Powiększ L'Oreal, Lash Architect 3-D Dramatic Mascara (tusz wydłużający, pogrubiający i podkręcający)

Zgłaszająca osoba: Halszka

Tusz zapewniający wg obietnic producenta perfekcyjnie rozdzielone, wydłużone, podkręcone, i widocznie grubsze rzęsy.
Laboratoria L'Oreal Paris wprowadziły do formuły Lash Architect technologię 3D, wzbogacając ją o unikalny wosk, który idealnie przylega do końcówek rzęs i znacznie je przedłuża.
Doskonała równowaga między składnikami tuszu:
- miękkie woski zwiększają objętość rzęs
- twarde woski widocznie podkręcają rzęsy
- składniki plastyczne wygładzają i idealnie rozdzielają rzęsy
- polimery przylegające wydłużają rzęsy, nadają intensywny kolor i zapobiegają rozmazywaniu się tuszu.
Opatentowana szczoteczka zapewnia perfekcyjne rozprowadzanie tuszu i zapobiega sklejaniu się rzęs. Przeciwdziała powstawaniu grudek. Dostępny w kolorze czarnym i brązowym.

Cena: ok. 45 zł / 8 ml

• bardzo dobry tusz
  • Świetny tusz, pogrubia, wydłuża i podkręca rzęsy. Nie kruszy się i nie zostawia grudek, cena troche wysoka, ale warto polowac na promocje. Nie wysycha szybko, jest trwały. Polecam!

Używam tego produktu od: kilka lat
    Ilość zużytych opakowań: 4-5

Chcesz pochwalić maarthusia za czytelną i pomocną recenzję?
  • jestem mu wierna
  • wciaz do niego wracam. pierwszy raz kupilam 6 lat temu i zwariowalam. kilka ruchow szczotki i spektakularny efekt. od jakiegos czasu troszke sie popsul, po dluzszym uzytkowaniu szczoteczka sie skleja.

Ilość zużytych opakowań: miliony

Chcesz pochwalić natasha204 za czytelną i pomocną recenzję?
  • średni
  • Używam go od jakiegoś czasu z przyzwyczajenia.

Kupiłam go, ponieważ spodobał mi się u koleżanki. Na początku bardzo go lubiłam, ładnie pogrubia rzęsy. Jednak od jakiegoś czasu zostawia straszne cienie pod oczami, wcześniej tak nie było. Tak że przestałam wogóle malować dolne rzęsy. Ale po co się męczyć? Zmieniam go na inny.

Ilość zużytych opakowań: bardzo dużo

Chcesz pochwalić olive88 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bywały lepsze..
  • Tusz jak tusz, trochę mnie zawiódł. Tępa gramatura, osypywał się. Byl ekonomiczny jak dla mnie,bo starczyl mi na dlugo. ale mojej cierpliwosci jednak nie bylo wystarczajaco.. aby osiagnąć satysfakcjonujacay efekt tuszu za takie pieniadze musialam sie trochę nim namachać.. więc rewelacji nie było. Na pewno do niego nie wrocę, bo z pewnoscia na rybnku są tusze duzo lepsze od tego i tansze..

Używam tego produktu od: 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić TheDaisy9877 za czytelną i pomocną recenzję?
  • rozczarowanie
  • Jak tylko ten tusz pojawił sie na rynku kupiłam go i byłam zachwycona. Niesamowicie wydłuzał rzesy, dokładnie je pokrywał i nie tworzyły sie grudki. Pierwsze opakowanie zużyłam do "sucha". Teraz ponownie go kupiłam ale sie strasznie rozczarowałam. Owszem dalej fajnie wydłuża rzesy ale tworzy podczas nakładania spora ilosć grudek, a to juz dobrze nie wygląda. Uważam ze za ta cenę można kupić lepsze tusze

Używam tego produktu od: używałam tego produktu jakieś 4 lata temu ni teraz skusiłam sie ponownie
    Ilość zużytych opakowań: 5 opakowań

Chcesz pochwalić Cidaris za czytelną i pomocną recenzję?
  • zdecydowanie nie dla mnie.
  • +fajne opakowanie
    +wydłuża rzęsy

-skleja rzęsy
    -szczoteczka
    -zostawia grudki
    -cięzko się go zmywa

za tą cene spodziewałam się czegoś dobrego, zwłaszcza od l'oreala..

Używam tego produktu od: stycznia 2012
    Ilość zużytych opakowań: pierwsze zaczęte

Chcesz pochwalić madame_paulette za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nic specjalnego
  • Zaczne od tego ze nie kierowalam sie zadnymi opiniami podczas wybierania tego tluszu. Wedlug mnie jedynym niezadtapianym tluszem do rzes jest Clarins instant definition ale to juz nie z mojej cenowej polki. Skusilam sie bo wydawalo mi sie ze szczoteczka moze byc fajna i chcialam sprobowac czegos innego.
    Zalety:
    Fajna szcoteczka
    Tlusz sie nie leje
    Wydluza rzesy

Wady
    Skleja rzesy
    Konsystencja tluszu nie wspolgra ze szcoteczka
    Nie pogrobia od pierwszej warstwy
    Ciezki w obsludze
    Nakladanie kolejnych warstw to horror
    Zupelnsie nie dla posiadaczek cieki brwi bo tylko je dosc nie estetycznie oblepia i strach potraktowac je zalatka bo wygladaja tak jakby sie mialy polamac
    Wogole nie czesze rzes one sie jakos tak nieestetycznie ukladaja w roznych kierunkach, zle je uklada ogolnie
    Robi grudy zwlaszcza na koncach rzes i to niby jest ten efekt wydluzenia.

Ogolnie nie jestem zadowolona i za ta sama cene moglam kupic max factora ktory jest o niebo lepszy.

Używam tego produktu od: 1 tydzien
    Ilość zużytych opakowań: 1 x 12ml

Chcesz pochwalić xcandykillerx za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie nie i jeszcze raz nie!!!
  • tusz porażka!!!
    kupiłam go zachęcona jego obietnicami lecz coż.. tusz za 10 zł mniej znanej firmy robi lepszy efekt niż ten do tego po dwóch miesiącach nadawał sie do kosza bo wysechł
    zastanawiam sie czy nie napisać do producenta żeby coś z tym szybkim wysychaniem zrobił

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Chcesz pochwalić mysza 24 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry
  • Zdziwiona jestem ze az tyle nieprzychylnych recenzji, ile mam kolezanek tak tylko jedna byla niezadowolona z niego. Jak dla mnie tusz bardzo dobry! Ze wzgledu na wysoka cene 50 zl(to dla mnie duzo) kupuje zawsze na allegro tam od 20 do 30 zl. Moje rzesy sa beznadziejne proste jak kolki, krotkie rzadkie cienkie. Tusz pogrubia podkreca i wydluza. Zawsze staram sie nalozyc pierwsza warstwe jak najdokladniej i zaaplikowac do jak najmniej. Pozniej kazda kolejna ladnie sie osadza na wczesniejszej, rzesy oprocz tego ze po 2 warstwach sa wydluzone i podkrecone, staja sie pogrubione. Jedyne co moge powiedziec ze szybko sie konczy jesli ktos duzo naklada go na rzesy tak jak w moim przypadku, warto tez dodac iz znajduje sie w nim tylko 8 ml , pod koniec miesiaca kiedy sie konczy zaczyna schnac, ale moim zdaniem i tak warto.
    Ps mam patent na uzywanie go kiedy juz wymaluje rzesy, i poczekam chwile jakies 10 -15 minut az wyschna biore zalotke i wykrecam efekt sztucznych rzes gwarantowany polecam

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Katazinek za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zawiedziona.
  • Moje rzęsy są problemowe - długie i grube, ale jednocześnie przez te dwa fakty ciężkie (czyli lekko opadają), i jest ich niestety dość mało. Mam problem z ich uniesieniem, tusze zwykle wytrzymują krótko lub w ogóle nie dają rady, a zalotki nie lubię używać, bo jakakolwiek by nie była, niszczy rzęsy. Kiedyś miałam tusz L\'Oreala Telescopic, był cudowny, najlepszy z tych, które kiedykolwiek miałam, ale zdążył się skiepścić.

Któregoś dnia zobaczyłam reklamę nowego tuszu - L\'Oreal Lash Architect 3-D - i pomyślałam: "to może być dobre, unosi i podkręca, czyli to, co mi potrzebne najbardziej, a przy okazji ponoć daje wrażenie objętości". Zachęcona tym, wydałam te 50 zł i zakupiłam.

Na początku wydał mi się porządnym tuszem - bez szału, ale spełniał swoje zadanie w stopniu zadowalającym, lepiej, niż wiele tuszów przed nim. Jakoś specjalnie co prawda nie pogrubiał, ale stwierdziłam, ze trudno, przynajmniej grudek nie było. Rozdzielał dość ładnie, faktycznie podkręcał. I miał ładne opakowanie
    Szczoteczka średnia, nie dociera do kącików, ale nie zbiera zbyt dużo dodatkowego tuszu.

Ale cóż, po jakichś dwóch tygodniach zaczęłam się zastanawiać, czy przedtem też tak cięzko mi się go nakładało. Warstwa tuszu była bardzo cienka, musiałam się namachać, by było widać porządniejszy efekt. W ogóle przestał podkręcać, tylko jeszcze bardziej obciążał rzęsy. A jeszcze później efektów właściwie już nie było żadnych, bo stał się gumą. Przy wyciąganiu szczoteczki wyciągałam nie tusz, ale czarną gumę, która oczywiscie nijak nadawała się do nakładania na rzęsy, tylko je szarpała. Cały ten proces utraty płynności trwał jakieś niecałe 3 tygodnie.
    Zaznaczę, że nigdy nie "pompuję" powietrza w opakowanie, zakręcam dokładnie i podczas malowania opakowanie generalnie nie jest długo otwarte, staram się malować szybko. Zatem to dość nietypowe, by tak szybko zasychał - nigdy mi się coś takiego nie zdarzyło, nie tak szybko.

Obecnie jestem zawiedzioną całą marką L\'Oreal, bardzo się zepsuła - chyba że trafiam na takie felerne kosmetyki. Tusz odradzam, chyba że ktoś ma za dużo kasy, czasu i cierpliwości. Po dwóch tygodniach malowanie nim stało się dla mnie irytującą czynnością, zwłaszcza, gdy musiałam szybko wyjść z domu.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Chcesz pochwalić bergamuttka za czytelną i pomocną recenzję?

-gggg-
Zamknij