Joanna, Sensual, Plastry z woskiem do depilacji twarzy

Powiększ Joanna, Sensual, Plastry z woskiem do depilacji twarzy

Zgłaszająca osoba: ikaps

Plastry z woskiem są przeznaczone do depilacji delikatnych partii twarzy. Dzięki swojemu kształtowi i elastycznemu podłożu skutecznie i trwale usuwają nawet najdrobniejsze włoski wraz z cebulkami.
Pozostawiają skórę gładką i aksamitną nawet przez kilka tygodni, a systematycznie stosowane osłabiają włosy i spowalniają ich odrastanie.
Do opakowania dołączono buteleczkę z oliwką łagodzącą i kojącą ewentualne podrażnienia.

Skład: /Plastry/: Colophonium, Glyceryl Rosinate, Paraffinum Liquidum, Polyethylene, Cl:61565.
/Oliwka łagodząca/: Paraffinum Liquidum, Chamomilla Recutita Extract, Parfum, Citronellol. (24.08.2012)

Cena: ok. 8zł / 6x2plastry

• Według mnie najlepsze plastry do depilacji twarzy jakich używałam
  • Plastry są wygodne, łatwo je ogrzać w dłoniach i uzyskać odpowiednią konsystencję, jednego plastra można użyć nawet dwa razy. Mają niesamowitą "czepność" i w zasadzie na dwa razy można usunąć 100% włosków.
    Prawdziwym atutem produktu jest malutka tubka z oliwką, która jest wbrew pozorom bardzo wydajna, usuwa pozostały wosk i łagodzi podrażnienia.
    Produkt tani - można go dostać w granicach 6-8 zł. W opakowaniu znajdziemy razem 12 plastrów. Starczają na długi okres czasu. Z dostepnością też nie ma problemu - są dostępne w Rosmannie (tutaj często można kupić na promocji), w Naturze a także w mniejszych osiedlowych drogeriach.

Za taką cenę - genialne plastry! Wypróbowałam wiele plastrów różnych firm ale te według mnie są najlepsze.

Polecam, polecam i jeszcze raz polecam!

Ilość zużytych opakowań: sześć opakowań

Chcesz pochwalić karli23 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bez pensety się nie obejdzie
  • nie ryzykując spróbowałam na brzuchu gdzie mam jasne i cienkie włoski.niestety, w ten sposób pozbyłam się tylko części włosków. używałam zgodnie z instrukcją, ale nie złapało wszystkich.

następnie spróbowałam z delikatnym wąsikiem-usunęło również część włosków,tutaj był większy ból niż na brzuchu-no ale musi boleć reszty pozbyłam się pensetą.

załączoną oliwkę użyłam na brzuchu sprawdziła się doskonale,ale na twarzy się nie odważyłam ze względu na krostki które u niektórych dziewczyn występowały

ocena na 50% bo 50% włosków się pozbyłam

NA DRUGI DZIEŃ POJAWIŁY SIĘ KROSTKI KTÓRE MIAŁY BYĆ OD OLIWKI,A JA JEJ NIE UŻYŁAM.

Chcesz pochwalić werra16 za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry.
  • Wosk jest na prawdę dobry. Sprawnie można usunąć nie chcianego owłosienia z twarzy.

PLUSY
    -cena
    -dołączona oliwka która usuwa resztki wosku i nawilża
    skórę po depilacji
    -plastry w idealnym rozmiarze które można nożyczkami
    przyciąć dzięki czemu łatwo można poradzić sobie z
    ciężko dostępnymi miejscami

MINUSY
    -w sumie jak każdy wosk podrażnia skórę
    pozostawiając ją na jakiś czas różową

Używam tego produktu od: 2lat
    Ilość zużytych opakowań: wiele

Chcesz pochwalić xxMeganxx za czytelną i pomocną recenzję?
  • Szybko i skutecznie usuwają włoski
  • + cena
    + dostępność
    + ładnie chwytają włoski, niewiele trzeba poprawiać pęsetką
    + dobry wymiar
    + oliwka
    + łatwo je rozgrzać (ja kładę je na spodeczku nad filiżanką z gorącą wodą)
    + nie podrażniają
    + ich stosowanie nie jest specjalnie bolesne (chyba, że mam wysoką tolerancję na ból)
    + bikini jak marzenie na dłuższy czas!

