Pierre Rene, Lash Designer 300% (tusz z bazą 2w1 pogrubiający i podkręcający)

Pierre Rene, Lash Designer 300% (tusz z bazą 2w1 pogrubiający i podkręcający)

Zgłaszająca osoba: basiura

Wyjątkowy efekt powiększenia rzęs do 300% to efekt idealnej współpracy białego balsamu i super czarnej maskary. Formuła tuszu maksymalnie zwiększa objętość rzęs i zalotnie je podkręca.

Cena: ok. 15 zł

bardzo przyzwoity

Świetnie rozczesywał rzęsy, baza je pogrubiała i po dłuższym stosowaniu zauważyłam że rzęsy się po niej wzmocniły:) Sam tusz krył ładnie, mam długie rzęsy więc wyglądały w nim świetnie. No i cena jest przystępna.

Z minusów to to że po paru miesiącach tusz trochę wysychał i niestety w ciągu dnia się kruszył i osypywał na dolną powiekę.
No i jednak rano liczy się każda minuta a nałożenie najpierw bazy a potem tuszu zajmuje więcej czasu niż sam tusz:/ Ale to nie jest minus bo wiedział co kupuje.

Przerzuciłam się na L`oreala Lash Architect i to jest mój KWC, więc raczej już do tego nie wrócę.

Używam tego produktu od:koło 1,5 roku

Reweleacja

A ja nie zgodze się z moimi porzedniczkami: jak dla mnie tusz jest rewelacyjny! Nie używam go na codzień bo moje rzęsy sa wtedy aż za długie! Tusz idealny na imprezy i przyjęcia bo daje niesamowity efekt wydłuzenia i pogrubienia. Z początku troche sklejał rzęsy ale po kilku razach nauczyłam się nim malować: po prostu po pomalowaniu białą bazą najlepiej przeczesac rzęsy czystą szczoteczką odczekać chwilę i nałożyć czarną maskarę. Wart jest swojej ceny. Polecam.

Używam tego produktu od: 3 mcy

beznadzieja

Już dawno nie trafiłam na tak beznadziejny tusz.
Biała maź zwana odżywką niemiłosiernie skelja rzęsy a czarna strona niedokładnie kryje białą baze. Dla mnie ten tusz to wyrzucone pieniądze, zdecydowanie odradzam.

Katarzyna Gudan fryzura studniówkowa 01

Kupa, kupa, kupa ;)

'Odżywka' wysusza rzęsy, które po czasie zaczynają się ... kruszyć!!!! Czarna maskara ... jakby jej nie było. ;) Koszmar, mam wrażenie, że mam po nim mniej rzęs, krótsze itd ... Poważnie odradzam. :( Na szczęście nie udało mu się zniechęcić mnie do dwustronnych tuszy, mam zamiar kupć L'Oreala. Mam nadzieję, że tym razem się nie zawiodę. :)