Oriflame, Nature Secrets, Shampoo for Greasy Hair Nettle & Lemon (Szampon z pokrzywą i cytryną do włosów przetłuszczających się)

Głęboko oczyszcza włosy za pomocą stymulującego ekstraktu z pokrzywy i olejku z cytryny, które redukują proces przetłuszczania i dodają włosom zdrowego połysku.

Dla mnie super

Super myje włosy,wydajny,napewno kiedyś go jeszcze kupię.Miło i przyjemnie się go używa.Cena przyzwoita,fajnie myje włosy,ogólne wrażenie bardzo dobre

Bardzo fajny szampon do włosów przetłuszczających się

Zalety:
- ma odświeżający ziołowy zapach z nutą cytryny
- ma konsystencję która szybko sie pieni, dobrze rozpuszcza brud, kurz zanieczyszczenia na włosach
- wygodne opakowanie
- uczucie świeżości na włosach na długi czas
- unosi włosy
- przedłuża świeżość na włosach (ja mam cienkie)
- sprawia że włosy są miękkie i błyszczące

Wady:
- mam wrażenie że sprzyja przesuszaniu końcówek
- koniecznie po jego użyciu trzeba użyć odżywki bo sprzyja plątaniu włosów

Do niczego

Szampon zamiast hamować przetłuszczanie włosów, jeszcze bardzie wzmacnia ten proces. Drugiego dnia po umyciu włosy są tak tłuste i nieświeże, że wstyd wychodzić z domu. Zapach, konsystencja, wydajność OK, ale co z tego, że trzeba myć włosy codziennie, aby wyglądały jako tako. Dodatkowo po zastosowaniu tego szamponu, dostałam mega łupieżu, z którym nie mogę sobie poradzić. Szampon, zamiast pomóc, zaszkodził moim włosom. Mówię mu stanowcze: NIE!!!

Lekki i fajny, i chyba najlepszy z Oriflame

Calkiem dobry szampon. Wlosy po nim sa miekkie i wygladaja bardzo fajnie. Wydaje sie bardzo lekki (stosuje na zmiane z innymi, mocniejszymi i bardziej ekspansywnymi szamponami). Jesli chodzi o efekt swiezosci wlosow, to jest przecietnie - drugiego dnia juz musze umyc wlosy (ale dla mnie to ok - i tak myje co drugi dzien).
Z Oriflame to chyba najlepszy szampon, jaki dotad mialam.

Nic specjalnego

Nie kupie juz tego szamponu, poniewaz nie dzialal na przetluszczajace sie wlosy, w ogole nie przedluzal swiezosci. Plusem jest na pewno swiezy zapach, ale poza tym produkt niczym sie nie wyroznia, istnieja lepiej dzialajace szampony w podobnej cenie.

Ciekawy produkt

No cóż skusiłam się na ten szampon i nie żałuje ( wzięłam go z myślą o tym aby mieć co brać na basen )

plusy
- Ładnie pachnie
- dobrze się pieni
- jest w dość przystępnej cenie
- przedłuża świeżość włosów

Minusy
- opakowanie które lubi się otwierać

rewelacja!

Najlepszy szampon do włosów przetłuszczających się jaki miałam.Od dłuższego czasu moje włosy mają skłonność do przetłuszczania się i musiałam myć je co drugi dzień.Do czasu,kiedy nie tak dawno,zachęcona opiniami w internecie,postanowiłam sama go wypróbować.Jestem konsultantką Oriflame i kupiłam go praktycznie za grosze.Szampon ma przyjemny,odświeżający zapach.Bardzo dobrze myje,wystarczy właściwie zrobić to raz,żeby włosy były czyste i świeże.I co najważniejsze: po kilku zastosowaniach autentycznie moje włosy już się tak nie przetłuszczają!Na trzeci dzień nadal wyglądają jak świeżo po umyciu,dla mnie to niesamowite :) Zostanie ze mną na dłużej,to pewne.

Używam tego produktu od: trzech tygodni
Ilość zużytych opakowań: połowa pierwszego

dobry :)

Do włosów przetłuszczających się -sprawdzi się :)
Szampon w przezroczystej ładnej buteleczce, ładnie pachnie , super wydajny , odświeża na prawdę na dłużej :)
Włosy odświeżone , puszyste :)
Kupuje go co jakiś czas :) jeśli mam możliwość :)

Ilość zużytych opakowań: 2 zużyte

Nie zmniejsza przetłuszczania

Od listopada 2014 r. ponownie zaczęłam zamawiać w Oriflame :) tym razem kupiłam szampon z czarną porzeczką i rozmarynem do włosów cienkich, spisywał sie znakomicie. Na początku lutego zamówiłam szampon z pokrzywą i cytryną.
Plusy:
+zapach
+wydajny
+dobrze myje
+przeźroczyste opakowanie
+odświeża

Minusy:
- cytryna i pokrzywa na szarym końcu składu (tak jest we wszystkich rzeczach z Oriflame :( )
- zamknięcie
- cena
- nie zmniejsza przetłuszczania

Fajny

Zdecydowany ulubieniec. Najlepszy oczyszczający szampon jaki miałam, pozostawia włosy świeże na długo. Nie wysusza ale nieźle plącze włosy. zapach w sumie mi się nie podobał, drażnił mnie ale działanie to rekompensuje. Bardzo gęsty i wydajny. Na pewno kupię ponownie i jakiejś promocji. Polecam za to jak oczyszcza włosy.

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: 1 szt

bardzo dobry

Zapach taki jak odżywki, uczucie dłuższej świeżości jest. Muszę myć głowę co drugi dzień. Po umyciu tym szamponem i zastosowaniu szamponu w sprayu z serii Hair X włosy trzeciego dnia też wyglądają dobrze.

Używam tego produktu od: kiedyś używałam
Ilość zużytych opakowań: dwa

bardzo dobry

Szampon jest bardzo dobry. Moje wlosy są po nim świeże i puszyste. Ładnie pachnie i dobrze się pieni. Jest wydajny i nie drogi
. Lubię go nawet bardziej od tego z odżywką mango & jojoba Dla mnie ta seria szamonów jest lepsza od serii hair X.
Dzięki niemu moje włosy mniej się przetłuszczają i na drugi dzień wyglądają na tyle dobrze, że ich nie musze myć... No chyba, że mam czas. Bardzo mi się podoba zapach tego szamponu.... Taki rześki, wsam raz na lato.
Jedyny minus to dostępność : ja kupuje przez internet.
Polecam wszystkim tłustowłosym!!!!!!!

Używam tego produktu od: od dawna.
Ilość zużytych opakowań: ok. 3 - 400 ml.