Neutrogena, Formuła Norweska, Krem do rąk silnie skoncentrowany bezzapachowy

Powiększ Neutrogena, Formuła Norweska, Krem do rąk silnie skoncentrowany bezzapachowy

Zgłaszająca osoba: Helena

Natychmiastowa, trwała ulga nawet dla najbardziej suchych dłoni. Wystarcza na ponad 200 zastosowań. Wzbogacony gliceryną. Przeznaczony dla sób pracujacych w ekstremalnych warunkach pogodowych.
Testowany dermatologicznie.

Skład: Aqua, Glycerin, Cetearyl Alcohol, Stearic Acid, Palmitic Acid, Sodium Cetearyl Sulfate, Dilauryl Thiodipropionate, Sodium Sulfate, Methylparaben, Propylparaben. (22.04.2011)

Cena: ok. 14 zł / 50 ml

• Dobry nawilżacz
  • Dobry kremik ale tylko zimą. Na lato niestety jest za ciężki.
    Dobrze nawilża i chroni dłonie przed mrozami. Nakładałam go często rano przed wyjściem w bardzo mroźne poranki i w ogóle nie czułam zimna. Dobra wielkość tubki gdyż bez problemu mieści się w torebce.
    Niestety denerwuje mnie w nim tylko jedna rzecz. Pozostawia nieprzyjemny tłusty film na dłoniach. Bardzo tego nie lubię no ale coś za coś
    Oczywiście jest bezzapachowy

Używam tego produktu od: 2 lata

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić lenka889 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cud
  • Ten krem robi cuda, dosłownie. Początkowo przeraziła mnie cena, bo kosztuje ok. 14 zł za 50 ml. Na szczęście szybko przekonałam się, że warto go kupować. Jego konsystencja sprawia, że potrzebna jest niewielka ilość kremu by pomógł, dlatego starcza na dłużej. Efekt widzę już po kilku zastosowaniach. Moje dłonie są gładkie i nawilżone. W dodatku krem jest bezzapachowy i szybko się wchłania.

Używam tego produktu od: Używam tego produktu od: kilku miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: Ilość całych opakowań: trzy

Chcesz pochwalić karmel0117 za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry
  • Krem ogólnie jest dobry, nawilża, ochrania, odżywia i regeneruje skórę. Opakowanie jest bardzo niepraktyczne, chodzi mi o duże trudności z wydobyciem kremu z tubki.
    Trzeba strasznie mocno ściskać żeby coś wydostać. Na dodatek ma malutką dziureczkę, przez którą strasznie mało wychodzi tego kremu, bez sensy zrobione to opakowanie w ogóle... 200 użyć to nie prawda, trzeba go dużo nałożyć żeby wystarczyło na posmarowanie dłoni. Cena za wysoka.
    Jak wspomniała niżej jedna z użytkowniczek w lidlu jest na prawdę lepszy odpowiednik - Cien, czerwony, tez mały za 4zł także różnica jest juz w cenie. Działanie tez ma lepsze i zdecydowanie na dłużej starcza.
    Używam tego produktu od: ...Ilość zużytych opakowań: jedno

Chcesz pochwalić Roksia12 za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetny do zniszczonych, przesuszonych dłoni
  • myślałam,że nic już nie uratuje moich zniszczonych dłoni. W pracy mam ciągły kontakt z wodą i wysuszającymi mydłami oraz środkami do dezynfekcji. Myślałam,że mogę zapomnieć o pięknych, wypielegnowanych dłoniach. Doszło do tego, że pękała mi skóra. Wypróbowałam mnóstwo kremów, nawet z górnej półki, nie sądziłam,że ten krem mi pomoże, bo wcześniej używam tego niebieskiego kremu z neutrogeny. A tu już po kilku aplikacjach, mam znów piękne dłonie, nie pamietam, kiedy były tak odzywione, chyba tylko na wakacjach. Używam kremu tylko na noc, a efekty są świetne, też nie wierzyłam, ale ten krem dokonuje cudów

Chcesz pochwalić durcia24 za czytelną i pomocną recenzję?
  • W ciężkich warunkach idealnie się sprawdził
  • W pracy mam ciągle kontakt z wodą i różnymi chemikaliami i to niestety odbija się na skórze u rąk,
    a szczególnie na prawej ręce która jest ciągle w użyciu. Ta sytuacja tak samo tyczy się mojego męża i jego ręce są często w opłakanym stanie. Cały czas walczymy z bardzo wysuszoną skórą, ale najgorsze kiedy zaczyna pękac nam skóra, która pieczę i boli.
    Odkąd kupiłam ten krem za namową kolegów z pracy te wszystkie problemy minęły. Nie ma śladu po pęknięciach i zaczerwienieniach, a nawet jak się pojawią przez nasze niedbalstwo to ten krem w przeciągu kilku dniu wszystko doprowadza do stanu idealnego i znów możemy cieszyc się pięknymi dłoniami.
    Dla mnie nie ma znaczenia, że zostawia trochę tłusta i lepką warstwę ochronna, bo niby w jaki inny sposób miałby te nasze dłonie chronic? Dodam jeszcze, że
    szybko się wchłania co jest jego kolejnym plusem.

Używam tego produktu od: trzy miesiące, nieregularnie

Chcesz pochwalić agusiaAA 19 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny dla suchej skóry
  • Natychmiast nawilża a stosowany regularnie dba o nasze dłonie, wygladza, znikają suche skórki, polecam osoba które jak ja mają miejscami bardzo sucha skórę która aż pęka. Tylko ten krem był w stanie uratować moje dłonie. Konsystencja żelowa dobrze się wchłania, może zapach mógłby być ładniejszy.

Używam tego produktu od: Krócej niż miesiąc

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić justaa18 za czytelną i pomocną recenzję?
  • URATOWANA!
  • Najlepszy krem jaki kiedykolwiek miałam.
    Mam trochę inną tubkę (zdjęcie), ale to chyba ten sam...

+Radzi sobie z bardzo suchą skórą.

+ JEST BEZZAPACHOWY - przy moim uczuleniu na zapachy to zbawianie

+ ma konsystencje gliceryny

+ mimo powyższego dość szybko się wchłania

+ idealny na chłodne dni

-/+ mało wydajny jak na swoją cenę, ale trudno, aż tak strasznie drogi to nie jest, zwłaszcza, że udaje mi się do dorwać w pomadką gratis, która jest kolejnym hitem tej firmy!

POLECAM

Używam tego produktu od: Dwóch lat
    Ilość zużytych opakowań: 2 tubki po 50 ml - używam tylko w okresie zimowym, ok raz w tygodniu

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Chcesz pochwalić wercia29 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nawilża ale na krótko
  • Faktycznie skoncentrowany faktycznie mocno nawilza skora rak jest po nim ladniejsza. Niestety przy mojej pracy gdzie bardzo czesto myje rece efekt kremu jest niewystarczajacy. Rece bardzo szybko pierzchna. No coz szukam dalej..

Używam tego produktu od: 3 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: 1 cale

Chcesz pochwalić Dorkax za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetne działanie doraźne
  • Bardzo dobry krem, potrafi po kilku godzinach zregenerować bardzo suchą i popękaną skórę rąk. Nie ma zapachu, jest bardzo gęsty,trzeba go mocno wcierać - długo się wchłania. Bezbarwny, bezzapachowy. Naprawdę bardzo dobrze działa, kiedy potrzebna jest pilna pomoc. Mam go zawsze w pracy i stosuję go zazwyczaj po każdym myciu rąk. Mogę zapomnieć o suchych dłoniach. Jeśli chodzi o pielęgnacje dłoni w domu to wolę coś lżejszego i używam niebieskiej Neutrogeny.

Używam tego produktu od: już od dawna

Ilość zużytych opakowań: kilka

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Hedera_helix za czytelną i pomocną recenzję?
  • jemu mówię NIE!!
  • Kupiłam ponieważ zawsze wydawało mi się że ta firma i cena to musi być bardzo dobry, niestety po zakupie okazało się inaczej.

- beznadziejnie się smaruje (jak wazelina) i długo wchłania!
    - słabiutko nawilża
    - cena

Moim zdaniem przereklamowany!

Używam tego produktu od: od kilku miesięcy

Chcesz pochwalić dziubus_2 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij