Neutrogena, Formuła Norweska, Krem do rąk silnie skoncentrowany bezzapachowy

Powiększ Neutrogena, Formuła Norweska, Krem do rąk silnie skoncentrowany bezzapachowy

Zgłaszająca osoba: Helena

Natychmiastowa, trwała ulga nawet dla najbardziej suchych dłoni. Wystarcza na ponad 200 zastosowań. Wzbogacony gliceryną. Przeznaczony dla sób pracujacych w ekstremalnych warunkach pogodowych.
Testowany dermatologicznie.

Skład: Aqua, Glycerin, Cetearyl Alcohol, Stearic Acid, Palmitic Acid, Sodium Cetearyl Sulfate, Dilauryl Thiodipropionate, Sodium Sulfate, Methylparaben, Propylparaben. (22.04.2011)

Cena: ok. 14 zł / 50 ml

• Niestety bubel.
  • Krem kupilam w Rossmannie wraz z pomadka ochronna do ust. Mial to byc duet marzenie, skonczylo sie jedynie na nadziei.
    -kosmetyku:
    -zle sie rozprowadza
    -konsystencja tragedia, taka "tepa"
    -wydajnosc, ponad 200 zastosowan? To jakis absurd
    -skora jest nawilzona jedynie na chwile, pozniej staje sie sciagnieta, jakby odwodniona, okropne uczucie
    -pogarsza stan suchych skorek wokol paznokci
    -ciezko wycisnac go z tubki
    -cena, zupelnie nieadekwatna do jakosci
    -po krotkim czasie od nalozenia dlonie staja sie mokre, jakby spocone
    Kosmetyk w ogole nie spelnia swojego zadania. Uzywanie go doprowadzilo moje dlonie do jeszcze gorszego stanu, potrzebowaly intensywnego nawilzenia. To najlepszy przyklad na to, ze dobra marka nie zawsze idzie w parze z dobra jakoscia, a szkoda. Znam duzo tansze kremy, ktora przynosza ulge dla mocno spierzchnietej skory dloni, wstyd.

Używam tego produktu od: dwoch tygodni
    Ilość zużytych opakowań: 3/4 opakowania

Chcesz pochwalić sysa09 za czytelną i pomocną recenzję?
  • URATOWANA!
  • Najlepszy krem jaki kiedykolwiek miałam.
    Mam trochę inną tubkę (zdjęcie), ale to chyba ten sam...

+Radzi sobie z bardzo suchą skórą.

+ JEST BEZZAPACHOWY - przy moim uczuleniu na zapachy to zbawianie

+ ma konsystencje gliceryny

+ mimo powyższego dość szybko się wchłania

+ idealny na chłodne dni

-/+ mało wydajny jak na swoją cenę, ale trudno, aż tak strasznie drogi to nie jest, zwłaszcza, że udaje mi się do dorwać w pomadką gratis, która jest kolejnym hitem tej firmy!

POLECAM

Używam tego produktu od: Dwóch lat
    Ilość zużytych opakowań: 2 tubki po 50 ml - używam tylko w okresie zimowym, ok raz w tygodniu

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Chcesz pochwalić wercia29 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nawilża ale na krótko
  • Faktycznie skoncentrowany faktycznie mocno nawilza skora rak jest po nim ladniejsza. Niestety przy mojej pracy gdzie bardzo czesto myje rece efekt kremu jest niewystarczajacy. Rece bardzo szybko pierzchna. No coz szukam dalej..

Używam tego produktu od: 3 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: 1 cale

Chcesz pochwalić Dorkax za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetne działanie doraźne
  • Bardzo dobry krem, potrafi po kilku godzinach zregenerować bardzo suchą i popękaną skórę rąk. Nie ma zapachu, jest bardzo gęsty,trzeba go mocno wcierać - długo się wchłania. Bezbarwny, bezzapachowy. Naprawdę bardzo dobrze działa, kiedy potrzebna jest pilna pomoc. Mam go zawsze w pracy i stosuję go zazwyczaj po każdym myciu rąk. Mogę zapomnieć o suchych dłoniach. Jeśli chodzi o pielęgnacje dłoni w domu to wolę coś lżejszego i używam niebieskiej Neutrogeny.

Używam tego produktu od: już od dawna

Ilość zużytych opakowań: kilka

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Hedera_helix za czytelną i pomocną recenzję?
  • jemu mówię NIE!!
  • Kupiłam ponieważ zawsze wydawało mi się że ta firma i cena to musi być bardzo dobry, niestety po zakupie okazało się inaczej.

