L'Oreal Paris, Lash Architect 3-D Dramatic Mascara (Tusz wydłużający, pogrubiający i podkręcający)

Tusz zapewniający wg obietnic producenta perfekcyjnie rozdzielone, wydłużone, podkręcone, i widocznie grubsze rzęsy.
Laboratoria L'Oreal Paris wprowadziły do formuły Lash Architect technologię 3D, wzbogacając ją o unikalny wosk, który idealnie przylega do końcówek rzęs i znacznie je przedłuża.
Doskonała równowaga między składnikami tuszu:
- miękkie woski zwiększają objętość rzęs
- twarde woski widocznie podkręcają rzęsy
- składniki plastyczne wygładzają i idealnie rozdzielają rzęsy
- polimery przylegające wydłużają rzęsy, nadają intensywny kolor i zapobiegają rozmazywaniu się tuszu.
Opatentowana szczoteczka zapewnia perfekcyjne rozprowadzanie tuszu i zapobiega sklejaniu się rzęs. Przeciwdziała powstawaniu grudek. Dostępny w kolorze czarnym i brązowym.

lipa...

Nigdy więcej nie kupię tego tuszu, gdyż wysycha dosłownie po miesiącu używania! Jeszcze nigdy żadna maskara tak szybko mi nie wyschła! Jego zaletą może być fajna szczoteczka, która dobrze i intensywnie maluje oko, oczywiście po kilku razach od pierwszego otwarcia. Potem jest już tylko gorzej... Niestety oceniam negatywnie

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

to nie jest ideał

Plusem jest tylko ładne opakowanie, tusz skleja rzęsy, dla mnie za mało pogrubia rzęsy i nie podkręca ich, musiałam dodatkowo używać zalotki.szczoteczka też nie jest wygodna, to zdecydowanie nie jest mój typ. Dodatkowy minus za cenę.

Używam tego produktu od: sporadycznie
Ilość zużytych opakowań: 1/3

Wierna mu od lat

Używam tego tuszu już kilka ładnych lat i jestem z niego bardzo zadowolona.
Ładnie podkreśla rzęsy, rozczesuje każdą z osobna.
Nie skleja i nie odciska sie.
Próbowałam wymienić go na inne, ale zawsze wracam

Plusy
+konsystencja
+trwałość
+efekt na rzęsach

Minus:
-na początku dla mnie jest za mokry, tak jak by za dużo się go nabierało na szczoteczkę

Używam tego produktu od: kilka lat
Ilość zużytych opakowań: kilkanaście

Rewelacja!

Tusz ma dość wysoką cenę, mnie udało się go zdobyć za ok 25zł. Mimo wszystko warto. Tusz nie skleja się, jest trwały, przy użyciu zalotki (zaznaczam że posiadam krótkie i mało widoczne rzęsy) naprawde daje sobie radę, po pomalowaniu ich pierwszy raz nie sądziłam, że kiedykolwiek któryś z tuszów tak dobrze podszlifuje moje mało widoczne rzęski ;). A... i co najważniejsze, nie podrażnia oczu!

bardzo dobry tusz

Świetny tusz, pogrubia, wydłuża i podkręca rzęsy. Nie kruszy się i nie zostawia grudek, cena troche wysoka, ale warto polowac na promocje. Nie wysycha szybko, jest trwały. Polecam!

Używam tego produktu od: kilka lat
Ilość zużytych opakowań: 4-5

jestem mu wierna

wciaz do niego wracam. pierwszy raz kupilam 6 lat temu i zwariowalam. kilka ruchow szczotki i spektakularny efekt. od jakiegos czasu troszke sie popsul, po dluzszym uzytkowaniu szczoteczka sie skleja.

Ilość zużytych opakowań: miliony :)

średni

Używam go od jakiegoś czasu z przyzwyczajenia.

Kupiłam go, ponieważ spodobał mi się u koleżanki. Na początku bardzo go lubiłam, ładnie pogrubia rzęsy. Jednak od jakiegoś czasu zostawia straszne cienie pod oczami, wcześniej tak nie było. Tak że przestałam wogóle malować dolne rzęsy. Ale po co się męczyć? Zmieniam go na inny.

Ilość zużytych opakowań: bardzo dużo

bywały lepsze..

Tusz jak tusz, trochę mnie zawiódł. Tępa gramatura, osypywał się. Byl ekonomiczny jak dla mnie,bo starczyl mi na dlugo. ale mojej cierpliwosci jednak nie bylo wystarczajaco.. aby osiagnąć satysfakcjonujacay efekt tuszu za takie pieniadze musialam sie trochę nim namachać.. więc rewelacji nie było. Na pewno do niego nie wrocę, bo z pewnoscia na rybnku są tusze duzo lepsze od tego i tansze..

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

rozczarowanie

Jak tylko ten tusz pojawił sie na rynku kupiłam go i byłam zachwycona. Niesamowicie wydłuzał rzesy, dokładnie je pokrywał i nie tworzyły sie grudki. Pierwsze opakowanie zużyłam do "sucha". Teraz ponownie go kupiłam ale sie strasznie rozczarowałam. Owszem dalej fajnie wydłuża rzesy ale tworzy podczas nakładania spora ilosć grudek, a to juz dobrze nie wygląda. Uważam ze za ta cenę można kupić lepsze tusze

Używam tego produktu od: używałam tego produktu jakieś 4 lata temu ni teraz skusiłam sie ponownie
Ilość zużytych opakowań: 5 opakowań

zdecydowanie nie dla mnie.

+fajne opakowanie
+wydłuża rzęsy

-skleja rzęsy
-szczoteczka
-zostawia grudki
-cięzko się go zmywa

za tą cene spodziewałam się czegoś dobrego, zwłaszcza od l\'oreala..

Używam tego produktu od: stycznia 2012
Ilość zużytych opakowań: pierwsze zaczęte

Nic specjalnego

Zaczne od tego ze nie kierowalam sie zadnymi opiniami podczas wybierania tego tluszu. Wedlug mnie jedynym niezadtapianym tluszem do rzes jest Clarins instant definition ale to juz nie z mojej cenowej polki. Skusilam sie bo wydawalo mi sie ze szczoteczka moze byc fajna i chcialam sprobowac czegos innego.
Zalety:
Fajna szcoteczka
Tlusz sie nie leje
Wydluza rzesy

Wady
Skleja rzesy
Konsystencja tluszu nie wspolgra ze szcoteczka
Nie pogrobia od pierwszej warstwy
Ciezki w obsludze
Nakladanie kolejnych warstw to horror
Zupelnsie nie dla posiadaczek cieki brwi bo tylko je dosc nie estetycznie oblepia i strach potraktowac je zalatka bo wygladaja tak jakby sie mialy polamac
Wogole nie czesze rzes one sie jakos tak nieestetycznie ukladaja w roznych kierunkach, zle je uklada ogolnie
Robi grudy zwlaszcza na koncach rzes i to niby jest ten efekt wydluzenia.

Ogolnie nie jestem zadowolona i za ta sama cene moglam kupic max factora ktory jest o niebo lepszy.

Używam tego produktu od: 1 tydzien
Ilość zużytych opakowań: 1 x 12ml

nie nie i jeszcze raz nie!!!

tusz porażka!!!
kupiłam go zachęcona jego obietnicami lecz coż.. tusz za 10 zł mniej znanej firmy robi lepszy efekt niż ten do tego po dwóch miesiącach nadawał sie do kosza bo wysechł
zastanawiam sie czy nie napisać do producenta żeby coś z tym szybkim wysychaniem zrobił

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

bardzo dobry

Zdziwiona jestem ze az tyle nieprzychylnych recenzji, ile mam kolezanek tak tylko jedna byla niezadowolona z niego. Jak dla mnie tusz bardzo dobry! Ze wzgledu na wysoka cene 50 zl(to dla mnie duzo) kupuje zawsze na allegro tam od 20 do 30 zl. Moje rzesy sa beznadziejne proste jak kolki, krotkie rzadkie cienkie. Tusz pogrubia podkreca i wydluza. Zawsze staram sie nalozyc pierwsza warstwe jak najdokladniej i zaaplikowac do jak najmniej. Pozniej kazda kolejna ladnie sie osadza na wczesniejszej, rzesy oprocz tego ze po 2 warstwach sa wydluzone i podkrecone, staja sie pogrubione. Jedyne co moge powiedziec ze szybko sie konczy jesli ktos duzo naklada go na rzesy tak jak w moim przypadku, warto tez dodac iz znajduje sie w nim tylko 8 ml :), pod koniec miesiaca kiedy sie konczy zaczyna schnac, ale moim zdaniem i tak warto.
Ps mam patent na uzywanie go kiedy juz wymaluje rzesy, i poczekam chwile jakies 10 -15 minut az wyschna biore zalotke i wykrecam efekt sztucznych rzes gwarantowany polecam