Joanna, Sensual, Plastry z woskiem do depilacji twarzy

Powiększ Joanna, Sensual, Plastry z woskiem do depilacji twarzy

Zgłaszająca osoba: ikaps

Plastry z woskiem są przeznaczone do depilacji delikatnych partii twarzy. Dzięki swojemu kształtowi i elastycznemu podłożu skutecznie i trwale usuwają nawet najdrobniejsze włoski wraz z cebulkami.
Pozostawiają skórę gładką i aksamitną nawet przez kilka tygodni, a systematycznie stosowane osłabiają włosy i spowalniają ich odrastanie.
Do opakowania dołączono buteleczkę z oliwką łagodzącą i kojącą ewentualne podrażnienia.

Skład: /Plastry/: Colophonium, Glyceryl Rosinate, Paraffinum Liquidum, Polyethylene, Cl:61565.
/Oliwka łagodząca/: Paraffinum Liquidum, Chamomilla Recutita Extract, Parfum, Citronellol. (24.08.2012)

Cena: ok. 8zł / 6x2plastry

• Zdecydowane TAK dla tych plastrów.
  • To moje pierwsze plastry do depilacji twarzy i już teraz wiem, że innych szukać nie będę. Spełniają swoje zadanie, ALE! przy właściwym stosowaniu. Nie rozumiem dziewczyn, które piszą, że plastry robią im strupki lub nie wyrywają wszystkiego.... to tylko i wyłącznie wasza wina... strupki robią się jak kilka razy w to samo miejsce użyjesz plastra, no normalne, że wtedy naderwiesz i bardzo podrażnisz skórę. A że nie wyrywa wszystkiego? Może za lekko docisnęłaś plaster i za lekko pociągnęłaś? Zrobiłam tak za pierwszym razem i miałam to samo ale za drugim już wszystko super.

+ tanie
    + odpowiedni rozmiar
    + włoski dobrze się przyczepiają i wszystko ładnie się depiluje
    + super oliwka łagodząca i usuwająca ewentualne pozostałości wosku
    + włoski są osłabione i za każdym razem 'ból' jest mniejszy
    + odrastają mniej widoczne (ale to sprawa indywidualna, ja miałam dość ciemne a odrastają blond)

Minusów nie widzę. Polecam!

Używam tego produktu od: grudzień 2013

Chcesz pochwalić paulus352 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wyrywają włoski, ale trzeba się trochę namęczyć
  • Recenzowane przeze mnie plastry towarzyszą mi od pół roku i myślę, że przy nich pozstanę bo dobrze spełniają swoje zadanie! Są one idealnym rozwiązaniem do pozbycia się niechcianego wąsika pod nosem czy innego zbędnego owłosienia na twarzy samodzielnie w domu, dzięki temu nie muszę odwiedzać kosmetyczki.

W kartonowym pudełeczku znajdziemy sześć podwójnych plastrów (pojedynczych plastrów jest 12)
    wraz z tubką oliwki o pojemności 10 ml. Na pudełeczku zamieszczono wiele przydatnych informacji dotyczących plastrów i sposobu ich użycia. Opakowanie jest małych rozmiarów, nie zajmuje dużo miejsca.

Zielony wosk został przyklejony do białych, lekko przezroczystych papierków. Zanim przykleimy plasterki do skóry, najpierw należy je rozgrzać w dłoniach, rozdzielić dwa paski i mocno docisnąć w miejsce, które chcemy wydepilować. Po przyklejeniu, trzeba dość długo wygładzać i masować plasterek, aby dobrze przyległ do skóry. Inaczej zerwiemy plasterek, a wosk wraz z włoskami zostanie na skórze, a z naszej depilacji nie wyjdzie nic dwa razy tak mi się zdarzyło, ale zawsze można wspomóc się pęsetą i wyrwać pojedyncze włoski, które zostały

Po depilacji, należy użyć dołączonej do opakowania oliwki, która dobrze oczyszcza skórę z wosku oraz łagodzi podrażnienia powstałe podczas depilacji. Po jej zastosowaniu moja skóra jest gładziutka w dotyku i oczywiście pozbawiona pozostałości po wosku.
    Oliwka jest wydajna, jest jej bardzo dużo. Zużyłam już dwa opakowania a oliwkę nadal mam z pierwszego

Plus za cenę - 6-7 zł. Jest to jeden z najtańszych produktów do depilacji na rynku i skuteczny.

Ilość zużytych opakowań: dwa całe

Chcesz pochwalić _KochamKosmetyki_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kiedyś najlepsze, ale się zepsuły
  • Pierwsze plastry do depilacji jakich używałam i myślałam, że będzie to mój hit, usuwały włoski skutecznie i na długo. Jednak ostatnie 2 opakowania zdecydowanie odbiegały od jakości do jakiej byłam przyzwyczajona i dlatego rezygnuję z nich bez żalu.
    Na plus:
    - niezużywalna oliwka, świetnie usuwa resztki wosku, nawilża, łagodzi podrażnienia
    - nie podrażniają na długo
    - nie powodują zapalenia mieszków włosowych
    Na minus:
    - aby usunąć nimi wąsik trzeba się bardzo namęczyć i zużyć kilka plastrów
    - wosk przykleja się do skóry, zamiast do włosków (nawet przy posypaniu skóry talkiem przez depilacją)
    - wyrwane włoski strasznie szybko odrastają (i nie jest to kwestia jakiejś mojej mutacji, przy innych plastrach 4 tygodnie to absolutne minimum)
    - ciężko się nagrzewają i szybko stygną
    Podsumowując, nie wiem czy zmienił się skład czy dwukrotnie trafiłam na jakąś felerną partię, ale wiem że nie kupię ich nigdy więcej, bo przy takiej wydajności i skuteczności to kpina. Dwie gwiazdki daję za fenomenalną oliwkę i sentyment do hitu, który się zepsuł.

Ilość zużytych opakowań: kilkanaście

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić Karofab za czytelną i pomocną recenzję?
  • póki co najlepsze
  • Te plastry zawsze goszczą w mojej kosmetyczce, są najlepsze z jakimi do tej pory się spotkałam. Używam ich na wąsik.

+na promocji można kupić w dobrej cenie;
    +oliwka, ułatwiająca zmywanie pozostałości wosku z twarzy;
    +spełniają swoją funkcję i usuwają włoski;
    +wydajne;
    +łatwe w użyciu i rozgrzaniu;

-nie zauważyłam żadnego osłabienia włosków;
    -wywołują podrażnienie na skórze, przez kilkanaście godzin wyraźnie widać czerwone miejsca na twarzy;
    -załączona w zestawie oliwka nie łagodzi podrażnień, tylko wspomaga usuwanie wosku;

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: kilka/kilkanaście, ciężko stwierdzić

Chcesz pochwalić ruderude za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobre
  • dobre plastry. co prawda przy pierwszym użyciu mnie podrażniły, ale nie było jakoś masakrycznie. ogólnie są okej. można je dostać w każdym rossmanie i do tego cena jest przystępna. plastry zawsze podgrzewam nad świeczką lub zapalniczką i pudruje miejsce depilacji, żeby plastry przyczepiły się do włosków, bo o zerwanie naskórka nietrudno. dołączona oliwka ładnie pachnie i łagodzi podrażnienia. zaczerwienienia utrzymują się dzień, czasem dwa, więc nie polecam robić depilacji krótko przed jakimś wyjściem lub imprezą!!

plusy:
    + cena
    + dostępność
    + wydajność
    + łatwość w użyciu; wystarczy 5 minut
    + usuwają większość włosków
    + oliwka łagodzi i ładnie pachnie

minusy:
    - podrażniają, ale to normalne

Chcesz pochwalić nekropolia za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobre
  • Plastrów używam od wielu lat i te chyba mi odpowiadają najbardziej ze wszystkich które wypróbowałam. Używam ich tylko do depilacji brwi.
    Dobrze pozbywają się włosków, wosk nie zostaje na twarzy, łatwo się zmywa.
    Plasterki dobrze się przyklejają i odklejają.
    Czasem wkurza mnie, że są sklejone po dwa bo czasami mam problem co zrobić z drugim jak zużyję tylko jeden.
    Plusem jest też dołączona oliwka łagodząca, której wystarcza a i zostaje zwykle gdy skończą się już palsterki.
    Cena też na plus.
    Lubię to!

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: ponad dziesięć

Chcesz pochwalić AnnLady za czytelną i pomocną recenzję?
  • polecam.
  • Jeżeli ktoś z jakiegoś powodu nie może pójść do kosmetyczki, jak najbardziej polecam te plastry. Ich użycie nie jest skomplikowane - wymaga starannego przyklejenia i prawidłowego oderwania. Dużym plusem jest oliwka zamieszczona w opakowaniu, świetnie łagodzi i ładnie pachnie. Ogólnie jak na cenę, produkt opłaca się nabyć

Używam tego produktu od: 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: ok. 4-5

Chcesz pochwalić Misha0 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zdecydowanie nie polecam!
  • Użyłam je pierwszy raz, zazwyczaj włoski pod nosem usuwałam pęsetą.
    1. musiałam zużyć chyba z 4 plastry, żeby usunąć większość włosków, dramat.
    2. oliwka niewiele pomogła przy czerwonym podrażnieniu (czułam nawet dziwne mrowienie, które nie ustawało 2 dni!)
    3. wosk poprzyklejał się do skóry, ciężko było się go pozbyć
    4. po plastrach zostały mi niesamowicie suche plamy. Nawet nie wiem, jak mam się tego pozbyć. Póki co stosuje krem nagietkowy, ale ciężko to schodzi...

Używam tego produktu od: raz

Chcesz pochwalić slytha_arya za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobre
  • Plastrów używam od czasu do czasu do depilacji brwi.

Moim zdaniem to bardzo dobry produkt.

-Są tanie
    -usuwają wszystkie włoski
    -oliwka idealnie usuwa resztki wosku
    -nie podrażniają skóry

Dodam, że używam ich do jasnych, cienkich włosków, których praktycznie nie widać, a nie chce mi się z nimi walczyć pensetą. Do takich włosków wosk jest idealny, nie wiem czy poradziłby sobie z mocniejszymi włoskami.

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić silencee87 za czytelną i pomocną recenzję?
  • podrażniają
  • Jak nie było z Delii,to kupiłam te kilkukrotnie i kilkukrotnie miałam z nimi ten sam problem.

Opakowanie zawiera sześć podwójnych pasków,ale od razu po oderwaniu paska schodzi woski,więc można go użyć tylko raz. Paski usuwają meszek nad ustami tak średnio.Nie mam z tym wielkiego problemu,ale muszę użyć dwóch plastrów,by zrobić to dokładnie tylko nad górną wargą.
    Plastry lubią,że tak powiem zrywać skórę,co kończy się ranką pod nosem.
    Są łatwo dostępne. Normalnie kosztują chyba ok. 10 zł,często na promocji w Rossmanie za 6,99.

Używam tego produktu od: kilak mies
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić NATALA5214 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij