Beauty Creator, Kuracja wodna, Ekspresowa głęboko nawilżająca maseczka do twarzy

Zawiera algi brunatne i zielone, olejki z amazońskich lasów deszczowych, kwas hialuronowy. Maseczka natychmiast głęboko nawilża skórę, pobudza naturalną odnowę i regenerację naskórka, utrzymuje właściwy poziom wilgotności skóry, wygładza, zmiękcza i łagodzi. Maseczkę należy stosować 2-3 razy w tygodniu, nakładać na twarz cienką warstwą, po 10 min. nadmiar wklepać. Maseczkę można kupić w saszetkach po 15 ml lub w tubie 75 ml.

Co to za nawilżenie?

Na opakowaniu napisano: ekspresowa GŁĘBOKO NAWILŻAJĄCA maseczka i tu moje pytanie: gdzie to nawilżenie? Ta maseczka nic a nic nie robi! Nałoży się to na twarz i jak pisze producent należy po kilku minutach usunąć nadmiar i tak zostawić. Ty lko co to daje?
Jedynymi plusami tej maseczki jest konsystencja, zapch i ogromna wydajność jak na taką mała saszetkę (mnie starczyło na kilka użyć) ,ale to za mało jak na maseczkę nawilżającą.

Używam tego produktu od: używałam przez 1, tygodnia
Ilość zużytych opakowań: 1 saszetka

nie działa

kupiłam z rozpędu dwie saszetki, bo wiosna szła a ja miałam jakąś taka poszarzałą buzię, pomyślałam że dobrze mi zrobi taka nawilżająca kuracja.
Maseczka nie ma dokładnie żadnych właściwości oprócz lekkiego natłuszczenia. Myślałam, że kwas hialuronowy zrobi swoje, a tu niespodzianka, nałożyłam, odczekałam wklepałam i nic, było jak jest. Poza tym na buzi wylazło podrażnienie o charakterze wybitnie kontaktowym. Zapach meczący, żaden konkretny, po prostu syntetyczne paskudztwo. Totalne rozczarowanie.

Używam tego produktu od: wiosną jeden raz
Ilość zużytych opakowań: 1, drugie oddałam siostrze

taka sobie

Maseczka dobrze, szybko się wchłania, przynajmniej w przypadku mojej, dość przesuszonej skóry. Nie podrażnia, skóra nie piecze po nałożeniu produktu. Maseczki nie ścieram po podanym przez producenta czasie, bo praktycznie cały produkt się wchłania. Nie zauważyłam jednak, żeby zbyt dobrze nawilżała

Używam tego produktu od:3 miesiące
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

Dieta na trądzik

Nic specjalnego

Żadna rewelacja. Mam skórę bardzo suchą, czasami z suchymi plackami i wypryskami. Ta maska nic nie daje, nie czuję po niej ŻADNEGO nawilżenia. Bardzo szybko się wchłania-do matu i na mojej buzce nie ma dosłownie nic, żadnego tłustego filmu.. trochę podrażnia, pojawiają się czerwone plamki.. podziękuję.

Używam tego produktu od:1

po prostu kuracja wodna

Solidnie nawilża - szczególnie gdy moja skóra tego wymaga - po podrażnieniach, przy wysuszeniach - jest moim pogotowiem. Bardzo lubię ją stosować po peelingu - wtedy widzę, że moja skóra odzyskuje koloryt (wiem, wiem to zasługa peelingu), wygładza się, a potem nawilża - nie mam wrażenia szorstkości i wysuszenia...
Z racji tego, że żel do twarzy z tej serii po prostu mi się zepsuł czuję że podobnie dzieję się z tą maseczką (mam tubkę) dlatego ważne by uzywać jej na tyle regularnie by dość szybko ją zużyć... może z tego powodu zastanawiam się czy ją jeszcze kupię - nie lubię używać tego typu kosmetyków monopolowo (tzn tylko jednej maseczki nawilżającej).
Ale polecam... na pewno praktycznym rozwiązaniem jest saszetka - używasz kiedy potrzebujesz, a kiedy potrzebujesz - działa :)

Używam tego produktu od: ponad pół roku
Ilość zużytych opakowań: jedno, może kiedyś jeszcze spróbuję...

może być

Maseczka dość dobrze nawilża skórę, zmiękcza ją i wygładza. Osoby z bardzo przesuszoną skórą mogą stosować tę maseczkę jako krem (nałożony cienką warstwą).

Używam tego produktu od:

Pozytywne wrażenia

Całkiem solidny produkt. Dość lekka konsystencja, może zbyt intensywny, kwiatowy zapach, ale to oczywiście rzecz gustu. Skóra " pije" ją zachłannie, ale resztki trzeba usunąć wodą, bo nawet jak się wklepie- pozostawia lepki film. Dobrze nawilża, nie podrażnia, skóra jest rzeczywiście gładka, miękka i dobrze odżywiona. Dodatkowy plus to niewysoka cena.

Używam tego produktu od:tygodnia
Ilość zużytych opakowań:1 saszetka, starczyło na 3x

pozory mylą - zapychacz.

Pierwsze wrażenie - jak najbardziej pozytywne. Ładny nienachalny zapach, przyjemna jedwabista konsystencja, nieźle się wchłania i faktycznie ma się wrażenie że skóra "pije" tę maskę.

Niestety potem następuje drugie wrażenie - mimo nietłustej konsystencji na buzi robi się tłusta i jakby lepka, nawet po usunieciu resztek tonikiem zostaje film który już nie jest przyjemny. A trzecie i ostatnie wrażenie jets fatalne - po zostawieniu na noc maseczki na buzi tylko w okolicach ust i brody (gdzie mnie się skróki lubia wysuszać) pojawiają się wypryski - brzydkie, mniejsze i większe krosteczki.

Za takiego zapychacza to ja jednak dziękuję.

Uzywam produktu od miesiąca.
Ilość zużytych opakowań: 2 saszetki

nawilża

Kupuję ją na zmianę z maseczką dotleniającą.Lubie zawsze mieć któraś z nich, ponieważ podbnie nawilżają i wygładzają skórę. Spełniają obietnice producenta, dają natychmnmiastowe rezultaty i mogę ich w małej ilości uzyć jak kremu.Nie podrażniają skóry.

Używam tego produktu od:kilka lat
Ilość zużytych opakowań:okolo 10 saszetek

ideał

najlepsza obok dax cosmetics z minerałami maseczka jakiej uzywałam. genialnie nawilża,czuje się ze wnika głeboko a nie zostaje na powierzchni skóry jak w przypadku niektórych maseczek bywa... skóra jest gładziutka,miekka i tak jak zapewnia producent napięta(swoją drogą to właśnie różni maseczke daxa i soraya). ja zawsze nakładam ją na twarz i szyję.nie zapycha porów, nie powoduje powstwania zaskórników.kondycja skóry po użyciu tej maseczki jest na szóstkę.gorąco polecam.

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:pierwsze w toku

bardzo dobra

Jedna z lepszych maseczek, jakich używałam. Cera jest po niej gładka, miła w dotyku i nawilżona i odprężona. Używam jej już jakiś czas i jeszcze mam jej sporo - dość wydajna i niedroga.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

nie nawilża

po samym nałożeniu fajne uczucie, leciutki chłód na twarzy, zastawaiałm ją na noc, a rano budziłam się z sucha twarzą-dokładnie taką, jak po umyciu jej wieczorem