L'Oreal Paris, Elseve, Magiczna Moc Olejków, Szampon odżywczy `6 olejków kwiatowych`

Średnia ocena: 3.50/5

Średnia ocena: 4.61/5

Średnia ocena: 4.00/5

zobacz więcej ofertzwiń

Szampon Elseve Magiczna Moc Olejków zawiera szlachetną formułę łączącą moc 6 starannie wyselekcjonowanych olejków kwiatowych w 6 wymiarach:
- olejek lniany - dostarcza włóknom włosów intensywne odżywienie,
- olejek rumiankowy - zmiękcza włókno włosa i przywraca blask,
- olejek słonecznikowy - przywraca włosom blask,
- olejek z kwiatu lotosu - odżywia włókno włosa i chroni je,
- olejek z gardenii tahitańskiej - zapobiega wysuszeniu włosów,
- olejek różany - nadaje włosom elastyczność.

Skład: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Coco-Betaine, Laureth-5 Carboxylic Acid, Cocamide Mipa, Sodium Chloride, Cl 19140, Chamomilla Recutita Extract, Cocos Nucifera Oil, Sodium Benzoate, Sodium Hydroxide, Sodium Cocoate, PEG-55 Propylene Glycol Oleate, PEG-60 Hydrogenated Castor Oil, Polyquaternium-10, Salicylic Acid, Helianthus Annuus Seed Oil, Xylose, Nelumbium Speciosum Extract, Linum Usitatissimum Flower Extract, Isostearyl Neopentanoate, Amodimethicone, Propylene Glycol, Caprylic/Capric Triglyceride, Caramel, Gardenia Tahitensis Flower Extract, Rosa Canina Flower Extract, Bisabolol, Methyl Cocoate, Citric Acid, Hexylene Glycol, Glycine Soja Oil, Parfum

regenerujące, nawilżające
100 – 250ml, >250ml
Skóra głowy
normalna, sucha i wrażliwa
zapachowa
do włosów suchych i zniszczonych, do włosów farbowanych

Nie polubiliśmy się

Używałam już kilka różnych szamponów od tej marki, ale ten jest jedynym, który mi nie podpasował. Szampon dobrze się nakłada na włosy, łatwo się pieni, ale na moich włosach pozostawiał taką tłustą warstwę. Po myciu miałam wrażenie jakbym wcale ich nie umyła. Zapach na plus, przyjemny.

Lubię do niego wracać

Lubię do niego wracać, wygładza i nawilża moje suche włosy. Co dla mnie ważne nie przetłuszcza ich ani nie obciąża. Buteleczka jest dość spora. Jest transparentna więc widać ile produktu zostało w środku :)

Nawet dobry

✔️Szampon znajduje się w całkiem sporej buteleczce i pojemności 300 ml. Butelka jest ciemnego koloru co idealnie widać ilość produktu.
✔️Szampon jest całkiem gęstej konsystencji, który nie przecieka przez palce. Ma bardzo ładny zapach, który całkiem jest taki słodki,
✔️Wystarczy trochę żeby dobrze pienił się a do tego dobrze myje włoski. Potem bez żadnego problemu się spłukuje.
✔️Włoski są bardzo mięciutkie w dotyku a do tego przez dwa dni są świeże i idealnie można upiąć włosy.

Moje suche i wysokoporowate włosy bardzo go lubią ❤️

Rzadko sięgam po szampony marki Loreal ze względu na składy, wolę te z łagodnymi i delikatnymi detergentami. Co nie znaczy, że całkiem je omijam. Do zakupu nie ukrywam zachęciło mnie to, że jest do włosów suchych. Obiecująco brzmiał też skład tych olejków. Tak więc dodałam do koszyka przy zakupach w drogerii.

Szpon zamknięty jest w dużej 400 ml butli. Butelka transparentna dobrze widać ile produktu jest w środku i kiedy ma zamiar się kończyć. Szampon jest dość gęsty, nie przecieka przez palce, posiada piękny otulajacy zapach jakby olejku migdałowego. Dobrze się pieni i bardzo dobrze myje włosy od nasady aż po końce. Łatwo się go spłukuje.
Włosy po umyciu mogę rozczesać nawet bez odżywki co po myciu innym szamponem było wręcz nie realne. Włosy są sypkie, pięknie błyszczą, nie puszą się. U mnie zachowują świeżość do drugiego mycia. Myję co drugi dzień.
Uważam, że jest to świetny szampon do takich włosów jak przewidział producent. Do suchych. Absolutnie nie obciąża.

Posiadaczki przetłuszczających włosów mogą mieć problem z obciążeniem. Więc do takich raczej nie polecam. Na moich włosach sprawdził się świetnie i z chęcią jeszcze do niego wrócę.

Dobry produkt

Produkt zamkniety w plastikowej butelce, z zamknięciem na klika :)

Ma gęstsza konsystencję, ładnie pachnie.
Po umyciu włosów są one miękkie, latwiej się rozczesują, mają ładny blask.
Ogółem jest ok.

Zwyklaczek

Kupiłam produkt w drogerii Rossmann. Opakowanie jest estetyczne i łatwo się używa z niego produktu. Szampon na początku bardzo fajnie działał na moje cienkie włosy. Niestety po kilku myciach zauważyłam, że moje włosy o wiele szybciej się przetłuszczają i wyglądają na bardzo obciążone. Kosmetyk ładnie pachniał ale nie utrzymywał się długo na włosach. Plusem jest to, że produkt jest wydajny.

Szampon z olejkami robi gładkie włosy.

Szampon jest w żółtej, plastikowej butelce zamykanej na klik. Szampon bardzo ładnie i delikatnie pachnie. Włosy mam falowane, suche i wypadające. Jestem zadowolona z tego szamponu, ponieważ moje włosy są gładsze i nie elektryzują się od kiedy go używam, nie plączą się, są bardziej nawilżone i odżywione. Szampon zawiera olejki i dzięki temu moje włosy są bardzo miłe w dotyku. Włosy myję dwukrotnie, szampon się dobrze pieni i rozprowadza po włosach. Moje włosy są bardzo dobrze domyte, cena bardzo konkurencyjna, szampon jest wydajny, polecam.

ZALETY:
- działanie nawilzajace
-działanie odżywiające
- włosy gładsze i milsze w dotyku
- zapach bardzo przyjemny
-zawiera olejki
- włosy nie elektryzują się.

Działa wygładzająco na włosy

Szampon ten kupilam na probe, potrzebowalam produkut ktory bedzie mial dzialanie odzywiajace wlosy. Moge powiedziec , ze jestem zadowolona z tego produktu, poniewaz moje wlosy sa gladsze po kazdym jego uzyciu , przez co mam wrazenie, ze sa bardziej nawilzone i odzywione - koncowki nie sa poszarpane, tylko niemalze gladkie , od zawsze mialam problem z koncowkami , przez co wlosy nie wygladaly dobrze, ale szampon ten sprawil , ze widze pozytywna roznice. Zapewne jest to zasluga skladu zawierajacego olejki, ktore maja swietny wplyw na wlosy. Na pewno bede testowac jeszcze inne szampony, ale ten na pewno jeszcze u mnie zagosci :) Polecam ten szampon dla wszystkich dziewczyn, ktore maja problem z ujarzmieniem koncowek.

Szampon...jak szampon

Efektu wow nie ma - bardzo ładnie pachnie, ale nie utrzymuje się zbyt długo na włosach. Włosy po umyciu są sypkie, wygładzone i lekko nawilżone. Bardzo ładnie też się błyszczą.
Wg mnie - jeśli szukasz po prostu szamponu - A ten jest na promocji - warto go kupić. Jeśli spodziewasz się efektu wow na włosach - szukaj dalej ;)

Moc olejków

Szampon zamknięty jest w pomarańczowej butelce ale przeźroczystej dzięki czemu kontrolujemy jego zużycie. Jego pojemność to 400 ml, duża, przy czym szampon jest wydajny więc starcza na długo.
Jego konsystencja jest standardowa, powiedziałabym, że jak większość szamponów. Dobrze się pieni i ładnie acz delikatnie pachnie.

Jest zalecany do włosów suchych i moje chyba do takowych nie należą bo nie mogliśmy znaleźć wspólnego języka. Starałam się nie stosować go zbyt często bo obciążał moje włosy i czy zostawiałam je do samoczynnego wyschnięcia czy używałam suszarki to i tak były one oklapnięte i szybko się przetłuszczały.
Gdy odeszłam od jego regularnego stosowania, mogę powiedzieć że dopiero wtedy zaczęliśmy się lubić. Włosy po tym szamponie mimo wszystko są gładkie, ciut jak nie po wyjściu od fryzjera z kreatynowego prostowania i sypkie.

Cudownie pachnie

Mam wrażliwą skóre głowy, często po źle dobranym szamponie mam łupież. Włosy mam gęste, falowane, połamane i przesuszone na końcach rozjaśniaczem.
Szampon pozytywnie mnie zaskoczył. Włosy po myciu są wyraźnie zdyscyplinowane, takie gładkie i ułożone. Nie elektryzują się, nie powstaje na głowie tzn "szopa", która pojawiała się u mnie gdy spadło mi na głowę parę kropli deszczu.
Zapach szamponu utrzymuję się na włosach do kolejnego mycia w moim przypadku 1-2 dni. Wcześniej każdy zapach innych szamponów ulatniał się z moich włosów zaraz po wysuszeniu.
Na pewno wrócę do tego szamponu w przyszłości.

Tani i genialny

W końcu trafiłam na swój szampon. Nie myślałam ,że za 10 zł będę miała swojego ulubieńca wśród szamponów. Produkt jest genialny. Zawiera olejki ,które nadają włosom mega blasku już po pierwszym użyciu . Świetnie sprawdza się z odżywka z tej samej serii.
Moje włosy dawno tak się nie błyszczały , efekt jak po wyjściu od fryzjera. Polecam .