Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Lakier hybrydowy

Lakier hybrydowy

Lakier hybrydowy Semilac® łączący w sobie właściwości żelu UV i lakieru do paznokci. Najwyższa technologia produkcji lakieru hybrydowego Semilac®, specjalnie dobrane i przygotowane pigmenty nadają mu ostateczną, najwyższej klasy jakość wśród produktów hybrydowych.
Druga warstwa uwydatnia głębię koloru lakieru hybrydowego.

• Urethane Acrylate Oligomer,
  • CI 77289 (Chromium Hydroxide Green),
  • CI 77492,
  • CI 77266,
  • CI 77742 (Manganese Violet),
  • Mica (Ci 77019) & Ci 77891 & Ci 77499 & Tin Oxide (Ci 77861)

Kocham Semilac

Uwielbiam lakiery hybrydowe Semilac. Istnieje już chyba ok. 200 kolorów! Każda kobieta znajdzie dla siebie ulubione odcienie. Posiadam na razie kilka odcieni, ale z pewnością kupię jeszcze wiele kolorów. Lakiery są bardzo wydajne, gdyż malujemy paznokcie co 2-3 tyg., nie zdrapują się, nie zmywają. Każda buteleczka wygląda identycznie, jedynie numeracja i kolor znajduje się u góry. Pędzelek w tych lakierach jest bardzo wygodny, odpowiednio długi, nie jest gruby, dla mnie idealny. Przy mocniejszych odcieniach krycie koloru uzyskać można już po pierwszej warstwie, te jaśniejsze niestety wymagają czasami 2, nawet 3 warstw.

ZALETY:
+bardzo wydajne
+lakier wygląda cały czas tak samo od momentu pomalowania
+piękny połysk
+ogromny wybór kolorów
+nie śmierdzą
+ładne opakowanie

WADY:
-cena
-niektóre jaśniejsze kolory mają słabe krycie.
-kolor na buteleczce często różni się od rzeczywistego

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1495651].usefull || 0 }}% pomocna.

wygodne rozwiązanie

Największym plusem tych lakierow jest to, że nie trzeba co 2 dni malowac paznokci, nie odpryskują, mają piękne, nasycone kolory, połysk i trwałość. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie nie tylko na co dzien, ale i na dluzsze wyjazdy. Są bardzo wydajne. Uwielbiam, uwielbiam, uwielbiam :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1467537].usefull || 0 }}% pomocna.

lubię

Bardzo lubię hybrydy Semilac. Przede wszystkim za:
+dobrą pigmentację,
+odpowiednią konsystencję,która sprawia,że lakier nie rozlewa się na skórki,
+świetną trwałość min.2-3 tygodnie, w międzyczasie nic nie odpryskuje ani się nie zapowietrza
+wygodny pędzelek
+przystępną cenę
+dostępność
+odpowiednia pojemność pozwalająca zużyć lakier zanim się zużyje

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1463632].usefull || 0 }}% pomocna.

Manicure - pastelowe paski

Cudo :)

Plusy:
- przepiękne kolory,
- trwałość
- pigmentacja
- szeroka gama kolorystyczna,
-klasyczne, proste opakowanie
- możliwość łączenia kolorów

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1441671].usefull || 0 }}% pomocna.

Trwały i głęboki kolor

Z lakierów hybrydowych Semilac korzystam od 1,5 roku. Doszły mnie już kilkukrotnie słuchy, że potrafią one nieźle uczulić oraz wyrządzić sporą krzywdę podczas długotrwałego stosowania. Nic złego ze strony tych lakierów mnie nigdy nie spotkało ani osoby, z którymi rozmawiałam na ten temat. Kolory są trwałe, niektóre naprawdę bardzo rzadko spotykane, a czerwień na zdjęciu jest jednym z moich ulubieńców. Bardzo elegancka, klasyczna, pasująca do praktycznie outfitu. Zresztą jak sama nazwa wskazuje - legendarna.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1427856].usefull || 0 }}% pomocna.

piękny kolor

Skusiłam się na wyjątkowy i uwielbiany przez wszystkich kolor 034 czyli Mardi Gras. Piękny fuksjowy odcień robi ogromne wrażenie ( wszystko też zależy od światła, czasami bije z niego róż czasami intensywny fiolet) , zawsze gdy go noszę uwielbiam przyglądać się swoim paznokciom. Również świetnie z jego trwałością, bez problemu wytrzymuje 2 tygodnie, a łącze go z bazą i topem innej firmy co zupełnie nie wpływa na jego jakość :) cudowny kolor!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1389676].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo na tak!

Na razie mam dwa, ale jestem bardzo zadowolona. Odcienie to 125 i 134. Byłam wcześniej zadowolona z innej firmy i myślałam, ze jest całkiem ok. Te wydały mi się drogie, bo ok. 30 zł za sztukę, ale kupiłam z ciekawości. I się zdziwiłam :) Już wiem, czemu są dokładnie dwa razy droższe od moich poprzednich.
+ piękne kolory
+ tak duży wybór kolorystyczny, że nie mogłam się zdecydować
+ łatwe do nałożenia
+ wygodny pędzelek
+ ładnie kryją
+ świetnie się trzymają
+ i co dla mnie najważniejsze - nie masakrują moich paznokci przy zdejmowaniu
Zaczarowały mnie i będę im wierna ;)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1388781].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie kupię innego

Semilac to zdecydowanie hybrydowy król. Każdy o nim słyszał i słusznie, bo moim zdaniem to najlepsze lakiery tego typu. Szeroka gama kolorów do wyboru. Gdy lakiery są prawidłowo nałożone, potrafią wytrzymać naprawdę długo. Nie niszczą płytki paznokci, nie przebarwiają jej. Opakowanie jest bardzo stylowe i minimalistyczne. Zdecydowanie mój ideał. Nie kupię już żadnych innych.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1324581].usefull || 0 }}% pomocna.

Używa produktu od: próbka

Wykorzystała: kilka próbek

Polecam ;)

Póki co miałam na pazurkach dwa kolory (czerń i biel) - siostra postanowiła nauczyć się robić hybrydy i troszkę na mnie poeksperymentowała ;)
Oba kolory były bardzo dobrze napigmentowane, trzymały się bez żadnych uszczerbków, póki ich nie zdjęłam - a nie mialy łatwo, pomagałam przy wywożeniu drewna. Nie uczuliły mnie. Nie są drogie (30 zł za lakier hybrydowy to nie jest dużo). Oprócz tego na plus masa (ładnych) kolorów do wyboru, naprawdę polecam ;)
Kupię na pewno, w prezencie dla siostry ;)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1318111].usefull || 0 }}% pomocna.

Fajne są :)

Lakiery hybrydowe Semilac są bardzo fajne i trwałe, cena jest jak na lakiery hybrydowe jedna z niższych, pogmentacja dobra, zdarzają się niektóre kolory że trzeba 3 warstwy, ale to się zdarza w każdej firmie.
Jak dla mnie na plus

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1289306].usefull || 0 }}% pomocna.