Dove, Natural Touch, Antyperspirant w kulce z minerałami z Morza Martwego

Dove, Natural Touch, Antyperspirant w kulce z minerałami z Morza Martwego

Jedyna formuła Dove z minerałami z Morza Martwego oraz naturalnym olejkiem z nasion słonecznika. Pomaga utrzymać skórę pod pachami nawilżoną, chroni przed potem i nieprzyjemnym zapachem cały dzień.

Nic specjalnego

Antyperspirant ogólnie nie jest zły. Opakowanie jest bardzo poręczne, nie sprawia kłopotów. Sam antyperspirant jest bardzo delikatny, nie podrażnia, ma dosyć przyjemny zapach.

Niestety nie działa zbyt skutecznie, mam zastrzeżenia co do szybkości wchłaniania. Praktycznie wcale się nie wchłania :)

Jeśli chodzi o działanie to według mnie nic specjalnego, nie chroni zbyt skutecznie, większego działania antyperspirantu nie zauważyłam

Podsumowując, jest to jeden z produktów zbędnych, bez większego działania. Kompletnie niepotrzebny.

Używam tego produktu od: półtora roku
Ilość zużytych opakowań: całe jedno

Naprawdę fajny

To jest pierwszy antyperspirant firmy Dove jaki użyłam. Muszę przyznac, że miło mnie zaskoczył. Od dłuższego czasu używałam antyperspiranty z Ziaji, ale postanowiłam spróbować coś innego i wzięłam z półki sklepowej ten kosmetyk.
Plusy:
- super zapach
- radzi sobie z potem
- fajne opakowanie
- skład taki sobie, ale mimo wszystko nie podrażnił mojej wrażliwej skóry

Miusów jako takich nie ma, cena mogłaby być niższa :P
Ogólnie polecam ;-)

Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Bardzo dobry antyperspirant

PLUSY:
- przystępna cena
- wydajność
- dostępność
- delikatny, przyjemny zapach
- długotrwale chroni przed potem i przykrym zapachem
- praktyczne i estetyczne opakowanie

MINUSY:
- brak

Używam tego produktu od: kwietnia 2014

Ładny zapach i to wszystko

Zacznę od tego, że skusiłam się na dove ze względu na ładne opakowanie i to, że zawiera jakieś tam minerały z morza martwego.

+ maris sal w połowie produktu
+ naprawdę super zapach, po prostu go uwielbiam i utrzymuje się na skórze, ale to by było na tyle
+ z potem radzi sobie okej, chociaż nie mam z nim wielkich problemów

- zawiera helianthus annuus seed oil, który kompletnie nie nawilża niestety i resztę niezbyt ciekawego składu
- mam bardzo wrażliwą skórę pod pachami, szczególnie po goleniu i żadnego ukojenia nie dawał mi dove rzekomy \'natural touch\', chociaż natury w nim nie ma
- no niestety przesusza skórę, muszę go aplikować 2-3 razy dziennie przez co nie jest wydajny, bo po prostu moja skóra go \'wchłania\' i nic prócz zapachu nie pozostawia

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1 50ml

Świetny

Nie podniecam się często takim zwykłym codziennym kosmetykiem jak antyperspirant w kulce, ale ten jest jak najbardziej godny recenzji. Razem z perłowym Nivea jest jednym z lepszych jakie używałam.

Zakupiłam pod koniec lipca, skuszona reklamą.. ;) opakowaniem i pięknym zapachem!
Jestem bardzo zadowolona z żeli pod prysznic Dove więc postawiłam na antyperspirant z tej firmy. Nie mam problemu z nadmierną potliwością, mocne antyperspiranty podrażniają moją skórę i wysuszają ją.
*Zakochałam się w zapachu, super świeży ( mogłabym mieć podobne perfumy..;p). Idealny na lato. Mogłabym go cięgle wąchać. Długo utrzymuje się pod pachami, zapach potęguje się, kiedy się pocimy.
*Nie podrażnia a wręcz pielęgnuje skórę.
*Dobrze chroni, używałam go w największych upałach - nie ma mowy o plamach i brzydkim zapachu.
*Ładne poręczne opakowanie, "stoi na głowie", zawsze gotowy do użycia.
*Opakowanie ma ładny dla oka kolor ;)
* Cena - i tutaj np to jednak wyższa półka jeśli chodzi o antyperspiranty - ale bardzo często można dorwać na promocjach np w stacjonarnie w aptece DOZ.

