Mexx, XX Nice EDT

Mexx, XX Nice EDT

Zapach 'XX Nice' prawdziwie uosabia nasze delikatne, dziewczęce i kobiece oblicze. Potrafimy słuchać, pełne wdzięku i łagodności, zawsze myśląc najpierw o innych, a dopiero potem o sobie. Uczuciowa strona naszej osobowości tworzy wokół nas uroczą, radosną i zmysłową aurę. To do nas przyjaciółki zwracają się po radę i wsparcie, kiedy najbardziej nas potrzebują.

Kategoria: kwiatowo-owocowa

Nuty zapachowe:
nuta głowy: bergamotka, czarna porzeczka, limonka, soczysty melon
nuta serca: piwonia, konwalia, morela, pikantny cynamon
nuta bazy: cedr, sandałowiec, nuty ambrowe, nuty piżmowe, benzoes.

Rekomendacja
na dzień, na wieczór
wody toaletowe
kwiatowe, owocowe

0% jesień/zima 100% wiosna/lato

• Flakon: 3

Lekki zapach dla nastolatek

Czy Nice jest nice? ;) Myślę, że jest, ale nie jest to zapach dla poszukiwaczek oryginalności. W tej wodzie toaletowej nie znajdziemy nic intrygującego. Ot, po prostu miły, świeży zapach. Lekkie nuty kwiatowo-owocowe. Kojarzy mi się się z wiosną i latem. Sprawdzi się bardziej na co dzień niż na wieczór. Zapach pasuje do młodych, energicznych dziewczyn, co sugeruje już nawet sam wygląd flakonu. ;) Jeśli chodzi o trwałość jest raczej przeciętna. Jak to często bywa z wodami toaletowymi, trzeba od czasu do czasu psiknąć kolejną warstwę.

lekki dziewczęcy

Jej, odżyły wspomnienia :) Perfumy te kupiłam sobie dość dawno temu, bo 5 lat temu. Byłam wtedy w pierwszej klasie gimnazjum na wycieczce w Krakowie. Już wtedy miałam bzika na punkcie perfum :D Gdzieś o nich przeczytałam i jak zobaczyłam je w perfumerii od razu postanowiłam kupić. Zastanawiałam się nad wersją Wild, ale w ostateczności padło na Nice. Starczył mi na dość długo, chociaż trwałością nie powalał (jakieś 4-5 godzin na mojej skórze)
Nazwa faktycznie pasuje do zapachu. Jest lekki, miły, delikatny i subtelny. Taki właśnie dla nastolatek. Słodki, ale nie duszący. Radosny, ale nie taki typowo letni świeżak, ani też irytująco owocowy. Mimo że dziś preferuję zapachy cięższe, słodsze, mocniejsze, z przyjemnością zużyłabym kolejny flakon, jednak nie wiem, czy gdzieś jeszcze są dostępne.

Ilość zużytych opakowań: 1x60 ml

bardzo fajny

kupilam go sobie kiedys na urodziny. kochany zapach! taki delikatny. na poczatku czulam go od siebie ale pozniej sie do niego przyzwyczailam.

plusy:
+ piekny, lekki zapach
+ super opakowanie

minusy:
- moglby byc bardziej trwalszy
- cena (za taka trwalosc moglby byc troche tanszy)

Kocham

Kocham je...
Mój najulubieńsiejszy zapach. Mogłabym się nim psikać rano, po południu, wieczorem i wstać posikać się też w nocy. Wspaniały delikatny subtelny ale jednocześnie intensywny nie &quot;znikający&quot; zapach utrzymuje się cały dzień. Ideał. Idealny. Najwspanialszy...

Ilość zużytych opakowań: 1 - bo oszczędzam jak nic innego ;)

Lekki, dziewczęcy, trwały

Na stronie firmy Mexx trafiłam kiedyś na formularz, po wypełnieniu którego przysłano mi próbkę w formie pachnącej kartki z zapachami Nice i Wild. Tak też trafiłam na ten zapach po raz pierwszy i od razu przypadł mi do gustu.

Zapach jest lekki, kwiatowy, nie dusi i nie przytłacza mnie ani otoczenia ;) oraz długo się utrzymuje.

Lubię testować wody toaletowe i nawet jeśli spryskam się jakimś nowym zapachem to nieraz łapię się na tym, że wolałabym mieć na sobie Nice ;).

Pewnie dlatego też nieprędko mi się znudzi, pomimo, iż jestem dopiero przy pierwszej buteleczce.

Używam go na co dzień, choć idealnie nadawałby się także na wieczorne wyjście.

Używam tego produktu od: prawie rok

Lekki i fajny

Zapach jest delikatny,dziewczęcy.
Dla mnie emanuje radością,pozytywną energią.
Czuję się po nim świeżo.Nie jest słodki.
Flakonik niby prosty,ale zgrabny :D
Minus za trwałość - po 3 godzinach nic nie czuję.

Nice & sweet.

Obydwa zapachy z tej serii powinny występować pod nazwą Nice.
Bo obydwa są słodkie, miłe i bezpieczne.
Przewidywalne i wtórne.
Ten zapach podobałby mi się 0 wiele bardziej, gdyby było w nim więcej konwalii, to jedne z moich ulubionych kwiatów.
Ale one niestety tylko majaczą&quot; gdzieś w tle.
Zapach jest za grzeczny, żeby intrygować. Nie zwraca uwagi i nie zostaje długo w pamięci.
Nadaje się na prezent, można go kupić w ciemno, nie jest drażniący ani nachalny.

Używam tego produktu od: prawie 2 lat
Ilość zużytych opakowań: tylko testy

Trele morele

-estetyczne, oryginalne opakowanie
-ładny, delikatny, dziewczęcy zapach

-zapach nietrwały, szybko się ulatnia, prawie w ogóle go nie czuć
-za wysoka cena jak na takie coś

Używam tego produktu od:kilku miesięcy

Nijakosc

W trakcie mojej wizyty w perfumerii akurat ten zapach byl nowoscia razem z Wild i ekspedientki ciagle podtykaly komus pod nos papierki z zapachem, az jedna mnie zlapala i spryskala nadgarstek.Dla mnie to zapach niezobowiazujacy taki do szkoly czy na szybkie zakupy, napewno nie na wielkie wyjscia czy na randke, bo nie jest odkrywczy. Jesli ktos lubi Lacoste to ten tez powinien sie spodobac-dla mnie to to samo (czt. te same mydlinki, owoce i kwiatki sratki). Nietrwaly.

Używam tego produktu od:testy
Ilość zużytych opakowań:testy

Taki sobie ...

Dostałam ten zapach na urodzinki :)

Opakowanie i buteleczka ok - proste, w sam raz do damskiej torebki.

Zapach na początku wydaje się świeży, lekko owocowy z delikatną nutką kwiatową. Bardzo mi się podobał :) Jednak po kilku minutach ta świeżość, która mnie zauroczyła ulotniła się i jej miejsce zajmuje już tylko woń kwiatowa, która nie bardzo mi przypadła do gustu.

Nice, nice i nic

Zapach jak na średniopółkowy przystało. Dla mnie to taka gorsza wersja Incandessence Avonu. Niestety, ale miały byc owoce i co?Nigdzie ich tu nie ma. Są tylko jakieś marne kwiatki. Jest to zapach bez którego możesz się na pewno obejśc. Trwałośc na mnie - 2 godziny. Butelka może byc.

Używam tego produktu od:tygodnia
Ilość zużytych opakowań:próbka i nic więcej

Zimny

Zapach kwiatowy, ale kwiatowością zimna, metaliczną i syntetyczną nieco. Nie zmienia się na skórze, trudno też wyodrębnić w nim poszczególne nuty. Dobra trwałość. Jeśli ma on uosabiać miłą dziewczynę, to jest to dziewczyna miła, ale wszyscy są jej obojętni. Proszę, dziękuję, dzień dobry, do widzenia. I żadnych emocji.
Buteleczka przeciętna

Używam tego produktu od:-