Lakier hybrydowy

Lakier hybrydowy

Lakier hybrydowy Semilac® łączący w sobie właściwości żelu UV i lakieru do paznokci. Najwyższa technologia produkcji lakieru hybrydowego Semilac®, specjalnie dobrane i przygotowane pigmenty nadają mu ostateczną, najwyższej klasy jakość wśród produktów hybrydowych.
Druga warstwa uwydatnia głębię koloru lakieru hybrydowego.

• Urethane Acrylate Oligomer,
  • CI 77289 (Chromium Hydroxide Green),
  • CI 77492,
  • CI 77266,
  • CI 77742 (Manganese Violet),
  • Mica (Ci 77019) & Ci 77891 & Ci 77499 & Tin Oxide (Ci 77861)

Bardzo dobry lakier, średni pędzelek

Do tej pory przez kilka lat używałam wyłącznie lakierów hybrydowych Shellac, ale postanowiłam dać szansę Semilacowi, bo mają dużo lepszą dostępność i niższą cenę. Lakiery są naprawdę dobre: ogromny wybór kolorów, dobra konsystencja, dobra trwałość i dość ładny połysk. Niestety zawsze trzeba nałożyć 3 warstwy, żeby krycie było wystarczające.

W porównaniu z Shellaciem jest niestety jeden minus - pędzelek jest mało wygodny. Trudno precyzyjnie nałożyć lakier, często nabiera się za dużo produktu. Jak dla mnie pędzelek powinien być cieńszy (mniej "puchaty", za to dłuższy.

Tak czy tak to naprawdę fajny lakier hybrydowy (używam razem z bazą i topem tej samej marki).

Polecam!

Polecam lakiery hybrydowe Semilac!
+kolory są intensywne
+lakier wytrzymuje nawet ponad 3 tygodnie
+łatwa aplikacja dzięki szerokiemu pędzelkowi
+ładny wygląd opakowania
+szeroki wybór kolorów
+nawet po 2 warstwach lakieru można nałożyć top ;)
+bardzo wydajne 7 ml fiolki :p
+dopełniają bardzo dobrze każdą stylizację

Mogłabym wymieniać jeszcze wiele ich zalet, ale uważam, że te są najważniejsze i nie ma sensu bardziej się rozpisywać ;)

Wbrew temu co słyszałam kilka razy na pewno NIE UCZULAJĄ ;)

Jedynym minusem jest wysoka cena, ale jak wiemy dobra jakość idzie z wysoką ceną ♥

Mogłoby być lepiej

plusy:
+ bardzo trwały

minusy:
- mało intensywne kolory
- za szeroki pędzelek

inne cechy, których nie biorę pod uwagę przy ocenie:
+ ładne opakowanie
+ wysoka wydajność
- słaba dostępność
- za wysoka cena

Tutorial na jesienne ombre od Semilac

Kocham Semilac

Uwielbiam lakiery hybrydowe Semilac. Istnieje już chyba ok. 200 kolorów! Każda kobieta znajdzie dla siebie ulubione odcienie. Posiadam na razie kilka odcieni, ale z pewnością kupię jeszcze wiele kolorów. Lakiery są bardzo wydajne, gdyż malujemy paznokcie co 2-3 tyg., nie zdrapują się, nie zmywają. Każda buteleczka wygląda identycznie, jedynie numeracja i kolor znajduje się u góry. Pędzelek w tych lakierach jest bardzo wygodny, odpowiednio długi, nie jest gruby, dla mnie idealny. Przy mocniejszych odcieniach krycie koloru uzyskać można już po pierwszej warstwie, te jaśniejsze niestety wymagają czasami 2, nawet 3 warstw.

