Dalissime

Dalissime

Perfumy Salvador Dali Dalissime od razu omamią Cię swoją niecodzienną, kwiecistą wonią, którą doceni każda kobieta. Z początku zachwyci Cię słodki zapach moreli, malin i brzoskwini, którego już nigdy nie będziesz chcieć opuścić. Łagodny, owocowy zapach doda Ci iskry i siły już od samego rana, a Twój dzień będzie bardzo przyjemny.

Perfumy Salvador Dali Dalissime oczarują nie tylko swoim owocowym zapachem, ale i kuszącym zapachem jaśminu, lilii i róży, z którym będziesz czuć się jeszcze bardziej atrakcyjna, świeża, piękna a zarazem pewna siebie. Perfumy Salvador Dali Dalissime są eleganckie, nie tylko przez swój niezwykły flakon, ale głównie dzięki kobiecości. Perfumy te nigdy się nie zestarzeją, dlatego pasują do każdej wiekowej kategorii, a głównie do kobiet, które wciąż pragną czuć się młode i piękne.

Nuty zapachowe: brzoskwinia, morela, czarna porzeczka, jaśmin, wanilia, drzewo sandałowe, ambra.

0% jesień/zima 100% wiosna/lato

Wykorzystała: kilka próbek

przyjemny

Nie lubię słodkich zapachów ale ten stanowi wyjątek. Przyjemny zapach na co dzień, raczej nie na lato tylko wiosnę. Pachnie morelami, słońcem, ambrą i chińską gumką . Słodki ale nie ulepkowaty. Ma w sobie to coś jak większość perfum z lat 90tych.

Slodkawy, owocowy, mdlacy

Jeden z zapachow, ktore znam od lat. Slodkawy, owocowy, lekko mdly, dosc charakterystyczny. Nie podoba mi sie, ale juz tyle razy mialam z nim do czynienia, ze nawet sie do jego mdlacosci przyzwyczailam ;-)).

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: testy

Uwielbiam!!!

Mój zdecydowany faworyt wśród perfum! Uwielbiam jego zapach, za każdym razem wchodząc do perfumerii jeśli jest na półce MUSZĘ go powąchać! :) Cudowny, owocowy, otulający zapach, długo utrzymujący się na skórze, włosach, ubraniu...

Mój mąż zaskoczył mnie stwierdzeniem, że wyczuwa w nim... fasolę :D ale po zastanowieniu jak się tak głębiej wwąchać rzeczywiście czuć tam jakąś roślinno-warzywną nutę przebijającą się jakby spod spodu tych wszystkich owocowo-brzoskwiniowych zapachów.

Flakon jest boski! Jak wszystkie z serii Salvador Dali. Gdyby nie to, że lubię zmieniać zapachy i ciągle testować nowe, używałabym tylko Dalissime :)

Używam tego produktu od: 4 lata temu
Ilość zużytych opakowań: 1 (100ml)

Mexx Look up now

... cieplutki ... i ... wibrujący ...

swoim zapachem przyciąga ... wibruje ... jest niepowtarzalny ... nie jest słodki ... moim zdaniem ... soczysty ... wszystkie nuty są dobrane po mistrzowsku ... otula swoją nietuzinkowością ... godny wypróbowania ... polecam !

Używam tego produktu od: używałam 50 ml od początku do końca ... kupiłabym go ponownie ....
Ilość zużytych opakowań: 1 x 50 ml

cudny....

kwiatowy, a jednocześnie słodki... idealny dla mnie-brunetki na dzień. lekki i ciut landrynkowy. piękny!
minus - woda toaletowa krótko się trzyma...
ciężko oceniać perfumy, bo każdemu podoba się coś innego. nie ma rzeczowych argumentów, które przekonają mnie do czyjegoś gustu i odwrotnie.
dodatkowy plus za butelkę i kolor.

Ilość zużytych opakowań: niepełne jedno

Nietypowy, oryginalny

Intensywny, słodko-kwaśny, uwodzicielski zapach. Kokietuje i zastanawia.
\\nBardzo się wyróżnia w tłumie, bardzo się podoba.
\\nJest to jedna z moich obowiązkowych pozycji, jedyne zastrzeżenie do zapachu, nie powinno się go używać długimi miesiącami, najlepiej robić sobie przerwy.
\\nZapach dość ciężki, raczej na chłodniejsze dni, ewentualnie wyjściowo w lato.
\\nButeleczka boska, idealnie odzwierciedla zawartość.
\\nSzkoda tylko, że wycofany z perfumerii i bardzo trudno go obecnie dostać. Mam nadzieję, że pojawi się na sklepowych półkach. I że nie jest to jeszcze koniec ponieważ zapach naprawdę się wyróżnia i zachwyca trwałością.

