Joanna, Sensual, Plastry z woskiem do depilacji twarzy

Powiększ Joanna, Sensual, Plastry z woskiem do depilacji twarzy

Zgłaszająca osoba: ikaps

Plastry z woskiem są przeznaczone do depilacji delikatnych partii twarzy. Dzięki swojemu kształtowi i elastycznemu podłożu skutecznie i trwale usuwają nawet najdrobniejsze włoski wraz z cebulkami.
Pozostawiają skórę gładką i aksamitną nawet przez kilka tygodni, a systematycznie stosowane osłabiają włosy i spowalniają ich odrastanie.
Do opakowania dołączono buteleczkę z oliwką łagodzącą i kojącą ewentualne podrażnienia.

Skład: /Plastry/: Colophonium, Glyceryl Rosinate, Paraffinum Liquidum, Polyethylene, Cl:61565.
/Oliwka łagodząca/: Paraffinum Liquidum, Chamomilla Recutita Extract, Parfum, Citronellol. (24.08.2012)

Cena: ok. 8zł / 6x2plastry

• Dobry polski produkt
  • Od zawsze miałam niestety problemy z nadmiernym owłosieniem na twarzy z powodu problemów hormonalnych i chcąc nie chcąc wypróbowałam różne opcje depilacyjne, między innymi plastry różnych firm.
    Plastry Joanna to najlepsza opcja za dobrą cenę, która nie krzywdzi portfela, wg. mnie o wiele lepsze niż plasty z wyższej półki.
    Plastry po prostu robią swoją robotę - działają, nie kleją się, odrywają się dobrze i wyrywają włoski (czasem tylko mogą mieć problem z tymi bardzo krótkimi i ciemnymi - wtedy radzę sobię pęsetą, z którą to zresztą się nie rozstaję nigdy już). Mają dobrą wielkość, ale ja zazwyczaj i tak je jeszcze przycinam.
    A oliwka dodawana do zestawu - cud, pięknie pachnie, nawilża i koi, aż muszę poszukać czy producent jej nie sprzedaje w dużych opakowaniach.
    Polecam, nie mam żadnych zastrzeżeń.

Używam tego produktu od: paru lat
    Ilość zużytych opakowań: bardzo bardzo dużo

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić minikadomi3 za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• Dobre
  • Plastry sa niezłe, choć trzeba sie nauczyć nimi obsługiwać ich kszałt sugeruję przyklejenie wzdłuż warg a w taki sposób nie umiem usunąć włosków, ja tnę je na kawałki i przyklejam pionowo, taki jest kierunek rośnięcia włosów. Dobrze i szybko usuwaja włosy, często wystachczy raz pociągnąc na danym obszarze. Oliwka jest wspaniała, lagodzi i zmywa resztki wosku. Sa wydajne, na jednorazową depilację wystarczy mi pojedyńczy plaster.

Nie kupię ich ponownie bo po tym rodzaju depilacji mam straszne podrażnienia oprzez kilka dni. Poszukam czegoś innego. W skrajnych przypadkach wracam do tych plastrów gdy za kilka dni szykuje sie więsze wyjście.

Używam tego produktu od: 3 miesiace.
    Ilość zużytych opakowań: jedno niecałe

Chcesz pochwalić aquana2607 za czytelną i pomocną recenzję?
  • w tej cenie są najlepsze
  • Do czasu pierwszego spotkania z plastrami do depilacji używałam najpierw kremu rozjaśniającego, a później krem do depilacji. Dopiero plastry odmieniły moje depilacyjne życie.

DZIAŁANIE:
    Dwa plastry w zupełności wystarczają, aby wyrwać wszystkie włoski. Plastry przyklejone pod dobrym kątem łapią nawet najkrótsze włoski. Nagrzewają się bardzo szybko pod wpływem ciepła pocieranych dłoni lub po prostu grzejnika zimą. Później wystarczy przyłożyć go w konkretne miejsce na skórze, szybko oderwać i pozostaje gładka, nie podrażniona skóra. Oczywiście czasami zdarzy się pojedynczy włosek, ale wtedy można to poprawić pęsetą.

Dołączona oliwka nieco łagodzi ewentualne podrażnienie i usuwa pozostałości wosku. Generalnie opakowanie oliwki jest bardzo duże i przez to zawsze plastry zużywają się szybciej, a oliwka zostaje i można jej użyć w innych celach.

WYDAJNOŚĆ zależy od tego ile macie włosków i jak szybko odrastają, dlatego jest to sprawa wyjątkowo indywidualna.

