Eveline, Beauty Line, Kredka do oczu z temperówką

Powiększ Eveline, Beauty Line, Kredka do oczu z temperówką

Zgłaszająca osoba: satine

Kredka jest komfortowa w aplikacji, gładko się rozprowadza i nie rozmazuje na powiekach, ponieważ posiada idealną konsystencję. W zamknięciu kredki wbudowana jest niezawodna temperówka. Precyzyjnie temperuje, co pozwala utrzymać końcówkę sztyftu w optymalnej ostrości, dzięki czemu aplikacja jest łatwa, a linia kreski perfekcyjna.

• Dobra ale są lepsze
  • Jest to jedna z pierwszych kredek jakie zaczęłam uzywać.

Jest niesamowicie wydajna przez jej długość, posiada temperówkę co jest kolejnym plusem, bez problemu się nia maluje.

Nie nadaje się wg mnie do malowania kresek na górnej powiece od tego są eyelinery.

Niestety z dostępnością jest u mnie trudno, bodajże w jednym sklepie jest ta kredka.Używam tego produktu od: dawno uzywałamIlość zużytych opakowań: około 2

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić lizka903 za czytelną i pomocną recenzję?
  • A ja ją bardzo polubiłam!
  • Kredkę kupiłam podczas zeszłorocznej promocji na kolorówkę w Rossmannie - kosztowała grosze a naprawdę jest świetna! Używam od 3 miesięcy i z pewnością szybko z niej nie zrezygnuję!

Zalety:
    - dostępność
    - cena
    - dołączona temperówka
    - dużo produktu - kredka jest długa
    - wydajna
    - świetnie napigmentowana
    - szybko, sprawnie i precyzyjnie się maluje
    - na linii wodnej wytrzymuje spokojnie 6 godzin
    - miękki grafit
    - nie podrażnia oczu ani nie powoduje jego łzawienia
    - łatwo ją zmyć

Wady:
    - brak!

Kredka jest warta uwagi. Kosztuje mało a jest świetna! Polecam każdemu

Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić kudlik_kk za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla cierpliwych - wydajna kredka, którą cechuje nietrwałość
  • Kilka faktów o kredce Eveline:

Można ją otrzymać w drogeriach Hebe
    Cena oscyluje w granicach 7-8 zł
    Kredka jest długa i posiada temperówkę
    Jej rysik jest dość miękki
    Nie jest wodoodporna
    Data ważności wynosi 24 miesiące
    Testowana dermatologicznie

A teraz kilka moich subiektywnych odczuć - najpierw zalety:

Kredką maluję przeważnie górną powiekę tworząc linię z efektem jaskółki. Wolę kredki niż eyelinery, ponieważ przyzwyczaiłam się do operowania nimi i szybko mi to wychodzi. Jak to jest z tą kredką?
    Z początku kiedy jest nowa i bardzo długa, może nie jest to najprostsze, ale z pewnością to jej nie dyskwalifikuje. Przynajmniej starczy nam na dłużej.
    Zatem o wydajności może kilka słów: robię makijaż oka praktycznie codziennie, i temperuję ją co kilka dni, także naprawdę można pochwalić ją za dużą wydajność i za to, że służy nam długi czas.
    Podoba mi się, że jest dobrze napigmentowana.
    Nie jest szara czy grafitowa tylko czarna.
    Jest całkiem miękka, dzięki czemu dobrze sunie po powiece nie podrażniając jej. Wystarczy raz, żeby namalować kreskę (na powiekach bez cieni).
    Jest to niezły plus, kiedy spieszymy się i chcemy szybko narysować kreskę.
    Dobrze, że ma temperówkę, która odpowiednio struga i nie łamie rysika.

na moje oko są również wady, które mniej więcej odpowiadają ilości zalet:

Tak jak wspomniałam, kredka ma temperówkę, jednakże temperując ją, zawsze zostają w niej resztki, których bynajmniej ja nie mogę się do końca pozbyć, więc zawsze wygląda na ufajdaną i do tego może pobrudzić kosmetyczkę.
    Trwałość kredki jest... bardzo krótka, wynosi około 3 godzin. To jest największy jej minus. To lekko irytujące, kiedy malujesz perfekcyjna kreskę i idziesz na uczelnię na której po prostu siedzisz i słuchasz, bez żadnych zmian pogody, temperatury i innych czynników działających na zmazywanie kredki, i po jednym wykładzie patrzysz w lusterko, a tam resztki Twojego makijażu... Konkretnie jaskółkowa kreska z górnej powieki przemieściła się na powiekę dolną i pod oko i wygląda to tak, jakbyś albo nieźle tarła oczy, albo płakała, albo nie zmyła makijażu z całego dnia. Co za tym idzie, trzeba nosić ze sobą kredkę do korygowania makijażu i wacik czy patyczki w celu zmazania rozmazanego + pokłady cierpliwości do ciągłego poprawiania...
    Co do rysowania kreski na powiece umalowanej cieniami, trzeba powtórzyć ten krok kilka razy.
    Na szczęście rzadko używam cieni...
    Trzeba ją również dość często temperować, bo szybko z cienkiego rysika robi się gruby i bardzo niedokładny.

Myślę, że nie grzechem jest jej wypróbowanie i w zasadzie nie miałabym większych zastrzeżeń, gdyby była ona trwała, choć kilka godzin więcej.
    A tak to... kto poleci twalszą kredkę?

