Editt Cosmetics, Perfect Mat Makeup (Podkład matujący)

Editt Cosmetics, Perfect Mat Makeup (Podkład matujący)

Fluid hipoalergiczny do cery mieszanej i tłustej, ze skłonnością do wyprysków. Jego zadaniem jest matowienie cery na wiele godzin i nadawanie skórze zdrowego wyglądu.

hipoalergiczna
fluidy
tłusta, mieszana

Pierwszy podkład

To był mój pierwszy podkład. Za 3 zł. No i wtedy to był dla mnie hit, to było coś :D zużyłam kilka słoików podkładu. Ale z perspektywy czasu widzę i wady. Mianowicie odcienia nie mogłam dla siebie znaleźć i najjaśniejszy wciąż był ciemny i się utleniał jednak. Gęstość za to i zapach były w porządku :)
Już trochę podkładów miałam, a ten był zdecydowanie budżetówką na kieszeń nastolatki która używała go na wyjścia jakieś. Niemniej jakiś taki ten sentyment został mimo że produkt nie był najlepszej jakości

Bubel nad bublami!

Kupiłam go w sklepie za 5 zł.
Opakowanie to nic specjalnego, sam plastik.
O ile zapach mogłabym ocenić nawet jako przyjemny to kolor tutaj znaczenie się zmienia po zaaplikowaniu na skórę, ciemnieje. Ponadto robi plamy, ma słabe krycie. Konsystencja jest średnio gęsta z czasem nawet potrafi zamienić się w kamień.
Efekt jest taki, że "makijaż" nadaje się tylko do zmycia a opakowanie do kosza.
Bubel nad bublami. Nie polecam.

Nigdy więcej

Kupiłam ten podkład, by wypróbować coś nowego. Niestety u mnie całkowicie się nie sprawdził, jest najgorszym podkładem jaki kiedykolwiek miałam.
Bardzo ciężko się go rozprowadza na twarzy. Tworzą się smugi, podkład szybko schodzi, a skóra bardzo szybko się świeci.
Tworzy też okropny efekt maski i bardzo zapycha.
Jest bardzo gęsty.
Opakowanie też jest mało higieniczne i niewygodne.
Użyłam go kilka razy i niestety nie mogę go polecić.

Editt Cosmetics, Perfect Mat Makeup - czego oczekiwać za 5 złotych?

Był to mój jeden z pierwszych podkładów w życiu. Zakupiłam go na targu na stoisku z kosmetykami. Markę Editt znam, bo od zawsze używałam od nich bardzo dobrych zmywaczy do paznokci, które lubię do tej pory.
Początki jednak zawsze są trudne....

Podkład ten nie był najgorszym produktem, jakiego używałam. Opakowanie ma wygodne, ale nie higieniczne. Zapach nie jest brzydki,. Pachnie nawet lepiej niż nie jeden wysoko półkowy podkład.
Niestety kolor ' jasny' , był brzoskwinką, ale na lato był jak najbardziej ok.
Ma nawet dobre krycie. Odcieni tez jest kilka do wyboru.
Podkład ten jest nie do skończenia, jest bardzo wydajny. Nie wielka ilość produktu wystarczy, by pokryć cała twarz.

Niestety, więcej jednak ma wad niż zalet.

Przeciętny

Kupiony spontanicznie na wakacjach bo nie było dużego wyboru. Jako awaryjny sprawdził się. Nie jest najgorszy, krycie ma średnie, jest dość ciężki, można bardzo łatwo stworzyć efekt maski, ciężko się go nakłada. Jak na tą cenę nie wymagałam od niego wiele i się nie zawiodłam. Ciężko go wydobyć z opakowania, jest brzydkie i nie poręczne.

zajzajer ale kryjący

Temu podkładowi można zarzucić wiele.. ale temu, że kryje i to mocno nie mogę zaprzeczyć.

Fakt, jest ciężki, ciężko się go rozprowadza i jest niezwykle gęsty i zapychający ale krycie ma porównywalne do tych drogich podkładów.

Kolor ma odpowiedni, nie ciemnieje ani nie chce się też specjalnie ścierać. Przy nakładaniu go trzeba się nieźle namęczyć aby nie stworzyć sobie efektu maski i nie zrolować go w zupełności.

Jako gimnazjalistka z małym budżetem kupowałam go w sklepie wszystko po 2,5 zł i byłam w miarę zadowolona. Nie jest to może produkt najwyższej jakości i hit wśród pokładów ale nie jest to też ostatni bubel, który do niczego się nie nadaje. Za to krycie daję mocne 3.

Czego spodziewacie się za 3 zł?

Zastanawiam się dziewczęta, czego spodziewacie się po produkcie za 3-4 zł? Nie oszukujmy się, ale podobnej jakości produkty bywają raczej co najmniej cztery razy droższe aniżeli podkład Editt.
Czytam również o "niezbyt przyjemnym zapachu podkładu", jednak owy zapach akurat przypadł mi do gustu, przypomina mi woń pudru albo paletek cieni podkradanych mamie w dzieciństwie. Co prawda zapach ten czuć przez cały czas, kiedy podkład nosi się na sobie, a co za tym idzie - z czasem staje się uciążliwy. Łatwa aplikacja, dość ładne opakowanie... niestety faktycznie nie jest trwały i po czasie twarz wygląda jakby była w plamach (czego się spodziewać po tak tanim produkcie?), dlatego polecam mieszać z innym, trwalszym podkładem.