ZALETY:
+bardzo wydajne
+lakier wygląda cały czas tak samo od momentu pomalowania
+piękny połysk
+ogromny wybór kolorów
+nie śmierdzą
+ładne opakowanie

WADY:
-cena
-niektóre jaśniejsze kolory mają słabe krycie.
-kolor na buteleczce często różni się od rzeczywistego

wygodne rozwiązanie

Największym plusem tych lakierow jest to, że nie trzeba co 2 dni malowac paznokci, nie odpryskują, mają piękne, nasycone kolory, połysk i trwałość. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie nie tylko na co dzien, ale i na dluzsze wyjazdy. Są bardzo wydajne. Uwielbiam, uwielbiam, uwielbiam :)

lubię

Bardzo lubię hybrydy Semilac. Przede wszystkim za:
+dobrą pigmentację,
+odpowiednią konsystencję,która sprawia,że lakier nie rozlewa się na skórki,
+świetną trwałość min.2-3 tygodnie, w międzyczasie nic nie odpryskuje ani się nie zapowietrza
+wygodny pędzelek
+przystępną cenę
+dostępność
+odpowiednia pojemność pozwalająca zużyć lakier zanim się zużyje

Cudo :)

Plusy:
- przepiękne kolory,
- trwałość
- pigmentacja
- szeroka gama kolorystyczna,
-klasyczne, proste opakowanie
- możliwość łączenia kolorów

Trwały i głęboki kolor

Z lakierów hybrydowych Semilac korzystam od 1,5 roku. Doszły mnie już kilkukrotnie słuchy, że potrafią one nieźle uczulić oraz wyrządzić sporą krzywdę podczas długotrwałego stosowania. Nic złego ze strony tych lakierów mnie nigdy nie spotkało ani osoby, z którymi rozmawiałam na ten temat. Kolory są trwałe, niektóre naprawdę bardzo rzadko spotykane, a czerwień na zdjęciu jest jednym z moich ulubieńców. Bardzo elegancka, klasyczna, pasująca do praktycznie outfitu. Zresztą jak sama nazwa wskazuje - legendarna.

piękny kolor

Skusiłam się na wyjątkowy i uwielbiany przez wszystkich kolor 034 czyli Mardi Gras. Piękny fuksjowy odcień robi ogromne wrażenie ( wszystko też zależy od światła, czasami bije z niego róż czasami intensywny fiolet) , zawsze gdy go noszę uwielbiam przyglądać się swoim paznokciom. Również świetnie z jego trwałością, bez problemu wytrzymuje 2 tygodnie, a łącze go z bazą i topem innej firmy co zupełnie nie wpływa na jego jakość :) cudowny kolor!

Bardzo na tak!

Na razie mam dwa, ale jestem bardzo zadowolona. Odcienie to 125 i 134. Byłam wcześniej zadowolona z innej firmy i myślałam, ze jest całkiem ok. Te wydały mi się drogie, bo ok. 30 zł za sztukę, ale kupiłam z ciekawości. I się zdziwiłam :) Już wiem, czemu są dokładnie dwa razy droższe od moich poprzednich.
+ piękne kolory
+ tak duży wybór kolorystyczny, że nie mogłam się zdecydować
+ łatwe do nałożenia
+ wygodny pędzelek
+ ładnie kryją
+ świetnie się trzymają
+ i co dla mnie najważniejsze - nie masakrują moich paznokci przy zdejmowaniu
Zaczarowały mnie i będę im wierna ;)

Nie kupię innego

Semilac to zdecydowanie hybrydowy król. Każdy o nim słyszał i słusznie, bo moim zdaniem to najlepsze lakiery tego typu. Szeroka gama kolorów do wyboru. Gdy lakiery są prawidłowo nałożone, potrafią wytrzymać naprawdę długo. Nie niszczą płytki paznokci, nie przebarwiają jej. Opakowanie jest bardzo stylowe i minimalistyczne. Zdecydowanie mój ideał. Nie kupię już żadnych innych.

Używa produktu od: próbka

Wykorzystała: kilka próbek

Polecam ;)

Póki co miałam na pazurkach dwa kolory (czerń i biel) - siostra postanowiła nauczyć się robić hybrydy i troszkę na mnie poeksperymentowała ;)
Oba kolory były bardzo dobrze napigmentowane, trzymały się bez żadnych uszczerbków, póki ich nie zdjęłam - a nie mialy łatwo, pomagałam przy wywożeniu drewna. Nie uczuliły mnie. Nie są drogie (30 zł za lakier hybrydowy to nie jest dużo). Oprócz tego na plus masa (ładnych) kolorów do wyboru, naprawdę polecam ;)
Kupię na pewno, w prezencie dla siostry ;)