Powiększ L'Oreal, Lash Architect 3-D Dramatic Mascara (tusz wydłużający, pogrubiający i podkręcający)

Zgłaszająca osoba: Halszka

Tusz zapewniający wg obietnic producenta perfekcyjnie rozdzielone, wydłużone, podkręcone, i widocznie grubsze rzęsy.
Laboratoria L'Oreal Paris wprowadziły do formuły Lash Architect technologię 3D, wzbogacając ją o unikalny wosk, który idealnie przylega do końcówek rzęs i znacznie je przedłuża.
Doskonała równowaga między składnikami tuszu:
- miękkie woski zwiększają objętość rzęs
- twarde woski widocznie podkręcają rzęsy
- składniki plastyczne wygładzają i idealnie rozdzielają rzęsy
- polimery przylegające wydłużają rzęsy, nadają intensywny kolor i zapobiegają rozmazywaniu się tuszu.
Opatentowana szczoteczka zapewnia perfekcyjne rozprowadzanie tuszu i zapobiega sklejaniu się rzęs. Przeciwdziała powstawaniu grudek. Dostępny w kolorze czarnym i brązowym.

Cena: ok. 45 zł / 8 ml

• jestem mu wierna
  • wciaz do niego wracam. pierwszy raz kupilam 6 lat temu i zwariowalam. kilka ruchow szczotki i spektakularny efekt. od jakiegos czasu troszke sie popsul, po dluzszym uzytkowaniu szczoteczka sie skleja.

Ilość zużytych opakowań: miliony

Chcesz pochwalić natasha204 za czytelną i pomocną recenzję?
  • średni
  • Używam go od jakiegoś czasu z przyzwyczajenia.

Kupiłam go, ponieważ spodobał mi się u koleżanki. Na początku bardzo go lubiłam, ładnie pogrubia rzęsy. Jednak od jakiegoś czasu zostawia straszne cienie pod oczami, wcześniej tak nie było. Tak że przestałam wogóle malować dolne rzęsy. Ale po co się męczyć? Zmieniam go na inny.

Ilość zużytych opakowań: bardzo dużo

Chcesz pochwalić olive88 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bywały lepsze..
  • Tusz jak tusz, trochę mnie zawiódł. Tępa gramatura, osypywał się. Byl ekonomiczny jak dla mnie,bo starczyl mi na dlugo. ale mojej cierpliwosci jednak nie bylo wystarczajaco.. aby osiagnąć satysfakcjonujacay efekt tuszu za takie pieniadze musialam sie trochę nim namachać.. więc rewelacji nie było. Na pewno do niego nie wrocę, bo z pewnoscia na rybnku są tusze duzo lepsze od tego i tansze..

Używam tego produktu od: 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić TheDaisy9877 za czytelną i pomocną recenzję?
  • rozczarowanie
  • Jak tylko ten tusz pojawił sie na rynku kupiłam go i byłam zachwycona. Niesamowicie wydłuzał rzesy, dokładnie je pokrywał i nie tworzyły sie grudki. Pierwsze opakowanie zużyłam do "sucha". Teraz ponownie go kupiłam ale sie strasznie rozczarowałam. Owszem dalej fajnie wydłuża rzesy ale tworzy podczas nakładania spora ilosć grudek, a to juz dobrze nie wygląda. Uważam ze za ta cenę można kupić lepsze tusze

Używam tego produktu od: używałam tego produktu jakieś 4 lata temu ni teraz skusiłam sie ponownie
    Ilość zużytych opakowań: 5 opakowań

Chcesz pochwalić Cidaris za czytelną i pomocną recenzję?
  • zdecydowanie nie dla mnie.
  • +fajne opakowanie
    +wydłuża rzęsy

-skleja rzęsy
    -szczoteczka
    -zostawia grudki
    -cięzko się go zmywa

za tą cene spodziewałam się czegoś dobrego, zwłaszcza od l'oreala..

Używam tego produktu od: stycznia 2012
    Ilość zużytych opakowań: pierwsze zaczęte

Chcesz pochwalić madame_paulette za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nic specjalnego
  • Zaczne od tego ze nie kierowalam sie zadnymi opiniami podczas wybierania tego tluszu. Wedlug mnie jedynym niezadtapianym tluszem do rzes jest Clarins instant definition ale to juz nie z mojej cenowej polki. Skusilam sie bo wydawalo mi sie ze szczoteczka moze byc fajna i chcialam sprobowac czegos innego.
    Zalety:
    Fajna szcoteczka
    Tlusz sie nie leje
    Wydluza rzesy

Wady
    Skleja rzesy
    Konsystencja tluszu nie wspolgra ze szcoteczka
    Nie pogrobia od pierwszej warstwy
    Ciezki w obsludze
    Nakladanie kolejnych warstw to horror
    Zupelnsie nie dla posiadaczek cieki brwi bo tylko je dosc nie estetycznie oblepia i strach potraktowac je zalatka bo wygladaja tak jakby sie mialy polamac
    Wogole nie czesze rzes one sie jakos tak nieestetycznie ukladaja w roznych kierunkach, zle je uklada ogolnie
    Robi grudy zwlaszcza na koncach rzes i to niby jest ten efekt wydluzenia.

Ogolnie nie jestem zadowolona i za ta sama cene moglam kupic max factora ktory jest o niebo lepszy.

Używam tego produktu od: 1 tydzien
    Ilość zużytych opakowań: 1 x 12ml

Chcesz pochwalić xcandykillerx za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie nie i jeszcze raz nie!!!
  • tusz porażka!!!
    kupiłam go zachęcona jego obietnicami lecz coż.. tusz za 10 zł mniej znanej firmy robi lepszy efekt niż ten do tego po dwóch miesiącach nadawał sie do kosza bo wysechł
    zastanawiam sie czy nie napisać do producenta żeby coś z tym szybkim wysychaniem zrobił

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Chcesz pochwalić mysza 24 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry
  • Zdziwiona jestem ze az tyle nieprzychylnych recenzji, ile mam kolezanek tak tylko jedna byla niezadowolona z niego. Jak dla mnie tusz bardzo dobry! Ze wzgledu na wysoka cene 50 zl(to dla mnie duzo) kupuje zawsze na allegro tam od 20 do 30 zl. Moje rzesy sa beznadziejne proste jak kolki, krotkie rzadkie cienkie. Tusz pogrubia podkreca i wydluza. Zawsze staram sie nalozyc pierwsza warstwe jak najdokladniej i zaaplikowac do jak najmniej. Pozniej kazda kolejna ladnie sie osadza na wczesniejszej, rzesy oprocz tego ze po 2 warstwach sa wydluzone i podkrecone, staja sie pogrubione. Jedyne co moge powiedziec ze szybko sie konczy jesli ktos duzo naklada go na rzesy tak jak w moim przypadku, warto tez dodac iz znajduje sie w nim tylko 8 ml , pod koniec miesiaca kiedy sie konczy zaczyna schnac, ale moim zdaniem i tak warto.
    Ps mam patent na uzywanie go kiedy juz wymaluje rzesy, i poczekam chwile jakies 10 -15 minut az wyschna biore zalotke i wykrecam efekt sztucznych rzes gwarantowany polecam

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Katazinek za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zawiedziona.
  • Moje rzęsy są problemowe - długie i grube, ale jednocześnie przez te dwa fakty ciężkie (czyli lekko opadają), i jest ich niestety dość mało. Mam problem z ich uniesieniem, tusze zwykle wytrzymują krótko lub w ogóle nie dają rady, a zalotki nie lubię używać, bo jakakolwiek by nie była, niszczy rzęsy. Kiedyś miałam tusz L\'Oreala Telescopic, był cudowny, najlepszy z tych, które kiedykolwiek miałam, ale zdążył się skiepścić.

Któregoś dnia zobaczyłam reklamę nowego tuszu - L\'Oreal Lash Architect 3-D - i pomyślałam: "to może być dobre, unosi i podkręca, czyli to, co mi potrzebne najbardziej, a przy okazji ponoć daje wrażenie objętości". Zachęcona tym, wydałam te 50 zł i zakupiłam.

