Ingrid Cosmetics, Maxi Shine, Top Coat (Preparat nawierzchniowy z utwardzaczem)

Ingrid Cosmetics, Maxi Shine, Top Coat (Preparat nawierzchniowy z utwardzaczem)

Preparat nawierzchniowy nowej generacji z utwardzaczem UV o właściwościach nabłyszczających. Nadaje paznokciom niespotykany połysk oraz zapewnia im doskonałą ochronę przed nieporządnymi czynnikami zewnętrznymi i odpryskiwaniem lakieru. Stosowany na lakier utrwala kolor, jednocześnie nadając mu głębię i intensywność oraz zabezpiecza paznokcie przed rozdwajaniem się. Wysycha w ciągu 60 sekund, co pozwala szybko i skutecznie wykonać manicure.

Cena: 4,50zł / 10ml

/s/

Mój ideał ;)

Ten utwardzacz jest najlepszym, jaki kiedykolwiek miałam. Lakier trzyma się ponad tydzień, zero odprysków. Jest bardzo płynny, łatwo się nakłada. Szybko schnie, jak przed snem pomaluję paznokcie to rano nie ma na nich odcisków, które zazwyczaj doprowadzały mnie na skraj cierpliwości. Dodaje paznokciom blasku, ładnie je wykańcza. Czego chcieć więcej od utwardzacza? :) I to wszystko za tak niską cenę ! Szkoda tylko, że trudno go dostać w drogeriach, ja zamawiam przez internet.

Używam tego produktu od: Roku

Jestem zachwycona

Uwielbiam go!

Nadaje piękny połysk kolorom.
Dodatkowo wygładza płytkę paznokcia.
Przedłuża żywotność lakieru na paznokciach.

Bardzo dobry produkt za bardzo rozsądne pieniądze :)

Używam tego produktu od: Około 3 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: Jedno - nadal używane

Idealny top coat za grosze !

Poprzednio kupiłam tak wychwalany top coat z essence, dałam chyba 11zł za badziew, którym nie dało się malować i robił miliony bąbelków... Tym razem kupiłam coś tańszego, nie chciałam znów wyrzucić pieniędzy w błoto. Top coat okazał się strzałem w 10, jest po prostu idealny :)

Zalety:
-Konsystencja (ten ktoś niżej chyba pomylił produkty, bo ten nie jest ani trochę gesty, bliżej mu do wody niż gluta)
-Połysk (nie spodziewałam się nie wiadomo jakiego połysku, ale to jak świecą się moje jest niesamowite)
-Przedłuża trwałość lakieru (po 4 dniach trzyma się wszystko idealnie, bez najmniejszego odprysku, nie wiem czy nie dłużej, musiałam po tym czasie zmyć z powodu odrostów)
-Cena

Wady:
-Nie zauważyłam :)

Używam tego produktu od: Krócej niż miesiąc
Ilość zużytych opakowań: Mniej niż 1

pół na pół

Produkt ładnie się świeci po nałożeniu i ewentualnie odrobinę przyspieszą schnięcie, ale nic poza tym.. Oczywiście nie można spodziewać się szału po top coat\'cie za 5 zł. Dodam też, że ma dobrą rzadką konsystencję, co ułatwia rozprowadzanie po płytce paznokcia.
Jedynym minusem jest to, że po 2-3 dniach lakier schodzi wręcz płatami z paznokci co oznacza, że nie utrwala manicure.
Poza tym jednym minusem za tą cenę wydaje mi się, że i lakier tak dużo robi.

plusy:
+ nadaje połysk
+ przyspiesza schnięcie
+ cena
+ dobra (rzadka) konsystencja

minusy:
- nie utrwala (lakier schodzi płatami)

Ilość zużytych opakowań: połowa 1 opakowania

aż nie wierzę..

Dostałam od koleżanki, narzekałam na matowiący się samoistnie lakier. Kupiłam piękny, krwisto winny odcień, na następny dzień był jakiś nieświeży i przykurzony. Dostałam Maxi shine. Marki za bardzo nie znam, wiem tyle, ze tania. Sceptycznie podeszłam i myślę, no szału pewnie nie będzie. A jednak... To jest dowód, ze można znaleźć przyzwoity kosmetyk za przysłowiowe psie pieniądze.
Lekko przyspiesza wysychanie lakieru, na pewno nie jak słynny seche (który lubię), ale jednak. ma rzadką konsystencję, nakłada się go błyskawicznie. Raz i już. Gotowe. Paznokcie lśnią jak po oliwce i nawet jeśli już lakier się ściera to połysk trwa.
U mnie nie trzyma się żaden lakier dłużej niż trzy dni, moja płytka żyje własnym życiem. Ten utwardzacz też jakoś szałowo nie przedłuża, ale lakier ściera się mniej, zawsze coś. Aha- edytuję. Pierwszy raz od niepamiętnych czasów lakier trzymał się na moich paznokciach tydzień! Rekord pobity! Nakładam go wówczas kiedy lakier kolorowy niezupełnie wyschnie, jest taki PRAWIE suchy. Nie wiem też dlaczego- u mnie nie ma siły, żeby schodził płatami- ale ja go daję niewiele, jedno zamoczenie pędzla- jeden paznokieć. Ani grama więcej. A jestem z tych osob, które dłubią przy pazurach i podważają lakier i jak już schodzi cokolwiek to obdłubią do reszty:/
Podsumowanie:
schnie szybko
pięknie nabłyszcza- pazury błyszczą jak po świeżo nałożonej oliwce
kosztuje grosze
łatwa aplikacja
Jestem całkowicie na tak, zwł., że ten lakier kosztuje tyle ile bilet na tramwaj.
jak gdzieś go dorwę to kupię ze 3 butelki na zapas, choć jest wydajny- bo rzadki.
Używam tego produktu od:
1 miesiąc

Ciekawy produkt

top coat nie przedłuża trwałości manicure ale nadaje mu piękny połysk a także pokrywa w sposób estetyczny i błyszczący naturalne paznokcie.

Szybko wysycha na paznokciach a także przyspiesza wysychanie lakieru.

Z chęcią zużyję go do końca i poznam jego właściwości odżywcze a także sprawdzę czy na dłuższą metę sprzyja rozdwajającym się paznokciom.

Używam tego produktu od: kilku dni

Bardzo dobry!

Dobry wysuszacz, utwardzacz i nabłyszczacz! ;) Zakupiłam go za jedyne 5,80 zł w malutkim sklepie kosmetycznym. Jestem nim naprawdę oczarowana. Schnie w przeciągu minuty, a ponadto moje paznokcie pięknie się błyszczą i to już po jednej warstwie. Ja go polecam;)

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

Strzeżcie się króla badziewia!

Haha ha, dobre sobie. To ma być top coat? Raczej klej do tipsów pomieszany z woskiem.

Kupiłam, bo potrzebowałam czegoś do utwardzenia mojej niesfornej płytki. Skuszona niewielką ceną, około 9 zł i ładnym, cukierkowym opakowaniem, postanowiłam spróbować i... to był mój pierwszy i ostatni raz. Już nigdy więcej!

Malowanie pazurków \'tym czymś\' to istna katorga, cyrk jakiś. O ile używanie \'tego\' można w ogóle określić mianem malowania. Po prostu: malowanie jest NIEMOŻLIWE. Bez przesadyzmu, po prostu, lakier ciąąąąąąągnieeeeeeeeee się jak glut, w nieskończoność, zostawiając przy tym jakieś gumowe, niezidentyfikowane nitki przypominające pajęczą sieć, która później przykleja się do palców, paznokci, wszystkiego co akurat jest w pobliżu. Zupełnie, jak w przypadku lakierów które latami stoją nieużywane na półce. Sprawdziłam datę ważności - 2013r, tak więc, o co chodzi?

Utwardzanie? Oczywiście, że tego nie robi. Pozostawia na paznokciach smugi, które owszem, mienią się tak, jak obiecuje producent (efekt UV), ale co mi z tego, skoro nałożenie równej, trwałej warstwy graniczy z cudem (żeby nie powiedzieć, że jest niemożliwe) Tak, jak już wspomniałam wcześniej, ciągnie się niemiłosiernie. Jest okrutnie gęsty a do tego strasznie śmierdzi. Jakby nawet spełniał swoją rolę top coatu, i tak przyczepiłabym się do zbyt krótkiego pędzelka, który uniemożliwiałby wydobywanie produktu z buteleczki.

Pół gwiazdki za ładne, estetyczne opakowanie.
Zepsułam sobie manicure i nerwy, przy okazji.

Używam tego produktu od: dwa tygodnie
Ilość zużytych opakowań: o jedno za dużo

Nietrafiony zakup

Niestety, moim zdaniem produkt ten w ogóle nie przedłuża trwałości lakieru. Z topem jak i bez lakier zazwyczaj zaczyna mi odpryskiwać po 3 dniach. To podstawowy minus bo po prostu kosmetyk nie spełnia moim zdaniem swojego podstawowego zadania. Ponadto, lakier po pół roku zgęstniał do tego stopnia iż nie da się go już używać. No i cena... ja kupowałam w Krakowie w drogerii na ul. Długiej nie za 4,5zł ale za 9zł...
Minusem jest też zdecydowanie opakowanie - na pierwszy rzut oka wszystko jest ok, normalna buteleczka. Jedna bardzo szybko z zakrętki zaczyna schodzić to sreberko którym jest pokryta, przykleja się ona wszędzie: do rąk, pędzelka, lakieru...

Na plus mogę zaliczyć to, iż lakier szybciutko wysycha i nadaje paznokciom na prawdę ładny połysk. To jednak jak dla mnie za mało, tak więc nie polecam tego topu i sama z pewnością już go nie kupię.

Wyjątkowy

Kupiłam ten lakier, bo mi go polecono w drogerii. Rzadko mi się to zdarza, ale postanowiłam zaufać i wypróbować coś nowego. Było warto! Lakier jest rewelacyjny, utwardza paznokieć i pięknie wydobywa kolor. Jak pomalowałam w poniedziałek to do soboty świetnie trzymał.

naprawdę fajny

Kupiłam go ze względu na cenę ;)) jestem pozytywnie zaskoczona - choć zastrzegam że jest to pierwszy mój utwardzacz i nie mam porównania ;)) nadaje bardzo fajny połysk - i na lakierze różowym i na francuskim. Czy utwardza- no francuski manicure trzyma mi się od soboty - jest środa. A specjalnie paznokci nie oszczędzam :) różowe potraktowałam (niechcący) druciakiem więc nie będę oceniać :) No i kolejny plus - cena za taką pojemność.
ogólnie jestem naprawdę zadowolona i kupię go ponownie.