Joanna, Sensual, Plastry z woskiem do depilacji twarzy

Powiększ Joanna, Sensual, Plastry z woskiem do depilacji twarzy
Produkt dostępny w 10 sklepach. Cena już od 6,11 zł - sprawdź w

Zgłaszająca osoba: ikaps

Plastry z woskiem są przeznaczone do depilacji delikatnych partii twarzy. Dzięki swojemu kształtowi i elastycznemu podłożu skutecznie i trwale usuwają nawet najdrobniejsze włoski wraz z cebulkami.
Pozostawiają skórę gładką i aksamitną nawet przez kilka tygodni, a systematycznie stosowane osłabiają włosy i spowalniają ich odrastanie.
Do opakowania dołączono buteleczkę z oliwką łagodzącą i kojącą ewentualne podrażnienia.

Skład: /Plastry/: Colophonium, Glyceryl Rosinate, Paraffinum Liquidum, Polyethylene, Cl:61565.
/Oliwka łagodząca/: Paraffinum Liquidum, Chamomilla Recutita Extract, Parfum, Citronellol. (24.08.2012)

Cena: ok. 8zł / 6x2plastry

• Bardzo dobry produkt do domowej depilacji twarzy
  • Witajcie
    Jestem w trakcie używania dopiero pierwszego opakowania, ale już jestem zadowolona. Depilacja tymi plastrami to nic skomplikowanego. Trzeba jedynie dobrze ogrzać plastry, przykleić na twarzy i energicznie oderwać. Czynność można powtarzać kilka razy. Bardzo przydaje się tez olejek po depilacji, który jest w opakowaniu. Jeśli chodzi o mnie, to mam atopię i wiele produktów kosmetycznych wywołuje u mnie alergię. Dlatego początkowo na depilację chodziłam do kosmetyczki. Nie dość, że płaciłam dużo więcej niż za depilację w domu, to przez 5-7 dni miałam po niej wysypkę, krosty, zaczerwienienie. Natomiast po plastrach Joanny nic takiego się nie dzieje! A po zastosowaniu oliwki skóra jest gładka, nie lepi się i ładnie pachnie Jak najbardziej polecam!

Używam tego produktu od: 2-3 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić f00 za czytelną i pomocną recenzję?

Polecany film:

La Roche Posay Skin Checker

• mieszane uczucia
  • Oceniam dwie wersje
    Jedna zielona do cery normalnej. Druga do cery wrażliwej.
    Do normalnej oceniam na 4
    usuwa prawie wszystkie wloski za jednym zamachem
    boli ale jak to wosk
    Nie wyrywa skory
    Efekt długo sie utrzymuje no i jest tanie
    Ostatnio z powodu braku zielonego wzielam rozowy i to byl blad.
    Uzylam drugi i ostatni raz.
    Za 3-4 razem nadal mam wloski za to skora piecze niemilosiernie.
    Za pierwszym razem jak uzywalam tak sobie nadruszylam skore ze leciala mi krew i porobily sie strupy (mimo to wloski zostały) :/ goilo sie chyba z miesiac :/
    Ogolnie polecam wersje zielona i do niej powroce.
    W obu wersjach cudowna oliwka ktora lagodzi od razu

Ilość zużytych opakowań: ok 5-6

Chcesz pochwalić magdaa3008 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super produkt za śmieszną cene
  • Plastry są napradę fajne! Bardzo bałam się tego efektu, bo są to moje pierwsze plastry, ale nie wyskoczyły mi po nich żadne krostki, włosy wolno odrastają, depilacja jest prawie bezbolesna. Fajne jest to, że plastry można docinać na dowolny kształt. Załączona oliwka rzeczywiscie redukuje podrażnienia. Co tu dużo mówić, więcej nie będę szukać, na pewno wrócę do tych plastrów. Dobry polski produkt.

Używam tego produktu od: 04.2015

Chcesz pochwalić ewela01 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry polski produkt
  • Od zawsze miałam niestety problemy z nadmiernym owłosieniem na twarzy z powodu problemów hormonalnych i chcąc nie chcąc wypróbowałam różne opcje depilacyjne, między innymi plastry różnych firm.
    Plastry Joanna to najlepsza opcja za dobrą cenę, która nie krzywdzi portfela, wg. mnie o wiele lepsze niż plasty z wyższej półki.
    Plastry po prostu robią swoją robotę - działają, nie kleją się, odrywają się dobrze i wyrywają włoski (czasem tylko mogą mieć problem z tymi bardzo krótkimi i ciemnymi - wtedy radzę sobię pęsetą, z którą to zresztą się nie rozstaję nigdy już). Mają dobrą wielkość, ale ja zazwyczaj i tak je jeszcze przycinam.
    A oliwka dodawana do zestawu - cud, pięknie pachnie, nawilża i koi, aż muszę poszukać czy producent jej nie sprzedaje w dużych opakowaniach.
    Polecam, nie mam żadnych zastrzeżeń.

Używam tego produktu od: paru lat
    Ilość zużytych opakowań: bardzo bardzo dużo

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić minikadomi3 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobre
  • Plastry sa niezłe, choć trzeba sie nauczyć nimi obsługiwać ich kszałt sugeruję przyklejenie wzdłuż warg a w taki sposób nie umiem usunąć włosków, ja tnę je na kawałki i przyklejam pionowo, taki jest kierunek rośnięcia włosów. Dobrze i szybko usuwaja włosy, często wystachczy raz pociągnąc na danym obszarze. Oliwka jest wspaniała, lagodzi i zmywa resztki wosku. Sa wydajne, na jednorazową depilację wystarczy mi pojedyńczy plaster.

Nie kupię ich ponownie bo po tym rodzaju depilacji mam straszne podrażnienia oprzez kilka dni. Poszukam czegoś innego. W skrajnych przypadkach wracam do tych plastrów gdy za kilka dni szykuje sie więsze wyjście.

Używam tego produktu od: 3 miesiace.
    Ilość zużytych opakowań: jedno niecałe

Chcesz pochwalić aquana2607 za czytelną i pomocną recenzję?
  • w tej cenie są najlepsze
  • Do czasu pierwszego spotkania z plastrami do depilacji używałam najpierw kremu rozjaśniającego, a później krem do depilacji. Dopiero plastry odmieniły moje depilacyjne życie.

DZIAŁANIE:
    Dwa plastry w zupełności wystarczają, aby wyrwać wszystkie włoski. Plastry przyklejone pod dobrym kątem łapią nawet najkrótsze włoski. Nagrzewają się bardzo szybko pod wpływem ciepła pocieranych dłoni lub po prostu grzejnika zimą. Później wystarczy przyłożyć go w konkretne miejsce na skórze, szybko oderwać i pozostaje gładka, nie podrażniona skóra. Oczywiście czasami zdarzy się pojedynczy włosek, ale wtedy można to poprawić pęsetą.

Dołączona oliwka nieco łagodzi ewentualne podrażnienie i usuwa pozostałości wosku. Generalnie opakowanie oliwki jest bardzo duże i przez to zawsze plastry zużywają się szybciej, a oliwka zostaje i można jej użyć w innych celach.

WYDAJNOŚĆ zależy od tego ile macie włosków i jak szybko odrastają, dlatego jest to sprawa wyjątkowo indywidualna.

Generalnie według mnie to bardzo dobry produkt, który praktycznie nie ma minusów.

Używam tego produktu od: rok
    Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić lifrete za czytelną i pomocną recenzję?
  • Może być.
  • A ja tam lubię te plastry. Cena fajna i super oliwka. Aczkolwiek idealne nie są, bo czasem trzeba się bardzo namęczyć by wyrwać kilka włosków pod noskiem. I niestety zdarzają się podrażnienia, nawet gdy dobrze oczyści się skórę.

Używam tego produktu od: dwóch lat

Chcesz pochwalić Kanady za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tragedia
  • Gdy używałam tego produktu 5 lat temu, był niezły.
    Aktualnie nie to, że nie wyrywa wszystkich włosków, to te które znikają muszą być urywane w połowie, bez cebulek - są widoczne z powrotem po 4-5 dniach.
    Jedyny plus to cena, ale produkt się do niczego nie nadaje, więc daję jedną gwiazdkę.

Używam tego produktu od: Tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: Dwa

Chcesz pochwalić Nemesis_Nave za czytelną i pomocną recenzję?
  • przeciętne
  • Dosyć długo używałam tych plastrów mimo poczucia ich niedoskonałości. Zachęcała mnie jednak niska cena, bo zdarza mi się oszczędzać na tego typu rzeczach. Plastry są raczej przeciętne. Usuwają włoski, ale nie zawsze z cebulkami i niestety proces depilacji przy ich użyciu jest raczej żmudny i niewygodny. Lekko mnie podrażniły, ale nie bardziej niż innego rodzaju plastry. Są raczej wydajne, czasami jednego plastra używałam dwa razy. Nie mniej jednak irytowało mnie, że nie mogę osiągnąć idealnego efektu depilacji.
    +cena
    +wydajność
    +dołączona oliwka
    - lekkie podrażnienia
    - nie w pełni skuteczna depilacja (nie usuwa wszystkich włosków)

Używam tego produktu od: ponad roku
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić magda_ostrowska za czytelną i pomocną recenzję?
  • Never
  • Lubię kosmetyki Joanny, ufam tej firmie. Kupiłam więc i plastry i przeżyłam zawód. Słaby efekt depilacji. Bolesny zabieg trzeba powtarzać kilkakrotnie żeby zobaczyć jakiś efekt. Bardzo się zawiodłam.
    Jedna * za to, że nie podrażniają skóry.

Ilość zużytych opakowań: 1 paczka

Chcesz pochwalić Pokusica za czytelną i pomocną recenzję?