- beznadziejnie się smaruje (jak wazelina) i długo wchłania!
    - słabiutko nawilża
    - cena

Moim zdaniem przereklamowany!

Używam tego produktu od: od kilku miesięcy

Chcesz pochwalić dziubus_2 za czytelną i pomocną recenzję?
  • To nie jest krem dla mnie
  • Skusiłam się marką i recenzjami na wizażu,lecz to nie jest krem dla mnie

Plusy:
    +Wydajny, producent zapewnia nas,że starczy na ok 200 razy co może i jest prawdą

Minusy:
    -Zapach! (Krem miał być bez zapachowy,ale po nakremowaniu rąk ja czuję niemiły zapach. Moje koleżanki też to czuły gdy go użyły)
    -Wrażenie "silikonowych rąk", jakby skóra była gumą
    -Ciężko się go rozprowadza
    -wcale się szybko nie wchłania,jest na to za tłusty
    -cena
    -Nie nawilża
    -Nie chroni skóry

podsumowując: nie polecam go

Używam tego produktu od: kilku tygodni
    Ilość zużytych opakowań: począatek pierwszego

Chcesz pochwalić thenjustify za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepsze dzialanie
  • Mam (a raczej mialam) problem z pekajaca skora na dłoniach. Dopiero ciągle smarowanie tym kremem doprowadziło moje dłonie do porządku. Zero pęknięć i skora non stop super nawilzona. Dodatkowo wielkim plusem jest bardzo szybkie wchłanianie się produktu i jego wydajność. Ciągły nr 1 jak dla mnie wśród kremów.

Ilość zużytych opakowań: Więcej niż 2

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić marciaczka za czytelną i pomocną recenzję?
  • skuteczny ale ma parabeny :/
  • plusy:

- rzeczywiście działa od pierwszego użycia, natychmiast dłonie są wygładzone, miękkie i mają zapewnione 100% komfortu,

- szybko się wchłania, nie zostawia żadnej tłustej warstwy,

- zapewnia dłuuuugi efekt, kilka godzin z myciem rąk a on nadal działa,

- bardzo wydajny,

-korzystna relacja jakości do ceny, jak mam kupić coś za pół ceny tego kosmetyku i potem zużyć to w tydzień i jeszcze zero efektu to wolę kupić te kremik,

- poręczne normalne praktyczne opakowanie,

MINUSY:

- minusem są parabeny :/ dziwne, bo ta firma kreuje sie na naturalną i eko-pro a tu takie faux pass, mimo to oceniam go baaaardzo wysoko bo jest mega skuteczny.

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić glam_boy za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 1 raz(y)
  • Neutrogena najlepsza
  • Neutrogena jako jedyny kosmetyk nie klamie w reklamach a obietnice sa spelnione w 100 %.
    Blyskawicznie sie wchlania, nie pozostawia zbednej warstwy lepkosci, za to niesamowicie dziala. Popekane od mrozu dlonie odzyskuja forme w zasakkujacym tempie.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić efa23 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo wydajny
  • Używałam wiele kremów do rąk, ale ten sprawdza się u mnie najlepiej. nawet w ekstremalnych warunkach (praca w kuchni, przeprowadzka i składanie wieeeelu tekturowych kartonów, dawał radę
    + wydajny- niewielka ilość starcza na posmarowanie całych dłoni
    + bezzapachowy- nie zakłóca zapachu perfum/ innych kosmetyków, którymi chcę pachnieć
    + nie pozostawia tłustego nalotu, nie lepi się, a pomimo tego "reperuje" dłonie

- przy niskich temperaturach cieżko go wycisnąc z tubki

Używam tego produktu od: wielu lat
    Ilość zużytych opakowań: nie pamiętam, ale starcza na długo, więc chyba nie tak wiele

Chcesz pochwalić ullanka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy krem do rąk kelnerki ;-)
  • Sprawdza się idealnie po całym dniu mycia szklanek i kufli, żaden krem do rąk nie jest w stanie tak dobrze nawilżyć moich dłoni jak ten! Próbowałam różnych kremów, jednak żaden mu nie dorównuje i zawsze do niego wracam. Zdecydowanie mój KWC ;-)

+ szybko się wchłania
    + idealnie nawilża
    + ładny zapach
    + cena adekwatna do jakości
    + wydajny

- brak

Polecam wszystkim!

Ilość zużytych opakowań: Więcej niż 4

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić piranjaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Znalazłam lepszy
  • Gdy ręce były ciepłe to krem spływał. Nie wniósł nic specjalnego. Nie poprawił stanu skóry na dluzej niż godzinę. Co prawda ratunek to był, ale każdy krem to robi gdy ma się bardzo suche dłonie. Nałożenie jakiegokolwiek kremu to ulga. Tak więc też niewiele różni się od 15 innych które próbowałam. Drogie i tanie... Plusem jest dostępność i mała tubka do torebki. Konsystencja nie lejaca co ważne. A cena- na promocji okej

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? NIE
Chcesz pochwalić Gosia412 za czytelną i pomocną recenzję?
  • ratunek dla moich dłoni
  • Lubię mieć zawsze kilka różnych kremów do rąk, które używam w zależności od potrzeb, miejsca w którym przebywam, stanu dłoni.
    Testuje różne produkty, lubię je zmieniać, ale jeden krem do rąk muszę mieć zawsze pod ręką;-)

Skoncentrowany krem od Neutrogeny używam już od kilku lat. Mam wrażenie że dawniej jeszcze lepiej działał na moje dłonie ( nie wiem jednak od czego to zależy- może kiedyś były w gorszym stanie i tym samym efekty były bardziej widoczne? Może kosmetyk miał inny skład?)- mimo to jednak, krem jest takim moim pewnikiem, po który regularnie sięgam.

Krem Neutrogeny mam zawsze w szufladzie biurka w pracy. Często myje ręce i nie wyobrażam sobie nie nakremować ich po tej czynności ( mydła, szczególnie te w płynie, niestety bardzo wysuszają mi dłonie…. Właśnie w pracy krem od Neutrogeny sprawdza się najlepiej, bo wchłania się najszybciej ze wszystkich używanych dotąd przeze mnie mazideł.

Nie szczędzę go dłoniom, a mimo to wchłania się po prostu BŁYSKAWICZNIE. Nie ma uczucia lepkich, klejących dłoni, którego wprost nie cierpię i które skutecznie przeszkadza w wykonywaniu pracy.

Tuż po aplikacji dłonie są mięciutkie, gładkie i wprost aksamitne w dotyku. Po żadnym innym kremie nie zanotowałam takiej miękkości skóry.
    Uczucie to nie mija nawet po umyciu rąk.
    Skóra dostaje po prostu porządną dawkę nawilżenia i odwdzięcza się pięknym wyglądem.

Krem stosowany regularnie pomógł mi nawet którejś zimy, gdy miałam ręce w tragicznym stanie. Przesuszone, spierzchnięte….- autentycznie w bardzo złej kondycji.
    Ten mały niepozorny cudotwórca sprawił, że mogłam znów cieszyć się gładziutkimi dłońmi.
    Krem przyniósł natychmiastową ulgę i chronił skórę.

Krem ma formę koncentratu, jest bezzapachowy i bezbarwny.
    Zamknięty w małej zgrabnej tubce, która zmieści się do każdej damskiej torebki.

Skoncentrowana formuła sprawia, że produkt jest niesamowicie wydajny.
    Niewielka ilość wystarczy by nakremować całe dłonie.

Jedyną wadą produktu jaką można zauważyć to cena…
    Owszem krem nie jest tani, na półce drogeryjnej z powodzeniem znajdziemy tańsze mazidła do rąk.
    Jeśli jednak chcemy zaaplikować swoim dłoniom prawdziwie odżywczą i nawilżającą bombę, naprawdę warto sięgnąć po ten krem.
    Regularnie stosowany widocznie poprawia stan skóry.

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić malutka100 za czytelną i pomocną recenzję?
  • w Lidlu jest lepszy i tańszy odpowiednik
  • kupiłam zachęcona opiniami i zimnem na dworze. okazało sie, że krem nawlża i regeneruje skórę. Jest średniej jakości i efekty sa taie sobie. Będąc w Lidlu znalazłam lepszy krem do rąk i to jest obecnie moje KWC. Tańszy i lepiej regeneruje skórę. Nie kupie już neutrogeny, szkoda prepłacać.

