Polvere di Luce Gold, Ombretto Duo Scintillante (Podwójne cienie sypkie)

Polvere di Luce Gold, Ombretto Duo Scintillante (Podwójne cienie sypkie)

Pojemność 1,6 g

Znakomite podwójne cienie - pyłek złoty i drugi kolor, także z ciepłym, złotym pyłkiem. Ja osobiście mam złoto z brązem, ale są też inne kolory.
Złoty pyłek jest po prostu przepiękny, daje niesamowity blask i połysk. Cienie sypkie, znakomita trwałość i jakość.

Cena: ok. 83 zł/ 1,6 g

Śliczne :)

Bardzo polubiłam te cienie - nawet pomimo faktu, że sypańców nie darzę zbyt wielkim zaufaniem ;) Mają absolutnie zachwycające kolory - mam zestaw z ciepłym złotem i chłodną, złocistą zielenią. Bardzo ładnie prezentują się na oku. W świetle dziennym nie skrzą tandetnie więc czasem skuszę się na małą ilość w makijażu dziennym ;) W sztucznym świetle ładnie migoczą. Nawet nad podziw się nie osypują i nie zbierają w załamaniu powieki - a nie używam bazy pod cienie.

Używam tego produktu od: rok

prawie idealne

Przywedrowaly do mnie z targowiska kilka tygodni temu i mam zestaw 04 . Cien złoty nie daje koloru jest transparetny ma bardzo duzo błyszczacych złotych drobinek efekt olsniewajacy. Drugi kolor jest mocno napigmentowany daje zdecydowany kolor złoto- miedziany i ma mniejsze drobinki. Pudełko ładne, eleganckie i stabilne z lusterkiem. Wrazenia pozytywne cienie długo sie trzymaja na powiece mimo to wkurza mnie ze cien masakrycznie sie osypuje ale moze to domena wszystkim sypkich cieni.

Używam tego produktu od:kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

bardzo trwałe

Ogólnie rzecz biorąc,to firma PUPA jak dla mnie jest firmą "z górnej półki". Trwałaość ich kosmetyków jest po prostu obłędna. Recenzowane cienie dostałam w prezencie, odcienie złota. Pięknie błyszczą na powiece, nawet używane osobno. Jaśniejszy odcień,to typowy,drobniutki brakat,aż iskrzący w słońcu. Drugi,bardziej matowy,równie ślicznie prezentuje się odbijając światło. No po prostu rewelacja Jest jednak dla mnie jedno "ale"... Podobnie jak jakośći trwałość określiłam jako obłędne,tak i cena... Jak na moją kieszeń za drogie, stanowczo za drogie. Zdaję sobie sprawę,że nie jest to wydatek "na krótko", bo cienie są extra-wydajne,lecz i to mnie nie przekonuje. Chyba poczekam na kolejną okazję,by znów mi je sprezentowano:)

depilacja bikini rodzaje

"ZLOTA RACZKA"

Cienie PUPY odkrylam dzieki WIZAZOWI. Kiedy wybralam sie do perfumerii z zamiarem ich zakupu, to jest podwojnych, sypkich ale ze srebrnym pylkiem, odkrylam, ze istnieje tez seria GOLD - cienie sypkie, w roznych kolorach, ale z pylkiem zlotym w parze. :)
Jako "ciepla" kolorystycznie dziewczyna nie zastanawialam sie dlugo i czym predzej je kupilam. Zloty pylek to po prostu cudo, slicznie sie mieni.
Cienie te radze wam nakladac paluszkami - "wcierajac" w powieke. Wtedy trzymaja sie na powiece BARDZO dlugo.