Perfecta, Age Control 35+ Biopeptox, Maseczka liftingująca

Perfecta, Age Control 35+ Biopeptox, Maseczka liftingująca

Zawiera Biopeptox - innowacyjny składnik, który zapobiegając mikroskurczom mięśni, wyrównuje zmarszczki mimiczne, czyniąc twarz wyraźnie młodszą i odprężoną. Dodatkowo sfery kolagenu wypełniają zmarszczki od wewnątrz, a ekstrakt z alg doskonale napina i liftinguje skórę. Dzięki wyciągowi z winogron maseczka rewelacyjnie łagodzi i ożywia cerę przywracając jej gładkość i zdrowy koloryt.

Cena: 1,39zł / 10ml

A to ciekawe...

Maska wylądowała omyłkowo w moim koszyku przez to, że opakowanie jest niemal identyczne jak opakowanie płatków pod oczy tej samej firmy. W domu mocno się wkurzyłam, bo płatki były mi potrzebne, a ta maska zupełnie mnie nie interesowała. Ale, że już była to pewnego dnia postanowiłam ją wypróbować. Okazało się, że nie taki diabeł straszny, zawsze byłam przeświadczona, że to jakiś bubel. Nie przepadam za maskami z Perfecty, mam wrażenie, że nie dają nic. Ta mi akurat przypadła do gustu, zwłasza jeśli chodzi o okolice pod oczami. Nakładam obficie na te umęczone miejsca i zostawiam na noc, albo rano przed kąpielą kładę wyjątą z lodówki maskę na 10 minut. Mam wrażenie, że moja twarz trochę odżywa, a cienie pod oczami jak były tak są, ale trochę bardziej nawilżone:) Nie podrażnia, oczy nie łzawią.
Stosuję ją pod makijaż, nakładam najpierw mój codzienny krem na całą twarz, a później tą maskę pod oczy i na to dopiero podkład i korektor. Nic się nie wałkuje, a podkład nie osadza się w zmarszczkach, bo skóra jest nawilżona. Podoba mi się konsystencja tej maseczki.
Podsumowując - nie jest to jakaś dzika rewelacja, ale lubię ją. A cena jest śmieszna - ok. 1,60 zł, a taka saszetka starcza mi na jakieś 5 użyć spokojnie.

Ilość zużytych opakowań: kilka

Przeciętna o dziwnym zapachu

W prawdzie nie mam jeszcze nawet 30 lat lecz fakt ten nie przeszkadza mi w testowniu kosmetyków przeznaczonych dla trochę starszych kobiet. Szczególnie jeśli są to maseczki.

Maseczka ma zapach.....gabinetu dentystycznego? Sama nie wiem....mój nos tak uznał. Tak czy siak jest specyficzny, raczej nieprzyjemny. Oczywiście nie jest to aż tak ważne.

Maseczki absolutnie nie da się zaledwie po 5minutach wklepać, jeśli wogóle. Kiepsko się wchłania.
Zbiera się na powierzchni i nijak nie da rady jej wklepać nawet po 2godzinach.
Nadmiar trzeba usunąć chusteczką.

Teraz reszta mniej lub bardziej istotnych faktów:
gęta, tania.
dwa rodzaje opakowania, pojedyńcza saszetka lub większa tubka.
nie spowodowała podrażnień czy uczuleń.
nie zapycha.

Efektu liftingu nie zauważyłam ale to pewnie dlatego, że jestem za młoda. Trudno powiedzieć czy skóra jest bardziej napięta.
Nawilża jak zwykły krem.

Na koniec muszę dodać, że ta maseczka brudzi, mam po niej żółte plamy na poduszce. Więc nie radzę zasypiać z nią na twarzy.

Używam tego produktu od: tylko raz
Ilość zużytych opakowań: 1 saszetka

naprawdę niezła

Bardzo fajna maseczka, o miłej konsystencji, jedna z niewielu, którą można stosować pod oczy i nie powoduje podrażnień.
zalety:
- przyjemna nietłusta konsystencja,
- nie podrażnia skóry,
- ładnie napina skórę,
- można stosować po oczy,
- dogodna forma opakowania - tubka bądź saszetki (wolę saszetki są bardziej praktyczne),
- cena.
wady:
nie zauważyłam
Używam tego produktu od:kilku lat
Ilość zużytych opakowań:nie pamiętam, ale dużo

Francuzi powinni się uczyć :)

Jestem bardzo zadowolona z działania tej maseczki a podeszłam do niej bardzo sceptycznie.
Mam 34 lata, cerę mieszaną - przetłuszczającą się w strefie T. Od około 2 lat pracuję w pomieszczeniu z klimatyzacją co niestety bardzo niekorzystnie wpływa na moją cerę, przesusza ją i sprawia, że w ekspresowym tempie pojawiają mi się coraz to nowe zmarszczki. W związku z tym zaczęłam testować dostępne na rynku maseczki w saszetkach i w końcu natrafiłam na tą i muszę powiedzieć że już po pierwszym zastosowaniu efekt był super, więc kupiła tubę.
Oto efekty: buzia nawilżona, gładziutka, przemiła w dotyku, żadnych podrażnień, cera rozpromieniona i autentycznie odmłodzona. Maseczkę można też stosować pod oczy co jest dodatkowym atutem. Drobne zmarszczki pod oczami już się spłyciły, te głębsze mam nadzieję, że pod wpływem stosowania maseczki z czasem się zmniejszą, a nie powiększą :) Dodam z pełnym przekonaniem, że żaden markowy kosmetyk z tych wybitnie drogich i mających czynić cuda, których wypróbowałam nie pomógł mojej cerze jak właśnie ten. Nawiasem mówiąc do tej pory swoje obitnice spełniła jeszcze Neutrogena do rąk (czerwona). Dobroczynność pozostałych kosmetyków pozostawała jedynie na ulotkach informacyjnych.
Cena jak na tak rewelacyjne działanie jest naprawdę baaaardzo przystępna.
Tak, bardzo polecam tą maseczkę kobietom w moim wieku i z podobną cerą. Teraz przyznaję jej cztery gwiazdki ale mam nadzieję że maseczka z czasem zapracuje na piątą gwiazdkę. Używam tego produktu od: miesiąca

na pewno nie zaszkodzi

choć do 30 troszkę mi jeszcze brakuje to lepiej dmuchać na zimne.. i tak zakupiłam maseczkę. cerę mam niby wysuszającą się ale jak tylko nałożę coś "cięższego" to odpłaca mi się cerą nastolatki;/ a maseczka w miarę się sprawdziła.

plusy:
nie jest ciężka. nie zatyka. nawilża. ładnie napina skórę. można stosować pod oczy. moja problemowa cera która sama nie wie czy się wysuszyć czy przetłuścić ja toleruje;-)

minusy:
za nic nie da się jej wklepać jak zaleca producent, a raczej zwałkować jej nadmiar..

dlatego też nie nakładam grubej warstwy (jak zaleca instrukcja) i stosuję 1-2 razy w tygodniu na zasadach kremu na noc. nie uważam by była czymś niezbędnym dla mojej cery ale na pewno nie zaszkodzi. jestem zadowolona

Ilość zużytych opakowań:ok 8 saszetek

Tania, wydajna i do tego rewelacyjnie działa :D Skóra po niej jest taka rozpromieniona, ma świetny koloryt, efekty znikania zmarszczek mimicznych widoczne po 2-3 użyciach. Do tego fajnie nawilża. Niestety zmywanie to mus nawt po nałożeniu niewielkiej warstwy.

Wałkuje się

Nie bardzo. Lubię maseczki niezmywalne, ale ta mi nie odpowiada. Początek całkiem obiecujący. Mokra, przyjemna konsystencja, lekka i nawilżająca. Chłodzi i daje miły efekt mokrej pierzynki. Po 5 minutach powinno się ją wetrzeć w twarz, ale zaczyna się wałkować już wcześniej jeśli dotknie się twarzy, a tego nie znoszę. Co do efektu liftingującego to nie mogę się do końca wypowiedzieć bo nie jestem jeszcze targetem tej maseczki( jeszcze przed 30). Niemniej jak już zwałkuje się co mogło twarz wygląda całkiem ok, jest nawilżona, rozjaśniona, napięta i nie trzeba już używać po niej kremu o czym pisze także producent.
Jest prawie bezzapachowa co mnie osobiście rozczarowało bo zwykle maseczki Daxa mają fajne i i intensywne zapachy to także minus bo nie mam przyjemności z jej używania.
Ogólnie nieciekawy, bezbarwny produkt, choć być może lekko napina skórę.
Niewydajna co u Daxa też rzadkie.
Używam tego produktu od:3 razy, mam na jeszcze raz
Ilość zużytych opakowań:saszetka 10 ml

***

W przeciwieństwie do innych recenzentek stwierdzam, że nie lubię maseczek, których się nie zmywa i po skończeniu tej więcej takiej nie kupię. Nie wchłania się do końca nawet przy intensywnym wsmarowywaniu i wklepywaniu; mam uczucie, że zalepia mi skórę pomimo tego, że jak na maseczkę ma lekką konsystencję. Co do działania - nawilża i odżywia skórę. Rano wygląda na odświeżoną i lepiej napiętą - oczywiście są to jedynie niewielkie zmiany. Jest delikatna, nie podrażnia. Trochę dziwnie, raczej nieprzyjemnie pachnie i jest dość mało wydajna.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 (tubka)

Mnie średnio przypasowała

Bywały lepsze, nawet w ofercie Dax. Kupiłam tę maseczkę głównie ze względu na możlwość stosowania pod oczy, nie mogę bowiem znaleźć maseczki o takim zastosowaniu (nieliczne dostępne na rynku niestety mnie nie urzekły) i co by tutaj powiedzieć, efekt jest średni. Nie czuję jakiegoś szczególnego odżywienia. Z drugiej strony, maseczka nie podrażnia, a przy takim zastosowaniu to wydajność / cena jest taka jakby jej nie było (ceny, nie wydajności).
Można, z braku czegoś lepszego.

Używam tego produktu od:4 miesiące

Yes yes yes

Fajowa maska po oczy. Ukoiła moją wysuszoną skórę pod oczami, zmiękczyła ją, skórki są teraz mniej widocznie. Nie podrażnia, oczy nie łzawią! Lekka ale skuteczna, nie oblepia skóry. Jestem na TAK!

Używam tego produktu od: 1 m-c

super! KWC

Kolejna wspaniala maseczka Daxa. Pieknie odzywia i wygladza cere, stosowalam ja jako krem na noc i efekt byl naprawde godny podziwu. Ma same plusy: cena, jakosc, ilosc. Bardzo polecam!

Używam tego produktu od: miesiaca

Polecam!!

Maseczka idealnie wygładziła moją twarz, szyję i dekolt. Szybko się wchłania, nie jest tlusta i się nie rozmazuje. Przyjemny zapach. Skóra po maseczce jest nawilżona, delikatna i napięta.

Używam tego produktu od:miesiąca