Missy, Green Tea EDT

Missy, Green Tea EDT

Pobudzająca zmysły kompozycja o zapachu zielonej herbaty. Można w niej odnaleźć aromatyczne nuty owoców cytrusowych, świeżość mięty oraz subtelny zapach róży i konwalii z dodatkiem piżma. Z tej mieszanki naturalnych składników powstała pełna harmonii kompozycja, która niesie ze sobą powiew świeżości i orzeźwienia.

Cena: ok. 10zł / 50ml
/bw/

Szkoda, że wycofali.

Pierwszą butelkę miałam w 5 klasie podstawówki. Trwały, lekki, taki na lato. Zostało mi po nim tylko mgliste wspomnienie, ale gdybym znów go poczuła, poznałabym bez wahania!

Używam tego produktu od: kilka lat, już go nie ma na rynku ;...(
Ilość zużytych opakowań: na pewno ponad 5

Niezapomniany zapach młodości

Pierwszy flakon kupiłam w gimnazjum i przez długi czas nie używałam niczego innego, zapach dla mnie tak kultowy i ikoniczny jak smak Komandosa. Niedawno miałam przyjemność do tej wody wrócić bo znalazłam ocalały flakon w swojej szafce :D.
Plusy:
- niska cena, w sam raz na nastoletnią kieszeń
- naturalny, świeży i orzeźwiający zapach
- długo się utrzymuje
Minus:
- wycofany :(

Używam tego produktu od: 7 lat z przerwami
Ilość zużytych opakowań: dużo

zielona herbatka ;)

Śliczny zapach zielonej herbaty,ale nie chemicznym używałam codziennie, niestety nie mogę już go dostać,
został wycofany, ale po kioskach dalej go szukam, bo tam różne rzeczy tkwią, super trwały jak na taką śmieszną cenę.
Jeśli ktoś jeszcze znajdzie w sklepie ten zapach to polecam kupić, za takie pieniadze taki zapach ..,nie ma sensu dlugo myśleć nad tym zakupem ;)
Używam tego produktu od: nie używam już
Ilość zużytych opakowań: 1,2?

Cudowne!

Szukam tych perfum już od dłuższego czasu, bo w Rossmanie, w którym kiedyś kupowałam już nie ma.
Dostałam je kiedyś jako symboliczny prezent i myślałam, że to taka lipa, tym większe było moje zdziwienie. Perfumy są cudowne- mają trwały, orzeźwiający zapach. Idealne na wiosnę i lato, bardzo przyciągają uwagę i poprawiają mi humor. Nie jestem w stanie zliczyć ile razy ktoś mnie zaczepiał i pytał czym pachnę, albo tylko, żeby powiedzieć, że pachnę cudownie. Zdarzało się nawet, że ktoś szedł za mną, bo tak chciał się "nawąchać" :D
Podsumowując- mimo, że na co dzień używam perfum z górnej półki, Missy Green Tea nie może zabraknąć w moich zbiorach i wiosną i latem stanowią podstawę mojego "stroju"
Zdecydowanie polecam!

Używam tego produktu od: 5
Ilość zużytych opakowań: nie pamiętam (dużo)

Ideał

Przepiękny zapach, zakochałam się w nim od razu! Jest bardzo subtelny, delikatny, świeży i nie jest ani trochę duszący do tego śmiesznie tani. Z kolei flakonik niezbyt przypadł mi do gustu :P
Idealny do codziennego użytku dla pań w każdym wiekuUżywam tego produktu od: 2 lat
Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

świeżak

Ten produkt zapoczątkował u mnie manię na herbatę w kosmetykach.
apoznała mnie z nim przyjaciółka... od tamtej pory się nie rozstajemy ;)

Zapach jest zadziwiająco trwały jak na zapachy z tej półki cenowej. Nie czuć w nim chemii, nie zmienia się na gorsze z biegiem czasu - po prostu łagodnieje.

Jestem bardzo zadowolona. To herbatka idealna na wiosenno-letnie wypady, kiedy mam ochotę otulić się czymś świeżutkim, dodającym energii.

Używam tego produktu od: wiosny

Może być

Zakupiłam szukając alternatywy dla droższego zapachu Elizabeth Arden. Nabyłam w cenie 12 zł z dezodorantem z tej samej serii.
Mamy tu zieloną herbatę w czystej postaci, jakoś nie potrafię wyczuć w tym zapachu niczego z tych rzeczy, które podaje jeszcze producent.
Zapach jest bardzo mocny, wystarczy praktycznie jedno psiknięcie, by utrzymywal się przez cały dzień.
Na mojej skórze (i nie tylko, bo na ubraniach także) bardzo trwały- trwa przez cały czas, nie traci na intensywności, czego nie spodziewałam się po czymś za tak małe pieniądze. Mały minus za opakowanie, które nie przypadlo mi do gustu.
Zaznaczam, ze nie kupię więcej, ponieważ po roku używania zostało mi go jeszcze całkiem sporo.

Używam tego produktu od:ponad roku

Swieży...

Lubie ten zapach. Jest dość mocny i stosunkowo trwały. Napewno zdecydowanie ładnej pachnie niż Elizabeth Arden - Green Tea Warto się skusić ze wzgledu na niską cene Idealny zapach na gorace lato i dla kobiet lubiacych częste psik - psik ! Ide sie prysnąc do łazienkiUżywam tego produktu od:dawna z przerwami na inne zapachy
Ilość zużytych opakowań:kończe drugie

Śliczny

Perfumki te dostałam, bo sama bym nie kupila ze wględu na niską cenę, która zazwyczaj oznacza kiepską jakość. Tym razem tak nie jest. Zapach bardzo mi sie podoba, jest świeży, orzeźwiający, bardzo fajny :) Myślę, że warto kupić, również ze względu na bardzo dobrą cenę, bo woda dorównuje jakością i trwałością droższym.

Używam tego produktu od:kilka miesięcy

LadniŚnyy^^

Dostalam go wczoraj u juz go lubie.Slicznie pachnie jest bardzo slodziutki.Naprawde czuc nutke zielonej herbatki :):)Co prawda nie sa to perfumy tylko woda taoletowa ale i tal jestem za.Polecam :):):):):)

Używam tego produktu od:1 dnia
Ilość zużytych opakowań:0 :):)