Joanna, Sensual, Plastry z woskiem do depilacji twarzy

Powiększ Joanna, Sensual, Plastry z woskiem do depilacji twarzy

Zgłaszająca osoba: ikaps

Plastry z woskiem są przeznaczone do depilacji delikatnych partii twarzy. Dzięki swojemu kształtowi i elastycznemu podłożu skutecznie i trwale usuwają nawet najdrobniejsze włoski wraz z cebulkami.
Pozostawiają skórę gładką i aksamitną nawet przez kilka tygodni, a systematycznie stosowane osłabiają włosy i spowalniają ich odrastanie.
Do opakowania dołączono buteleczkę z oliwką łagodzącą i kojącą ewentualne podrażnienia.

Skład: /Plastry/: Colophonium, Glyceryl Rosinate, Paraffinum Liquidum, Polyethylene, Cl:61565.
/Oliwka łagodząca/: Paraffinum Liquidum, Chamomilla Recutita Extract, Parfum, Citronellol. (24.08.2012)

Cena: ok. 8zł / 6x2plastry

• Jest ok
  • Plastry te nie powaliły mnie na kolana, ale też nie były najgorsze. Mam włosy jasny blond, im dłużej woskuję, tym wąsik jest jaśniejszy. Te plastry są wygodne, ale za tą samą cenę mamy duże plastry, które możemy pociąć na kawałki. I to jest już jeden minus dość spory, ponieważ wychodzi bardzo nie ekonomicznie. Samo działanie plastrów jest poprawne, takie jak każde. Jednak wosk szybko traci kleistość według mnie. Oliwka niestety nie łagodziła zaczerwienienia, a powodowała kilka dni później wypryski w tych okolicach, a więc poleciała do kosza. Na plus także zasługuje to, iż łapie małe włoski.

Używam tego produktu od: Roku
    Ilość zużytych opakowań: Jedno

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Antymionka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super!
  • Wczoraj pierwszy raz użyłam tych plasterków,na początku miałam pewne obawy czy będę mogła pozbyć się wosku ...plastry rozgrzałam w dłoniach po czym rozdzieliłam je i przykleiłam na wąsik....nie sądziłam że jest to takie proste jeżeli odrywa się zdecydowanym ruchem to nie ma mowy o bólu,jest to bardziej chwilowe pieczenie,resztki wosku zmyłam oliwką dołączoną do opakowania,oliwka bardzo załagodziła zaczerwienienie.

z całego serca POLECAM

Używam tego produktu od: 20.03.2014
    Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Chcesz pochwalić motylkowa 10101988 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Plastry są naprawdę skuteczne.
  • Pierwszy raz stosowałam plastry do depilacji twarzy. Nie mam porównania, ale jestem zadowolona. Podrażnienie delikatne, ale tylko przez pierwsze kilkanaście minut. Miałam pewne obawy przed depilacją, ale teraz jestem pewna, że gdy tylko włoski odrosną powtórzę to.

Używam tego produktu od: dziś
    Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Chcesz pochwalić Zusanne za czytelną i pomocną recenzję?

• Daje Radę
  • Jeśli chodzi o plastry do depilacji twarzy to wygrywa
    Jeśli dobrze rozgrzeje się wosk (np. przyłoży się do szklanki z gorącą wodą) i postępuje zgodnie z instrukcją wosk ślicznie wyrywa włoski. Wiadomo, że cośtam zawsze może zostać i trzeba użyć pęsety, ale w moim przypadku to sporadyczne.
    Uzywam ich głównie do regulowania brwi (sama peseta nie dałaby rady;/) i sprawdzają się świetnie, starcza ich na długo.
    Niestety wyrywanie podrażnia delikatną skórę, jest zaczerwieniona przez kilka godzin po użyciu. Oliwka też jest kiepska, nie łagodzi tego, właściwie chyba tylko natłuszcza skórę i na tym się kończy.
    Mimo wszystko raczej nie zmienię ich na inne plastry, polecam

Używam tego produktu od: 4 lata
    Ilość zużytych opakowań: dużo

Chcesz pochwalić hiss za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam
  • Używam ich do regulacji brwi, oraz wąskika

PLUSY:
    -Są tanie
    -Wydajne
    -Dobrze wyrywaja włoski
    -Łatwo dostepne
    - Można użyć prawie w każdym mijescu
    -Niepodrażnia skóry, posiadają olejek łagodzący podrażnienia
    MINUSY:
    - brak zauważalnych

Polecam ten produkt.

Ilość zużytych opakowań: cztery

Chcesz pochwalić Lady Million za czytelną i pomocną recenzję?
  • Warte polecenia
  • Używam tych plastrów dośc długo do depilacji wasika.
    Zabieg powtarzam co ok. 1,5 miesiaca.

Plaster po rozgrzaniu w rekach przyklejam, rzadko potrzeba przyklejac 2x w to samo miejsce. Oczywiscie jest pól przy odrywaniu jak i zaczerwienienie po, ale moim zdaniem jest to normalne. Po nakładam załaczona oliwke która usówa resztki wosku i łagodzi zaczerwienienie i ból.

Jestem zadowolona z tego produktu i to na pewno nie moje ostatnie opakowanie : )

Używam tego produktu od: ponad roku
    Ilość zużytych opakowań: Dwa opakowania

Chcesz pochwalić Piiwonia za czytelną i pomocną recenzję?
  • pozostawia wiele do życzenia.
  • Z problemem włosków nad górną wargą zmagam się już odkąd pamiętam, jednak te plastry mi w tym nie pomogły. Używanie ich wymaga bardzo dużo wprawy. Plastry wyrywają jedynie pojedyncze włoski i nie da się ich użyć w jednym miejscu więcej niż dwa razy. Po tygodniu te pojedyncze włoski znowu odrastają i robią się bardziej grubsze i dłuższe. Jedynym plusem jest niska cena i to, że opakowanie wystarcza na prawie 3 miesiące.

Używam tego produktu od: prawie 3 miesiace

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić angelwings95 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajne
  • Używam ich do regulacji brwi.
    PLUSY:
    -Są tanie
    -Wydajne
    -Dobrze wyrywaja włoski
    -Łatwo dostepne
    -Nie podrarzniaja
    -Maja dołączona 10 ml oliwke łagodzaca podrarznienia ,która fajnie nawilża
    MINUSY:
    -brak

Polecam ten produkt .Jest naprawde fajny

Chcesz pochwalić CiasteczkowyPotw za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przyzwoite
  • Stosuję te plastry do usuwania meszku pod nosem. Jestem blondynką, więc nie mam jakiegoś naprawdę dużego problemu z nadmiernym owłosieniem.

Plusy:
    - cena (7.99 zł normalnie, w promocji kosztowały 5.49 zł)
    - dostępność
    - usuwają nawet króciutkie i cieniutkie włoski, ale niestety nie po jednorazowym naklejeniu i zerwaniu
    - po 3-4 zastosowaniach zauważyłam, że włoski odrastają rzeczywiście jeszcze cieńsze i słabsze
    - pozostałości wosku ładnie schodzą, dzięki załączonej oliwce
    - efekt gładkiej skóry utrzymuje się 2 tygodnie

Minusy:
    - mimo zapewnienia producenta o łagodzącym działaniu oliwki nie zauważyłam go, owszem usuwa resztki wosku, ale nie łagodzi zupełnie
    - skóra po ich użyciu jest zaczerwieniona i jakby lekko opuchnięta przez około godzinę
    - dość długo się rozgrzewają, a słabo rozgrzane nie są tak skuteczne

Będę do nich wracać, bo są najbardziej skuteczne spośród wszystkich, które do tej pory stosowałam. Nie jest to jednak produkt idealny i sporo mu do tego stanu brak.

Używam tego produktu od: kilka tygodni
    Ilość zużytych opakowań: 5x2 plasterki (niepełne jedno)

Chcesz pochwalić linaewe85 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mam mieszane odczucia
  • Plastry spełniają swoje zadanie:

+ usuwają małe włoski
    + włoski które odrastaja są słabsze
    + wosk można łatwo zmyć dzięki dołączonej oliwce
    + cena

ale są też wady ... :

- wosk słabo się nagrzewa i szybko wystyga, przez to zabieg trzeba powtórzyć 2-3 razy żeby całkowicie usunąć włoski
    - usuwanie jest dość bolesne
    - miejsce po zabiegu jest zaróżowione i potrzebuje dodatkowego nawilżenia ( więc depilacja godzinę przed wyjściem z domu odpada...)

Jednakże nie znalazłam nic lepszego na rynku, więc zostanę przy tym...

Ilość zużytych opakowań: wiele

Chcesz pochwalić haru_haru za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla mnie super
  • Jestem brunetką i doskonale wiem jakim problemem jest depilacja twarzy. Z używania tych plastrów jestem zadowolona. Nie podrażniają, a dodatkowo załączona oliwka doskonale usuwa wosk i łagodzi. Polecam.Używam tego produktu od: około 4 latIlość zużytych opakowań: nie liczyłam

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić dreedziara za czytelną i pomocną recenzję?

• taki sobie
  • Plastrów używam do meszku pod nosem.
    + cena, ja kupiłam coś za ok 6zł
    + starczają bardzo długo
    + oliwka ładnie usuwa resztki wosku

- czas, długo się nagrzewają. Próbowałam już różnych metod by je ogrzać jakoś szybciej, jednak nadal zajmuje to sporo czasu
    - trzeba je bardzo dobrze nagrzać, w przeciwnym razie nie usuwa wszystkich włosków i trzeba czynność powtarzać a to wiąże się z podrażnieniem

Podsumowując, produkt nie jest ani fatalny ani też genialny.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 2 op. (6x2)

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Alsou za czytelną i pomocną recenzję?
  • super!
  • Zdecydowanie fajny produkt

+ starcza naprawde na długo
    + nie podrażnia
    + skuteczne działanie
    + łatwy w uzytku

Ja osobiscie rozcinam te paski na jeszcze mniejsze aby bylo mi latwiej aplikowac

Jak dla mnie naprawde fajny produkt do ktorego nie moge sie przyczepic

Używam tego produktu od: lat
    Ilość zużytych opakowań: tona

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić VictoriaD za czytelną i pomocną recenzję?

• ŚWIETNE
  • Zużyłam kilka opakowań (starczają mi na dość długo tym bardziej, że zazwyczaj ciacham je nożyczkami wzdłuż na pół, ułatwia to aplikację i starczają na dłużej). Pozbywam się włosków w kilka minut (czasem niewielkie poprawki pensetą). Kiedyś musiałam się naprawdę namęczyć samą pensetą co jest bolesne, oczy mi łzawią a włoski jak były tak dalej siedziały na mojej twarzy. Teraz problem rozwiązany wszystko naprawdę szybko i sprawnie. Genialny produkt, bardzo go lubię. Niestety dzień lub dwa po użyciu mam lekko podrażnioną skórę ale nic czego nie przykryje korektor lub puder. Taki już urok mojej skóry, że łatwo ją podrażnić. Poza tym wydaję mi się że zabieg usuwania włosków woskiem jest dość drażniący dla skóry i nie ma produktu który poradziłby sobie bez drobnych zaczerwienień.

Używam tego produktu od: 01.12.2012
    Ilość zużytych opakowań: cztery

Chcesz pochwalić Chusy za czytelną i pomocną recenzję?
  • okrpieństwo
  • Generalnie nic nie robi, nic a nic! Nie usuwa włosków z twarzy, podrażnia i w dodatku wosku nie da się zmyć dołączoną oliwką.

Badziew!

Nie polecam, bo zakup tego produktu to pieniądze wyrzucone w błoto.

Daję 0,5 gwizdki, bo mniej się nie da.

Używam tego produktu od: jakiegoś czasu
    Ilość zużytych opakowań: jedno niecałe, reszta została wyrzucona

Chcesz pochwalić Islanzadii za czytelną i pomocną recenzję?
  • Gorąco polecam!
  • Jak dla mnie plastry są bardzo dobre. Kiedys po wizycie u kosmetyczki wyskoczyły mi okropne białe krosty - dosłownie cała część powyżej ust miałam w krostach - jedna na drugiej. TRAGEDIA! Bałam się ze stosując plastry w domu będzie to samo, ale zadbałam o to żeby skóra była dobrze oczysczona, zawsze przed użyciem robie sobie parówke na tawrz żeby rozszerzyć pory, plastry zawsze wkładam między rozgrzane płytki prostownicy żeby wosk był dobrze nagrzany, przyklejam, trzymam ok. 10 sekund i odrywam. U mnie te plastry w zupełności wystarczą aby pozbyć się niechcianego 'wąsika'.

Aa i nie zrażajcie się jeśli po pierwszych użyciach wyskoczy wam kilka białych krostek, u mnie skóra po pewnym czasie się przyzwyczaiła i już w ogóle nie mam tego problemu Te plastry naprawdę ratuja mi życie, bo nie ma nic bardziej obleśnego niż wąsik u kobiety..

Używam tego produktu od: 3 lata
    Ilość zużytych opakowań: ojj sporo

Chcesz pochwalić paryskaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie dają rady ...
  • Mam duży problem w włoskami pod nosem. Moja karnacja jest jasna, a włoski ciemne, więc są mocno widoczne. Kiedyś dawno temu używałam te plastry i było nawet w miare (miałam wtedy jaśniejsze i bardziej miękkie, bo wiadomo im częściej się wyrywa stają się one ciemniejszee i twardsze) , ale i tak nie wyrywały wszystkiego.

Postanowiłam wrócić do tych plastrów ponieważ po wyrwaniu u kosmetyczki po jakimś tygodniu wąsik pojawia się na nowo, a fajnie mieć w domu coś co mogłabym użyć np. przed spontanicznym wyjściem na imprezę, żeby go usunąć (jestem strasznie przewrażliwiona na tym punkcie), a penceta niestety nie daje rady, musiałabym chyba siedzieć i skubać z godzinę żeby to wszystko wyrwać.

Plusów chyba nie znalazłam w tym produkcie, natomiast minusów sporo:
    - nie wyrywa włosków, tylko pojedyncze ale i tak jesteśmy po tym zmuszone poprawiać pencetą
    - podrażnia skórę (po użyciu pojawiają się krostki, skóra jest czerwona, podrażniona)
    - jak nałoże po tym zabiegu oliwkę to zamiast koić ból i uczucie pieczenia, piecze jeszcze bardziej.

Na prawdę nie polecam dla dziewczyn które mają taki problem jak ja.
    Lepiej przejść się do kosmetyczki żeby zrobiła to profesjonalnie i bezboleśnie. Wiem, że niektóre liczą sobie niewiadomo ile za to, ja znalazłam kosmetyczkę która robi mi to za 5zł i jestem na prawdę zadowolona.

Dla dziewczyn które mają delikatny jasny meszek mogą okazać się dobre. Tylko dziewczyny nie przesadzajcie i jeżeli nie musicie to nie wyrywajcie, bo będziecie później się męczyć jak ja ...

Daję jedną gwiazdkę, a nie pół, bo jednak coś tam usuwają te plastry.

Używam tego produktu od: od dawna
    Ilość zużytych opakowań: nie wiem

Chcesz pochwalić 1991akzseingA za czytelną i pomocną recenzję?
  • TAK TAK!
  • Plastry są po prostu świetne. Nawet nie jestem w stanie zliczyć,które to moje opakowanie.

Zalety :
    -cena- nie są drogie, w porównaniu do jakości są najlepszymi plastrami,które do tej pory stosowałam
    - w opakowaniu znajdziemy 6 podwójnych plastrów + oliwka.1 podwójny plaster całkowicie wystarczy na depilację wąsika i niekiedy również brwi. Należy dobrze rozgrzac wosk,żeby był odpowiednio elastyczny. Ja podgrzewam plaster pod gorącą wodą ok.2 minut. Po tym czasie plastry powinny swobodnie odchodzić od siebie. Jeżeli nadal są mocno zlepione rozgrzanie było zbyt słabe.
    - oliwka idealnie zmywa pozostałoścu wosku ,naprawdę działa łagodząco. Po użyciu plastrów skóra jest zaczerwieniona,podrażniona. Oliwa koi,nawilża skórę.Ma przyjemny,delikatny zapach. Jest dośc lejąca. Trzeba uważać,żeby nie nałożyć zbyt dużej ilości,gdyż lubi spływać.Oliwka ma 10 ml. Jest to ogromna ilośc jak na kosmetyk tego typu. Mam takich oliwek kilkanaście i chyba tylko jedną udało mi się kiedyś zużyć.
    - działanie- bardzo skutecznie usuwa włoski wraz z cebulkami. Nawet bardzo krótkie. Efekt lepszy niż u kosmetyczki ! Kosmetyczka zawsze pozostawia jakieś zbędne włosy. Tutaj sama określam,które włosy chcę usunąć i z której strony.
    - jeżeli chodzi o określenie na opakowaniu :" systematycznie stosowane osłabiają włosy i spowalniają ich odratsanie" - nie zauważyłam tego efektu. Trudno nawet powiedzieć jaki ewentualny mechanizm odpowiadałby za to działanie.

Wady :
    - należy uważać na skórę bezpośrednio w okolicy ust.Jest tam bardzo delikatna skóra. Ja ostatnio wyrywając włosy plastrami,niestety zewałam skórę i zrobił się strupek.Goił się kilka dni. Trzeba ostrożnie posługiwać się plastrami.Lepiej włosy przy delikatnej i wrażliwej skórze ust potraktować pęsetą.

- za minus uznaję zawartość parafiny w oliwce.

Jak najbardziej polecam ! Nie ma lepszych plastrów na rynku polskim . Przynajmniej ja na nie nie natrafiłam Nie potrzebuję już eksperymentować,bo z nich jestem całkowicie zadowolona.
    Używam tego produktu od: kilku latIlość zużytych opakowań: kilkanaście opakowań

Chcesz pochwalić katarinkaa_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • oj, Joanno... :/
  • Mam bardzo bardzo jasny meszek pod nosem. Niestety jest na tyle długi, że muszę się go pozbywać. Ten produkt nie ułatwił mi zadania ani trochę.

Plus:
    + dodana do opakowania oliwka pięknie pachnie melonem i skutecznie zmywa wosk ze skóry

Minusy:
    - próbowałam używać plastrów na różne sposoby - wg instrukcji na gorąco, na bardzo gorąco, na ciepło, odrywając plaster wolno, szybko, naklejając z włosem, pod włos... ONE NIC NIE ŁAPIĄ
    - o, przepraszam - mimo, że włosów nie łapią, to skórę jak najbardziej tak; mimo, że nie pozbyłyśmy się włosków, skóra boli tak, jakbyśmy się pozbyły - gdzie tu sens?
    - oliwka do zmywania jest komedogenna...

Czyli po zabiegu z użyciem plastrów Joanny mamy:
    - meszek taki jak wcześniej,
    - czerwone podrażnienia od odrywania plastrów,
    - ropne krostki od oliwki.

Używam tego produktu od: 2011
    Ilość zużytych opakowań: jedno niecałe, wyrzucę to co zostało

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić demoderniste za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jestem na NIE
  • Mam bardzo duży meszek na twarzy platynowy ale go widać, pod nosem na policzkach (tych dolnych partiach ) i brodzie, gdy nakładam podkład wygląda to bardzo nieestetycznie. Będac w sklepie zauważyłam te o to plastry do twarzy, postanowiłam więc je zakupić. Niestety nie dały ani trochę rady, wyrywały te największe włoski, a te krótkie platynowe pozostawały nietknięte. Próbowałam wszystkich sposobów wyrywania włosków, lecz nic nie pomogło. Postawiłam teraz na kremy depilujące do twarzy, ale czas pokaże czy są lepsze czy też nie.Używam tego produktu od: 3 miesięcyIlość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić RissRose za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jeśli jesteś masochistką , polecam
  • Od lat jestem wierna plastrom Veet , ktoregoś dnia jednkaże zabrakło ich więc siegłam z półki to okropieństwo.

Plastry bynajmniej kształtem za wiele nie różnią się od innych są za duże jak praktycznie każde z nich , nie przeszkadza, tne na pół i już , przez co stają się ekonomiczniejsze.

Depiluje i depiluje i depiluje , skóra czerwona , podrażniona , prycha i krzyczy wcale się nie dziwie bo tak w końcu nie można ale co zrobić skoro wąsik jak był tak jest ? Dałam za wygraną , podrażnienie utrzymywało się kilka dni. Każde kolejne podejście kończyło się tak samo , produkt w końcu skończył niezużyty w koszu na śmieci bo po co mi takie coś co nie woskuje a twarz katuje ?

Odradzam wszystkim lepiej zainwestować w plastry veet , fakt są drogie ale i wydajne wystarczy przeciąć plaster na pół z 20 szt w opakowaniu robi nam się 40.
    Plastry robią co robić powinny za 1 razem , czyli usuwają włosie za 1 razem , ot.

Używam tego produktu od: nie używam
    Ilość zużytych opakowań: kilka podejść

Chcesz pochwalić Madziaczek32 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kolejne rozczarowanie
  • To moje pierwsze plastry do depilacji twarzy. Szkoda, że zniechęciło mnie to do dalszych eksperymentow.

- plastry słabo usuwają włoski, bo nie łapią ich prawie wcale,
    - okropnie wysuszają skórę,
    - pojawiają się małe chrostki, które ciężko jest wyleczyć (bez odpowiednich kosmetyków, a nie każdy takie posiada).

Plusów nie widzę żadnych, bo kto długo się depiluje woskiem to wie, że efekt powinien się utrzymać do trzech tygodni (co w przypadku tych plastrów również się sprawdza). Tych plastrów nawet za darmo bym nie wzięła, a szkoda, bo miałam nadzieję, że i nasze rodzime marki potrafią stworzyć dobry produkt.
    Używam tego produktu od: jakieś dwa tygodnie temu
    Ilość zużytych opakowań: 2 plastry

Chcesz pochwalić Emocja20 za czytelną i pomocną recenzję?
  • dają radę
  • Użyłam ich dosłownie 3x,1 aplikacja na miesiąc i ogólnie efekt nie źle się trzyma. Plastry usuwają włoski,nawet najdrobniejsze, jednak zdarza się, że jakąś część wosku pozostaje na twarzy. Ostatnim razem zdarzyło się, że miałam po nich lekko przesuszoną skórę pod nosem, własnie tam gdzie pozostał wosk. Niestety po 2,3 dniach wychodzą mi po nich krostki, na szczęście nie są jakies duże i okropne,łatwo się je da zamaskować i wyleczyć w ciągu kilku dni. Co do olejku to nie używam go, bo mnie zapychał i używam po prostu oleju jojoba i bardzo dobrze usuwa wosk a przy tym pielęgnuje a nie jak tamta "oliwka" że tylko czyści i zostawia paskudnie tłustą warstwę. Plastry bardzo łatwo rozgrzać, wosku na nich jest w sam raz, a produkt jest łatwo dostępny i tani, ok.7zł

Używam tego produktu od: 3miesiecy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić kotka_76 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Taki średni
  • Kupiłam go wczoraj. Wieczorem chciałam go użyć, postępowałam zgodnie z instrukcją i wyrwało mi tylko kilka. Dzisiaj znowu ich użyłam i musiałam poprawiać pesetą.

Używam tego produktu od: Wczoraj
    Ilość zużytych opakowań: połowę opakowania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Wymagajaca za czytelną i pomocną recenzję?
  • ok
  • używam tych plastrów chyba od ponad roku. odpowiada mi cena oraz działanie. nie są ideałami, ale jak za tę cenę radzą sobie dobrze. myślę, że gdy nabierze się już wprawy można być zadowolonym z efektu. gwarancją tego czy dojdzie do podrażnienia jest odpowiednie zastosowanie! nawet po woskowaniu u kosmetyczki dostaje się zakaz mycia w tym miejscu żelami itp. konieczne jest też solidne nałożenie dołączonej oliwki.

Używam tego produktu od: na pewno ponad rok
    Ilość zużytych opakowań: nie zliczę, około 10 opakowań może nawet

Chcesz pochwalić likecrazycrazycrazy za czytelną i pomocną recenzję?