Obcinacz do paznokci u nóg, Rossmann

Powiększ Obcinacz do paznokci u nóg, Rossmann

Zgłaszająca osoba: alinab

Obcinacz do paznokci u nóg z małym pilniczkiem. Model ciężki. Matowy.

Cena: 6 zł

• odpowiada mi w 100%
  • mam nadzieje jednak, ze nie bede musiala kupowac go ponownie, bo wyglada na niezniszczalny. Idealnie wyprofilowane cążki bardzo ladnie i rowno obcinaja paznokcie u nóg, szczególnie ze buty z wąskimi czubkami bardzo mi je podniszczyly...dzieki temu obcinaczowi udalo mi sie je wyprowadzic na dobra droge.

jestem jak najbardziej na tak i w dodatku za taka cene.

Chcesz pochwalić marcelina26 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie kupię, bo nie będzie trza
  • Od razu tłumaczę, dlaczego dałam mu: nie kupię. Po prostu - nie będzie takiej potrzeby jak na razie spisuje się świetnie, wielkość w sam raz i do paznokci u rąk, i do tych u nóg, nie mam zastrzeżeń. No, chyba, że go zgubię, to kupię

Ilość zużytych opakowań:-

Chcesz pochwalić KarolinaM za czytelną i pomocną recenzję?
  • oki
  • Recenzja: Używam go do paznokci u rąk, bo małe obcinaczki sie u mnie nei sprawdzają, strasznie kaleczę się i pozostają mi "ogryzki" zamiast paznokci. Ten obcinacz jest w sam raz ostry, wygodnie się go trzyma. Paznokcie nie pękają przy obcinaniu. Dobry, ale nei dam mu 5 gwiazdek, bo nadal jestem nieutulona w żalu po utracie mojego kochanego obcinacza, któy służył mi już wiele lat.

Używam tego kosmetyku od miesiąca.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić alinab za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij