Joanna, Naturia Color

Powiększ Joanna, Naturia Color

Zgłaszająca osoba: hair

Farby do włosów Naturia Color nadają włosom piękne i głębokie kolory, doskonale kryją siwiznę, pozostawiając na włosach długotrwały efekt.
Receptury kosmetyków zostały przygotowane na bazie naturalnych składników roślinnych: protein mlecznych i ekstraktu z brzoskwini.
Proteiny mleczne chronią i odżywiają włókna włosów. Brzoskwinia to bogate źródło witamin i soli mineralnych, działa na włosy odświeżająco i tonizująco.
Po zabiegu farbowania włosy są miękkie i sprężyste, mają głęboki kolor, piękny połysk i zdrowy wygląd. Dostępne 12 odcieni.

Cena: ok. 5zł

• kpina z konsumenta
  • oceniam kolor czarny bez

w poszukiwaniu idealnego produktu do koloryzacji postanowiłam wypróbować ową "farbę"

na plus ładny wielotonowy kolor, włosy po farbowaniu sa mięciutkie nie trzeba nakładać odżywki, niska cena

minus najgorszy to taki ze moje odrosty ledwo przyciemnił ! góra o 2 tony a robiłam wszystko zgodnie z instrukcją, spiera się w ekspresowym tempie....
    muszę szukać dalej

Używam tego produktu od: 3tygodnie temu
    Ilość zużytych opakowań: 1całe

Chcesz pochwalić klapouchy1 za czytelną i pomocną recenzję?
  • niszczy włosy, długo się utrzymuję
  • 5 tyg temu pofarbowałam włosy (sprany brąz) na odcień MROŹNY BRĄZ, użyłam już raz tego koloru rok temu. Farba śmierdzi, skóra mnie piekła. Po nałożeniu odżywki i wysuszeniu włosów, były one w strasznym stanie, co więcej udało mi się je uratować po 2 tyg intensywnej pielęgnacji. Nie wypadają. Byłam rozczarowana kolorem gdyż ostatnio używając tej farby, otrzymałam piękny chlodny brąz 'prawie czarny' teraz byłam w szoku... Włosy są kasztanowe! Być moze ktoś w supermarkecie podmienił produkty z opakowań :P
    PLUSY:
    - Cena
    - Kolory bardzo ładnie się wypłukują, minęło prawie 5 tygodni i kolor prawie nie ruszył! pierwszy raz spotkałam się z tak trwałą farbą!
    - Kolory są naturalne, głębokie, piękne
    MINUSY :
    - Żadna farba nie zniszczyła mi tak włosów, mimo że przed farbowaniem były OK

Polecam serdecznie jeśli komuś nie straszne tymczasowe siano na głowie, tzn ma odpowiednie środki i czas aby to naprawić bo kolor u mnie utrzymuje się bardzo długo

Używam tego produktu od: 1 miesiac
    Ilość zużytych opakowań: 2 całe, rok temu jeszcze 2

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić sarenki2000 za czytelną i pomocną recenzję?
  • doskonała
  • Farb tej firmy używam już od kilku lat.Przeszłam przez chyba wszystkie już kolory.Jestem z nich bardzo zadowolona- doskonale kryją ,włosy sa ładne błyszczące.Nawet przy drastycznej zmianie koloru wychodzi dobry .Faktycznie farby "czerwone"szybciej się spłukują-ale wszystkich firm tak mają.Mam włosy lekko za ramiona i zawsze wystarczało mi farby na pokrycie całych-a nie sa rzadkie.

Używam tego produktu od: od kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: kilkanaście

Chcesz pochwalić lawiniat za czytelną i pomocną recenzję?
  • Słodkie cappucino
  • Długo się zastanawiałam nad tym, jaką farbę i z jakiej firmy zakupić. Dzisiaj padło na Joanna Słodkie cappucino...od 2 tygodni chciałam rozjaśnić!, zaznaczam rozjaśnić o 2-3 tony moje brązowe włosy(jestem naturalną szatynką, ale po farbowaniu farbami bez amoniakowymi na kolor jasny brąz, wychodziły mi ciemne brązy). Zapomniałam jedynie o tym, że odrosty mi się "zrobiły", bo farba się zmyła po kilku myciach...Do sedna...nałożyłam więc moje Słodkie cappucino, na całe włosy z nadzieją, że mi "podjaśni" troszkę czuprynkę trzymałam na głowie 40 minut, według dołączonej ulotki. Efekt wyszedł...hmmm...jak się w lustrze zobaczyłam, to wybuchłam śmiechem ...otóż moje odrosty zrobiły się "wiewiórkowe"(dosłownie), a najciemniejsze końcówki ładnie rozjaśnił do...koloru kasztana . Ogólnie po wysuszeniu włosów jestem bardzo zadowolona, ponieważ już od dawna marzyłam o rudościach, ale obawiałam się jak mi wyjdzie. No i cóż , całkiem niechcący uzyskałam efekt o jakim marzyłam, hahahaha. Zaznaczę może jeszcze, że jestem w ciąży . Możliwe, ze hormony zrobiły swoje

Co do samej aplikacji, to przebiegała bez problemu, dobrze się nakłada, nie za rzadka, nie za gęsta, mam włosy długości lekko za szyję i jedno opakowanie wystarczyło, ale tak na "styk". Do farby nie ma dołączonej odżywki, ale mi to nie przeszkadzało, bo mam swoją ulubioną maskę do włosów, którą zaraz po spłukaniu nałożyłam na włosy. Aha, zapomniałam dodać, że po spłukaniu farby oczekiwałam, że wypadnie mi trochę włosów(spotkałam się już z takimi opiniami), ale nic takiego nie miało miejsca, byłam w szoku, bo ogólnie moje włosy mają tendencję do wypadania
    Podsumowując: jak najbardziej polecam tą farbę, ale tylko osobom, które lubią eksperymentować na włosach, i nie przeraża ich "troszkę inny kolor"

Używam tego produktu od: dzisiaj

Chcesz pochwalić sol_85 za czytelną i pomocną recenzję?
  • 240 - Słodkie Cappucino
  • Tanie farby kusiły mnie już od jakiegoś czasu. Rozmawiałam o nich z koleżanką i poleciała mi właśnie Naturie od Joanny.

Będąc w markecie poszłam na dział z koloryzacją i... Wybrałam 240 Słodkie Cappuccino za niecałe 6 złotych. Prawie jak za darmo – zwłaszcza, że poprzednie farby kosztowały od 16 zł do 33 zł...

Farbę rozrabia się w miseczce. Odzwyczaiłam się od smrodku więc nie był to dla mnie zbyt przyjemny zapach – jednak nie tak intensywny jak L'oreal Preference. Bez problemu pokryłam nią moje włosy – lekko za ramiona. Mieszanki było nawet trochę za dużo Trzymałam ją na głowie 40 minut. Zarówno nakładanie, jak i spłukiwanie przebiegło bez problemu. Po zabiegu nałożyłam na włosy odżywkę. Włosy nie wydawały się zniszczone, były po wyschnięciu miękkie, lśniące.

Kolor wyszedł bardzo naturalny, wyrównałam swój naturalny kolor włosów tą farbą. Ładnie pokrył całe włosy, jednak nie było efektu „hełmu” - jednolitego koloru na całej głowie.

Farba nie wypłukała się szybko z włosów. Siedzi na mojej głowie już miesiąc i nadal się dobrze trzyma (myję włosy co drugi dzień). Na pewno będę sięgać po inne kolory Jak koloryzacja - to teraz tylko z Joanną

Z czystym sercem mogę polecić kolor 240 słodkie cappucino, który bardzo dobrze u mnie się sprawdził.

Używam tego produktu od: 12 września 2014
    Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie farby

Chcesz pochwalić fallenart91 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nigdy więcej
  • Płomienna iskrę kupiłam z polecenia koleżanki. Tania, bo około 5 zł.
    Pierwszym minusem było to, że trzeba się babrac z miseczką itp.
    Kolor zaraz po farbowaniu wyszedł taki, jaki zwykle miałam po około 2 tygodniach noszenia innej farby.
    Potwornie szybko się spłukuje.
    Słaba.
    Ja bym to wrzuciła miedzy szampony koloryzujące a nie trwałe farby...

Używam tego produktu od: wrzesień 2014
    Ilość zużytych opakowań: tylko jedno

Chcesz pochwalić kwasnazelka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zapowiadało się super.
  • Płomienny rudy - miał mnie odratować od nieudanego farbowania. I fakt rozjasnił moje dziwnie brązowe włosy dał im miedziany kolor. Byłam wniebowzięta. Niestety kolor szybko się wypłukał.
    Drugie opakowanie i znacznie mocniejszy efekt wlosy w słońcu piękne rude, w świetle domowym rude lecz ciemniejsze. Kolor niestety znów szybko się wypłukał.
    Od paru dni zauważylam lekko łamiące się włosy, co mnie zaniepokoiło. Mogę podejrzewać że to wina Joanny niestety. Szkoda bo farba tania, nawet łatwo dostępna o pięknym kolorze. Lecz ma za dużo wad jak na rudość.

Za to moja mama od dawna używa blondu i jest zadowolona ;p

Widocznie co komu pasuje

Ja niestety pasuje z tą farbą.

