Neutrogena, Formuła Norweska, Krem do rąk silnie skoncentrowany bezzapachowy

Powiększ Neutrogena, Formuła Norweska, Krem do rąk silnie skoncentrowany bezzapachowy

Zgłaszająca osoba: Helena

Natychmiastowa, trwała ulga nawet dla najbardziej suchych dłoni. Wystarcza na ponad 200 zastosowań. Wzbogacony gliceryną. Przeznaczony dla sób pracujacych w ekstremalnych warunkach pogodowych.
Testowany dermatologicznie.

Skład: Aqua, Glycerin, Cetearyl Alcohol, Stearic Acid, Palmitic Acid, Sodium Cetearyl Sulfate, Dilauryl Thiodipropionate, Sodium Sulfate, Methylparaben, Propylparaben. (22.04.2011)

Cena: ok. 14 zł / 50 ml

• Ulgą dla suchej skóry, perfekcyjny na zimę
  • Używała lepszych kremów do rąk, ale były też dużo droższe. Ten krem radzi sobie świetnie z suchą skórą, jedna aplikacja wystarcza na długo, a sam krem jest dość wydajny. Stosunek cena\jakość bardzo dobry! Jedyny minus w nowym, kieszonkowym opakowaniu to tubka z bardzo małym.otworkiem, trzeba się nameczyc, żeby wydostać z niej produkt i uważać, żeby krem zawsze stał pionowo, co jest dość irytujace, jeśli nosimy go w torebce.

Używam tego produktu od: Roku
    Ilość zużytych opakowań: 2 małe

Chcesz pochwalić Ankajawo za czytelną i pomocną recenzję?

Polecany film:

depilacja czego nie wolno

• niezawodny!
  • najlepszy krem do rąk,jaki miałam!

+ brak zapachu - wkurzają mnie mocno pachnące dłonie
    + działa! nie tłuści, nawilża i chroni, zostawia lekki filtr, ale przyjemny i gładki

jedyny krem, po którym nie mam suchych dłoni i który faktycznie je chroni przed wszystkimi warunkami atmosferycznymi.

odkąd na niego trafiłam, nie używam już innych

Ilość zużytych opakowań: nie liczyłam

Chcesz pochwalić arianrhod za czytelną i pomocną recenzję?
  • Na norweskie zimy
  • Bardzo bogata konsystencja, nietlusta, ale pokrywajaca dlonie filmem ochronnym, ktory przy tym odzywia skrore, przy tym dosc dobrze sie wchlania - dosc, bo gdy naladuje sie go minimalnie za duzo, robi sie nieprzyjemnie.
    A w lato najlepiej ukryc go gleboko w czelusciach szafki, bo plynie z potem

Używam tego produktu od: krócej niż rok

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić euleth za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jak na razie najlepszy krem do rąk
  • Krem bezzapachowy. Nie przeszkadza mi to, chociaż lubię piękne zapachy.
    Krem bardzo tłusty i długo się wchłania, więc nie przepadam używać go w ciągu dnia, preferuję przed snem. W okresie wiosenno-jesiennym użycie raz dziennie wystarczy, zimą trzeba już dwa razy, przynajmniej u mnie. Dłonie są nawilżone i przyjemne w dotyku, brak suchych skórek i szorstkich dłoni.

Używam tego produktu od: trzech miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

Chcesz pochwalić einsamprinzesschen za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny <3
  • Kupiłam ten krem chłopakowi tej zimy, bardzo przypadł mu do gustu, więc postanowiłam również go sb sprawić i absolutnie się nie zawiodłam ogromnym plusem kremu jest bezzapachowa formuła, która nie podrażnia moich rąk(jestem alergiczka) ! Doprowadza moje straszne ręce do porządku, są miękkie i nawilżone, nie są już spierzchniete. Krem ma jeden minusik, ale bez niego działanie byłoby zmniejszone : dość długo sie wchłania. Lecz przy takim działaniu, wgle nie zwracam uwagi na to wchłanianie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić bella6815 za czytelną i pomocną recenzję?
  • jest ok
  • kerm kupilam po namowie kolezanki i faktycznie jest ok
    -super nawilza
    -wydajny
    -miła konsystencja
    -ładny zapach
    -dostepny
    -rozsadna cena

malutki minus to zaostawa tłusty film, ale stosowalam na noc i rano moje dlonie byly mieciutkie i gladkie

Używam tego produktu od: 2lat

Chcesz pochwalić izejszyn za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry
  • Krem porządnie odżywia suchą skórę dłoni i jest bardzo wydajny!

Zalety:
    +opakowanie
    +konsystencja (gęsta, żelowa)
    +wydajność
    +rewelacyjnie nawilża i regeneruje skórę
    +zapobiega wysuszaniu się skóry

Wady:
    -zostawia na skórze tłusty film

Krem nie wchłania się całkowicie, dlatego najlepiej jest nakładać niewielką ilość i dokładnie wsmarować w dłonie. Głęboko regeneruje nawet bardzo suchą skórę!

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić DreamQueen za czytelną i pomocną recenzję?
  • Njalepszy
  • Pierwsza zasada - nie jest to krem do rąk, a serum. Daje mu to dużą przewagę nad innymi kosmetykami, które mają zadbać o skórę naszych rąk. Wystarczy niewielka ilość by zobaczyć efekty. Dzięki temu krem jest bardzo wydajny.
    Cena no cóż do najtańszych nie należy, ale są to dobrze zainwestowane pieniądze. Przede wszystkim dlatego, że krem działa, a na drugim miejscu dlatego, że jest wydajny.
    Kiedy niema się specjalnych problemów ze skórą dłoni, a potrzebuje się doraźnej pomocy jest najlepszy. Przy ciągłym stosowaniu skóra nie reaguje już tak rewelacyjnie jak po pierwszych użyciach.

Używam tego produktu od: paru lat
    Ilość zużytych opakowań: 4 może 5

Chcesz pochwalić ajatakanieuczesana za czytelną i pomocną recenzję?
  • Pierwszy i ulubiony
  • Od tego kremu zaczęła się moja przygoda z kremami do rąk. Kupiłam go w promocji z pomadką ochronną.
    Moich rąk nie mogło spotkać nic lepszego.
    Minusów nie widzę.
    Plusy:
    +brak zapachu
    +baaardzo wydajny
    +działa!

Używam tego produktu od: dwa lata
    Ilość zużytych opakowań: trzy lub cztery

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić owocowykoktajl za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 2 raz(y)
  • Moje wybawienie
  • Z racji pracy mam duży fizyczny kontakt pieniędzmi, co mocno odbiło się na skórze mych dłoni. Miejsca między palcami zrobiły się czerwone, piekące pod ciepłą wodą, w końcu zrobiła mi się tam twarda, sucha skorupa, boląca i pękająca. Kupowałam przeróżne kremu do "bardzo suchych dłoni", w końcu nawet maści w aptece i nic. Zero zmian, a proste czynności wymagające zaciśnięcia dłoni (w stylu odkurzania czy wyciśnięcia nadmiaru wody z mokrych włosów) stały się problematyczne.
    Odkładając wizytę u dermatologa, z braku lepszych pomysłów, skusiłam się na Neutrogenę (na zasadzie "wiem, że nie pomoże, ale przynajmniej gęsta". I to był mój najlepszy zakup pod wpływem chwili.

Do tej pory trudno mi w to uwierzyć, ale kilka dni smarowania tym kremem na noc i skóra zaczęła przypominać znowu skórę, przestała pękać i w tym momencie wygląda zdecydowanie normalnie. Oczywiście między palcami dalej jest troszkę suchawo, ale to już musiałabym raczej zmienić pracę, aby to uległo zmianie. No i nie stanowi to dla mnie jakiegokolwiek dyskomfortu. Do tego opuszki palców gładkie tak, jak dawno nie były. Wiem, że póki co zostaje moim nocnym kremem na stałe.

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić vigg za czytelną i pomocną recenzję?