- jedynym minusem sa niestety białe ślady.. ;( Nie przeszkadzało mi to latem gdy wiadomo, nosi się jasne ubrania. Teraz gdy zakładam czarne topy widzę już ten problem.
Myślę, że ten problem jest do przełknięcia - np poprzez zakładania najpierw koszulki potem użyciu antyperspirantu lub delikatnym zakładaniu ciemnych rzeczy.

Na pewno kupię jeszcze w innych wariantach. A do tego na pewno wrócę latem. Gorąco polecam.

Całkiem ok.

Od kiedy z półek Yves Rocher zniknęły moje ulubione antyperspiranty zastąpione przez nieskuteczne dezodoranty byłam zmuszona przerzucić się na coś innego.
Dove - marka znana i na ogół lubiana, zakupiłam tę wersję. I w sumie muszę powiedzieć, że jestem nawet zadowolona.

<b>Konsystencja:</b> kremowa, dość gęsta.

Dodam jeszcze, że nie mam jakichś ogromnych wymagań co do antyperspirantu - nie jestem sportowcem ani nie pocę się nadmiernie, po prostu potrzebuję standardowej ochrony.

<b>Zalety:</b>
*dla mnie produkt jest skuteczny - chroni mnie przed poceniem i przykrym zapachem przez długie godziny
*nie uczulił mnie, nie podrażnił, jest łagodny dla skóry po depilacji
*innowacyjny kształt buteleczki jest świetnym pomysłem - bardzo wygodnie się go trzyma w dłoni
*buteleczka jest poręczna, mała, dobra na podróż oraz na co dzień do torebki
*nie ma problemów z działaniem kulki
*zapach jest ok - taki świeży, morski, trochę męski
*bardzo wydajny
*niska cena i często można spotkać na promocji
*łatwa dostępność
*nie brudzi ubrań
*w składzie olej słonecznikowy i sól z morza martwego

<b>Wady:</b>
*jak dla mnie ta konsystencja jest ciut za gęsta i czasem mam problem z wydostaniem produktu z buteleczki
*dość długo schnie, musi minąć jakieś 15 minut zanim będzie można założyć bluzkę
*zawiera aluminium
*produkt jest łagodny, więc nie sądzę, żeby ochronił mnie również w jakiejś bardzo stresującej sytuacji lub w ogromnym upale

Ten produkt zachęcił mnie do przetestowania innych wersji zapachowych i nie zdarzyło się raczej żeby mnie zawiódł. Polecam!

Ilość zużytych opakowań: 1 buteleczka

Zapach średni

Zapach nie przypadł mi do gustu. Jakiś taki ostry, nieprzyjemny.

Działanie przyzwoite. Identyczne jak kulki o klasycznym zapachu, której używam od miliona lat.

Wchłania się sensownie, chroni przed plamami, przed zapachem średnio. pod koniec dnia jakiś jest taki zjejczaly:(

Kulka jest dobra, nie wylewa się.

najlepszy z tych 4 ale to nie produkt dla mnie ;/

Na pewno plus za kulkę (wolę jak spray) i opakowanie. Łatwo się odkręca-jednym ruchem i zakręca. Stoi &quot;na głowie&quot; więc nie ma problemu, gdy się kończy. Nie zostawia śladów pod pachami, ale długo po aplikacji pachy są wilgotne i lepkie. Chroni przed potem średnio, przy stresowych sytuacjach, czy w mocno dusznych pomieszczeniach się nie sprawdza. Na co dzień w pracy zdaje rezultat, ale na dworze przy tych upałach, po dłuższym czasie pachy są lekko mokre :/
Zapach bardzo przyjemny, świeży ale zbyt intensywny jak dla mnie. Sprawia, że potu nie czuć, ale gryzie się z perfumami, bo czuć go dość mocno. Poza tym dezodorant łagodny, sprawdza się nawet po depilacji. Wydajny. Mam mały problem ze zmyciem go, długo utrzymuje się na skórze. Nie wiem, może trzeba go używać co 2 dni?

Używam tego produktu od: około miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie używania

Nie jestem przekonana

Lepszy od wersji original kulki gdyż ma ładniejszy zapach.
Bardzo łagodny i nawilża skórę!

Można go używać od razu po skończonej depilacji.

Bardzo wolno zasycha!

Niestety nie sprawdza się podczas upałów.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

Fajny

To była ostatnia kulka którą testowałam , więc stwierdziłam że będzie taka jak inne - ale nie jest !

PLUSY :

:) ma piękny zapach - bardzo świeży i ożeźwiający
:) zapach nie jest duszący
:) Antyperspirant nie zacina się,
:) nie roluje na skórze
:) łatwo się usuwa pod prysznicem
:) szybko wysycha - czuć że część skałdaników po prostu się w nią wchłania .
:) Nie pozostawia białych śladów na odzieży - największy plus kiedy spiesząc się do pracy, wciskałam się w granatową sukienkę na ramiączkach . Dopiero co posmarowane pachy nie pozostawiły śladów na niej - to było niesamowite !
:) Ładne i estetyczne opakowanie
:) Jest bardzo lekki można zabrać go na wakacje i do torebki
:) Nie wylewa się z opakowania
:) Stoi na zakrętce - to bardzo fajne bo zużywamy kosmetyk do końca - bez przymusu ,,czepania &quot; nim w tą i z powrotem :)
:) naprwdę nawilża
:) naprawdę nie podrażnia skóry nawet po depilacji , nic nie szczypie nie piecze

MINUSY :

:( Na upałach nie chroni zbyt dobrze ,a maskuje woń potu swoim zapachem
:( Troszkę się klei - ale tylko na początku

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 prawie całe

Delikatność pod kontrolą

Testowałam go najdłużej, bo ciągle nie byłam pewna jego działania. Teraz myślę, że już jestem i coś mogę o nim napisać.

Zatem myślę, że z pewnością nie działa cały dzień.
I tak - przy chłodniejszych dniach jego ochrona przed poceniem jest lepsza, czyli wprost mówiąc mamy dłużej suche pachy. W cieplejsze dni ta ochrona jest bardzo zminimalizowana i tak naprawdę mało skuteczna, bo po krótkim czasie odczuwamy wilgotność - dobrze chociaż, że nie odczuwamy nieprzyjemnego zapachu, bo akurat tutaj dove bardzo miło się spisuje i maskuje woń potu swoim świeżym i delikatnym zapachem.
Antyperspirant nie zacina się, nie roluje na skórze, szybko wysycha i nie pozostawia śladów na odzieży - za to wszystko duży plus.
I nawilża pachy po depilacji, odżywia i koi, bez problemu można stosować tę kulkę bezpośrednio po niej, bez żadnych przykrych niespodzianek - tu jeszcze większy plus ;)

Generalnie jest w porządku, tylko tyle, ży mógłby być bardziej skuteczny.

Używam tego produktu od: Trzech tygodni
Ilość zużytych opakowań: Jedno aktualnie

Dobrze dba o skórę

Całkiem dobry antyperspirant - nieźle zatrzymuje pocenie, choć klei się niemożebnie. Nie brudzi.
Przede wszystkim dobrze dba o skórę - moja wysuszona jest ciągłym używaniem blokerów, a Dove całkiem ładnie ją odnowił, nawilżył i odżywił.
Do tego buteleczka stojąca na kulce, więc produkt zużywamy do końca. Nie wylewa się, nie przecieka.

Nie zrezygnuję zupełnie z blokera, bo w duże upały Dove sobie nie radzi i choć zapach ma przyjemny i można go stosować zaraz po depilacji, to jednak wolę nie mieć mokrych plam na ubraniach.