Isana, Vaseline (Wazelina kosmetyczna)

Isana, Vaseline (Wazelina kosmetyczna)

Jest to uniwersalny kosmetyk przeznaczony do całego ciała. Natłuszcza i chroni wierzchnią warstwę naskórka. Szczególnie polecany osobom z łuszczącą się i suchą skórą. Produkt w dużym opakowaniu.

sucha
bezzapachowa
nawilżające, regenerujące, ochronne
w słoiczku
bogate

Obowiązkowy kosmetyk

Wazelina jest u mnie jednym z produktów, które muszę mieć. Jest to kosmetyk uniwersalny. Ja przede wszystkim stosuję ją na przesuszoną skórę. Przed wyjazdem zaopatrzyłam się w Rossmannie w większe opakowanie. Wazelina jest w białym kolorze, bez zapachu. Opakowanie to plastikowe pudełko. Konsystencja jest rewelacyjna, gęsta, zwarta i nie rozpuszcza się pod wpływem temperatury. Dla mnie idealna.

ekonomiczna niesamowicie

Dla mnie wazelina Isana jest najtańszym i najbardziej niezawodnym kosmetykiem do ust, jaki znalazłam. Duże opakowanie jest praktyczne, gdyz kupujmy od razu większą ilość produktu, co wystarcza na dłuższy czas, no i cena jednocyfrowa za taki pojemnik to prostu super deal.

Opakownie jest duże, dla mnie na ponad rok stosowania. Odkładam zawsze wazelinę do małego słoiczka, aby nie brudzić dużego pakowania ciągłym ponawianiem aplikacji wazeliny na usta. Ten sposób sprawdza mi się doskonale.

Efekty? Gładkie, zdrowe niepękające usta i zaoszczędzone pieniądze, Taka ilość kosmetyku do ust to mega oszczędność, myślę o tym, ile wydałabym na pomadki bezbarwne, rachunek jest prosty.

Jest ok

Kupuje tą wazelinę żeby natłuścić spękane stopy i w tym przypadku sprawdza się świetnie po peelingu lubię nałożyć grubszą warstwę i nałożyć bawełniane skarpetki, rano moja skóra stóp jest odżywiona, zregenerowana i wygładzona, używam jej także na spierzchnięte usta kiedy to czasem lubią mi się pojawiać suche skórki i w tym przypadku też daje sobie radę, wygładza i nawilża, wazelina ta jest kremowej konsystencji i dobrze się rozprowadza po skórze, to już moje drugie opakowanie i z chęcią kupię następne.

Najlepsza

Niby wazelina jak każda inna, ale ta pasuje mi najbardziej. Jest tłusta, podczas gdy inne jakby "wodniste". Używam jej do natłuszczania ust i sprawdza się bardzo dobrze.

Wazelina jak najbardziej ale nie ta

Wazelina się przydaje na spierzchnięte usta na suche łokcie, na wszystko co nam się wysuszyło prócz twarzy jednak ta ma bardziej rzadką konsystencję i za dużą pojemność jak dla mnie.

Wazelina kosmetyczna

Ostatnio potrzebowałam wazeliny kosmetycznej, by zrobić domowe kosmetyki. Wtedy znalazłam wazelinę z Isany. Cena jest całkiem przystępna, a jakość bardzo dobra. Produkt genialnie nadaje się do robienia domowych balsamów i pomadek które potem można sprezentować na urodziny lub święta, lub do użytku własnego.

Must have w każdym domu

Obowiązkowo w każdym domu, uniwersalny kosmetyk do wszystkiego.
Nawilża i natłuszcza skórę nadaje się na spierzchnięte usta i na pękające pięty. Pomaga na łokcie kolana i na odmrożone ręce. Nadaje się również do czyszczenia skór itp itd Długo tak jeszcze można wymieniać.
Wazelina Isana ma kremową konsystencję nie jest za twarda ani za rzadka jest taka w sam raz. Nie podrażnia. Zapach ma delikatny, prawie neutralny. Zapakowana w bardzo wygodny plastikowy słoiczek.
Bardzo wydajna taki słoiczek wystarcza nawet na 2 - 3 lata

Mam wrażenie, że nigdy się nie kończy :D

Wazeliny używam głównie do zabezpieczenia ust przed wysychaniem, ale ratuje nią również łokcie czy podrażnione kostki dłoni po dłuższym pobycie na zewnątrz. W każdym przypadku sprawdza się świetnie.
Słoiczek jest bardzo poręczny, wieczko odkręca się bardzo szybko i łatwo. Opakowanie jest wytrzymałe, nie ma problemu z wydobywaniem produktu.
Zapach nie jest zbyt przyjemny, ale jest słabo wyczuwalny.
Używam jej od ponad 3 miesięcy kilka razy dziennie i niemal w ogóle nie widać zużycia. Widać jedynie wgłębienie około 1 cm, posłuży mi jeszcze przez bardzo długi czas :)

Cena jest dosyć wysoka, ostatnio poszła w górę (6,99 zł). Dostępna tylko w Rossmannie, pojemność 125 ml. Zapach typowy dla wazeliny. Używam jej głównie do ust, najczęściej na noc. W ciągu dnia sprawdza się jako zamiennik bezbarwnego błyszczyka i podkład pod matującą szminkę. Trzeba pamiętać żeby nakładać niewielką ilość, w przeciwnym razie usta będą białe.

Warta zakupu

Jest świetna. Stosunek cen do jakości super.
Jedno opakowanie starcza na... sama nie wiem na jak długo, ponieważ mam drugi rok a końca nie widać.
Uniwersalny produkt: natłuszcza, chroni, regeneruje, ratuje zziębnięte dłonie, spierzchnięte usta, miejscowo na zniszczoną skórę, do podkreślenia brwi... super produkt.
Konsystencja OK.
Sztucznego zapachu brak.
Warto kupić.

Podstawa każdej kobiety

Na ten produkt trafiłam w jednej z drogerii w moim mieście. Skuszona pięknym wyglądem produktu i opisem producenta pobiegłam do kasy fiskalnej. Pierwsze wrażenie było oczywiście wspaniałe. Konkretnie chodzi mi o konsystencję, idealna nie zbyt twarda, nie zbyt lejąca. Bezzapachowa formuła również jest niezwykle wygodna. Więcej informacji poniżej.

Moja pierwsza wazelina jaką kupiłam.

Jest okropnie wydajna. Podoba mi się jej konsystencja. A stosunek pojemności, jakości i ceny jest perfekcyjny.

Nie mam zamiaru próbować innej. Nie rozstaję się z nią od 5 lat. Pomagała mi na wszystko. Idealna na usta, pod oczy, wysuszone dłonie.

Gorąco polecam. :)