Używam tego produktu od: +-3 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: Jedno w połowie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Annify za czytelną i pomocną recenzję?
  • TAK!
  • Super kredka, która się nie leci, nie łamie i nie jest przesadnie miękka. Długo szukałam takiego ciemnego odcienia brązu.

PLUSY:
    + spoko twardość
    + fajny, głęboki odcień (używam ciemnego brązu)
    + wielofunkcyjność (do oczu, do brwi)
    + nie lepi się!
    + nie tworzy tzw. "efektu ksero"

MINUSY:
    - średnio długo utrzymuje się na powiece, ale jak za taką cenę warto i tak. Od dobrej trwałości są eyelinery

W sumie moja ulubiona

Używam tego produktu od: 3 lata
    Ilość zużytych opakowań: 3 kredki

Chcesz pochwalić salazmandra za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rozmazuje się, za miękka, nieprecyzyjna
  • Mnie nie przypadła do gustu. Dla mnie jest za miękka i nieprecyzyjna, ciężko cokolwiek nią zrobić, kreski czy cieniowanie powieki wychodzi niedokładnie.

Najbardziej jestem niezadowolona z trwałości - wystarczy jeden nieumyślny ruch ręką w okolicy oka i już po makijażu. A po kilku godzinach się rozmazuje, oczy wyglądają tak, jakby co dopiero skończyły płakać.

Plusem na pewno jest cena, była tania jak na tak długą kredkę.

A, minus jeszcze za temperówkę, niemiłosiernie zapycha się wkładem i na koniec ciężko temperować, bo kredka ciągle się łamie.

Ja nie polecam.

Używam tego produktu od: rok
    Ilość zużytych opakowań: połowa

Chcesz pochwalić aleksandra_maria za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobra
  • Jeśli chodzi o kredkę to najlepsza jaką miałam. Bardzo ją lubię

+ zadowalająca długość
    + wydajność
    + praktyczna temperówka
    + głęboka czerń

- jedynym bardzo dużym minusem jest rozlewanie, rozmazywanie się kredki na powieki jeśli nie zastosuje dobrego podkładu matującego. Cerę mam bardzo suchą więc nie powinno być problemów - mimo to najlepsza kredka jaką miałam i na pewno ją jeszcze kupię

Ilość zużytych opakowań: 1 nie całe

Chcesz pochwalić endorfiina za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wspomnienia ...
  • To była moja pierwsza kredka do oczu, była gratisem razem z mini lakierem do paznokci Eveline w "Filipince" (ohoho, kiedy to było ). Jak na moje początkowe poczynania kredka była całkiem dobra, podobało mi się w niej to, że byla dość długa i miała temperówkę.

Ciekawa jestem, czy jeszcze można ją kupić, bo być może skusiłabym się na nią .

Używam tego produktu od: dawna
    Ilość zużytych opakowań: jedna

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Alraune92 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 1 raz(y)
  • inna nie jest mi potrzebna
  • Ulubiona!
    Plusy:
    -przyzwoita cena (ok. 10 zł, nawet mniej)
    -dłuuuga
    -nie łamie się
    -temperówka
    -piękna czerń czarnej kredki
    -nie za miękka, nie za twarda, świetnie się nią maluje
    -z bazą pod cienie trzyma się wiele godzin
    -nie ścierają się napisy na niej, wygląda estetycznie
    -łatwo schodzi podczas demakijażu

Minusy:
    -jej długość jest także minusem, bo trudno się nią operuje, ale z czasem ten problem znika.

Używam tego produktu od: 3 lat z przerwami
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie trzeciej

Chcesz pochwalić Ankhi za czytelną i pomocną recenzję?
  • Za twarda
  • Lubię kredki miękkie, które fajnie się rozcierają i umożliwiają szybkie, bezproblemowe namalowanie kreski. Ta kredka, jak dla mnie jest zbyt twarda. Na pewno nie jest tak twarda, że dłubie w oko, jednak ja nie umiem nią namalować szybko ładnej, prostej kredki.
    Mam fajny kolor ciemnobrązowy, który jest świetną alternatywą dla czarnego.
    Kredka się nie rozmazuje na moich powiekach, nie obija się ani nie blednie, trwałość jak najbardziej na plus.
    Jeżeli ktoś liczy na temperówkę w tej kredce, to radzę od razu zaopatrzyć się w coś innego, ponieważ jest tragiczna. Po kilku użyciach się stępiła, później się połamała, także nic ciekawego.
    Nie jest to zły produkt, jednak ja wolę inne, bardziej miękkie kredki, i dlatego po Eveline sięgam stosunkowo rzadko.

Ilość zużytych opakowań: pierwsza

Chcesz pochwalić nalatka za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo nietrwala
  • Miałam tą kredkę przed laty i wiem, że nigdy do niej nie wrócę. Jedynym plusem okazała się temperówka, która służyła mi do innych kredek I ZA TO DAJĘ JEDNĄ GWIAZDKĘ
    Kolor był całkiem fajny, ładna czerń, ale niestety bardzo szybko kredka się rozmazywała wokół oka. No i kolejny mały plus - szybki demakijaż :p
    Również aplikacja nie była zbyt przyjemna, trzeba było się napracować by dojść do perfekcji.
    Ogólnie rzecz ujmując NIE POLECAM

Używam tego produktu od: przed laty posiadałam jedna sztukę
    Ilość zużytych opakowań:

Chcesz pochwalić colinca za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij