Dr. Hauschka, Rosen Creme (Krem z płatków róży)

Powiększ Dr. Hauschka, Rosen Creme (Krem z płatków róży)

Zgłaszająca osoba: Smoczyca

Preparat odżywczo-ochronny na dzień, oto jeden z najsłynniejszych preparatów Dr Hauschki - od ponad 30 lat preparat ten stanowi klasyczny produkt kosmetyki Dr.Hauschka oraz jeden z produktów najbardziej cenionych przez klientów (na oficjalnej stronie można przeczytać ileż to gwiazd stosuje ten krem).
Szczególne właściwości kremu czynią z niego idealny preparat do pielęgnacji skóry normalnej, suchej, wrażliwej oraz dojrzałej, z tendencją do przedwczesnego starzenia się. Zapewnia on skórze optymalną ochronę oraz wspiera naturalne procesy regeneracji. Cenny olejek różany oraz wyciągi z owoców dzikiej róży otaczają skórę twarzy delikatną powłoką ochronną. Olej z orzechów Shea, wosk kwiatowy z dzikiej róży oraz wyciąg z awokado chronią przed nadmierną utratą wilgoci. Tym samym zostaje przywrócona naturalna równowaga wodno-lipidowa skóry, a jej funkcje ulegają zrównoważeniu.
Skóra z tendencją do podrażnień i zaburzeń naczyniowych (rozszerzenie drobnych naczyń krwionośnych) zyskuje dzięki kremowi z płatków róży delikatną i trwałą powłokę ochronną. Taki rodzaj pielęgnacji nadaje skórze cechy róży, która łączy w sobie siłę z delikatnością.

Skład: aqua, arachis hypogaea, althaea officinalis, cera flava, persea gratissima, hypericum perforatum, butyrospermum parkii, lecithin, parfum, citronellol, geraniol, linalool, limonene, citral, farnesol, benzyl alcohol, eugenol, rosa gallica, rosa canina.

• Trochę natłuszcza, ale nie nawilża

• Krem ma fajną otoczkę, sugerującą leczniczy wręcz, ekologiczny, "apteczny" kosmetyk: aluminiowa tubka, minimalistycznt design opakowania, bogata konsystencja maści, wspaniały, aromaterapeutyczny zapach. Może dlatego spodziewałam się cudów, z których żaden niestety się nie zdarzył...

Mam skórę suchą, wrażliwą, która potrzebuje głębokiego nawilżenia i natłuszczenia jednocześnie. Po raz pierwszy krem wklepałam z przyjemnością - ciężki, tłusty, bogaty. Już przy wchłanianiu coś mi nie zagrało - na twarzy długo miałam bardzo tłustą i jednocześnie mokrą powłokę. Wchłonęła się po dłuższym czasie, pozostawiając po sobie... nic. Moja skóra wypija go do cna i natychmiast wraca do swojego stanu pierwotnej suchości. A tego bardzo nie lubię. Krem ma na twarzy zostawać, żeby niwelować to wieczne uczucie suchości, a nie znikać bez śladu.
    Natłuszczenie na początku, nawilżenia właściwie zero... Do tego zdarzyły się parokrotnie niemiłe niespodzianki w postaci wyprysków, co sugeruje, że krem moją skórę zapycha.

Podsumowując, krem krzywdy nie robi (oprócz wyprysków, ale to epizodycznie), pachnie przecudnie, ale nie działa tak, jak tego oczekuję :/

Używam tego produktu od: pary tygodni
    Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Kalissa za czytelną i pomocną recenzję?
  • moj jedyny
  • Nie sposob opisac, jak ten krem cudownie dziala na moja mieszana, zmeczona, 30letnia skore.
    Gesty i ciezki, jest jedynym kremem ktory ja uspokaja, odzywia. Nakladam gruba warstwe rano i wieczorem.
    Podklad nakladam na niego po odczekaniu ok pol godziny, bo dopiero wtedy to jest mozliwe.
    Po ok 8 godz skora znow domaga sie kolejnego natluszczenia-nie moze sie "nasycic" tym kremem.

Co jakis czas eksperymentuje z innymi, bogatymi, mniej i bardziej naturalnymi kremami, ale zawsze wracam do niego jak corka marnotrawiaca pieniazki niepotrzebnie. Chyba jestesmy sobie przeznaczeni..

Niestety nieco zapycha, i przy ilosciach uzywanych przeze mnie nie tylko na twarz, ale i cala szyje, jest mega niewydajny. Wiec za te cechy i za cene-pol gwiazdki odejmuje. Co nie zmienia faktu, ze nie mam zamiaru zamienic go na inny. Jest absolutna podstawa mojej codziennej pielegnacji.

Używam tego produktu od: dawna
    Ilość zużytych opakowań: niezliczona ilosc

Chcesz pochwalić ballea za czytelną i pomocną recenzję?
  • różane cudeńko
  • Krem Dr Hauschka po prostu mnie zachwycił . Na początku urzekł mnie jego zapach : prawdziwie różany, bardzo przyjemny. Oczywiście ogromnym plusem tego kremu jest skład : wyciąg z owoców dzikiej róży , masło shea , wyciąg z awokado, orzeszki ziemne, prawoślaz lekarski, czyli same dobroci natury .Krem jest bardzo bogaty , dość tłusty. Ja akurat preferuję właśnie takie konsystencje. Kosmetyk zupełnie nie zapycha cery, wręcz usuwa niespodzianki z twarzy. Skóra po jego zastosowaniu jest pełna blasku . Do tego jest niesamowicie nawilżona. Minusem jest to iż zbyt nie nadaje się pod makijaż . Ja aplikuję go wyłącznie na noc. Cena to około 80 zł . Tubka jest szalenie wydajna. Cenię prostotę jego opakowania . Dostępność jest raczej kiepska.

Ilość zużytych opakowań: 1 tubka

Chcesz pochwalić queenofwinter za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealny na mrozy
  • O różanym kremie Dr Hauschki słyszałam sporo opinii, jedne osoby były zachwycone, inne mówiły, że krem jest zbyt ciężki, ja natychmiast go polubiłam.
    Byłam kiedyś posiadaczką różanego kremu Weledy, wiedziałam więc czego mniej więcej się spodziewać. Moja cera jest normalna z lekką skłonnością do przetłuszczania się, niewiele rzeczy mnie zapycha.
    Krem jest gęsty, przepięknie pachnie różami, ale według mnie wymaga specjalnej aplikacji - rozgrzewamy go między palcami naszych dłoni i wklepujemy w twarz. Przy takiej aplikacji nie ma mowy o nałożeniu zbyt dużej ilości produktu, a i krem z wydajnego robi się bardzo wydajnym
    Za co go lubię? Za nawilżenie, naturalny skład, ale przede wszystkim za niesamowite ukojenie w zimie. Uwielbiam aplikować go w mrozy pod makijaż - podkład wygląda pięknie, twarz nie przetłuszcza się szybciej, nie błyszczy bardziej niż zwykle, a przy tym jest naprawdę dobrze chroniona przez siarczystym powietrzem. Miałam próbkę jego brata - lekkiego kremu z płatków róży, ale to nie to samo, ja zdecydowanie wolę bardziej treściwą konsystencję. Na pewno nie jest to moje ostatnie opakowanie - polecam.

Używam tego produktu od: trzech miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszej tubki

Chcesz pochwalić JoanHalloway za czytelną i pomocną recenzję?
  • interesujący
  • krem ochronny do uzywania rano- tak zaleca producent. sprawdziłam- po 8 godzinach od naozenia obecny jeszcze na twarzy. mysle, ze może byc alternatywą dla kremow cięzszych- lipidowych na jesień, gdzie zwykly nawilzajacy to za mało. pod makijaż raczej sie nie nadaje, trudno coś na nim rozsmarowac...

Chcesz pochwalić kreska333 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Natluszcza nie nawilza
  • Analizowalam caly sklad tego kremu, zawiera same oleje i wyciagi roslinne a na samiutkim koncu jest roza, wiec nieporozumieniem jest nazwa tego kremu, gdyz rozy on na w sobie tyle co nic. No po za zapachem, bo zapach jest rzeczywiscie rozany.
    Krem jest konsystencji srednio gestej ale tlustej. Uzywam go tylko na noc, badz na dzien jesli nigdzie nie wychodze, bo krem nie nadaje sie pod makijarz ani na codzien, gdyz twarz sie po nim swieci. Moje zastrzerzenie do tego kremu jest takie, ze na mojej skorze sie nie wchlania. W zasadzie sie temu nie dziwie, gdyz z tego co mi wiadomo oleje nie wchlaniaja sie w skore, a on ich ma w skladzie najwiecej. Na poczatku myslalam, ze za krotko przed polozenie sie do lozka smaruje sie nim ale zrobilam test i posmarowalam sie ok.18 a polozylam sie ok 23 i... krem sie nie wchlona. Zuzylam prawie cala tubke i mojej skory nie nawilzyl, owszem natluszczyl ale nie nawilzyl. Odzywienia tez nie zauwazylam, tak wiec nie widze wiekszej roznicy miedzy nim a olejami.
    + za to, ze moglam go stosowac na podrazniona skore twarzy po retinolach, kwasach czy tez wysokich stezeniach witaminy c i nic sie nie dzialo ani nie szczypalo.Używam tego produktu od: rokuIlość zużytych opakowań: jedno

Chcesz pochwalić Damnations za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 5 raz(y)
  • 99,9%
  • Kolejny + dla DR.H kolejny super produkt..używałam już kilku kosmetyków tej firmy i z każdego(no prawie) jestem zadowolona mimo mojej mieszanej cery zaczęłam go stosować choć jest on raczej przeznaczony dla cery suchej...natomiast u mnie sprawdza sie doskonale,stosuje go razem z oliwką normalizujaca do twarzy i nawilża suche partie cery i o dziwo nie przetłuszcza dodatkowo już tłustych fragmentów :pdla mnie SUPER!!!!!

Chcesz pochwalić MsSky za czytelną i pomocną recenzję?
  • jestem zadowolona
  • Jest to już mój ostatni zakup z Dr. Hauschka. Z tego zakupu jestem zadowolona. Jest to krem do twarzy, średnio nadaje się na dzień. Dobry on będzie na dzień dla tych osób które później już nie nakładają m.in na twarz podkładu. Jest to tłusty krem i wątpię by makijaż na nim si dobrze trzymał.
    Ja używam go na dzień, czasami nakładam go popołudniu po pracy po zmyciu makijażu. Dobry on będzie dla posiadaczek skóry suchej, dla tłustych cer będzie on za ciężki.
    Na pewno będę go uzywac jesienią i zimą, na krem z filtrem.

Nie zatyka porów.
    Jedynym minusem jest dla mnie jego wysoka cena 80 zł/30ml.

Na dni gdy mam suchą skórę jest on bardzo dobry

Kosmetyk o pojemności 5ml kosztował 14 zł w aptece

Używam tego produktu od: 27 kwietnia, co kilka dni
    Ilość zużytych opakowań: w sumie 3 opakowania(15ml)

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić POMARANCZOWA1990 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Na noc
  • Tego kremu używam na noc, bo na dzień, pod makijaż, jest zdecydowanie za tłusty. Krem nie nawilża mojej skóry, ale idealnie ją odżywia, buzia z rana jest świeża i wygląda na zadbaną. Rano zmywam go za pomoca wacika i wody termalnej po czym nakładam porządny nawilżacz. Wielki plus za naturalny skład i przyjemny, relaksujący zapach olejku różanego.

Ilość zużytych opakowań: W trakcie trzeciego

Chcesz pochwalić MalaLotta za czytelną i pomocną recenzję?
  • uczula!
  • No i niestety. Dzis juz wiem, ze nie dla mnie wszelkie kosmetyki bliskie naturze. Tak jak w przypadku kanadyjskiej Officiny po uzyciu Hauschki skonczylo sie na lekach odczulajacych i sterydzie. Krem podraznil mi skore na twarzy. W dodatku jest tepy, na pewno nie na dzien. Stosowalam go na noc, potem zas skora byla wysuszona, podrazniona, wolala pic! Poza tym okrutnie smierdzi stara roza jak bulgarskie olejki z lat 80.

80 zeta w bloto

Co dziwne, kiedys uzywalam maseczki do twarzy tej firmy i bardzo ja sobie chwalilam.

Osoby podatne na alergie - koniecznie proscie o probki przed zakupem

Używam tego produktu od:tydzien
    Ilość zużytych opakowań:niecale 1

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić USagent za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry
  • bardzo dobry krem o bardzo dobrym składzie. Świetnie regeneruje i uelastycznia skórę, widocznie poprawia koloryt, wzmacnia, troche słabo nawilża. Używałam tego kremu całą zimę, ale na narty był za słaby. Wysmagane mroźnym wiatrem policzki musiałam ratować innym kremem. Poza zimą używam kremu różanego lekkiego który jest the best i nr 1, ale moja mama zdecydowanie woli na codzień wersję podstawową. Ja z resztą też czasem po cięższy krem sięgam nawet latem. Zdecydowanie warty swej ceny.
    używam produktu od: rok
    Ilość zużytych opakowań: 2,5

Chcesz pochwalić DoraBe za czytelną i pomocną recenzję?
  • Na nie
  • Nie kupie więcej tego kremu, jest niby tresciwyi tłusty a moja skóra pije go i dzieki temu jest mało wydajny.Mimo grubej warstwy mam uczucie ciagnięcia, to może być uczulenie lub nietolerancja któregoś ze składników. Rano cera bez rewelacji, w ciągu dnia po użyciu rano woła pić. Cena dużo, dużo za duża. Kompletnie mi nie pasuje.

Używam tego produktu od:kilka razy sie posmarowałam
    Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Chcesz pochwalić justina1985 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Moje KWC
  • Kilka lat temu kupiłam ten kosmetyk sprowokowana pozytywnymi opiniami na jego temat. Ale nie zachwycił mnie w ogóle. Pomyślałam, że ten zakup to była strata niemałych pieniędzy, za które prawdopodobnie kupiłabym coś lepszego. Po kilku latach znów wróciłam do tego produktu. Szukałam kremu na noc, który dobrze nawilży buzię i będzie miał przyjemny skład. Na sklepowych półkach nie znalazłam kremu o tak treściwej konsystencji. Zakupiłam ten krem i stał się on moim kosmetycznym KWC. Krem wspaniale nawilża, pielęgnację widać już po drugim użyciu, skóra jest gęściejsza, napięta (ale nie naciągnięta, jak po niektórych kremach typu Soraya Beauty Creator), do tego moje (niewielkie co prawda ale jednak) rumienie na policzkach (naczynka) zostały "zgaszone" i skóra jest w tych miejscach jasna, promienna. Ogólnie poprawił się koloryt. Krem nie zapycha, doskonale się rozprowadza. Jest dla mnie świetny na noc (nakładam go na buzię, którą wcześniej zwilżyłam wodą termalną) jak i na dzień pod makijaż, kiedy chcę, żeby skóra odpoczęła od filtrów (zauważyłam lepsze krycie i tak dobrze kryjącego podkładu ColorStay). Trzyma się bez najmniejszej zmiany przez cały dzień. Jednym słowem doskonały. Nie rozumiem do tej pory dlaczego kilka lat temu byłam zła, że go kupiłam. Teraz będzie stałym produktem w pielęgnacji skóry.

Używam tego produktu od:
    Ilość zużytych opakowań: drugie

Chcesz pochwalić Apsik za czytelną i pomocną recenzję?
  • troche dziwny...
  • Krem nie nadaje się moim zdaniem na dzień. Nie nadaje się po prostu! Pozostawia nieprzyjemną warstewkę, która się nie wchłania. Poza tym topornie się rozsmarowuje.

Co innego w nocy - muszę co prawda nałożyć grubszą warstwę, więc nie potwierdzam rewelacji o jego szczególnej wydajności, ale rano twarz ma ładny koloryt i jest wygładzona, no a co najważniejsze - jest wyraźnie złagodzona. Wszelkie zaczerwienienia, nawet rozdrapane ślady są podgojone! Zatem, najważniejszą właściwością tego kremu jest regeneracja. Krem również natłuszcza czy jak woli producent odżywia skórę, ale nie świeci się aż tak bardzo (pomimo warstewki). Jednak dziwna rzecz - Rano pomiędzy oczami mam takie wyraźne dwie zaczerwienione krechy - to w miejscu zmarszczek. Mimo wszystko, jak umyję twarz to widać, że skóra przez noc jednak odpoczywała, zmarszczki jakby się lekko wyrównały (mówię tu o mimicznych zmarszczkach, bo innych jeszcze nie mam).

Mam cerę normalną że skłonnością do przesuszania i tworzenia zaskórników. Z mojego punktu widzenia, krem nie zapycha porów, w ogóle ma dość prosty i krótki skład, dlatego go kupiłam i dlatego jeszcze może kiedyś do niego wrócę. Na minus - krem nie nawilża. Skóra woła pić. Dlatego najlepiej używać go na noc a na dzień jakiś nawilżacz.

Poza tym, jest to krem dosyć dziwny, bo używany na dzień nie daje takich efektów jak na noc - nie odżywia, nie regeneruje, nie odpręża skóry. Tylko ta denerwująca warstewka.... Zatem na dzień - zwykły krem, raczej nie polecam, na noc - krem bardzo dobry, polecam.

Opakowanie - jak maść apteczna, ale na plus, że w ogóle w tubce, która jest chigieniczniejsza. Tubka 30 ml, cena ok. 70 zł, wydajność średnia - drogo. Bardzo zła dostępność produktu, jeżeli ktoś nie mieszka w mieście wojewódzkim, to pozostaje zamawianie przez internet co wychodzi o wiele drożej. Zapach różany, mnie się nie podoba, bo to taka "przetworzona róża". Smarowalność - kiepska, krem twardy. Wchłanialność słaba.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Mini28 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacja
  • Jako zagorzala fanka Hauschki nie moglabym przejsc obojetnie obok tego oslawionego kremu. Zuzyalam juz 4 tubki(krem jest b.wydajny,tubka wystarcza na ok3 m-ce) i musz powiedziec, ze takich efektow sie nie spodziewalam.Mam sucha skore z tendencja do zaczerwienienia,a ten krem doskonale sobie z nia radzi.Skora po nim wyglada na bardzo swieza, wypoczeta i jest doskonale nawilzona.Z pewnoscia bede ten krem uzywac!! Teraz kolej na test kremu z pigwy,mam nadzieje,ze nie gorszy niz rozany

Używam tego produktu od:ponad roku

Chcesz pochwalić torrent za czytelną i pomocną recenzję?
  • prawdziwie różany zapach
  • jednym słowem: zadowolona

mimo, iż jest lekko tłustawy, nie pojawiaja sie na twarzy żadne niespodziewanki. daje o wiele lepsze nawilżenie, niż wersja lekkiego kremu różanego i pigwowego, ktore znikaja z twarzy momentalnie i jakby sie prosiło o jeszcze jedna warstewkę.
    dziwne, że akurat taka cecha mi w tym kremie podpasowala.

nawilża, uelastycznia, odżywia!! <aż moja mama, ktora nie widuje mnie często zauważyła polepszenie wygladu cery >

wydajny!!

Używam tego produktu od:8 miesięcy

Chcesz pochwalić taktoja za czytelną i pomocną recenzję?
  • Uwielbiam jego zapach

• Jako fanka różanych zapachów i kosmetyków z dodatkiem olejku różanego nie mogłam nie wypróbować tego kremu

Pierwsze wrażenie po odpieczętowaniu tubki: jeju, jak ten krem pięknie pachnie, prawdziwą różą, jak hydrolat z "Mazideł"
    Sam specyfik jest dość tłusty, ale nie ciężki. Stosuję go na noc, aplikuję metodą "na wcisk", bo rzeczywiście lepiej się wtedy wchłania. Pozostawia na twarzy błyszczący film. Krem odżywia i nawilża na mocne 4, chociaż momentami w sezonie grzewczym dla mnie niewystarczająco i z tego powodu nie wiem, czy kupię go ponownie.
    Metalowa tubka jest mało praktyczna w podróży- pewnego razu zgniotła mi się w kosmetyczce, całe szczęście nie pękła.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić rzastin za czytelną i pomocną recenzję?
  • ok
  • Uzywam go tylko na noc, ze względu na tlusty film jaki pozostawia na twarzy. Metoda na wcisk wszak działa, ale po godzinie i tak tlusty film powraca. Krem bardzo dobrze nawilża, odżywia i łagodzi podrażnienia a nawet delikatnie wygładza i napina skóre. Byl by bardzo dobry gdyby byl mniej tłusty. Przeszkadza mi rowniez jego intensywnie rozany zapach, podkreslony czasem Pachnie strasznie staro. Cena dosc wysoka jak na dobry nawilzacz, ale znowu rekompensatą tutaj wydajnosc.
    Ogolnie jest OK Swietny w roli nawilzacza typu SOS.
    Nie zapycha.

Używam tego produktu od:ponad 2 miesicy
    Ilość zużytych opakowań:3x 5ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić psycha za czytelną i pomocną recenzję?
  • trzeba lubic
  • mam skore normalna, dobrze nawilzona, stosuje go na noc , czasami na dzien i dobrze mi z nim. owszem jest tepy, raczej go wklepuje niz wsmarowuje, pozostawia lepka powloke, wiec trzeba poczekac az sie wchlonie, nie mozna przesadzac z jego iloscia. ale pomijajc te niewygody jest doskonaly na zime, czuje ze mnie chroni przed mrozem, doskonale chroni przed utrata wilgoci w okresie grzewczym, pozostawia wyczuwalny film, dzieki niemu skore mam zahartowana. moim zdaniem jest wydajny, pieknie pachnie, ale na lato wole cos lzejszego

Używam tego produktu od:kilka miesiecy
    Ilość zużytych opakowań:

Chcesz pochwalić keythh26 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bez achów niestety
  • No niestety. Wiązałam duże nadzieje z tym kremem. Jako posiadaczka cery suchej, problemowej szczególnie w okresie jesienno - zimowym miałam nadzieję, że ten krem spełni swoje zadanie. A tu klops.

Zapach śliczny, konsystencja kremu też w sam raz dla mnie, ale nawilżanie niedostateczne. Jakiś czas po nałożenu tego kremu zaczynałam odczuwać dyskomfort i musiałam robić poprawki. Niestety nawet po porawkach, pod koniec dnia cera była sucha. Tak samo się sprawa miała w czasie stosowania tego kremu na noc.

Może jeszcze kiedyś dam mu 2 szansę, ale nie wiem. Znam lepsze kremy w duzo niższej cenie.

Używam tego produktu od: używałam jakiś czas temu
    Ilość zużytych opakowań: 1 tubka zużyta

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić chooomik za czytelną i pomocną recenzję?
  • dla mnie rewelacja!!!
  • super krem na noc, bo stosuję go właśnie na noc i polecam koniecznie stosować się do instrukcji aplikacji, w przeciwnym razie robi się tłusta powłoka ale sam krem działa na cerę ekstra! Zniwelował przesuszanie, u mnie nie tworzy zaskórników, a w strefie T mam jednak cerę skłonną do świecenia, nie powoduje u mnie krost, itp... Skóra jest bardzo gładka i delikatna w dotyku, pierwszy raz nie cierpię z powodu zmiany pory roku i nie szczypie mnie cera po włączeniu kaloryferów cały dzień jest super nawilżona, mimo faktu, iż na dzień go nie nakładam. Często przed nim nakładam maskę z glinki i wtedy rano cera jest niemowlęca ;-))) POLECAM! Zamówłam już drugi ;-)Używam tego produktu od: 2 miesiące

dodam, iż teraz stosuję ten krem pod makijaż i jest REWELACYJNY! Super długo mam makijaż na twarzy, nie muszę stosować serum, bo skóra jest cały czas nawilżona, no z moim podkładem (Diorskin fluide) robi cuda :- ) jestem pod dużym wrazeniem. Aha, i co ważne zlikwidował suche skórki na nosie

Chcesz pochwalić 0000 za czytelną i pomocną recenzję?
  • lubie zimą
  • Zwłaszcza zimą. Ponieważ szybko nawilża suchą skórę i rano jest po nim mieciutka w dotyku. Koi podrażnienia. Jest bardzo tłusty i baaardzo wydajny, wystarczy dosłownie maleńka kropelka na palcu, żeby posmarować całą twarz.

Używam tego produktu od: na zimę
    Ilość zużytych opakowań:

Chcesz pochwalić centus za czytelną i pomocną recenzję?
  • super
  • Odkryłam jego zalety jak się nauczyłam go używać.
    Początkowo uważałam, że on się nie wchłania-bo po prostu nakładałam go za dużo. Potem odkryłam metodę "na wcisk" i zaczęłam go mniej używać i naprawdę nie mogę sie go nachwalić. Stosowałam go na cała twarz pomimo, że nie do końca nos i czoło się klasyfikuje jako cera sucha, świetnie mi służył. Skóra gładziutka, uspokojona, odżywiona-no jednym słowem cudeńko. Żadnych podrażnień, pieczenia, dwa rozszerzone naczynka przy nosie wyraźnie mniej widoczne. Zimą wpływał zbawiennie na stan mojej skóry-sezon grzewczy to zawsze dla mnie trudny czas.
    Jednym słowem jestem jego zagorzałą fanką

Używam tego produktu od: aktualnie nie używam go-ale mam zamiar do niego wrócić jesienią

Chcesz pochwalić Jemiołka za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie podniecam się
  • Mam cerę wrażliwą, z tendencją do rozszerzonych naczynek, raczej suchą. Dodam, że trudno u mnie o krem, którego moja skóra nie dałaby rady wchłonąć...No i jednak znalazł się - rzeczony krem z płatków róż. Na skórze świecący film, a pod skórą wyczuwalne ściągnięcie, delikatne co prawda, ale zawsze.Może kiedy odstawię BHA od Pauli B. hauschkowy krem lepiej będzie radził sobie zodżywianiem...
    Malutka pojemność nie pozwala cieszyć się tym kremem za długo, ale akurat w tym wypadku to dla mnie plus, bo już czaję się na irysowy krem Weledy

Używam tego produktu od:1,5 miesiąca

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić truheart za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry
  • Mam suchą cerę.Krem z płatków róży jest gęsty i tłuściutki.Wybawienie dla mojej buzi.Doskonale się wchłania pozostawiając taki olejkowy film.
    Kończę właśnie trzecią tubkę i juz zamawiam następną.Moja twarz zmieniła się diametralnie na plus.Odstawiłam drogeryjne kosmetyki.Peelinguje twarz,spryskuje wodą termalną,osuszam i nakładam hauschkę- efekt piorunujący.Mam cerę jak dziecko!
    POLECAM.Używam tego produktu odawna Ilość zużytych opakowań:trzy a będą następne

Chcesz pochwalić Tamaryszek za czytelną i pomocną recenzję?