Neutrogena, Formuła Norweska, Krem do rąk silnie skoncentrowany bezzapachowy

Powiększ Neutrogena, Formuła Norweska, Krem do rąk silnie skoncentrowany bezzapachowy

Zgłaszająca osoba: Helena

Natychmiastowa, trwała ulga nawet dla najbardziej suchych dłoni. Wystarcza na ponad 200 zastosowań. Wzbogacony gliceryną. Przeznaczony dla sób pracujacych w ekstremalnych warunkach pogodowych.
Testowany dermatologicznie.

Skład: Aqua, Glycerin, Cetearyl Alcohol, Stearic Acid, Palmitic Acid, Sodium Cetearyl Sulfate, Dilauryl Thiodipropionate, Sodium Sulfate, Methylparaben, Propylparaben. (22.04.2011)

Cena: ok. 14 zł / 50 ml

• jest ok
  • kerm kupilam po namowie kolezanki i faktycznie jest ok
    -super nawilza
    -wydajny
    -miła konsystencja
    -ładny zapach
    -dostepny
    -rozsadna cena

malutki minus to zaostawa tłusty film, ale stosowalam na noc i rano moje dlonie byly mieciutkie i gladkie

Używam tego produktu od: 2lat

Chcesz pochwalić izejszyn za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• Bardzo dobry
  • Krem porządnie odżywia suchą skórę dłoni i jest bardzo wydajny!

Zalety:
    +opakowanie
    +konsystencja (gęsta, żelowa)
    +wydajność
    +rewelacyjnie nawilża i regeneruje skórę
    +zapobiega wysuszaniu się skóry

Wady:
    -zostawia na skórze tłusty film

Krem nie wchłania się całkowicie, dlatego najlepiej jest nakładać niewielką ilość i dokładnie wsmarować w dłonie. Głęboko regeneruje nawet bardzo suchą skórę!

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić DreamQueen za czytelną i pomocną recenzję?
  • Njalepszy
  • Pierwsza zasada - nie jest to krem do rąk, a serum. Daje mu to dużą przewagę nad innymi kosmetykami, które mają zadbać o skórę naszych rąk. Wystarczy niewielka ilość by zobaczyć efekty. Dzięki temu krem jest bardzo wydajny.
    Cena no cóż do najtańszych nie należy, ale są to dobrze zainwestowane pieniądze. Przede wszystkim dlatego, że krem działa, a na drugim miejscu dlatego, że jest wydajny.
    Kiedy niema się specjalnych problemów ze skórą dłoni, a potrzebuje się doraźnej pomocy jest najlepszy. Przy ciągłym stosowaniu skóra nie reaguje już tak rewelacyjnie jak po pierwszych użyciach.

Używam tego produktu od: paru lat
    Ilość zużytych opakowań: 4 może 5

Chcesz pochwalić ajatakanieuczesana za czytelną i pomocną recenzję?
  • Pierwszy i ulubiony
  • Od tego kremu zaczęła się moja przygoda z kremami do rąk. Kupiłam go w promocji z pomadką ochronną.
    Moich rąk nie mogło spotkać nic lepszego.
    Minusów nie widzę.
    Plusy:
    +brak zapachu
    +baaardzo wydajny
    +działa!

Używam tego produktu od: dwa lata
    Ilość zużytych opakowań: trzy lub cztery

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić owocowykoktajl za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 2 raz(y)
  • Moje wybawienie
  • Z racji pracy mam duży fizyczny kontakt pieniędzmi, co mocno odbiło się na skórze mych dłoni. Miejsca między palcami zrobiły się czerwone, piekące pod ciepłą wodą, w końcu zrobiła mi się tam twarda, sucha skorupa, boląca i pękająca. Kupowałam przeróżne kremu do "bardzo suchych dłoni", w końcu nawet maści w aptece i nic. Zero zmian, a proste czynności wymagające zaciśnięcia dłoni (w stylu odkurzania czy wyciśnięcia nadmiaru wody z mokrych włosów) stały się problematyczne.
    Odkładając wizytę u dermatologa, z braku lepszych pomysłów, skusiłam się na Neutrogenę (na zasadzie "wiem, że nie pomoże, ale przynajmniej gęsta". I to był mój najlepszy zakup pod wpływem chwili.

Do tej pory trudno mi w to uwierzyć, ale kilka dni smarowania tym kremem na noc i skóra zaczęła przypominać znowu skórę, przestała pękać i w tym momencie wygląda zdecydowanie normalnie. Oczywiście między palcami dalej jest troszkę suchawo, ale to już musiałabym raczej zmienić pracę, aby to uległo zmianie. No i nie stanowi to dla mnie jakiegokolwiek dyskomfortu. Do tego opuszki palców gładkie tak, jak dawno nie były. Wiem, że póki co zostaje moim nocnym kremem na stałe.

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić vigg za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry
  • Krem nie jest tani, ale przynajmniej wydajny. Po aplikacji szybko się wchłania w skórę. Dzięki niemu dłonie są nawilżone, odżywione, gładkie, miękkie i bez podrażnień. Moim zdaniem to świetny krem zwłaszcza na zimę kojarzący mi się z wazeliną.

Używam tego produktu od: Miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: 1/2 opakowania

Chcesz pochwalić evanuela za czytelną i pomocną recenzję?
  • ZDECYDOWANIE TAK!
  • odkryłam go przez znajomą mojej mamy która samą końcówkę kremu przez przypadek zostawiła u nas, spróbowałam i się zakochałam.

wydajność jest zdecydowanym plusem mam opakowanie 75 ml które starcza na ok. 300 użyć, nie wiem czy starcza na tyle użyć, bo nie liczę , ale wystarcza mi na pewno na całą zimę i uzywam go codziennie. kiedy myślę, że już mi się skończył nadal udaje mi sie z niego coś wycisnąć..

co do działania to nie ma co się rozpisywać ... jest idealny.
    potrafi w ciągu nocy naprawić naprawdę brzydką, suchą, popękaną skórę.

mieszkam w Niemczech, cena to ok 3,50 euro, na pewno nie jest wysoka jak ta takie zużycie .

Używam tego produktu od: półtorej roku
    Ilość zużytych opakowań: 3 duże opakowania

Chcesz pochwalić djaria za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój KWC
  • Idealny krem do suchych dłoni.

PLUSY
    głębokie nawilżenie
    miękkie dłonie
    ratunek dla spierzchniętej skóry
    wydajność
    neutralność-brak zapachu

cena produktu jak na krem do rąk jest dość wysoka, jednak wydajność tego produktu sprawia że starcza na bardzo długi czas.

Używam tego produktu od: bardzo bardzo dawna
    Ilość zużytych opakowań: kilka tubek

Chcesz pochwalić iwonme za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry nawilżacz
  • Dobry kremik ale tylko zimą. Na lato niestety jest za ciężki.
    Dobrze nawilża i chroni dłonie przed mrozami. Nakładałam go często rano przed wyjściem w bardzo mroźne poranki i w ogóle nie czułam zimna. Dobra wielkość tubki gdyż bez problemu mieści się w torebce.
    Niestety denerwuje mnie w nim tylko jedna rzecz. Pozostawia nieprzyjemny tłusty film na dłoniach. Bardzo tego nie lubię no ale coś za coś
    Oczywiście jest bezzapachowy

Używam tego produktu od: 2 lata

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić lenka889 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cud
  • Ten krem robi cuda, dosłownie. Początkowo przeraziła mnie cena, bo kosztuje ok. 14 zł za 50 ml. Na szczęście szybko przekonałam się, że warto go kupować. Jego konsystencja sprawia, że potrzebna jest niewielka ilość kremu by pomógł, dlatego starcza na dłużej. Efekt widzę już po kilku zastosowaniach. Moje dłonie są gładkie i nawilżone. W dodatku krem jest bezzapachowy i szybko się wchłania.

Używam tego produktu od: Używam tego produktu od: kilku miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: Ilość całych opakowań: trzy

Chcesz pochwalić karmel0117 za czytelną i pomocną recenzję?