Rimmel, 1-2-3 Looks (Pogrubiająca mascara obrotowa)

Rimmel, 1-2-3 Looks (Pogrubiająca mascara obrotowa)

Pojemność 9,5 ml

Jedna obrotowa mascara - trzy spojrzenia. Precyzyjna szczoteczka dociera do każdej rzęsy!! Możesz wybrać ilość nabieranego tuszu:
Obróć do 1 - 3 x grubsze rzęsy
Obróć do 2 - 5 x grubsze rzęsy
Obróć do 3 - 10 x grubsze rzęsy
Rzęsy stają się elastyczne, a zawarty w mascarze kolagen dodatkowo je odżywia.
Tusz dostepny w dwóch kolorach : czarnym i extra czarnym.

bardzo go polubiłam

Mam kolor brązowy, kupiony na allegro za jakieś 12 zł.
O dziwo nie popsułam mechanizmu dozowania tuszu(bo na tym cały pic polega), a próbowałam! Na początku było go dość dużo na szczotce, potem nauczyłam się nim malować. Szczotka bardzo dobra, wygląda niepozornie, a jest precyzyjna - dotąd lubiłam większe gabaryty. Można osiągnąć naprawdę dobry efekt, może nie sztucznych rzęs, ale pięknie wydłużonych, spektakularnych w naturalny sposób. Nie tworzy owadzich nóżek, niemal się nie osypuje, łatwo się zmywa, co dla mnie jest plusem, bo nie lubię szorować oczu, wacikiem. Małe acz pojemny opakowanie sprawia, że to tusz który mogłabym zabierać wszędzie ze sobą nie mając tego w zwyczaju. Jak na 9,5 ml dość szybko idzie.

Używam tego produktu od: 5 msc

Za ciężka

Nawet dobra, chociaż jakas taka klejąca i lepka, czuję, że moje rzęst są takie ciężżkie pod nią, zupełnie nie wiem czemu, ale tak jest. Przez to uzywam jej rzadko bo jest dla mnie nieznośnie niewygodna. Szczoteczka mała i łatwo nią pomalować rżesy, maluje nawet dobrze, uzyskuje się ładnie pociągniętę czarne rzęsy, bez grudek.
Trwała, nie powoduje efektu pandy.
Pomalowane rzęsy wyglądają fajnie, mam krótkie rzęsy i proste, tą mascarą można uzyskać przedłuzenie i lekkie podkręcenie, ale raczej w kącikach oczu tam gdzie rzęsy są dłuższe.

Słabiutko

Skuszona marką raz niską ceną w Pepco zakupiłam ten tusz, niestety nie daje on żadnych z wyżej wymienionych efektów :)
Natomiast nie powinnm narzekać za cene 10 zł nie pwinnam sie spodziewać cudów jednak nie jeden tusz na wizazu udowodnił że nie cena jest wyznacznikiem jakości :)

Ilość zużytych opakowań: 1 jedno

Zabawka

Ten tusz to jakaś zabawka, która w dodatku psuje się po kilku użyciach.
Troszkę wydłuża i pogrubia rzęsy ale bez przesadnych oklasków.
Bardzo łatwo dostępny oraz cena również niezbyt wygórowana.

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

3 razy nie

Tusz okropny! Brudzi, długo wysycha, więc odbija. Nie zauważyłam u siebie żadnego pogrubienia. Skleja za to zajesuper. Regulacja nic nie daje... no chyba, ze nie zrozumiałam producenta, i obrotami wybieramy sklejenie. Okropny, nie widzę żadnych dobrych stron

Ilość zużytych opakowań: mniej niż pół

szału nie ma

bez rewelacji - niestety jak każdy tusz rimmela :/

Na moich cienkich i krótkich rzęsach niewiel robił - pomimo że używałam go w wersji 3

U mnie po prostu się nie sprawdził

Używam tego produktu od: *używałam kilka tygodni temu
Ilość zużytych opakowań: 1 standardowe

dobry dla wymagających

Tusz trochę przereklamowany, miał być hitem i coś nie wyszło:( Zdecydowanie dla osób wprawionych w malowaniu, ciężko nim ładnie wytuszować rzęsy ale jak się ma wprawę to można uzyskać super efekt.
Jak go zaczęłam używać to miałam problemy ale z czasem stał się moim jednym z ulubionych.

+ dobrze pogrubia

-wymaga wprawy w malowaniu
-trochę za drogi

Ilość zużytych opakowań: cztery

szału nie ma

Do zakupu skusiło mnie to, że będę mogła wyczarować 3 wersje makijażu z jednej mascary.
Oczywiście nic takiego nie miało miejsca.
Krok 1,2 i 3 prawie wcale się od siebie nie różnią.
Szczoteczka bardzo przeciętna.
Tusz ma skłonność do wysychania.
Skleja rzęsy.

Nie polecam.

szału nie ma..

Do zakupu tego tuszu zaczęciła mnie myśli się o dziesięciokrotnie grubszych rzesach i wyrazistym spojrzeniu. Jednak zawiodłam się. Moje rzęsny są z natury rzadkie i dosyć krótkie, więc myślałam że skurat ten tusz sobie z nimi poradzi. Po pierwszym użyciu byłam w miarę zadowolona, jednak po paru dniach tusz zaczął mi nimiłosiernie sklejać rzęsy i tworzyć efekt "owadzich nóżek". Dodatkowo strasznie szybko wysychał, więc cieżko było cokolwiek poprawić. Dla mnie plusem jest to, że posiada szczoteczkę, z którą bardzo dobrze sobie radzę i kolor, który jest mega czarny.

Używam tego produktu od: czterech miesięcy

najgorszy jaki mialam

Mialam go kilka lat temu i do tej pory jak sobie o nim przypomne to mam ciarki na plecach.Ile przy nim bylo pracy zeby jako tako wytuszowac rzesy? Siedzialam malowalam i zmywalam tak pare razy za nim cos udalo sie stworzyc. Opakowanie jest w ogole nie poreczne.Szczoteczka byle jaka zawsze za duzo tuszu sie nabieralo. Konsystencja bardzo slaba, brudzil wszystko dookola.Nie byl trwaly,szybko sie kruszyl.
Bubel jakich malo!

Używam tego produktu od: msc
Ilość zużytych opakowań: 1-niecale

naprawdę kiepski tusz

tuszy do rzęs miałam już niezliczone ilości, różnych firm, bo raczej nie kupuję 2 razy takiego samego, lubię próbować i testować.
ten dostałam w prezencie. liczyłam na jakiś spektakularny efekt, a tu nic. po pierwsze, nie ma prawie żadnej różnicy między trybem 1, 2 i 3, ale zawsze maluję się 3, żeby cokolwiek było widać, bo naprawdę ten tusz daje efekt naturalnych rzęs, a to mi niekoniecznie akurat pasuje, potrzebuje "zaczernienia" i podkręcenia. bardzo szybko wysechł i praktycznie nie da się już nim malować, a wcale nie mam go długo. z tego co czytałam, wielu dziewczynom sprawia kłopot awaryjność opakowania- mi się nie zdarzyło to jeszcze na szczęście. nie wiem co by się musiało wydarzyć, żeby ponownie zagościł u mnie ;)

słabo

tusz kupiłam, bo chwaliły go dziewczyny na wizażu, kiedy testowały produkty rimmela. niestety ja zadowolona nie byłam. tusz sklejał rzęsy, rozmazywał się. do tego wcale nie widziałam różnicy między tymi 3 poziomami grubości rzęs. przy okazji zepsuło mi sie opakowanie i nie mogłam okręcać.

Używam tego produktu od: przez 1 opakowanie