Generalnie według mnie to bardzo dobry produkt, który praktycznie nie ma minusów.

Używam tego produktu od: rok
    Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić lifrete za czytelną i pomocną recenzję?
  • Może być.
  • A ja tam lubię te plastry. Cena fajna i super oliwka. Aczkolwiek idealne nie są, bo czasem trzeba się bardzo namęczyć by wyrwać kilka włosków pod noskiem. I niestety zdarzają się podrażnienia, nawet gdy dobrze oczyści się skórę.

Używam tego produktu od: dwóch lat

Chcesz pochwalić Kanady za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tragedia
  • Gdy używałam tego produktu 5 lat temu, był niezły.
    Aktualnie nie to, że nie wyrywa wszystkich włosków, to te które znikają muszą być urywane w połowie, bez cebulek - są widoczne z powrotem po 4-5 dniach.
    Jedyny plus to cena, ale produkt się do niczego nie nadaje, więc daję jedną gwiazdkę.

Używam tego produktu od: Tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: Dwa

Chcesz pochwalić Nemesis_Nave za czytelną i pomocną recenzję?
  • przeciętne
  • Dosyć długo używałam tych plastrów mimo poczucia ich niedoskonałości. Zachęcała mnie jednak niska cena, bo zdarza mi się oszczędzać na tego typu rzeczach. Plastry są raczej przeciętne. Usuwają włoski, ale nie zawsze z cebulkami i niestety proces depilacji przy ich użyciu jest raczej żmudny i niewygodny. Lekko mnie podrażniły, ale nie bardziej niż innego rodzaju plastry. Są raczej wydajne, czasami jednego plastra używałam dwa razy. Nie mniej jednak irytowało mnie, że nie mogę osiągnąć idealnego efektu depilacji.
    +cena
    +wydajność
    +dołączona oliwka
    - lekkie podrażnienia
    - nie w pełni skuteczna depilacja (nie usuwa wszystkich włosków)

Używam tego produktu od: ponad roku
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić magda_ostrowska za czytelną i pomocną recenzję?
  • Never
  • Lubię kosmetyki Joanny, ufam tej firmie. Kupiłam więc i plastry i przeżyłam zawód. Słaby efekt depilacji. Bolesny zabieg trzeba powtarzać kilkakrotnie żeby zobaczyć jakiś efekt. Bardzo się zawiodłam.
    Jedna * za to, że nie podrażniają skóry.

Ilość zużytych opakowań: 1 paczka

Chcesz pochwalić Pokusica za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobre
  • Nie znalazłam nic lepszego.
    Plastry spełniają swoją funkcje, nie sprawiają mi większego problemu, nie zostawiaja klejącej warstwy wosku i są zadziwiająco dokłądne.
    Nie podrażniają, nie mam po nich uczulenia (co zdarzało sie w przypadku plastrów veet). Czesto są na promocji, chociaz mimo to cena nie straszy w porównaniu z innymi tego typu produktami.

serdecznie polacam

Ilość zużytych opakowań: 6 opakowan

Chcesz pochwalić joczep za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla mnie.
  • Są to moje pierwsze plastry, które kupiłam, więc nie mam jakiegoś porównania z innymi.

Zalety:

- Dostępność
    - Cena
    - Dołączona oliwka dobrze czyści resztki wosku

Wady:

- Trzeba kilka razy przyklejać plaster w jedno miejsce, ponieważ słabo wyrywa włoski a co za tym idzie zostaje podrażnienie, które goi się kilka dni.
    - Za mocno rozgrzany wosk potrafi wyrwać trochę skóry

Używam tego produktu od: Używałam przez miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: Dwa

Chcesz pochwalić emcia1692 za czytelną i pomocną recenzję?
  • dzialaja jak nalezy
  • Rozgrzewam goracym powietrzem suszarki,przyklejam plaster 'z wlosem',bardzo szybko odrywam i przyklejam znow do miejsca gdzie zostalo troche wloskow,drugi plaster idzie na druga strone.Na koniec przykladam rozwarstwiona chusteczke do wydepilowanego miejsca i susze suszarka aby ewentualne epresztki sie rozplynely i przeszly na chusteczke.Na koniec nakladam jakikolwiek olejek-z migdalow,arganowy,oliwke dla dzieci i trzymam z pol h.

Wszystko dziala,wąsa nie ma,skora bez podraznien.Radze uzywac zgodnie z instrukcja obslugi bo mysle ze te 2 gwiazdki od niektorych to brak czytania ze zrozumieniem

Chcesz pochwalić Swiggy za czytelną i pomocną recenzję?