Infinity, Loose Powder (Transparentny puder sypki)

Infinity, Loose Powder (Transparentny puder sypki)

Doskonały do perfekcyjnego wykończenia makijażu. Delikatnie matuje nie zmieniając barwy podkładu. Nie zatyka porów. Rozświetla i zmiękcza rysy twarzy. Lekkość i jedwabistość powłoki pudru daje poczucie komfortu, a skóra nabiera aksamitnego i świetlistego wyglądu. Przeznaczony do każdego rodzaju cery.
3 odcienie.

Skład: Talc, Magnezium Stearate, Kaolin, Zeta Mays (Corn) Starch, Isopropyl Stearate, Zinc Stearate, Methylparaben, Parfume, [+/-] Mica, C.I. 12085, 77491, 77019, 77891, 77492, 15850, 19140, 77007, 77288, 77289, 45380, 45410, 73360, 77510, 420902

Cena: 9,99zł / 20g
/s/

fajny

Szkoda, ze firma przestala robic kosmetyki dla Natury, bo puder nalezal do jednej z jej perelek. Kupilam go dopiero niedawno temu z wyprzedazy za jakies 4 zł. Troche wkurzalo mnie opakowanie zaklejone papierem, bo po jego oderwaniu zostala polowa kleju i zle sie nabieralo puder, a polowa jego zostawala w tym kleju:/. Pudeleczko jest dosc ladne, nie otwiera sie. Gabka jak zwykle slaba, ale i tak uzywam do niego pedzla, wiec nie jest mi potrzebna. Faktycznie matuje i pieknie rozswietla. Pomaga troche przedluzyc dzialanie cieni. Niestety raczej wiecej nie uda mi sie go kupic, wiec pozostaje mi tylko zawchwycac sie tym jedynym opakowaniem.

Używam tego produktu od:3 miesiace

dla mnie naprawdę super

Odrazu małe wyjaśnienie - kupię go jeśli znajdę, bo wydaje mi się ze został wycofany. Kupiłam go przez zupełny przypadek myśląć że biorę puder z joko.

Kolorystyka: miałam odcień 1, naprawdę jaśniutki, ale mimo to powiedziałabymze półtransparentny, gdyż nadawał się do jaśniejszych i ciemniejszych podkładów
Krycie: całkiem przyzwoite
Jakość: pięknie stapiał mi się z podkładami, jest mega wydajny, malutkim minusikiem jest nie do końca dobre zmielenie produktu

Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie gdzie go można spotkać w Krakowie - proszę o cynk!

Używam tego produktu od: kilku misięcy i nadal mam odrobinkę :-)

Świetny!

Jestem bardzo zadowolona, że zdecydowałam się kiedyś na zakup tego pudru :) Jest lekki, łatwo się rozprowadza. Cena bardzo zachęcająca, dla osób nie znających tego produktu nawet zbyt niska, co - według mnie - może zmylić.
Szybko stapia się ze skórą i wygląda bardzo naturalnie.
Nie mogę się tylko zgodzić, że nie zmienia barwy podkładu. Mi ten najciemniejszy lekko rozjaśnia. I szkoda, że odcieni tak mało do wyboru.
Ogólnie jednak daje maxa, bo na tyle ten puder zasługuje :)

Używam tego produktu od: około pół roku
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 2.

Jaka cena, taka jakosc

Otoz nieprawda jest, ze wszystkie pudry sypkie sa takie same.
Ten wyroznia sie wyjatkowo niska jakoscia. Jest bardzo grubo zmielony, co niestety skutkuje maska na twarzy i efektem dokladnie takim samym, jak po uzyciu taniego pudru w kompakcie. Mozliwe ze sam jako zmatowienie idealnej cery sie nada, ale na podklad niebardzo. Lepiej dolozyc kilka zlotych i kupic chociazby Joko.

Używam tego produktu od: miesiaca
Ilość zużytych opakowań: jakas tam czesc 1, oddalam reszte

Świetny kosmetyk .!

Jak dla mnie fajny produkt. Łatwo sie rozprowadza, jednak do tego mam pedzel, a nie tą dołączoną gąbeczkę. Super cena. Jedyną jego wadą jest to, że nawet najciemniejszy odcień (3) ( co i tak mnie dziwi, że są jakiekolwiek) jest strasznie jasny, a ja mam dośc ciemną karnacje. Ogólnie godny polecenia

Używam tego produktu od: 7 dni

bardzo dobry

Ja natknęłam sie na ten kosmetyk przez przypadek, szukałam tego cuda venige, tylko niestety jest on praktycznie nie do kupienia. Obawiam się, że jest dostępny tylko w sieci. No ale nic to:)
W drogerii natura natknęłam sie na puder infinity i muszę stwierdzić ,że jestem miło zaskoczona.Dobrze i długo działa tylko najlepiej od razu zaopatrzyć się w pędzel bo ta gąbeczka to do najskuteczniejszych nie należy.
Tylko troszke nie rozumiem dlaczego są do wyboru3 odcienie, skoro jest to puder transparentny.
Troche na początku zaczęłam wątpić w jego moc gdy zobaczyłam podejrzanie niską cenę-9.99.No ale cóż nie będe marudzić puder godny polecenia, a cena powinnam być dodatkowym OGROMNYM plusem .

Używam tego produktu od:miesiąca

Dobry i tani

Przyznam, ze miło zaskoczył mnie ten puder. szukałam bardzo jasnego i niedrogiego pudru sypkiego. ten skusił mnie kolorem właśnie i ceną tez, niecałe 10 zł :)
Puder ma, jak już wspomniałam bardzo jasny odcień, bladolice będą zadowolone; nie ciemnieje na twarzy za co ma dodatkowy plus. Konsystencja jest bardziej zbita niż do tej pory spotykałam w sypańcach ale nie powoduje to żadnych negatywnych efektów; Puder stapia się ze skóra, kryje (!) i wygładza, zostawia delikatna, aksamitną w dotyku warstwę na skórze. jest trwały. Matuje na wiele godzin ale nie jest to płaski, sztuczny mat, wygląda naturalnie. Przyjemnie pudrowo pachnie. Puder jest niedrogi, a wręcz bardzo tani ale nie jest zbyt wydajny, stosunkowo szybko się skończył, co jednak przy jego cenie nie jest wadą. Na pewno skusze się na niego przed następna jesienią ale obadam też ciemnieje kolory na lato :)

Używam tego produktu od: ok 2 miesiące

Dla mnie OK

Nie mam jakiś specjalnych oczekiwań co do pudrów sypkich. Z jednej strony stanowią dla mnie niezbędne wykończenie makijażu, a z drugiej - wszystkie są w zasadzie takie same. Dlatego nie widzę sensu wydawania dużej kwoty na taki kosmetyk; puder Infinity przyciągnął mnie niską ceną i dużą pojemnością. Jest bezzapachowy i drobno zmielony, transparentny, także nie zmienia kolorytu. Jedyna rzecz, której mogę się "uczepić": mam wrażenie, że wygląda trochę sztucznie na buzi, ale moja skóra jest tak tłusta, że i tak szybko go wchłania.

Używam tego produktu od: 6 tyg.