Palmolive, Aromatherapy, Morning Tonic Shower Gel (Żel pod prysznic)

Palmolive, Aromatherapy, Morning Tonic Shower Gel (Żel pod prysznic)

Zawiera ekstrakty z trawy cytrynowej oraz olejki z palmarosy i mandarynki. Zapewnia energetyzujące przebudzenie pod prysznicem.

wysusza

+ cena
+ wygodna, poręczna butelka
+ oczyszcza i odświeża skórę
+ przyjemny, pobudzający zapach

- słabo się pieni
- wysusza skórę

Nie wiem co jest, ale do tej pory nie miałam takich problemów z żelem pod prysznic od Palmolive :/ ten po kilku użyciach okropnie wysuszył mi skórę dekoltu i pod pachami..

Ze świecą.

Ze świecą szukać tak dobrego żelu na drogeryjnych półkach.
Mój niekwestionowany letni ulubieniec, niestety trudno dostępny. Najczęściej kupuję go w Auchanie. To co mnie w nim szczególnie urzeka, to jego orzeźwiający, prawdziwie przyjemny zapach. Owocowo- trawiasty? Typowo zielony. Cytrusowy. Prawdziwie orzeźwiający, choć nie jest wybitnie intensywny.
Żel jest delikatny i gładki. Nie twory glutów. Ma aksamitną konsystencję. Dobrze się pieni i dobrze myje.
Fajny.

Orzeźwiający

Żel pięknie cytrusowo pachnie. Jest idealny na poranny prysznic w lecie. Dobrze się pieni, dobrze myje i dobrze się rozprowadza, ma żelową konsystencję, jest także wydajny. Ma nawet wygodne opakowanie, jest dostępny praktycznie w każdej drogerii a cenę ma całkiem ok. Niestety wysusza skórę, choć mimo to przyjemnie się go używa.

Dobry

To bardzo dobry żel.

+ ładnie oczyszcza
+ świetnie się pieni
+ bardzo ładny zapach, używałam go latem zawsze podczas porannego mycia i bardzo pobudzał
+ opakowanie

- troszkę przesusza, ale nie jakoś bardzo więc do przeżycia jeśli i tak się po kąpieli balsamujemy
- ciężko się otwiera, szczególnie mokrymi dłońmi

Nowe musi zastąpić stare.

W życiu tak to już jest, że doceniamy coś dopiero po stracie. I o ile nowa wersja nie jest zła, to stara była o wiele lepsza.
Pomimo wszystko, lubię ten żel.
Jego zielony, orzeźwiający, cytrusowo- żelkowo- trawiasty zapach i delikatne działanie, bez uczucia ściągnięcia, wysuszenia skóry.

Wiosenno-letni prysznic z użyciem tego żelu nabiera mocy. Woda staje się przyjemnie źródlana. Czysta. A to tylko za sprawą tego zapachu. Aromaterapia nigdy nie zawodzi.

uwielbiam ten zapach

Bardzo lubię żele z tej firmy gdyż mają intensywne utrzymujące na ciele zapachy gęstą żelową lub kremową konsystencje i nie wysuszają skóry.Ten produkt jest genialny zapach jest bardzo rześki . Poranny prysznic w takim żelu to sama przyjemność:)jest też bardzo wydajny oraz można dorwać w bardzo okazyjnej cenie na promocji:) Na pewno nie raz zagości w mojej łazience ta wersja zapachowa;)

świetny

Uwielbiamy z mężem wersję fioletową z serii Aromatherapy, na lato postanowiliśmy przestawić się na coś bardziej pobudzającego.

Nie zawiedliśmy się. Zapach świeży, cytrusowo-kwiatowy. Bardzo pobudzający, lekki. Utrzymuje się dłuższy czas po kąpieli, dobrze się pieni, nawilża skórę.

Opakowanie to klasyczna, ergonomiczna tuba, plastikowa. Wygodnie leży w dłoni.

Wydajność standardowa, 500ml wystarczyło na 2 tygodnie stosowania dla 2 osób.

Polecam, warto wypróbować, dla fanów lekkich, orzeźwiających zapachów.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 500ml

Bomba!

plusy:
+ megaświeży zapach
+ dobrze się pieni
+ żelowa konsystencja
+ odświeża

minusy:
- zbyt rzadki

inne cechy, których nie biorę pod uwagę przy ocenie:
- trudne otwarcie
- słaba dostępność
- niewydajny

dobry

Kolejny żel Palmolive, kolejny sukces. Jako pierwszej próbowałam wersji fioletowej. Ta poszła na drugi ogień.
*Fantastycznie się pieni - może być zarówno jako żel pod prysznic jak i płyn do kąpieli.
*Bardzo fajny zapach, jednocześnie mocny i otulający a odświerzający i pobudzający. Magia.
*Trzyma się (zapach) przez jakiś czas na ciele i długo na włosach (mój ukochany używal też zamiast szamponu)
*Mało wydajny, bardzo. Przynajmiej w moim użytkowaniu. Mozliwe, że to dlatego, że jest spora dziura w butelce.
*Ładne opakowanie.
*Około 10 zł/opakowanie 500ml. Całkiem w porządku cena.
Polecam.

Używam tego produktu od: uzywałam jakieś 2 tyg

Fantastyczny, pobudzający zapach. Cytrusowe aromaty są genialne rano. Zaraz po wyjściu z łazienki kawusia i żyć nie umierać :) Łagodnie myje a jednocześnie daje obfitą, aksamitną pianę. Nie przesusza skóry i pozostawia bardzo delikatną nutę zapachu.

Ilość zużytych opakowań: 2 duże opakowania

Na senne poranki.

Nic tak nie budzi rano jak rześki prysznic! A do tego potrzeba równie orzeźwiającego żelu pod prysznic, który pobudzi do działania i obudzi do końa :) I chyba dobrze trafiłam, ten produkt jest całkiem przyjemny.

<b>Konsystencja, formuła:</b> typowy, transparentny żel, odrobinę galaretkowaty.

<b>Zalety:</b>
*zapach - bardzo rześki, letni, cytrusowy, gorzki, odrobinę męski (ale nie za mocno) - idealny na poranki
*bardzo obficie się pieni i łatwo zmywa ze skóry
*wydajność ok - niewielka ilość wystarczy, by dobrze się spienił
*fajny design opakowania
*bardzo niska cena
*w składzie trawa cytrynowa, palczatka imbirowa, mandarynka
*myje skórę bez zarzutu

<b>Wady:</b>
*brzydki skład - dużo chemii drażniącej wrażliwą skórę
*troszkę wysusza, raczej trzeba potem użyć balsamu

Jest to żel jakich wiele na półkach sklepowych - nic złego, ale też nic dobrego. Taki zwykły.
Jednak w tym produkcie dla mnie najważniejszy jest zapach i tutaj on się broni - naprawdę świeży i przyjemny. Daję 3,5 gwiazdki i polecam :)

Ilość zużytych opakowań: 1 butelka

fajny na lato

Ogółem lubię żele pod prysznic bardziej kremowe o delikatnym,ciepłym zapachu,ale latem preferuję jakieś orzeźwiające. Ten żel się dobrze spisuje. Pieni się całkiem ok. Zapach stawia na nogi.Bardzo ładny.Super na rano.
\\nNie utrzymuje się on na skórze.
\\nŻel dobrze oczyszcza skórę. Nie nawilża ani nie wysusza jej.
\\nWizualnie przyjemny dla oka,butelkę łatwo złapać mokrą dłonią.
\\nCo do wydajności,to ciężko mi ocenić,bo zawsze mam pod prysznicem 3-4 żele,bo zapachy szybko mi się nudzą.
\\nNie wiem czy kupię ponownie,bo lubię testować nowe szczególnie ze względu na zapach.