Odbieram gwiazdkę, bo mogłoby być ich dosłownie ze dwa więcej w pudełeczku.

Chcesz pochwalić p95magdalena za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zdecydowane TAK dla tych plastrów.
  • To moje pierwsze plastry do depilacji twarzy i już teraz wiem, że innych szukać nie będę. Spełniają swoje zadanie, ALE! przy właściwym stosowaniu. Nie rozumiem dziewczyn, które piszą, że plastry robią im strupki lub nie wyrywają wszystkiego.... to tylko i wyłącznie wasza wina... strupki robią się jak kilka razy w to samo miejsce użyjesz plastra, no normalne, że wtedy naderwiesz i bardzo podrażnisz skórę. A że nie wyrywa wszystkiego? Może za lekko docisnęłaś plaster i za lekko pociągnęłaś? Zrobiłam tak za pierwszym razem i miałam to samo ale za drugim już wszystko super.

+ tanie
    + odpowiedni rozmiar
    + włoski dobrze się przyczepiają i wszystko ładnie się depiluje
    + super oliwka łagodząca i usuwająca ewentualne pozostałości wosku
    + włoski są osłabione i za każdym razem 'ból' jest mniejszy
    + odrastają mniej widoczne (ale to sprawa indywidualna, ja miałam dość ciemne a odrastają blond)

Minusów nie widzę. Polecam!

Używam tego produktu od: grudzień 2013

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić paulus352 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wyrywają włoski, ale trzeba się trochę namęczyć
  • Recenzowane przeze mnie plastry towarzyszą mi od pół roku i myślę, że przy nich pozstanę bo dobrze spełniają swoje zadanie! Są one idealnym rozwiązaniem do pozbycia się niechcianego wąsika pod nosem czy innego zbędnego owłosienia na twarzy samodzielnie w domu, dzięki temu nie muszę odwiedzać kosmetyczki.

W kartonowym pudełeczku znajdziemy sześć podwójnych plastrów (pojedynczych plastrów jest 12)
    wraz z tubką oliwki o pojemności 10 ml. Na pudełeczku zamieszczono wiele przydatnych informacji dotyczących plastrów i sposobu ich użycia. Opakowanie jest małych rozmiarów, nie zajmuje dużo miejsca.

Zielony wosk został przyklejony do białych, lekko przezroczystych papierków. Zanim przykleimy plasterki do skóry, najpierw należy je rozgrzać w dłoniach, rozdzielić dwa paski i mocno docisnąć w miejsce, które chcemy wydepilować. Po przyklejeniu, trzeba dość długo wygładzać i masować plasterek, aby dobrze przyległ do skóry. Inaczej zerwiemy plasterek, a wosk wraz z włoskami zostanie na skórze, a z naszej depilacji nie wyjdzie nic dwa razy tak mi się zdarzyło, ale zawsze można wspomóc się pęsetą i wyrwać pojedyncze włoski, które zostały

Po depilacji, należy użyć dołączonej do opakowania oliwki, która dobrze oczyszcza skórę z wosku oraz łagodzi podrażnienia powstałe podczas depilacji. Po jej zastosowaniu moja skóra jest gładziutka w dotyku i oczywiście pozbawiona pozostałości po wosku.
    Oliwka jest wydajna, jest jej bardzo dużo. Zużyłam już dwa opakowania a oliwkę nadal mam z pierwszego

Plus za cenę - 6-7 zł. Jest to jeden z najtańszych produktów do depilacji na rynku i skuteczny.

Ilość zużytych opakowań: dwa całe

Chcesz pochwalić _KochamKosmetyki_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kiedyś najlepsze, ale się zepsuły
  • Pierwsze plastry do depilacji jakich używałam i myślałam, że będzie to mój hit, usuwały włoski skutecznie i na długo. Jednak ostatnie 2 opakowania zdecydowanie odbiegały od jakości do jakiej byłam przyzwyczajona i dlatego rezygnuję z nich bez żalu.
    Na plus:
    - niezużywalna oliwka, świetnie usuwa resztki wosku, nawilża, łagodzi podrażnienia
    - nie podrażniają na długo
    - nie powodują zapalenia mieszków włosowych
    Na minus:
    - aby usunąć nimi wąsik trzeba się bardzo namęczyć i zużyć kilka plastrów
    - wosk przykleja się do skóry, zamiast do włosków (nawet przy posypaniu skóry talkiem przez depilacją)
    - wyrwane włoski strasznie szybko odrastają (i nie jest to kwestia jakiejś mojej mutacji, przy innych plastrach 4 tygodnie to absolutne minimum)
    - ciężko się nagrzewają i szybko stygną
    Podsumowując, nie wiem czy zmienił się skład czy dwukrotnie trafiłam na jakąś felerną partię, ale wiem że nie kupię ich nigdy więcej, bo przy takiej wydajności i skuteczności to kpina. Dwie gwiazdki daję za fenomenalną oliwkę i sentyment do hitu, który się zepsuł.

Ilość zużytych opakowań: kilkanaście

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić Karofab za czytelną i pomocną recenzję?
  • póki co najlepsze
  • Te plastry zawsze goszczą w mojej kosmetyczce, są najlepsze z jakimi do tej pory się spotkałam. Używam ich na wąsik.

+na promocji można kupić w dobrej cenie;
    +oliwka, ułatwiająca zmywanie pozostałości wosku z twarzy;
    +spełniają swoją funkcję i usuwają włoski;
    +wydajne;
    +łatwe w użyciu i rozgrzaniu;

-nie zauważyłam żadnego osłabienia włosków;
    -wywołują podrażnienie na skórze, przez kilkanaście godzin wyraźnie widać czerwone miejsca na twarzy;
    -załączona w zestawie oliwka nie łagodzi podrażnień, tylko wspomaga usuwanie wosku;

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: kilka/kilkanaście, ciężko stwierdzić

Chcesz pochwalić ruderude za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobre
  • dobre plastry. co prawda przy pierwszym użyciu mnie podrażniły, ale nie było jakoś masakrycznie. ogólnie są okej. można je dostać w każdym rossmanie i do tego cena jest przystępna. plastry zawsze podgrzewam nad świeczką lub zapalniczką i pudruje miejsce depilacji, żeby plastry przyczepiły się do włosków, bo o zerwanie naskórka nietrudno. dołączona oliwka ładnie pachnie i łagodzi podrażnienia. zaczerwienienia utrzymują się dzień, czasem dwa, więc nie polecam robić depilacji krótko przed jakimś wyjściem lub imprezą!!

plusy:
    + cena
    + dostępność
    + wydajność
    + łatwość w użyciu; wystarczy 5 minut
    + usuwają większość włosków
    + oliwka łagodzi i ładnie pachnie

minusy:
    - podrażniają, ale to normalne

Chcesz pochwalić nekropolia za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobre
  • Plastrów używam od wielu lat i te chyba mi odpowiadają najbardziej ze wszystkich które wypróbowałam. Używam ich tylko do depilacji brwi.
    Dobrze pozbywają się włosków, wosk nie zostaje na twarzy, łatwo się zmywa.
    Plasterki dobrze się przyklejają i odklejają.
    Czasem wkurza mnie, że są sklejone po dwa bo czasami mam problem co zrobić z drugim jak zużyję tylko jeden.
    Plusem jest też dołączona oliwka łagodząca, której wystarcza a i zostaje zwykle gdy skończą się już palsterki.
    Cena też na plus.
    Lubię to!

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: ponad dziesięć

Chcesz pochwalić AnnLady za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij