Joanna, Sensual, Plastry z woskiem do depilacji twarzy

Powiększ Joanna, Sensual, Plastry z woskiem do depilacji twarzy

Zgłaszająca osoba: ikaps

Plastry z woskiem są przeznaczone do depilacji delikatnych partii twarzy. Dzięki swojemu kształtowi i elastycznemu podłożu skutecznie i trwale usuwają nawet najdrobniejsze włoski wraz z cebulkami.
Pozostawiają skórę gładką i aksamitną nawet przez kilka tygodni, a systematycznie stosowane osłabiają włosy i spowalniają ich odrastanie.
Do opakowania dołączono buteleczkę z oliwką łagodzącą i kojącą ewentualne podrażnienia.

Skład: /Plastry/: Colophonium, Glyceryl Rosinate, Paraffinum Liquidum, Polyethylene, Cl:61565.
/Oliwka łagodząca/: Paraffinum Liquidum, Chamomilla Recutita Extract, Parfum, Citronellol. (24.08.2012)

Cena: ok. 8zł / 6x2plastry

• w tej cenie są najlepsze
  • Do czasu pierwszego spotkania z plastrami do depilacji używałam najpierw kremu rozjaśniającego, a później krem do depilacji. Dopiero plastry odmieniły moje depilacyjne życie.

DZIAŁANIE:
    Dwa plastry w zupełności wystarczają, aby wyrwać wszystkie włoski. Plastry przyklejone pod dobrym kątem łapią nawet najkrótsze włoski. Nagrzewają się bardzo szybko pod wpływem ciepła pocieranych dłoni lub po prostu grzejnika zimą. Później wystarczy przyłożyć go w konkretne miejsce na skórze, szybko oderwać i pozostaje gładka, nie podrażniona skóra. Oczywiście czasami zdarzy się pojedynczy włosek, ale wtedy można to poprawić pęsetą.

Dołączona oliwka nieco łagodzi ewentualne podrażnienie i usuwa pozostałości wosku. Generalnie opakowanie oliwki jest bardzo duże i przez to zawsze plastry zużywają się szybciej, a oliwka zostaje i można jej użyć w innych celach.

WYDAJNOŚĆ zależy od tego ile macie włosków i jak szybko odrastają, dlatego jest to sprawa wyjątkowo indywidualna.

Generalnie według mnie to bardzo dobry produkt, który praktycznie nie ma minusów.

Używam tego produktu od: rok
    Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić lifrete za czytelną i pomocną recenzję?
  • Może być.
  • A ja tam lubię te plastry. Cena fajna i super oliwka. Aczkolwiek idealne nie są, bo czasem trzeba się bardzo namęczyć by wyrwać kilka włosków pod noskiem. I niestety zdarzają się podrażnienia, nawet gdy dobrze oczyści się skórę.

Używam tego produktu od: dwóch lat

Chcesz pochwalić Kanady za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tragedia
  • Gdy używałam tego produktu 5 lat temu, był niezły.
    Aktualnie nie to, że nie wyrywa wszystkich włosków, to te które znikają muszą być urywane w połowie, bez cebulek - są widoczne z powrotem po 4-5 dniach.
    Jedyny plus to cena, ale produkt się do niczego nie nadaje, więc daję jedną gwiazdkę.

Używam tego produktu od: Tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: Dwa

Chcesz pochwalić Nemesis_Nave za czytelną i pomocną recenzję?
  • przeciętne
  • Dosyć długo używałam tych plastrów mimo poczucia ich niedoskonałości. Zachęcała mnie jednak niska cena, bo zdarza mi się oszczędzać na tego typu rzeczach. Plastry są raczej przeciętne. Usuwają włoski, ale nie zawsze z cebulkami i niestety proces depilacji przy ich użyciu jest raczej żmudny i niewygodny. Lekko mnie podrażniły, ale nie bardziej niż innego rodzaju plastry. Są raczej wydajne, czasami jednego plastra używałam dwa razy. Nie mniej jednak irytowało mnie, że nie mogę osiągnąć idealnego efektu depilacji.
    +cena
    +wydajność
    +dołączona oliwka
    - lekkie podrażnienia
    - nie w pełni skuteczna depilacja (nie usuwa wszystkich włosków)

Używam tego produktu od: ponad roku
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić magda_ostrowska za czytelną i pomocną recenzję?
  • Never
  • Lubię kosmetyki Joanny, ufam tej firmie. Kupiłam więc i plastry i przeżyłam zawód. Słaby efekt depilacji. Bolesny zabieg trzeba powtarzać kilkakrotnie żeby zobaczyć jakiś efekt. Bardzo się zawiodłam.
    Jedna * za to, że nie podrażniają skóry.

Ilość zużytych opakowań: 1 paczka

Chcesz pochwalić Pokusica za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobre
  • Nie znalazłam nic lepszego.
    Plastry spełniają swoją funkcje, nie sprawiają mi większego problemu, nie zostawiaja klejącej warstwy wosku i są zadziwiająco dokłądne.
    Nie podrażniają, nie mam po nich uczulenia (co zdarzało sie w przypadku plastrów veet). Czesto są na promocji, chociaz mimo to cena nie straszy w porównaniu z innymi tego typu produktami.

serdecznie polacam

Ilość zużytych opakowań: 6 opakowan

Chcesz pochwalić joczep za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla mnie.
  • Są to moje pierwsze plastry, które kupiłam, więc nie mam jakiegoś porównania z innymi.

Zalety:

- Dostępność
    - Cena
    - Dołączona oliwka dobrze czyści resztki wosku

Wady:

- Trzeba kilka razy przyklejać plaster w jedno miejsce, ponieważ słabo wyrywa włoski a co za tym idzie zostaje podrażnienie, które goi się kilka dni.
    - Za mocno rozgrzany wosk potrafi wyrwać trochę skóry

Używam tego produktu od: Używałam przez miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: Dwa

Chcesz pochwalić emcia1692 za czytelną i pomocną recenzję?
  • dzialaja jak nalezy
  • Rozgrzewam goracym powietrzem suszarki,przyklejam plaster 'z wlosem',bardzo szybko odrywam i przyklejam znow do miejsca gdzie zostalo troche wloskow,drugi plaster idzie na druga strone.Na koniec przykladam rozwarstwiona chusteczke do wydepilowanego miejsca i susze suszarka aby ewentualne epresztki sie rozplynely i przeszly na chusteczke.Na koniec nakladam jakikolwiek olejek-z migdalow,arganowy,oliwke dla dzieci i trzymam z pol h.

Wszystko dziala,wąsa nie ma,skora bez podraznien.Radze uzywac zgodnie z instrukcja obslugi bo mysle ze te 2 gwiazdki od niektorych to brak czytania ze zrozumieniem

Chcesz pochwalić Swiggy za czytelną i pomocną recenzję?
  • na mnie nie działają
  • Lubie produkty marki Joanna i czesto po nie saiegam, wiec chcialam wyprobowac rowniez te plastry. Niestety u mnie sie kompletnie nie spradzily. Zaczne od tego, ze plastry nie chwytaja byt dobrze wloskow. Nawet za pierwszym oderwaniem plastra zdecydowana wiekszosc sloskow pozostaje nietknieta Kilkakrotne pocegniecia nie przynosza tez zbyt dobrych efetkow, bo kilka wloskow zawsze zostaje Poza tym wosk pozostaje na skorze i jest ciezki w usuwaniu, mimo zalaczonej oliwki. Plus za cene, dostepnosc. Plastry nie powoduja podraznien ani wysypu chrostek, sa stosunkowo tanie -za co plus. Zaleta jest rowniez zalaczona oliwka, ktora dobrze nawilza i lagodzi, ale ma wonista konsystencje i mozna przez przypadek zbyt duzo wylac.

Chcesz pochwalić Anusia490 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry produkt
  • Jak na tą cenę to plastry są bardzo dobre! Zdąża sie że występują podrażnienia, ale nie da sie ich uniknąć przy takich depilacjach. Dzięki oliwce która jest w opakowaniu podrażnienia znikają, jedynym zastrzeżeniem mogłoby byc to ze oliwka powinna byc mniej wodnista zawsze cos mi sie z niej uleje

Używam tego produktu od: krócej niż 3 miesiące
    Ilość zużytych opakowań: mniej niż 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić Klusek22 za czytelną i pomocną recenzję?