Joanna, Sensual, Plastry z woskiem do depilacji twarzy

Powiększ Joanna, Sensual, Plastry z woskiem do depilacji twarzy

Zgłaszająca osoba: ikaps

Plastry z woskiem są przeznaczone do depilacji delikatnych partii twarzy. Dzięki swojemu kształtowi i elastycznemu podłożu skutecznie i trwale usuwają nawet najdrobniejsze włoski wraz z cebulkami.
Pozostawiają skórę gładką i aksamitną nawet przez kilka tygodni, a systematycznie stosowane osłabiają włosy i spowalniają ich odrastanie.
Do opakowania dołączono buteleczkę z oliwką łagodzącą i kojącą ewentualne podrażnienia.

Skład: /Plastry/: Colophonium, Glyceryl Rosinate, Paraffinum Liquidum, Polyethylene, Cl:61565.
/Oliwka łagodząca/: Paraffinum Liquidum, Chamomilla Recutita Extract, Parfum, Citronellol. (24.08.2012)

Cena: ok. 8zł / 6x2plastry

• dzialaja jak nalezy
  • Rozgrzewam goracym powietrzem suszarki,przyklejam plaster 'z wlosem',bardzo szybko odrywam i przyklejam znow do miejsca gdzie zostalo troche wloskow,drugi plaster idzie na druga strone.Na koniec przykladam rozwarstwiona chusteczke do wydepilowanego miejsca i susze suszarka aby ewentualne epresztki sie rozplynely i przeszly na chusteczke.Na koniec nakladam jakikolwiek olejek-z migdalow,arganowy,oliwke dla dzieci i trzymam z pol h.

Wszystko dziala,wąsa nie ma,skora bez podraznien.Radze uzywac zgodnie z instrukcja obslugi bo mysle ze te 2 gwiazdki od niektorych to brak czytania ze zrozumieniem

Chcesz pochwalić Swiggy za czytelną i pomocną recenzję?
  • na mnie nie działają
  • Lubie produkty marki Joanna i czesto po nie saiegam, wiec chcialam wyprobowac rowniez te plastry. Niestety u mnie sie kompletnie nie spradzily. Zaczne od tego, ze plastry nie chwytaja byt dobrze wloskow. Nawet za pierwszym oderwaniem plastra zdecydowana wiekszosc sloskow pozostaje nietknieta Kilkakrotne pocegniecia nie przynosza tez zbyt dobrych efetkow, bo kilka wloskow zawsze zostaje Poza tym wosk pozostaje na skorze i jest ciezki w usuwaniu, mimo zalaczonej oliwki. Plus za cene, dostepnosc. Plastry nie powoduja podraznien ani wysypu chrostek, sa stosunkowo tanie -za co plus. Zaleta jest rowniez zalaczona oliwka, ktora dobrze nawilza i lagodzi, ale ma wonista konsystencje i mozna przez przypadek zbyt duzo wylac.

Chcesz pochwalić Anusia490 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry produkt
  • Jak na tą cenę to plastry są bardzo dobre! Zdąża sie że występują podrażnienia, ale nie da sie ich uniknąć przy takich depilacjach. Dzięki oliwce która jest w opakowaniu podrażnienia znikają, jedynym zastrzeżeniem mogłoby byc to ze oliwka powinna byc mniej wodnista zawsze cos mi sie z niej uleje

Używam tego produktu od: krócej niż 3 miesiące
    Ilość zużytych opakowań: mniej niż 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić Klusek22 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobre
  • Lepsze niż te nieszczęsne z Daxa, jednak odejmuję pół gwiazdki bo wosk wciąż mógłby lepiej łapać włoski. Plusem jest to, że jeden plasterek możemy przykleić w tym samym miejscu 2-3 razy jeśli czegoś nie złapał. Nie spowodowały podrażnień i wysypu krostek a to ważne w tego typu produkcie. Polecam wypróbować, bo i cena przystępna

Ilość zużytych opakowań: 1 małe w trakcie

Chcesz pochwalić mahalkata za czytelną i pomocną recenzję?
  • Używam od lat.
  • Plastry do twarzy Joanna sprawdzają się u mnie bardzo dobrze, powracam do nich od lat. Dobrze usuwają włoski, nie zostawiają wiele wosku na twarzy. Dodatkowo są tanie i wydajne.

Konsystencja: jak przy innych plastrach taka ama, koloru zielonego.

Działanie: na wydepilowanie mojego wąsika potrzebuję jednego podwójnego plastra. Po rozgrzaniu go w dłoniach przyklejam go zgodnie z kierunkiem wzrostu włosa i depiluję w przeciwną stronę. Zabieg nie należy do bezbolesnych, ale to trwa chwilkę. Resztę wosku (o ile jest) usuwamy przy pomocy dołączonej oliwki. Czasami mogą wystąpić podrażnienia i zaczerwienienia utrzymujące się kilka dni, ale to spodziewany efekt, nie jest to wina konkretnych plastrów. W/w plastry dokładnie depilują powierzchnię usuwając najmniej widoczne włoski.

Zapach: jest dosyć przyjemny, taki jak używają kosmetyczki w salonie, czy jak używałyśmy na pracowni. Absolutnie nie przeszkadza w zabiegu.

Opakowanie: plastry pakowane są w przezroczystą folijkę, dodatkowo zawierają tubkę z oliwką łagodzącą podrażnienia i usuwającą resztki wosku. Całość zamknięta jest w małym kartonowym pudełeczku z ładną szatą graficzną.

Dostępność: łatwo dostępne, kupuję w drogerii Laboo, Natura, Rossmann.

Plusy:
    - nie zostawiają włosków
    - są wydajne
    - ładnie pachną
    - łatwe w użyciu

+/- czasami występują podrażnienia, ale to się zdarza przy takiej depilacji.

Używam tego produktu od: Od 7-8 lat
    Ilość zużytych opakowań: Kilka opakowań.

Chcesz pochwalić Nightmare666 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Według mnie najlepsze plastry do depilacji twarzy jakich używałam
  • Plastry są wygodne, łatwo je ogrzać w dłoniach i uzyskać odpowiednią konsystencję, jednego plastra można użyć nawet dwa razy. Mają niesamowitą "czepność" i w zasadzie na dwa razy można usunąć 100% włosków.
    Prawdziwym atutem produktu jest malutka tubka z oliwką, która jest wbrew pozorom bardzo wydajna, usuwa pozostały wosk i łagodzi podrażnienia.
    Produkt tani - można go dostać w granicach 6-8 zł. W opakowaniu znajdziemy razem 12 plastrów. Starczają na długi okres czasu. Z dostepnością też nie ma problemu - są dostępne w Rosmannie (tutaj często można kupić na promocji), w Naturze a także w mniejszych osiedlowych drogeriach.

Za taką cenę - genialne plastry! Wypróbowałam wiele plastrów różnych firm ale te według mnie są najlepsze.

Polecam, polecam i jeszcze raz polecam!

Ilość zużytych opakowań: sześć opakowań

Chcesz pochwalić karli23 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bez pensety się nie obejdzie
  • nie ryzykując spróbowałam na brzuchu gdzie mam jasne i cienkie włoski.niestety, w ten sposób pozbyłam się tylko części włosków. używałam zgodnie z instrukcją, ale nie złapało wszystkich.

następnie spróbowałam z delikatnym wąsikiem-usunęło również część włosków,tutaj był większy ból niż na brzuchu-no ale musi boleć reszty pozbyłam się pensetą.

załączoną oliwkę użyłam na brzuchu sprawdziła się doskonale,ale na twarzy się nie odważyłam ze względu na krostki które u niektórych dziewczyn występowały

ocena na 50% bo 50% włosków się pozbyłam

NA DRUGI DZIEŃ POJAWIŁY SIĘ KROSTKI KTÓRE MIAŁY BYĆ OD OLIWKI,A JA JEJ NIE UŻYŁAM.

Chcesz pochwalić werra16 za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry.
  • Wosk jest na prawdę dobry. Sprawnie można usunąć nie chcianego owłosienia z twarzy.

PLUSY
    -cena
    -dołączona oliwka która usuwa resztki wosku i nawilża
    skórę po depilacji
    -plastry w idealnym rozmiarze które można nożyczkami
    przyciąć dzięki czemu łatwo można poradzić sobie z
    ciężko dostępnymi miejscami

MINUSY
    -w sumie jak każdy wosk podrażnia skórę
    pozostawiając ją na jakiś czas różową

Używam tego produktu od: 2lat
    Ilość zużytych opakowań: wiele

Chcesz pochwalić xxMeganxx za czytelną i pomocną recenzję?
  • Szybko i skutecznie usuwają włoski
  • + cena
    + dostępność
    + ładnie chwytają włoski, niewiele trzeba poprawiać pęsetką
    + dobry wymiar
    + oliwka
    + łatwo je rozgrzać (ja kładę je na spodeczku nad filiżanką z gorącą wodą)
    + nie podrażniają
    + ich stosowanie nie jest specjalnie bolesne (chyba, że mam wysoką tolerancję na ból)
    + bikini jak marzenie na dłuższy czas!

Odbieram gwiazdkę, bo mogłoby być ich dosłownie ze dwa więcej w pudełeczku.

Chcesz pochwalić p95magdalena za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zdecydowane TAK dla tych plastrów.
  • To moje pierwsze plastry do depilacji twarzy i już teraz wiem, że innych szukać nie będę. Spełniają swoje zadanie, ALE! przy właściwym stosowaniu. Nie rozumiem dziewczyn, które piszą, że plastry robią im strupki lub nie wyrywają wszystkiego.... to tylko i wyłącznie wasza wina... strupki robią się jak kilka razy w to samo miejsce użyjesz plastra, no normalne, że wtedy naderwiesz i bardzo podrażnisz skórę. A że nie wyrywa wszystkiego? Może za lekko docisnęłaś plaster i za lekko pociągnęłaś? Zrobiłam tak za pierwszym razem i miałam to samo ale za drugim już wszystko super.

+ tanie
    + odpowiedni rozmiar
    + włoski dobrze się przyczepiają i wszystko ładnie się depiluje
    + super oliwka łagodząca i usuwająca ewentualne pozostałości wosku
    + włoski są osłabione i za każdym razem 'ból' jest mniejszy
    + odrastają mniej widoczne (ale to sprawa indywidualna, ja miałam dość ciemne a odrastają blond)

Minusów nie widzę. Polecam!

Używam tego produktu od: grudzień 2013

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić paulus352 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij