Gillette, Men Series, Pianka do golenia (skóra wrażliwa)

Gillette, Men Series, Pianka do golenia (skóra wrażliwa)

Pianka do golenia zawiera łagodzący aloes - dla bezpieczeństwa i komfortu oraz zdrowo wyglądającej skóry. Zapewnia niewiarygodnie dokładne, gładkie i komfortowe golenie.

Skład: Aqua, Stearic Acid, Triethanolamine, Isobutane, Laureth-23, Sodium Lauryl Sulfate, Propane, Parfum, Butane, BHT, Aloe Barbadensis Leaf Juice

Cena: 12 zł / 250 ml

świetna dla nas obojga :)

Zawsze podkradam ją chłopakowi gdy się depiluję :) Pianka jest bardzo wydajna i nie ma jakiegoś rażąco męskiego zapachu, więc nie pachnie się jak "macho", a jednocześnie uwielbiam jej zapach na moim mężu :) Nie mogę się nacieszyć widokiem wypompowywania pianki i zwiększania przez nią objętości :D cieszę się przy tym jak dziecko :D Ma idealną, aksamitną konsystencję, ktora nie spływa z miejsca aplikacji. Skóra jest po niej miła w dotyku, nawilżona, nie piecze i nie jest podrażniona. Używanie jej podczas golenia to czysta przyjemność :) A, no i mój chłopak też jest zadowolony z efektu, chociaż goli inne części ciała niż ja :)

Ilość zużytych opakowań: 3 na spółkę z golącym się codziennie chłopakiem :)

średnia

Nic nadzwyczajnego i z tą delikatnością też bym nie przesadzała. Fakt, że jam nie mężczyzna, ale zwykle kupuję pianki i żele przeznaczone dla mężczyzn, bo nie widzę sensu dopłacania za dopisek <b>Wo</b>men i ewentualnie bardziej kobiecy aromat. Generalnie wybieram też pianki dla wrażliwców, gdyż te ubogie w substancje zapachowe z reguły delikatnie obchodzą się z nawet najdelikatniejszą kobiecą skórą :) Ta bynajmniej taka delikatna nie jest i czasem potrafi wywołać leciutkie szczypanie i pieczenie w okolicach miejsc intymnych :( Poza tym jak na mój gust jest nieco zbyt rzadka - nie żeby całkiem spływała ze skóry, bo coś tam się trzyma, ale wolę bardziej treściwe pianki o lepszej przyczepności do podłoża ;) Ta jest pod tym względem średnia. W ogóle jest średnia - średnio delikatna, średnio gęsta, średnio wydajna i o średnim zapachu. Nie planuję jej zakupu, ale jesli znów wpadnie mi w ręce, to pewnie zużyję, podobnie jak tą. Bo i tej nie kupowałam sama.