Używam tego produktu od: miesiaca

Chcesz pochwalić annajustyna za czytelną i pomocną recenzję?
  • ulga zimą
  • Krem jest świetny zimą. Ma silne właściwości natłuszczające, nawilża dłonie na długo. Faktycznie nie ma zapachu ale to bez znaczenia, aplikacja jest bardzo wygodna ze względu na wąski lejek i w związku z tym również wydajność kremu jest wysoka. Cena adekwatna do jakości. Jedyne moje zastrzeżenie dotyczy wchłanialności (dość długo to trwa).

Chcesz pochwalić aquafresca za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo przyjemny
  • Świetny na szybkie i mocne nawilżenie dłoni. Pozostawia przyjemny nieklejący film na skórze, dzięki czemu skóra jest niesamowicie miękka.
    Baardzo wydajny, dziurka jest na tyle mała, że leci z niej kilkakrotnie mniejsza ilość niż w standardowych kremach, a już niewielka ilość wystarcza.
    Faktycznie jest bezzapachowy, co sprawia wrażenie naturalności
    Bardzo go lubię, głównie za to, że można go szybko wmasować, zapomnieć o tym i robić inne rzeczy nie brudząc ani nie czując lepkich rąk.
    Pewnie jeszcze do niego wrócę, narazie mam kilka innych.

Używam tego produktu od: Kilku tygodni
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić Ms_E za czytelną i pomocną recenzję?
  • Neutrogena dla mnie no1!
  • Neutrogena to marka która mnie nigdy nie zawiodła.
    Moje dłonie często są spierzchniete, suche. Kolejny raz krem neutrogeny dowiódł, ze jest to dla mnie propozycja zajlepsza z najlepszych. Efekty są juz widoczne po dniu stosowania, dłonie są wyraźnie ładniejsze, nie podraznione i bardzo dobrze nawilżone. Poza tym lubię ten krem , bo nie przytłacza zapachem, a konsystencja jest lekka, nie kleista i krem szybko się wchłania, pozostawiając przyjemny aksamitny film.

Używam tego produktu od: 4 msc
    Ilość zużytych opakowań: 1 małe

Chcesz pochwalić aaanitka86 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Żadne dłonie mu nie straszne
  • Neutrogena ma wzloty i upadki. Niektóre produkty mnie zachwycają, inne zawodzą.
    Ten krem to zdecydowany wygrany. Mocno skoncentrowany, wydajny, silny w działaniu. Moje dłonie łatwo się wysuszają, zimą bo zimno, latem, od opalania, dlatego nie zadowalam się byle czym.
    On jest cudotwórcą, nawet chropowate i szorstkie dłonie mojego ojca, których nie ruszało NIC, wygładziło prawie do miękkości pupci niemowlaka.
    Ale przyznaję, że obietnice producenta że wystarczy jedna kropla - to ściema, co nie zmienia faktu, że krem jest naprawdę wydajny i starcza na baaaardzo wiele wieczorów (i dni także ) walki o gładką skórę.
    Naprawdę polecam.

Używam tego produktu od: 1 rok
    Ilość zużytych opakowań: Zaczynam drugie

Chcesz pochwalić brownie_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • bliski ideału
  • Prezent więc musi być dobry A tak serio ; wielki plus za brak kompozycji zapachowej. Bardzo wydajny i w poręcznym opakowaniu. Jak przedobrzy się z jego ilością to mogą nam się delikatnie lepić ręce. Idealny na chłody i na noc. Nawilża długotrwale a nie tylko natłuszcza zwierzchnia warstwę naskórka. Nie tłusty.Co do ceny to nie ma tragedii.

Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Chcesz pochwalić january666 za czytelną i pomocną recenzję?
  • OK
  • Plusy:
    - przyjemna aplikacja i bardzo fajna konsystencja
    - dostępność
    - wydajny
    - krem bardzo szybko działa
    - poręczny

Minusy:
    - zostawia tłustą warstwę po nałożeniu

-/+ zbyt duża cena, za to wydajny, starcza na dlugi czas jedno opakowanie
    -/+ nawilża bardzo fajnie, ale na krótki okres czasu i potem moje dłonie potrzebują następnych dawek kremu, bo znow jest ten sam problem z dlonmi (suchosc, pekniecia i bol z tym zwiazany), chociaz mam na prawde malo wymagającą skóre dloni.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić oaneczka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealny w trudnych warunkach
  • Nie wyobrażam sobie deszczowej jesieni, mroźnej zimy lub wyjazdu nad morze bez tego produktu. Od czterech lat jesteśmy praktycznie nierozłączni. Świetnie sprawdza się przy moich bardzo wymagających dłoniach, które pod wpływem trudnych warunków atmosferycznych bardzo pękają, niejednokrotnie do krwi Na szczęście wybawieniem jest wtedy ten właśnie krem! Dodatkowo jest bardzo wydajny. Przy bardzo intensywnym użytkowaniu jedno opakowanie wystarczyło mi na trzy lata! Cena również przystępna. Czego chcieć więcej?
    Żeby nie było jednak tak różowo to dodam, że oprócz tego preparatu do dłoni używam również innego - na zmianę, gdyż ten sam przestał mi wystarczać

Używam tego produktu od: czterech lat

Chcesz pochwalić kraina_jagod za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kiepściutki /
  • Co tu duzo mówić produkt całkowicie mnie zawiódł a szkoda bo pokładałam w nim duże nadzieje ( ach te suche łapki ;( )
    MINUSY :
    - wogóle nie nawilżył mi dłoni
    - dłonie w gorszym stanie po niż przed . Masakra...
    - beznadziejna jakby sucha konsystencja
    - miałam wrażenie że wogóle się nie wchłaniał ( wtf? ;/ )
    - zostawia tłusty film

PLUSY
    -ładne opakowanie
    - dostepność

I takim to sposobem krem powędrował do brata, któremu krem ten do gustu przypadł ;>

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: jedno nie całe

Chcesz pochwalić hellokatie za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dał radę...
  • ...kiedy dłonie potrzebowały pomocy. Był okres gdzie miałam popękaną i wysuszoną skórę między palcami i smarowanie innymi kremami nie przynosiło efektów. Postanowiłam więc podkraśc krem mamie i co się okazało? 3 dni smarowania przynajmniej 2 razy dziennie przed wyjściem na dwór i mój problem suchych dłoni został rozwiązany.

Jedyna wada to wysoka cena, nawet w promocji.

Używam tego produktu od: Kilkunastu dni
    Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić Smefetka18 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry
  • Jest to krem do wymagających dużej pomocy dłoni. Genialny na zimę. Podkradam go zawsze mężowi, regularnie od kilku lat, gdy naprawdę mam dłonie w opłakanym stanie. I moim zdaniem do rąk z dobrze nawilzoną skórą może się nie nadawać, stąd pewnie te niepochlebne recenzje.
    +krem ma nadziałanie natychmiastowe
    +jest bardzo wydajny, wystarczy odrobina
    +bezzapachowy
    +poręczna, mała tubka
    Do gęstej konsystencji trzeba się przyzwyczaić i nie nakładać zbyt wiele, jak kremów lżejszych. Chwilę się wchłania, ale dla dobroczynnego wpływu kremu, można to przecierpieć.

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić lemur_krk za czytelną i pomocną recenzję?
  • w miarę
  • Zacznę od tego, że mam bardzo wymagające dłonie i przetestowałam już miliony kremów do rąk.

Jedną z cech moich dłoni jest to, ze bardzo się łuszczą, a więc sama aplikacja neutrogeny sprawia, że zdzieram sobie skórę.

Jednakże postaram się być jak najbardziej obiektywna:

+ cena (14 zł za krem do rąk to naprawdę nie dużo)
    + opakowanie - małe, poręczne, krem się nie wylewa, łatwo go odszukać w torebce
    + łatwo go dostać - jest niemal w każdym sklepie (nawet na stacjach benzynowych)
    + jest bezzapachowy (zapachy kremów męczą z czasem, więc brak zapachu oceniam jako plus)
    + jest bardzo, bardzo wydajny
    + natłuszcza zewnętrzną warstwę skóry (jednakże ja dalej odczuwam dyskomfort, z tym, że mam naprawdę wymagające dłonie)

+/- wchłania się średnio, zostawia tłusta powłokę, której nie lubię
    +/- spełnia oczekiwania przy mało problemowych dłoniach (np. delikatnie przesuszonych bądź zniszczonych zimnem). Przy prawdziwych problemach jest zbyt słaby)

- konsystencja - jest bardzo gęsty - niczym zastygnięta wazelina. Ciężko go nałożyć (w moim przypadku nie mogę go wsmarować, tylko muszę wklepywać,więc aplikacja kremu trwa jakieś 10 minut)

Ilość zużytych opakowań: 5 (50ml)

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić drakainen za czytelną i pomocną recenzję?