Używam tego produktu od: 2 miesiace

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić ewelajna1991 za czytelną i pomocną recenzję?
  • rewelacja-orzechowy brąz
  • Co tu dużo pisać,..jak dla mnie strzał w 10!!,.kolor wychodzi jednolity,nasycony ,..włoski miękkie , błyszczące,odżywione.Użyłam jej poraz drugi ,.wczesniej kładłam także orzechowy brąz ale z serii multi cream i kolor bardzo długo sie trzyma.polecam

Używam tego produktu od: 1 raz
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić anna_engi za czytelną i pomocną recenzję?
  • srebrny pył, gołębi popiel są super!
  • Używałam odcieni jak w tytule...
    Najpierw gołębiego popielu do ochładzania wszelkich brązów i średnich blondów jakie miałam na głowie..Obecnie farbuje na blond srebrnym pyłem..

Jestem w szoku,że farba za 5-7 zł bije na głowę wszelkie loreale i inne sklepowe farby!!

Daje prawdziwy chłodny odcień blondu który utrzymuje się dłużej niż podobny farby profesjonalnej!

Nie śmierdzi.. nie niszczy włosów bardziej niż inne farby.

Dwa opakowania starczają na włosy do pasa!

Polecam!

Minus za dostępność srebrnego pyłu..po swój musze specjalnie do tesco jeździć bo w innych sklepach prowadzących joanne w moim mieścienie ma tego koloru..

Używam tego produktu od: ponad rok
    Ilość zużytych opakowań: kilkanaście

Chcesz pochwalić scorpionec za czytelną i pomocną recenzję?
  • Lepsza od niejednej droższej farby! idealne pokrycie, długotrwały kolor, brak zniszczeń.
  • Farbuję włosy od trzech lat. Stosowałam farby różnych firm, a na końcu zatrzymałam się przy Joannie, ponieważ najbardziej spełnia moje oczekiwania (linia Multi Cream Color i Naturia Color, od czasu do czasu szamponetki Multi Color Effect dla odświeżenia koloru).
    Kolory są intensywne i zbliżone do przedstawionych na opakowaniu, najdłużej utrzymuje się na moich włosach, nie niszcząc ich.

W opakowaniu znajdziemy ulotkę z instrukcją, składem itd; utleniacz w kremie 6%, farbę w tubie oraz rękawiczki. Dla niektórych minusem może być brak dołączonej odżywki po koloryzacji, dla mnie nie jest to żaden problem bo zawsze mam w domu jakąś maskę czy odżywkę pod ręką.

Cena: ok. 5-6zł w zależności od sklepu - jedna z najtańszych farb do włosów. Świetny produkt dla kobiet, które nie chcą wydawać fortuny na farbę do włosów.

Dostępność: jest bardzo łatwo dostępna, w mieście, w którym mieszkam jest w każdej drogerii, większym markecie, można ją zakupić nawet w kiosku ruchu

Miałam na swojej głowie dwa odcienie, tj. orzechowy brąz oraz dziki kasztan. I tymi odcieniami farbuję włosy na przemian. W przyszłości wypróbuję jeszcze paloną kawę oraz mleczną czekoladę.

Farbę powinno trzymać się na włosach jakieś 20-35 min, w zależności jaki chcemy uzyskać efekt. Ja zazwyczaj trzymam ją ok. 30 minut.

Farba daje niezwykle naturalny efekt koloryzacji - wszyscy wyrażają zdziwienie, gdy mówię, że farbuję włosy. Idealny dla kobiet o niebieskich oczach, pięknie je podkreśla.
    Kolor jest piękny, w świetle można dostrzec mieniące się refleksy co niweluje efekt ufarbowanego "hełmu". Niestety kolorek po pewnym czasie się troszkę spłukuje, ale żadna farba nie utrzyma koloru zbyt długo.
    Ta farba bardzo dobrze pokrywa nawet siwe włosy.
    Dobrze się rozprowadza, nie jest ani za gęsta ani za rzadka, nie spływa z włosów i co ważne ładnie pachnie - nie jest to duszący zapach amoniaku, tylko owocowy/brzoskwiniowy zapach.
    Są też wydajne, bo jedno opakowanie starcza na pokrycie włosów średniej długości.
    W moim przypadku nie zauważylam u siebie żadnej reakcji alergicznej po tej farbie, znacznego przesuszenia czy też wzmożonego wypadania wlosow. Skóra głowy nie piecze po nałożeniu, nie swędzi... nie ma w sumie żadnych efektów ubocznych. Włosy po umyciu są bardzo miękkie i błyszczące, nie są szorstkie i sztywne, co zdarza się po innych produktach tego typu.

Jest to produkt, który wzorcowo obala mit, że jeśli coś jest tanie, to jest do niczego.

Ze swojej strony polecam!

Używam tego produktu od: dwóch lat
    Ilość zużytych opakowań: dużo

Chcesz pochwalić _KochamKosmetyki_ za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij