Joanna, Sensual, Plastry z woskiem do depilacji twarzy

Powiększ Joanna, Sensual, Plastry z woskiem do depilacji twarzy

Zgłaszająca osoba: ikaps

Plastry z woskiem są przeznaczone do depilacji delikatnych partii twarzy. Dzięki swojemu kształtowi i elastycznemu podłożu skutecznie i trwale usuwają nawet najdrobniejsze włoski wraz z cebulkami.
Pozostawiają skórę gładką i aksamitną nawet przez kilka tygodni, a systematycznie stosowane osłabiają włosy i spowalniają ich odrastanie.
Do opakowania dołączono buteleczkę z oliwką łagodzącą i kojącą ewentualne podrażnienia.

Skład: /Plastry/: Colophonium, Glyceryl Rosinate, Paraffinum Liquidum, Polyethylene, Cl:61565.
/Oliwka łagodząca/: Paraffinum Liquidum, Chamomilla Recutita Extract, Parfum, Citronellol. (24.08.2012)

Cena: ok. 8zł / 6x2plastry

• dobre
  • dobre plastry. co prawda przy pierwszym użyciu mnie podrażniły, ale nie było jakoś masakrycznie. ogólnie są okej. można je dostać w każdym rossmanie i do tego cena jest przystępna. plastry zawsze podgrzewam nad świeczką lub zapalniczką i pudruje miejsce depilacji, żeby plastry przyczepiły się do włosków, bo o zerwanie naskórka nietrudno. dołączona oliwka ładnie pachnie i łagodzi podrażnienia. zaczerwienienia utrzymują się dzień, czasem dwa, więc nie polecam robić depilacji krótko przed jakimś wyjściem lub imprezą!!

plusy:
    + cena
    + dostępność
    + wydajność
    + łatwość w użyciu; wystarczy 5 minut
    + usuwają większość włosków
    + oliwka łagodzi i ładnie pachnie

minusy:
    - podrażniają, ale to normalne

Chcesz pochwalić nekropolia za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobre
  • Plastrów używam od wielu lat i te chyba mi odpowiadają najbardziej ze wszystkich które wypróbowałam. Używam ich tylko do depilacji brwi.
    Dobrze pozbywają się włosków, wosk nie zostaje na twarzy, łatwo się zmywa.
    Plasterki dobrze się przyklejają i odklejają.
    Czasem wkurza mnie, że są sklejone po dwa bo czasami mam problem co zrobić z drugim jak zużyję tylko jeden.
    Plusem jest też dołączona oliwka łagodząca, której wystarcza a i zostaje zwykle gdy skończą się już palsterki.
    Cena też na plus.
    Lubię to!

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: ponad dziesięć

Chcesz pochwalić AnnLady za czytelną i pomocną recenzję?
  • polecam.
  • Jeżeli ktoś z jakiegoś powodu nie może pójść do kosmetyczki, jak najbardziej polecam te plastry. Ich użycie nie jest skomplikowane - wymaga starannego przyklejenia i prawidłowego oderwania. Dużym plusem jest oliwka zamieszczona w opakowaniu, świetnie łagodzi i ładnie pachnie. Ogólnie jak na cenę, produkt opłaca się nabyć

Używam tego produktu od: 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: ok. 4-5

Chcesz pochwalić Misha0 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zdecydowanie nie polecam!
  • Użyłam je pierwszy raz, zazwyczaj włoski pod nosem usuwałam pęsetą.
    1. musiałam zużyć chyba z 4 plastry, żeby usunąć większość włosków, dramat.
    2. oliwka niewiele pomogła przy czerwonym podrażnieniu (czułam nawet dziwne mrowienie, które nie ustawało 2 dni!)
    3. wosk poprzyklejał się do skóry, ciężko było się go pozbyć
    4. po plastrach zostały mi niesamowicie suche plamy. Nawet nie wiem, jak mam się tego pozbyć. Póki co stosuje krem nagietkowy, ale ciężko to schodzi...

Używam tego produktu od: raz

Chcesz pochwalić slytha_arya za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobre
  • Plastrów używam od czasu do czasu do depilacji brwi.

Moim zdaniem to bardzo dobry produkt.

-usuwają wszystkie włoski
    -oliwka idealnie usuwa resztki wosku
    -nie podrażniają skóry

Dodam, że używam ich do jasnych, cienkich włosków, których praktycznie nie widać, a nie chce mi się z nimi walczyć pensetą. Do takich włosków wosk jest idealny, nie wiem czy poradziłby sobie z mocniejszymi włoskami.

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić silencee87 za czytelną i pomocną recenzję?
  • podrażniają
  • Jak nie było z Delii,to kupiłam te kilkukrotnie i kilkukrotnie miałam z nimi ten sam problem.

Opakowanie zawiera sześć podwójnych pasków,ale od razu po oderwaniu paska schodzi woski,więc można go użyć tylko raz. Paski usuwają meszek nad ustami tak średnio.Nie mam z tym wielkiego problemu,ale muszę użyć dwóch plastrów,by zrobić to dokładnie tylko nad górną wargą.
    Plastry lubią,że tak powiem zrywać skórę,co kończy się ranką pod nosem.
    Są łatwo dostępne. Normalnie kosztują chyba ok. 10 zł,często na promocji w Rossmanie za 6,99.

Używam tego produktu od: kilak mies
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić NATALA5214 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kiepskie
  • To moje pierwsze plastry do depilacji twarzy (w zasadzie to nawet pierwsze do depilacji w ogóle). Niestety rozczarowały mnie. Miałam nadzieję, że usuną, jeśli nie wszystkie, to chociaż większość włosków, jednak wydaje mi się, że znika mniej więcej połowa, a resztę niestety trzeba powyrywać pęsetą.

Jednak bardzo na plus zaskoczyła mnie oliwka dołączona do opakowania, dzięki której można się skutecznie pozbyć pozostałości z plasterków i która miło natłuszcza skórę.

Będę dalej szukać swojego plastrowego ideału.

Używam tego produktu od: ok pół roku
    Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka

Chcesz pochwalić mapache za czytelną i pomocną recenzję?
  • Beznadziejne
  • Plastry są beznadziejne... Nie dość, że jedno opakowanie to kilka sztuk tych plastrów to nasączona chusteczka jest tylko jedna. Depilowałam wąsik, a co się stało po odpowiednim rozgrzaniu? Plaster wyrwał mi dwa włoski... I tak za każdym razem. Po oderwaniu nie chce się przykleić ponownie. Więc jeden plaster = jedno użycie. Zostaje bardzo dużo wosku na twarzy. Na początku boli, potem kwestia wprawy. Trzeba bardzo dokładnie zetrzeć duży nadmiar wosku. Oliwka dołączona do opakowania rzeczywiście łagodzi podrażnienia ale po kilu dniach pojawiają się krostki z żółtą główką... Maskara. Cena przystępna ale nie polecam!

Chcesz pochwalić D4ria za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 6 raz(y)
  • Na pierwszy raz mogą być
  • Nie mam doświadczenia z woskiem i po te plastry sięgnęłam po raz pierwszy w życiu (niestety, chociaż jestem naturalną blondynką, wąsik jest i moim utrapieniem...).
    Podgrzewam je w kuchence mikrofalowej Proces depilacji nie jest ani czasochłonny, ani kłopotliwy, choć przyznaję-czasem trzeba przykleić w jedno miejsce dwa razy (mam problem z dokładnym usunięciem włosków przy kącikach ust), może to wynika z mojego niewielkiego doświadczenia? Po zabiegu stosuję odrobinę olejku babydream (załączona oliwka ma parafinę w składzie, wolę nie ryzykować). Nie zauważyłam podrażnień, produkt mnie nie uczulił.
    Osobiście jednak preferuję depilację u kosmetyczki
    Plasterki są tanie i diablo wydajne-jeden plaster można spokojnie podzielić na dwa mniejsze. Pewnie będę jeszcze długo używać jednego opakowania.

Używam tego produktu od: lutego
    Ilość zużytych opakowań: pierwsze

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Tusio za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nigdy wiecej
  • Tragedia.. Uzylam tych plastrów tylko 2 razy i stanowczo odradzam. Niewiem co sie stało. Pierwszy raz jak uzyłam jeszcze w miare jako tako bylam zadowolona skora byla podrazniona ale dalo sie przezyc. Zdarzyly sie wrastajace wloski ale pomyslalam ze moze depilowalam nie tak jak powinam. Rzadko depiluje wasik, bo niechce podrazniac tej okolicy bo to wkoncu twarz. Jednak zblizalo sie wesele i mimo ze wasik byl blady to dosc dlugi. I po nalozeniu kryjacego podkladu robil sie bardzo widoczny. Cale szczescie ze woskowalam tylko 2 dni przed a nie tydzien jak planowalam wczesniej. I on ile na 2 drugi dzien po depilacji skora byla podrazniona i spychnieta to jakos uszlo(specjalnie 1 dzien niemalowalam sie by niepogorszyc) Wesele jakos tako wygladalam mimo dyskomfortu pod nosem to juz na poprawinach zaczely mi wylazic krosty, przypominajace przyszcze. I to nie 2 czy 3 tylko mnie wysypalo ochydnymi krostami z bialym czybkiem. FUJ

Używam tego produktu od: 2 razy
    Ilość zużytych opakowań: 2 plastry

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić pakulinka1305 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry produkt
  • Dla mnie plastry do depilacji maja wyrywać włosy i to to robią, nie wywołują żadnego podrażnienia ani alergii, resztki wosku bez problemu domywa dołączona oliwka która ślicznie pachnie, a do tego plastry są tanie.

Ilość zużytych opakowań: 4 opakowania

Chcesz pochwalić czarnagwiazda86 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jest ok
  • Plastry te nie powaliły mnie na kolana, ale też nie były najgorsze. Mam włosy jasny blond, im dłużej woskuję, tym wąsik jest jaśniejszy. Te plastry są wygodne, ale za tą samą cenę mamy duże plastry, które możemy pociąć na kawałki. I to jest już jeden minus dość spory, ponieważ wychodzi bardzo nie ekonomicznie. Samo działanie plastrów jest poprawne, takie jak każde. Jednak wosk szybko traci kleistość według mnie. Oliwka niestety nie łagodziła zaczerwienienia, a powodowała kilka dni później wypryski w tych okolicach, a więc poleciała do kosza. Na plus także zasługuje to, iż łapie małe włoski.

Używam tego produktu od: Roku
    Ilość zużytych opakowań: Jedno

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Antymionka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super!
  • Wczoraj pierwszy raz użyłam tych plasterków,na początku miałam pewne obawy czy będę mogła pozbyć się wosku ...plastry rozgrzałam w dłoniach po czym rozdzieliłam je i przykleiłam na wąsik....nie sądziłam że jest to takie proste jeżeli odrywa się zdecydowanym ruchem to nie ma mowy o bólu,jest to bardziej chwilowe pieczenie,resztki wosku zmyłam oliwką dołączoną do opakowania,oliwka bardzo załagodziła zaczerwienienie.

z całego serca POLECAM

Używam tego produktu od: 20.03.2014
    Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Chcesz pochwalić motylkowa 10101988 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Plastry są naprawdę skuteczne.
  • Pierwszy raz stosowałam plastry do depilacji twarzy. Nie mam porównania, ale jestem zadowolona. Podrażnienie delikatne, ale tylko przez pierwsze kilkanaście minut. Miałam pewne obawy przed depilacją, ale teraz jestem pewna, że gdy tylko włoski odrosną powtórzę to.

Używam tego produktu od: dziś
    Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Chcesz pochwalić Zusanne za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 3 raz(y)
  • Daje Radę
  • Jeśli chodzi o plastry do depilacji twarzy to wygrywa
    Jeśli dobrze rozgrzeje się wosk (np. przyłoży się do szklanki z gorącą wodą) i postępuje zgodnie z instrukcją wosk ślicznie wyrywa włoski. Wiadomo, że cośtam zawsze może zostać i trzeba użyć pęsety, ale w moim przypadku to sporadyczne.
    Uzywam ich głównie do regulowania brwi (sama peseta nie dałaby rady;/) i sprawdzają się świetnie, starcza ich na długo.
    Niestety wyrywanie podrażnia delikatną skórę, jest zaczerwieniona przez kilka godzin po użyciu. Oliwka też jest kiepska, nie łagodzi tego, właściwie chyba tylko natłuszcza skórę i na tym się kończy.
    Mimo wszystko raczej nie zmienię ich na inne plastry, polecam

Używam tego produktu od: 4 lata
    Ilość zużytych opakowań: dużo

Chcesz pochwalić hiss za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam
  • Używam ich do regulacji brwi, oraz wąskika

PLUSY:
    -Są tanie
    -Wydajne
    -Dobrze wyrywaja włoski
    -Łatwo dostepne
    - Można użyć prawie w każdym mijescu
    -Niepodrażnia skóry, posiadają olejek łagodzący podrażnienia
    MINUSY:
    - brak zauważalnych

Polecam ten produkt.

Ilość zużytych opakowań: cztery

Chcesz pochwalić Lady Million za czytelną i pomocną recenzję?
  • Warte polecenia
  • Używam tych plastrów dośc długo do depilacji wasika.
    Zabieg powtarzam co ok. 1,5 miesiaca.

Plaster po rozgrzaniu w rekach przyklejam, rzadko potrzeba przyklejac 2x w to samo miejsce. Oczywiscie jest pól przy odrywaniu jak i zaczerwienienie po, ale moim zdaniem jest to normalne. Po nakładam załaczona oliwke która usówa resztki wosku i łagodzi zaczerwienienie i ból.

Jestem zadowolona z tego produktu i to na pewno nie moje ostatnie opakowanie : )

Używam tego produktu od: ponad roku
    Ilość zużytych opakowań: Dwa opakowania

Chcesz pochwalić Piiwonia za czytelną i pomocną recenzję?
  • pozostawia wiele do życzenia.
  • Z problemem włosków nad górną wargą zmagam się już odkąd pamiętam, jednak te plastry mi w tym nie pomogły. Używanie ich wymaga bardzo dużo wprawy. Plastry wyrywają jedynie pojedyncze włoski i nie da się ich użyć w jednym miejscu więcej niż dwa razy. Po tygodniu te pojedyncze włoski znowu odrastają i robią się bardziej grubsze i dłuższe. Jedynym plusem jest niska cena i to, że opakowanie wystarcza na prawie 3 miesiące.

Używam tego produktu od: prawie 3 miesiace

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić angelwings95 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajne
  • Używam ich do regulacji brwi.
    PLUSY:
    -Są tanie
    -Wydajne
    -Dobrze wyrywaja włoski
    -Łatwo dostepne
    -Nie podrarzniaja
    -Maja dołączona 10 ml oliwke łagodzaca podrarznienia ,która fajnie nawilża
    MINUSY:
    -brak

Polecam ten produkt .Jest naprawde fajny

Chcesz pochwalić CiasteczkowyPotw za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przyzwoite
  • Stosuję te plastry do usuwania meszku pod nosem. Jestem blondynką, więc nie mam jakiegoś naprawdę dużego problemu z nadmiernym owłosieniem.

Plusy:
    - cena (7.99 zł normalnie, w promocji kosztowały 5.49 zł)
    - dostępność
    - usuwają nawet króciutkie i cieniutkie włoski, ale niestety nie po jednorazowym naklejeniu i zerwaniu
    - po 3-4 zastosowaniach zauważyłam, że włoski odrastają rzeczywiście jeszcze cieńsze i słabsze
    - pozostałości wosku ładnie schodzą, dzięki załączonej oliwce
    - efekt gładkiej skóry utrzymuje się 2 tygodnie

Minusy:
    - mimo zapewnienia producenta o łagodzącym działaniu oliwki nie zauważyłam go, owszem usuwa resztki wosku, ale nie łagodzi zupełnie
    - skóra po ich użyciu jest zaczerwieniona i jakby lekko opuchnięta przez około godzinę
    - dość długo się rozgrzewają, a słabo rozgrzane nie są tak skuteczne

Będę do nich wracać, bo są najbardziej skuteczne spośród wszystkich, które do tej pory stosowałam. Nie jest to jednak produkt idealny i sporo mu do tego stanu brak.

Używam tego produktu od: kilka tygodni
    Ilość zużytych opakowań: 5x2 plasterki (niepełne jedno)

Chcesz pochwalić linaewe85 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mam mieszane odczucia
  • Plastry spełniają swoje zadanie:

+ usuwają małe włoski
    + włoski które odrastaja są słabsze
    + wosk można łatwo zmyć dzięki dołączonej oliwce
    + cena

ale są też wady ... :

- wosk słabo się nagrzewa i szybko wystyga, przez to zabieg trzeba powtórzyć 2-3 razy żeby całkowicie usunąć włoski
    - usuwanie jest dość bolesne
    - miejsce po zabiegu jest zaróżowione i potrzebuje dodatkowego nawilżenia ( więc depilacja godzinę przed wyjściem z domu odpada...)

Jednakże nie znalazłam nic lepszego na rynku, więc zostanę przy tym...

Ilość zużytych opakowań: wiele

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić haru_haru za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla mnie super
  • Jestem brunetką i doskonale wiem jakim problemem jest depilacja twarzy. Z używania tych plastrów jestem zadowolona. Nie podrażniają, a dodatkowo załączona oliwka doskonale usuwa wosk i łagodzi. Polecam.Używam tego produktu od: około 4 latIlość zużytych opakowań: nie liczyłam

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić dreedziara za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 3 raz(y)
  • taki sobie
  • Plastrów używam do meszku pod nosem.
    + cena, ja kupiłam coś za ok 6zł
    + starczają bardzo długo
    + oliwka ładnie usuwa resztki wosku

- czas, długo się nagrzewają. Próbowałam już różnych metod by je ogrzać jakoś szybciej, jednak nadal zajmuje to sporo czasu
    - trzeba je bardzo dobrze nagrzać, w przeciwnym razie nie usuwa wszystkich włosków i trzeba czynność powtarzać a to wiąże się z podrażnieniem

Podsumowując, produkt nie jest ani fatalny ani też genialny.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 2 op. (6x2)

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Alsou za czytelną i pomocną recenzję?
  • super!
  • Zdecydowanie fajny produkt

+ starcza naprawde na długo
    + nie podrażnia
    + skuteczne działanie
    + łatwy w uzytku

Ja osobiscie rozcinam te paski na jeszcze mniejsze aby bylo mi latwiej aplikowac

Jak dla mnie naprawde fajny produkt do ktorego nie moge sie przyczepic

Używam tego produktu od: lat
    Ilość zużytych opakowań: tona

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić VictoriaD za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 2 raz(y)
  • ŚWIETNE
  • Zużyłam kilka opakowań (starczają mi na dość długo tym bardziej, że zazwyczaj ciacham je nożyczkami wzdłuż na pół, ułatwia to aplikację i starczają na dłużej). Pozbywam się włosków w kilka minut (czasem niewielkie poprawki pensetą). Kiedyś musiałam się naprawdę namęczyć samą pensetą co jest bolesne, oczy mi łzawią a włoski jak były tak dalej siedziały na mojej twarzy. Teraz problem rozwiązany wszystko naprawdę szybko i sprawnie. Genialny produkt, bardzo go lubię. Niestety dzień lub dwa po użyciu mam lekko podrażnioną skórę ale nic czego nie przykryje korektor lub puder. Taki już urok mojej skóry, że łatwo ją podrażnić. Poza tym wydaję mi się że zabieg usuwania włosków woskiem jest dość drażniący dla skóry i nie ma produktu który poradziłby sobie bez drobnych zaczerwienień.

Używam tego produktu od: 01.12.2012
    Ilość zużytych opakowań: cztery

Chcesz pochwalić Chusy za czytelną i pomocną recenzję?