyć opakowanie.
Never again !

Tolalny bulel!

Drogie Wizażanki,
Na dziś przygotowałam recenzję szamponu, którego producent obiecuje bardzo wiele (odżywienie, wygładzenie, zdyscyplinowanie...) a jakie rzeczywiście są efekty stosowania tego kosmetyku? Zapraszam!
OPAKOWANIE: poręczna, pojemna (400ml) butelka niewyróżniająca się niczym na tle innych produktów z tej kategorii
ZAPACH: dość intensywny, ciężki z wyczuwalną nutą kwiatową
UŻYTKOWANIE: łatwe dozowanie, szampon mało pieniący się, dość wydajny, do umycia długich włosów wystarcza niewielka ilość
EFEKTY: TO DRAMAT! włosy po umyciu są ciężkie, oklapnięte, po wysuszeniu wyglądają jak mokre lub tłuste. Żadna z obietnic producenta nie zostaje spełniona, wręcz przeciwnie włosy po umyciu wyglądają gorzej niż przed. Problem być może kryje się w formule, według mnie jest za "ciężka/tłusta".
Nie zauważyłam żadnego efektu odżywienia, włosy sprawiają wrażenie "naolejowanych".
Podsumowując: po kilku próbach wyrzuciłam go do kosza.
Nie polecam zakupu tego produktu.

Bez rewelacji

Jedyne co podobało mi się w tym szamponie to zapach i fakt, że mogłam łatwo rozczesać po nim włosy. Niewiele trzeba go nałożyć by dobrze umyć nawet długie włosy.

Zadowolona

Skusiłam się na niego , ponieważ bardzo przypasował mi olejek w kremie z tej samej serii. Po umyciu włosów tym szamponem stają się one miękkie, lśniące i pięknie pachnące, co jest zaletą chyba całej tej serii. Nie zauważyłam szybszego przetłuszczania się włosów, nie obciąża ich. Włosy są podatne na układanie.

Bardzo słaby szampon

Po tym produkcie spodziewałam się czego znacznie lepszego. Zapach olejku arganowego jest całkiem okay, jednak po jakimś czasie zaczyna drażnić. Konsystencja gęsta, czuć że bardzo oleista, łatwo się rozprowadza. Niestety po wysuszeniu włosy nie wyglądają ładnie. Są bardzo obciążone, u nasady wyglądają na przetłuszczone, wcale nie łatwiej ich rozczesać. Na początku myślałam, że szamponu użyłam zbyt dużo, jednak przy mniejszych ilościach efekt jest ten sam. Po kilku godzinach moje włosy znów były tłuste i nieświeże. Nie zauważyłam żadnego odżywienia, nawilżenia.

meh

W porównaniu do jego brata z serii, jest średni. Po dłuższym używaniu włosy stają się obciązone i szybciej sie przetłuszczają. Efekt nawilżenia jest OK, ale nie na dłuższą metę.