Nigdy więcej

używałam go jak miałam naście lat...

- bardzo trudno go rozprowadzić, jest strasznie gęsty i od razu zastyga na twarzy pozostawiając skorupę

- pozostawia smugi, za każdym razem

- nie matuje

- nie kryje

- teatralny efekt - nawet jeśli użyje się odrobiny, to wygląda się jak stara pudernica

-mocno podkreśla suche skórki

- gama kolorystyczna

-chemiczny zapach

-tandetne opakowanie

+ wydajny

+tani

+dostępność - sklepy za 5zł..

Używam tego produktu od: gdy miałam naście lat
Ilość zużytych opakowań: kilka razy użyłam i wyrzuciłam, bo się do niczego nie nadawał

To trudny kosmetyk.

Podkład ten jest śmiesznie tani ale ma swoją rzeszę wielbicieli ,wiem to bo znajoma pracuje w sklepie ,,wszystko po...,,i tam sprzedaje sie na pniu co tygodniowa dostawa a najdziwniesza jest historia jej klientki. Ta pani zamawia regularnie ok 8-10 podkładów i wysyła do francji swej koleżance a ta dalej -szok.Ale do rzeczy ja też kupiłam na próbę odcień pastelowy i cóż mogą powiedzieć to podkład a la krem BB nie matuje nie tuszuje niedoskonałości ale poprawia koloryt tylko trzeba naprawdę skrupulatnie dobrać kolor i porządnie rozetrzeć na skórze wtedy daje efekt rozświetlonej, wyrównanej zdrowej cery.Używam go sporadycznie ale z tego właśnie efektu jestem zadowolona nie uczula nie zapycha do cery bezproblemowej jest odpowiedni osoby z trądzikiem miały by problem z roztarciem zresztą nie sprawdził by się u nich raczej z powodu nikłych efektów.

Ilość zużytych opakowań: 1op.

okropność

Nie, nie i jeszcze raz nie !
Potrzebowałam czegoś na szybko, a że w portfelu świeciło pustkami to kupiłam w jednym ze sklepów chińskich. Od początku miałam złe przeczucia. Użyłam do chyba z dwa razy i to wystarczyło. Ten "podkład" to tragedia ! Po pierwsze śmierdzi, no ale to da się przeżyć, bo nie wszystkie podkłady pachną. Mam wrażenie, że jest to zabarwiony krem kiepskiej jakości. Ciężko się rozprowadza, w ogóle nie kryje, a o matowieniu nawet się nie wypowiadam. Jednym słowem PORAŻKA.

Używam tego produktu od: nie pamiętam

Zupełnie nie dla mnie

Skusił mnie swoją bardzo niską ceną i brakiem podkładu w danej chwili. Nie byłam zadowolona z użytkowania, gdyż krótko po nałożeniu zrobiły mi się grudki na całej twarzy, jednakże całkiem dobrze krył (przez tą chwilę) niedoskonałości. Miał intensywny, ale przyjemny zapach. Nie polecam go osobom z dość tłustą cerą.

Używam tego produktu od: Od lat
Ilość zużytych opakowań: Niecałe jedno

Może być.

Do zakupu tego podkładu skłoniłny mnie cena i recenzje. Słoiczek jest wydajny, wygodnie się z niego aplikuje produkt.
Jego konsystencja (na początku użytkowania) jest w porządku, nie za gęsta nie za rzadka ale z czasem to się zniemia. W miarę dobrze kryje, choć wiadomo, makijaż utrwala się pudrem. Nie zauważyłam by mnie zapchał, podrażnił czy wysuszył. Zapachem nie przypomina tandetnego podkładu z bazarku a nawet całkiem przyjemny kosmetyk. Jedynie co mi nie odpowiadało to to jak się rozprowadza. Ja swój podkład rozprowadzałam dłońmi, więc wygodnie mi się nabierało ze słoiczka.
Największym plusem jest cena i wydajność. Cena- za swój produkt zapłaciłam 2,80 (!) w sklepie typu 2,99, byłam wtedy zmuszona do tanich zakupów więc zdecydowałam się na ten wybór. Wydajność- zaczęłam używać w czerwcu 2012 może nie codziennie po 3 razy, ale za każdym razem gdy było mi to potrzebne. Skończyłam wczoraj, czyli 6 października 2013, więc okres używania mówi sam za siebie.
Podobno z dostępnością bywa różnie- ja kupiłam w sklepie wszystko za 3 zł.
Czy kupię go ponownie? Nie wiem, nie ze względu na jakość tylko dlatego, że będę starała testować inne podkłady.

Plusy:
- cena
- wydajność
- wygodne, łatwe do przechowywania opakowanie
- zapach
- nie wpłynął negatywnie na skórę

Minusy:
- nie za dobrze się rozprowadza.

Używam tego produktu od: 1 roku i 4 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 cały słoiczek 65 ml.