Garnier, Mineral Deodorant, Invisi Mineral Clear Calm Roll - On (Dezodorant mineralny w kulce)

Garnier Invisi Mineral Calm łączy najlepszą ochronę Garnier Mineral Przeciw Białym Śladom z formułą dopasowaną do Twoich potrzeb.
Wariant Calm to: optymalna ochrona przeciw białym śladom połączona ze składnikiem kojącym, aby łagodzić podrażnioną skórę pod pachami po goleniu lub depilacji. Delikatny zapach. Zapewnia 48 - godzinną ochronę przeciw przykremu zapachowi i wilgoci.

tragedia

Myślę, że nie ma za bardzo nad czym tu się rozpisywać, ponieważ według mnie to kompletny bubel.
Nie spełnia podstawowych zadań.
Nie hamuje wydzielania potu, nie maskuje przykrego zapachu...
Nigdy więcej!

bardzo dobry produkt

Pięknie pachnie i długo chroni przed potem. Jedyny minus, że długo się wchłania. No cóż, trzeba się chwilę przemęczyć, ale warto. Nie ma po nim śladu na ubraniach co jest dużym plusem. Na chwilę obecną nie znalazłam lepszego antyperspirantu.

Jeden z najlepszych

Uwielbiam go. Nie zostawia białych śladów, można założyć bluzkę, nie czekając aż wyschnie. Nie podrażnia skóry, nawet tuż po goleniu. Zapobiega poceniu nawet podczas intensywnego wysiłku (bieganie, tenis). Jest niedrogi i można go kupić w każdym rossmanie. Dla mnie w 100 % na tak!

mój ulubiony :)

+ długo chroni przed poceniem
+ ładnie pachnie
+ wydajny
+ nie pozostawia sladów na ubraniach
+ nie podrażnia ( nawet nałozony po depilacji )
+dobra dostępność (praktycznie w każdej drogerii mozna go dostać )

+/- cena

Używam tego produktu od: od wakacji
Ilość zużytych opakowań: 5-6 nawet ich nie licze

Nie powala

Plusy
+ładny zapach
|+nie zostawia białych śladów

Minusy
-długo schnie
-nie chroni przed potem
-nie łagodzi podrażnień
-mało wydajny

Nie jestem z niego zadowolona bo są lepsze w tej cenie.

Jest ok :P

Dobry antyperspirant :) Eliminuje brzydki zapach potu i trochę hamuje jego wydzielanie, nie zostawia śladów na ubraniach i ładnie pachnie :) Nie działa jednak przez 48 godzin, jak to napisano na opakowaniu :/ Poza tym jest ok :)

Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: kilka

Nie taki zły :)

Ogólnie nie jest taki zły. Na wielki minus zasługuje fakt, że niemiłosiernie długo schnie. Gdy trzeba szybko wybrac sie z domu to sprawia spory problem. Jednak dobrze chroni przed potem, ładnie pachnie i nie wysusza skóry pod pachami. Śladów na czarnych bluzkach też nie zauważyłam a mam problem z poceniem.

Ilość zużytych opakowań: 1/4 opakowania

ok

+ładny zapach(ale to według uznania-lubię mydlane i delikatne;P
+nie podrażnia skóry po goleniu
+szybko schnie
+wydajny

-jak się go za dużo nałoży to się kruszy,
-nie robi białych śladów tylko wtedy jak zaschnie zanim się ubiorę
-/+co do potliwości to nie czuć potu(ale ja swojego potu nie czuję i bez tego antyperspirantu-chyba że się zestresuję-zimny pot -tak śmierdzi ale ten z wysiłku czy całodniowy nie śmierdzi-w ogóle go nie czuję mimo ze czasem mam mokre ślady pod pachami-pot a la bezzapachowa woda) ale podczas treningu po prostu spływa z potem-jak idę pod prysznic to nie ma antyperspirantu, normalnie magia;]

Wnioski:
na co dzień jest ok ale w warunkach ekstramalnych wysiada(mówię o zimnym pocie np. egzaminacyjnym ;) lubię jego zapach-teraz przeszłam na sprej też calm

Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

przecietniak

Uzywalam wszystkich trzech dezodorantow z tej serii i ogolnie sa bardzo przecietne. Ten jest u mnie numerem 2.

Nie radzi sobie przede wszystkim ze swoim pierwotnym zadaniem, czyli ochrona. Jest to kilka (szesc do osmiu) godzin w zaleznosci od dnia. Nie mam problemow jesli chodzi o pocenie sie, wiec naprawde nie wymagam duzej ochrony, ale najwyrazniej ta seria ma braki.

Zapach dezodorantu jest calkiem przyjemny, nie drazniacy. To samo jest tez z jego uzyciem- nie drazni, ale czy lagodzi skore po goleniu? Powiedzialabym, ze tak. Nie piecze po nalozeniu i faktycznie moge przyznac, ze koi (ale tez nie gole pach tak, zeby sie pociac).

I ostatnia sprawa, ktora nie podobala mi sie we wszystkich trzech dezodorantach- dlugo schnie. Zakladam ubranie zaraz po uzyciu, ale nie znajduje na nich sladow czy plam, czyli ochrona przeciw bialym sladom dziala. Szkoda, ze ochrona przed poceniem nie.

Kupilam ten dezodorant za 5zl w promocji, ale na pewno nie wydam juz na niego ani zlotowki.

Używam tego produktu od: czerwiec 2011
Ilość zużytych opakowań: 1 cale

rewelacja!!!!

+ bardzo skuteczny antyperspirant, jeszcze sie na nim nie zawiodlam
+ dlugie dzialanie, przez caly dzien czuje sie swiezo, bez koniecznosci "poprawek"
+ swiezy, stonowany, przyjemny zapach
+ nie pozostawia bialych sladow
+ nie podraznia nawet po depilacji
+ przystepna cena
+ praktyczne opakowanie
+ bardzo wydajny

- jak dla minusow brak

Nie dla mnie.

Kupiłam go sama nie wiem dlaczego i się zawiodłam,

Plusy:
Ma ładne opakowanie.
Cena jest przystępna.
Nie zostawia śladów na ubraniu.
Nie podrażnia.

Minusy:
Zapach jak dla mnie jest duszący i nieprzyjemny.
Długo schnie.
Nie chroni odpowiednio długo.
Dość ciężko go zmyć.

Moim zdaniem nic szczególnego.

Używam tego produktu od: miesiąc temu

Jestem bardzo zadowolona z całej serii garnier minerals, to już któryś ich deodorant kulkowy w kolei który mam okazję wypróbować.

+faktycznie nie zostawia białych śladów
+przyjemny, delikatny zapach, który nie gryzie się z perfumami
+dobra ochrona przed potem, jednak zdaje mi się, że trochę słabsza niż zapewniaja inne z serii

Używam tego produktu od: około miesiąca
Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze