Avon, Planet Spa, Secrets of India, Hair Oil Treatment (Nawilżający olejek do włosów 'Skarby Indii')

Nawilża i odżywia włosy, sprawia, że włosy są zdrowe i lśniące. Ułatwia rozczesywanie, zapewnia piękny wygląd włosom.

tylko zapach

pięknie pachniał, odprężał i dawał poczucie dbania o siebie
ale nie o to mi chodziło - chciałam nawilżać włosy, a olejek raczej je natłuszczał, po zmyciu były przyklapnięte a przy tym szorstkie i puszące się
żadnego działania regeneracyjnego, wydajność słaba - na kilka uzyć dla włosów do ramion
rozglądam się znowu za jakimiś olejkami do włosów, ale przez doświadczenie z tym na pewno nie wybiorę nic z avonu

Używam tego produktu od: z rok temu

SPA

Zapach, zapach i jeszcze raz zapach!Dzialał na zmysły,relaksował,odprężał niczym prawdziwe SPA.Dobrze nawilżał -dawałam go w większości na końcówki ze względu,że mam długie włosy a olejku było niewiele.Zapach utrzymywał się dość długo za co daje mu ogromnego plusa.Szkoda, że już go nie ma.:(

Używam tego produktu od:kiedyś
Ilość zużytych opakowań:kilka

ten zapach!! mamo!!!

rzeczywiscie malo wydajny i w ogole jakis taki dziwny w uzytkowaniu ALE TEN ZAPACH!!!!!! KOCHALAM GO :) na pewno kupilabym ponownie ten olejek gdybym tylko mogla go gdzies jeszcze dostac...

Używam tego produktu od:...
Ilość zużytych opakowań:....

A ja tam go lubię!

Mój ukochany ze względu na zapach i bardzo żałuję, że już go nie ma w ofercie, bo był cudny, a mój zapas się nieubłaganie kończy. Idealny do brązowych włosków (które nieopatrznie zrobiły się czarne ekhm...) Dzięki niemu moje włosy jeszcze jakoś wyglądają mimo zabaw z suszarką i "wyciskaniu" fal, które wycisnąć się nie chcą :P

Używam tego produktu od:hohohoho nie pamiętam
Ilość zużytych opakowań:dużo

strata pieniędzy.

używałam go ok. raz w tygodniu, po uprzednim potraktowaniu włosów szamponem i odżywką, nie zauważyłam zupełnie żadnych efektów stosowania tego olejku. do tego jest okropnie niewydajny, trzeba zużyć 1/3 buteleczki aby nałożyć na włosy gęste i długie. nie zauważyłam żadnego odżywienia czy nawilżenia, cytując panienkę z reklamy dosi powiem: skoro nie widać róznicy, po co przepłacać.

Używam tego produktu od: ok. pół roku.
Ilość zużytych opakowań: jedno.

śmierdzi

olejek zwyczajnie smierdzi! to pierwsze co rzuca sie po odkreceniu buteleczki :( olejku jest malo i niby powinno sie go malo dawac,ale jak dla mnie efektu nie bylo nawet przy wiekszej ilosci kosmetyku.... za to ten zapach jest naprawde intensywny i czuc go na wlosach od jednego do drugiego mycia (myje wlosy co 2 dni)
zastanawiam sie z czym go porownac.... najblizej mu chyba do jakiegos meskiego duszacego zapachu (na pewno nie fajnego:P)

co do nawilzenia, to specjalnie roznicy nie zauwazylam. mam wlosy zniszczone przy koncowkach, przesuszone od prostownicy i po zastosowaniu olejku nic sie nie zmieilo.

moze przy mniej zniszczonych wlosach bylby jakis efekt,ale zdecydowanie odradzam ze wzgl na zapach :(

Używam tego produktu od:starczy na jakies 2 tygodnie
lość zużytych opakowań: 1

Co robi poza tym, że pachnie?

Skusił mnie zapach tego kosmetyku i dałam się nabrać jak dziecko.
Olejek pięknie pachnie, reszta to ułuda. Nie wiem co robi, ale jeśli coś to zapewne działa jak placebo.

Kupiłam raz i wystarczy.

Używam tego produktu od: roku, ociągam się

taki sobie

Nie zauważyłam właściwie żadnego efektu. Taki zwykły bajer poprawiający nieco nastrój. Ładnie pachnie, chociaż zdania na temat tego zapachu są bardzo podzielone, ponieważ jest intensywnyi niektórych drażni. Miło nakłada się taki ciepły olejek na włosy. Nie przetłuszczają mi się bardziej po jego użyciu. Jednak jak pisałam wyżej, żadnych efektów nie odnotowałam, także nie polecam

Używam tego produktu od:kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań:niecałe jedno

och nie!

Malutka buteleczka a w srodku straszny smierdzący olejek. moza i nawilza wlosy ale zapach jest nie do wytrzymania. W dodatku bardzo trudno sie tego zapachu pozbyc. Jest bardzo intensywny, wrecz drażniący. Niestety dla mnie tylko 2**.

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: zaczelam 1

wspaniały smierdziuch

kupiłabym znow gdyby nie wycofali :( Smierdzial, ale byl wspanialy na moje przesuszone włosy, coprawda nalozony zbyt blisko skory lubil ja przetluscic, ale ze wlosy mam dlugie nakladalam od polowy dlugosci, efekt - mieciutkie odzywione koncowki.

Używam tego produktu od: -
Ilość zużytych opakowań: z 10

szkoda że wycofali...

po użyciu olejku kondycja moich włosów naprawde się poprawiła :) efekty były widoczne już po pierwszym użyciu!!! włosy stały się takie gładkie, lśniące, zdrowe. zapach nawet wpożądku taki orientalny :) ale po dłuższym czasie troszke drażniący,zapach nie wietrzeje, pozostaje na włosach do kolejnego umycia. ja kupiłam ten olejek na 8 zł :) z wyprzedaży wycofanych produktów avonu na ich stronie internetowej. to najlepszy produkt do włosów jaki kiedykolwiek miałam. szkoda że wycofali już ze sprzedaży.... :(

Używam tego produktu od:pół roku

Przepiękny zapach!

Kupiłabym ten olejek ponownie wyłącznie dla tego pieknego zapachu bo jest cudowny!
Niestety wspaniałych efektów nie było, w zasadzie moje włosy nie zmieniły się, nie zauważyłam poprawy - włosy napuszyły się i szybciej przetłuszczają. Ale co tam... nakładam bo zapach uwielbiam.
Dodam ,że kupowałam o wiele taniej na allegro w porównaniu do katalogowej ceny, dlatego opłaciło mi się, w przeciwnym razie zabrałabym jeszcze jedną gwiazdkę

Używam tego produktu od: 3 m-cy