Na początku wydał mi się porządnym tuszem - bez szału, ale spełniał swoje zadanie w stopniu zadowalającym, lepiej, niż wiele tuszów przed nim. Jakoś specjalnie co prawda nie pogrubiał, ale stwierdziłam, ze trudno, przynajmniej grudek nie było. Rozdzielał dość ładnie, faktycznie podkręcał. I miał ładne opakowanie
    Szczoteczka średnia, nie dociera do kącików, ale nie zbiera zbyt dużo dodatkowego tuszu.

Ale cóż, po jakichś dwóch tygodniach zaczęłam się zastanawiać, czy przedtem też tak cięzko mi się go nakładało. Warstwa tuszu była bardzo cienka, musiałam się namachać, by było widać porządniejszy efekt. W ogóle przestał podkręcać, tylko jeszcze bardziej obciążał rzęsy. A jeszcze później efektów właściwie już nie było żadnych, bo stał się gumą. Przy wyciąganiu szczoteczki wyciągałam nie tusz, ale czarną gumę, która oczywiscie nijak nadawała się do nakładania na rzęsy, tylko je szarpała. Cały ten proces utraty płynności trwał jakieś niecałe 3 tygodnie.
    Zaznaczę, że nigdy nie "pompuję" powietrza w opakowanie, zakręcam dokładnie i podczas malowania opakowanie generalnie nie jest długo otwarte, staram się malować szybko. Zatem to dość nietypowe, by tak szybko zasychał - nigdy mi się coś takiego nie zdarzyło, nie tak szybko.

Obecnie jestem zawiedzioną całą marką L\'Oreal, bardzo się zepsuła - chyba że trafiam na takie felerne kosmetyki. Tusz odradzam, chyba że ktoś ma za dużo kasy, czasu i cierpliwości. Po dwóch tygodniach malowanie nim stało się dla mnie irytującą czynnością, zwłaszcza, gdy musiałam szybko wyjść z domu.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Chcesz pochwalić bergamuttka za czytelną i pomocną recenzję?
  • lipa...
  • Nigdy więcej nie kupię tego tuszu, gdyż wysycha dosłownie po miesiącu używania! Jeszcze nigdy żadna maskara tak szybko mi nie wyschła! Jego zaletą może być fajna szczoteczka, która dobrze i intensywnie maluje oko, oczywiście po kilku razach od pierwszego otwarcia. Potem jest już tylko gorzej... Niestety oceniam negatywnie

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

Chcesz pochwalić leila325 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wyrzucenie pieniędzy
  • Tak na prawde nie wiem od czego zaczać tę rezcenzję, ponieważ uważam, że ten tusz nie posiada ani jednej dobrej cechy.
    Zacznę zatem od szczoteczki, która sama w sobie jest całkiem niezła, ale nienadaje się do tego tuszu. Szczotka ma zbyt małą średnicę w stosunku do szyjki pojemnika, co wiąże się z tym, że po wyjęciu szczotki musimy ją pozbawić nadmiaru produktu. Oczywiście ciężko jest zostawić odpowiednia ilość tuszu, tak by: albo w trakcie malowania nie robiły się na rzęsach posklejane gluty, lub by na szczotce została taka ilość tuszu by móc nim w miarę spokojnie pomalować rzęsy. No cóż zmieniłam szczotkę i myślałam że będzie lepiej.... No było, ale przez chwilę, ponieważ tusz zasycha momentalnie. Już po dwóch tygodniach dodałam do niego kilka kropli wody...Pomagało znów na moment, ale nawet podczas tych chwil gdy tusz miał jako taką konsystencję, efekt na rzęsach był bardzo kiepski. Pogrubić je pogrubił, ale nic więcej. Rzęsy sterczału nad oczami niczym krótkie proste kluseczki.
    Po miesiącu uzytkowania i trzykrotnym rozcieńczaniu, mówię tuszowi zdecydowane i stanowcze NIE.

Chcesz pochwalić Śniegowa za czytelną i pomocną recenzję?
  • kiedyś ulubiony
  • kiedyś to był mój ulubiony tusz
    świetnie maluje
    daje super efekt
    a teraz jakiś dziwny się zrobił tzn szybko się wysusza po miesiącu jest suchy ja wiór.I się zbytnio do malowania nie nadaje.Będę musiał czegoś nowego poszukać.

Używam tego produktu od: 4lat
    Ilość zużytych opakowań: 5 szt

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić blondynkapoznan za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bolesny spadek...
  • Kiedy kupiłam pierwsze opakowanie byłam zachwycona. Oto średniopółkowiec dorównuje, a nawet przegania wysokopółkowce. Efekt był super, dlatego kupiłam drugie opakowanie. Przyzwyczajona (chyba) do efektu nie chodziłam już tak zachwycona swoimi rzęsami.
    No i mam trzecie opakowanie, przy którym ten tusz ostatecznie mnie do siebie zniechęcił. Nagle robi grudki, a czasami podrażnia moje niewrażliwe na nic do tej pory oczy. Nie rozczesuje już tak ładnie rzęs i przestał współpracować z białą bazą Diora (a wcześniej stanowili razem duet idealny).

Wątpię, by była to kwestia przechowywania, bo ostatnie 2 tusze kupiłam na lotnisku w wersji lotniskowej, czyli 2xtusz i kredka w pakiecie. Przechowywane do momentu dotarcia do mojego domu więc były tak samo, a u mnie zapasy mają swoje specjalne nieoświetlone i nienarażone na bezpośrednie ciepło czy słońce miejsce.

Nie kupię więc ponownie.

Używam tego produktu od: odkąd się pojawił, chociaż nie bez przerwy
    Ilość zużytych opakowań: trzy

Chcesz pochwalić Weronikapr za czytelną i pomocną recenzję?
  • Taki zwykły
  • Tusz nie jest jakiś wyjątkowy, ale straszny też nie jest. Wiadomo, do każdego trzeba się przyzwyczaić i nauczyć się nim malować. Tutaj szczoteczka jest dość dziwna. Jak dla mnie mała, ale dociera do najkrótszych rzęs. Konsystencja tuszu jak dla mnie jest w porządku. Czerń jest dość głęboka. Tusz łatwo się zmywa, jest dość trwały (jak na tusz ze średniej półki), ale robi grudki. Tak, straszne grudki, trzeba bardzo uważać malując się.
    A teraz wypada rozliczyć producenta z obietnic. Czy podkręca to nie wiem, moje rzęsy są podkręcone i wiele im nie trzeba. Pogrubienie... Cieniutko, powiedziałabym jak pierwszy lepszy tani tusz, czyli prawie nic. Ale nadrabia wydłużeniem, o tak. Moje rzęsy są z w miarę gęste i podkręcone, ale krótkie. A ten tusz przepięknie wydłuża i do tego nie odbija się. Nie wiem czy kupię ponownie, bo uwielbiam testować coraz to nowe tusze.

Używam tego produktu od: tydzień
    Ilość zużytych opakowań: pierwsze zaczęte

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić sarajoanna za czytelną i pomocną recenzję?
  • Średnio dobry tusz
  • Tusz wg mnie śreniej jakości, nie zachwycił mnie aż tak jak inne tusze tej marki.

Trzeba powiedzieć, że pogrubia jak to obiecuje producent; ma ładny, czarny kolor

ALE

jest za tłusty jak dla mnie, tworzy grudki na rzęsach i nie rozdziela rzęs dokładnie

Ilość zużytych opakowań: jestem w trakcie pierwszego opakowania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić anulka3999 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 5 raz(y)
  • bez rewelacji
  • Kupilam bo wszystkie tusze Loreala byly w promocji o 10zl tansze. Podobala mi sie szczoteczka i wzielam. Niestety szalu nie robi- chyba ze cena w porownaniu do jakosci. Jak wszystkie tusze Loreala potrzebuje tak z tydzien, zeby nabrac dobrej konsystencji. Na poczatku mialam wrazenie ,ze nic sie z opakowania nie wydobywa. Po paru dniach lekko sie podsuszyl i konsytencje ma ok. Szczoteczka taka jak lubie-dociera nawet do najkrotszych rzes. Tusz mial robic wszystko a tak na parwde w sumie nie robi nic. Ma fajny zcarny kolor, nie osypuje sie, nie rozmazuje, latwo go zmyc, nie podraznia oczu. Nie widze podkrecenia (nie obejdzie sie bez zalotki), mega pogrubienia tez nie bo przy drugiej warstwie zaczyna sklejac rzesy. Trzeba mu przyznac, ze ladnie rozdziela rzesy i daje naturalny efekt, ale ja takiego nie lubie. Wiec zmecze go do konca i juz sie nigdy nie spotkamy.

Chcesz pochwalić Enza za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jeden z lepszych
  • Jeden z lepszych tuszy jakie posiadam, dlatego dziwią mnie tak negatywne opinie.Mam dość długie rzęsy i radzę sobie bez tuszu,ale po nim efekt jest zachwycający.Rzęsy są wydłużone,nie są posklejane.Nie potrzebne jest nakładanie dwóch warst jedna z pewnościa wystarczy.

Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić Paulix1 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tepy, suchy, osypuje sie i rozmazuje - 10 lat temu byl lepszy
  • Jakos tak nagle po latach wrocilam do tego tuszu, uzywalam go z 10 lat temu i dobrze wspominalam. Ale, tak jak w przypadku innych starszych maskar L'Oreal, widac, ze technologia poszla do przodu i czuc, ze ten tusz ma swoje lata lub tez moze kiedys byl o wiele lepszy.
    Ma dosc sucha i tepa konsystencje, a ja lubie takie rzadkie i mokre, jak np. Hypnose Lancome czy Telescopic (moje aktualne KWC) tez L'Oreala. Pogrubia niezle, ale koltuni rzesy i mimo bardzo starannej aplikacji troche je skleja, rzesy wygladaja niechlujnie (doprawdy, to jest dopiero dramatyczny, a wlasciwie: tragiczny efekt). Nie wydluza jakos zbytnio, ale najgorsze jest to, ze sie potwornie osypuje nawet pod oczami (a nie maluje dolnych rzes na dzien, jako ze mam bardzo dlugie i wygladaloby to wulgarnie) i odbija na gornej powiece. Trwalosc tak 3 godzinna. Nie polecam, glownie ze wgledu na fatalna trwalosc i sklejanie rzes - te dwie cechy dyskwalifikuja w moich oczach kazda maskare. Aha, i mam wrazenie, ze podraznia troche oczy.
    Czern bez zarzutu, wyrazista.
    Szczoteczka zle rozczesuje rzesy, koltuni je - ja mam bardzo geste, wiec widze roznice miedzy nia a innymi - inne sie 'wczepiaja' i mozna musnac maskara kazda rzese.

Używam tego produktu od: 2 miesiace
    Ilość zużytych opakowań: jedno porzucone

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Pintalabios za czytelną i pomocną recenzję?
  • trzeba umiec sie malowac
  • stanowszy przed wyborem dramatycznym jaki tusz zakupic zapytalam sie moich znajomych na fcb co mi radza. wiekszosc miala swoje typy od sasa do lasa ale jedna napisala o 4D l\'oreala
    kupilam
    i nie zaluje
    zajelo mi kilka porankow zeby sie nauczyc malowac dluga i cienka szczoteczka, ale efekt jak dla mnie jest zadowalajacy.
    dalam pol gwiazdki wiecej jako ze po raz pierwszy moj tz zauwazyl ze mam rzesy. skomentowal i pochwalil

nie kruszy sie, nie sypie, ladnie sie zmywa
    nie wysycha i jest wydajny

zdjecie pierwsze - jedna warstwa
    zdjecie drugie - dwie warstwyUżywam tego produktu od: 2 miesiecyIlość zużytych opakowań: 1 zwykle

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja Foto recenzja
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić katakumba za czytelną i pomocną recenzję?
  • załuje wydania 40 zł!!!
  • Od producenta L"oreala wymagałam tuszu przynajmniej na średnim poziomie zadowalającym mnie. Ten tusz z pełnym przekonaniem uznać mogę za wpadkę firmy. Najważniejszą jego wadą jest to , że z rzęs 2 h po pomalowaniu się, tusz się osypuje jak śnieg ! Od wielu lat się maluję, więc wiem o tym, aby zamykać szczelnie tusz, natomiast ten egzemplarz po 3 tygodniach mi wysechł.... efekt pogrubienia owszem był .. ale czy mogę go nazwać tuszem 3 D dramatic ?podkręcenia? w minimalnym stopniu, podobnie jak przedłużenia w żadnym wypadku!!! tusze polskich marek bell, eveline są lepsze od tego 4 krotnie droższęgo tuszu. żałuję tego, że dałam zarobić l"orelowi,tak mnie zniechęcił ten tusz , że omijam w drogeriach półkę l"oreala szerokim łukiem...
    nie polecam

Ilość zużytych opakowań: 1 niepełne

Chcesz pochwalić iziczek88 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Na szczęście dostałam go w prezencie, w przeciwnym razie żałowałabym tylu pieniążków!
  • Spodziewałam się czegoś lepszego po mojej ulubionej marce - L'oreal. Ale niestety zawiodłam się. Tusz beznadziejny! Klei rzęsy, szczoteczka bardzo nieprecyzyjnie nakłada tusz - tu więcej, tam mniej co wygląda jak makijaż dla "klauna". W ogóle sama konsystencja tuszu jakaś dziwna i nieprzyjemna, grudkowata. Nie podkręca, nie wydłuża, a czy pogrubia - no to na pewno - mamy oblepione rzęsy grudkami więc jeśli taki był efekt zamierzony to chociaż 1 plus.

Ilość zużytych opakowań: 1/2

Chcesz pochwalić PaulinkaTulinka za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry zakup
  • tusz ładnie się rozprowadza, rzęsy są widocznie pogrubione i wydłużone, nie kruszy się, jest wydajny.

jedyny minus - trochę za ciężki i skleja rzęsy

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: 2 pełne

Chcesz pochwalić Tiggi za czytelną i pomocną recenzję?
  • masakra
  • Horror:

-szczotka wycior i zbiera za dużo tuszu

- dziwnie się rozsmarowuje na rzęsach-jakby kleista konsystencja a z drugiej strony za chwile robi się grudkowata

- rozmazuje się na dolnych rzęsach.

- moje rzęsy już dawno tak masakrycznie nie wyglądały pozlepiane i każdy w inną stronę.

Rozczarowałam się już drugim tuszem L\\\'oreala.

Tusz świerzusieńki kupiony w douglasie -zapieczętowany.Używam tego produktu od: tydzień i marzę o zmianieIlość zużytych opakowań: w trakcie jednego

Chcesz pochwalić kimiki za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajny, ale ciezki
  • Naprawdę całkiem w porządku; pogrubia, ma tendencję do sklejania jeśli nałożony w zbyt dużej ilości.
    Wystarcza na bardzo długo, nie zauważyłam obsypywania. Nie najlepsza szczoteczka na moje oko....
    Staram się pisać więcej, ale naprawdę, dla mnie stosunkowo przeciętny.
    Ma fatalne opakowanie. Bardzo szybko się wyciera.

Używam tego produktu od: pol roku
    Ilość zużytych opakowań: jedno pelne

Chcesz pochwalić Suzanne za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy
  • To jest mój KWC. Używam go od zawsze i gdyby zniknął, zrobiłabym chyba to samo, bo bez tuszu, czyli bez LLA 3(a teraz też 4) D, nie mogę żyć.

Wyraziście czarny, za jednym pociągnięciem - ciemne, delikatne, rozdzielone i wydłużone rzęsy, po kilku pociągnięciach - efekt nawet teatralny.

Nigdy się kruszy, trzyma się cały dzień (a niejednokrotnie nawet dłużej), nie zostawia cieni, dobrze się zmywa, rozmazał się tylko raz (w ulewę), może zlepiać rzęsy, ale łatwo to naprawić.

Wygodna szczoteczka o odpowiedniej dla mnie szerokości, idealna konsystencja. Jeszcze nigdy nie zdążył mi wyschnąć w opakowaniu (które zużywam w ok. 8 miesięcy).

CUDO!

Używam tego produktu od: zawsze (pewnie jakieś 13 lat)
    Ilość zużytych opakowań: setki

Chcesz pochwalić molka_la za czytelną i pomocną recenzję?