KWC LogobyWIZAŻ logo
Uroda

Avon Naturals, Honey & Almond Oil, Nourishing Facial Scrub (Scrub do twarzy `Miód i olejek migdałowy`)

3,8 na 516 opinii

Ziemniak_owa
    16 lipca 2015 o 15:42
    5 / 5
    wydajny, ładnie pachnie
    Kupiłam go z ciekawości bo słyszałam dobre opinie na jego temat, nie zawiodłam się :) Wydajny, ładnie pachnie i działa. Świetnie zdziera martwy naskórek, twarz po nim wygląda bardzo świeżo i ja osobiście u siebie nie widzę po tym objawów zmęczenia :) Dodam, że pracuje po 12 h więc to jest dla mnie dużym plusem bo nie wyglądam i nie czuje się jak \'wampir\' :) Używam tego produktu od: 2 lata Ilość zużytych opakowań: 2 i teraz leci już 3-cie

NowaLimonka
    31 sierpnia 2014 o 15:00
    3 / 5
    jest ok
    Swego czasu go lubiłam . Poszukuję dalej i testuję nowe kosmetyki . Fajnie oczyszczał . Ładny zapach . Jest wydajny . Nie wysuszał a skóra była gładka i miła w dotyku . U mnie się sprawdzał ale bez rewelacji . Uzywałam go do twarzy najczęściej a czasem nawet do ciała :) Używam tego produktu od: 1 rok Ilość zużytych opakowań: 1 całe , 75 ml

titelritury
    25 kwietnia 2013 o 20:49
    dobry produkt
    Początkowo byłam nim zachwycona. Ładnie oczyszczał twarz, jednak jej nie podrażniał do tego dochodził przyjemny zapach. Oczywiście później sprawował się równie dobrze, jednak troszkę zaczął mi się nudzić. Z jednej strony może to być zaleta, gdyż świadczy to o tym, że jest wydajny i wystarcza na długo. Używam tego produktu od: 1 roku Ilość zużytych opakowań: jedno (75ml)

Onlyshe94
    22 grudnia 2011 o 12:06
    Dobry :)
    Skusiłam się na ten scrub ze względu na jago wspaniały zapach :) I oceniam ten produkt na 4 *, ponieważ jest dość dobry, jednak mam wrażenie że dla mojej mieszanej cery jest troszkę za tłusty. Dobrze ściera martwy naskórek, pięknie pachnie i jest wydajny. Jak już dodałam wcześniej, może być troszkę za tłusty. Jednak polecam, ale nie wiem czy kupię ponownie, bo jest jeszcze tyle różnych scrubów do twarzy. Używam tego produktu od: 1 miesiąca Ilość zużytych opakowań: 1 całe

cuciola
    6 września 2011 o 23:03
    Miodowy scrub
    Jestem fanka kosmetykow naturals zwlasza ze wzgledu na ich zapach. I tym razem jest on dosc intensywny i prawdziwie miodowy. Scrub jest gesty, z widocznymi drobinkami, ktore troche uciazliwie schodza z twarzy-trzeba na prawde dokladnie umyc twarz bo zawsze jakis punkcik zostanie. Twarz po uzyciu tego kosmetyku jest miekka i gladka. Na pewno jeszcze do niego wroce. Używam tego produktu od: miesiaca Ilość zużytych opakowań: jedno
    Używa produktu od:nie określono