Mój ulubiony

Cudowny zapach, mój ulubiony już od kilku lat. Wyjątkowy zapach, egzotyczny, słodki, bardzo kobiecy. Wprawia mnie w dobry nastrój. Jest bardzo trwały. Przyciąga uwagę innych osób. Na lato może zbyt słodki. Uwelbiam używać go zimą. Jest cudowny.

Ilość zużytych opakowań: nie pamiętam, ale około 6

przyjemny

Przyjemny, brzoskwiniowo-morelowo-kwiatowy zapach.
Słodko-owocowo-kwiatowy, ale nie tak chemiczny ani jednoznaczny jak sezonowe Escady.
W miarę noszenia coraz bardziej staje się wyczuwalna bardzo ładna, mleczno-kremoowa nuta drzewa sandałowego. Brak nachalnej waniliny.
Taki ot - uroczy. Do psiknięcia przed weekendowym spacerem albo na grilla wiosną i ciepłym latem, gdy nie chcemy być bezwonni, ale na samym zapachu niespecjalnie nam zależy.
Minus - bardzo nietrwały.
Gdyby dodać mu ciała i trwałości - byłby to zapach głęboki, zawiesisty, syropowy, oblepiający. Bo nuty są bardzo obiecujące.
A tak - jest miły, delikatny i bardzo ulotny, komponenty z nienajwyższej półki.
Butelka ładna, choc nieco "bazarowa" - ale to już moje skojarzenie. pamiętam dobrze czasy Stadionu X-lecia :)
Kupiłam na wyprzedaży w Rossmanie 30-stkę za 35 PLN, 45 PLN byłoby jeszcze do zniesienia.
Większa suma za tak ulotny, bezkrwisty zapach jest dla mnie nie do przełknięcia.

Używam tego produktu od: ok 2 miesiące
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1-go

Przyjemnie, lepko i leniwie

Bardzo słodki, mocny, lepki i leniwy. Konsekwentny w swej konstrukcji - wg niektórych płaski - od początku do końca wyczuwalne są wszystkie wiodące nuty: ja czuję ananasa, brzoskwinię [vel morelę], coś jakby słodkie czerwone jabłko, wanilię, ambrę i delikatne jasne drewno.
Ku mojemu zaskoczeniu podoba mi się ;-)
Chętnie skropię się nim w letni [taki jak dziś] lipcowy wieczór.

Używam tego produktu od: kilka testów
Ilość zużytych opakowań: próbka

słodkości

Bardzo, bardzo słodki zapaszek. Przypomina mi taki jakiś gesty syrop...... miodowo - owocowy.
Zapach ten jest niesamowicie trwały, ale słabo się rozwija..... snuje sie i snuje ciagle ta sama słodka woń.
Flakonik pomysłowy, kolor perfum idealnie oddaje ich charakter.
Ja osobiscie uzywam go tylko od czasu do czasu, nie potrafilabym nosic go codziennie.

radosny letni

Mam go od niedawna,więc nie zdążył mi się znudzić. Lubię zapachy mocne w stylu organzy, joop famme ,classique ale lato to pora gdy szukam czegoś lżejszego. Po pierwszym rozpyleniu poczułam same brzoskwinie i załamka, jednostajny kompot ale po kilkunastu minutach doszło coś kremowego,dymnego i całe szczęście bo bo inaczej bym sie go pozbyła. To bardzo ładny zapach, ewidentnie brzoskwiniowy ale podszyty ciekawą bazą.poprawia nastrój pasuje do letnich sukienek. Nie jest drapieżny taka kraina łagodności. trwałość niezła. Gdy lato się skończy mam chrapkę na Dali femme

edit- Fajny na początku używania, szybko się znudził. Ta brzoskwinia zaczęła mnie mdlić , jest jej za dużo a ja chyba nie lubię brzoskwini w perfumach.

jakies owocki, jakies kwiatki...

Za zapachami tej firmy nie przepadam, próbke dostałam w prezencie. Do zuzycia, aczkolwiek nie w moim guscie...
Na mnie zapach jest niezbyt silny, niezbyt trwały, niezbyt charakterystyczny - ot, jakies owocki, jakies kwiatki...Taki faktycznie nieco przestarzały, z innej epoki...Nic w nim nie wysuwa sie na pierwszy plan, nic nie przykuwa mojej uwagi - trudno mi go nawet opisac, bo szybko sie rozmywa ;) Cos, co mogłabym spoojnie dac na prezent, bo raczej nikomu sie nie narazi. I czego bym nie stosowała, po po 10 minutach nie byłabym pewna, czy w ogole cos dzis stosowałam :D

Używam tego produktu od: paru dni
Ilość zużytych opakowań: próbka