Joanna, Naturia Color (Farba do włosów)

Powiększ Joanna, Naturia Color (Farba do włosów)

Zgłaszająca osoba: hair

Farby do włosów Naturia Color Joanna nadają włosom piękne i głębokie kolory, doskonale kryją siwiznę, pozostawiając na włosach długotrwały efekt.
Receptury kosmetyków Joanna zostały przygotowane na bazie naturalnych składników roślinnych: protein mlecznych i ekstraktu z brzoskwini.
Proteiny mleczne chronią i odżywiają włókna włosów. Brzoskwinia to bogate źródło witamin i soli mineralnych, działa na włosy odświeżająco i tonizująco.
Po zabiegu farbowania włosy są miękkie i sprężyste, mają głęboki kolor, piękny połysk i zdrowy wygląd.
Farba do włosów Joanna Naturia Color jest dostępna w 12 odcieniach.

Cena: ok. 5zł

• 213 srebrny pył
  • Kolor 213 srebrny pył na moich włosach średni/ciemny blond wychodzi super. Taki naturalny chłodny beż.

Włosy są bardzo jasne ale nie wyglądają tanio jak po rozjaśniaczu.
    Nie zauważyłam, żeby farba niszczyła włosy, ponieważ moje i tak są po pasemkach i rozjaśnianiu u fryzjera, zresztą mają porowatą strukturę z natury.

Polecam jeżeli komuś zależy na naturalnym chłodnym odcieniu jasnego blondu.

Dodaję foto po pierwszym i drugim farbowaniu. Farbować trzeba co 3-4 tygodnie, żeby odrost nie był za duży.

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania, 3 czeka

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja
Chcesz pochwalić kedud86 za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• Pewniak
  • Jedna z moich ulubionych farb, zawsze do niej wracam.( mój kolor to któras czerni)

+Intensywny kolor
    +trwałość, prędzej sie zmyje niz spłucze.
    + łatwośc nakładania, zawsze nakładm z miseczki nawet przy dołączonym aplikatorze)
    + cena, smiesznie tania. Nawet w czasach długił włosów

- Wysusza włosy

Używam tego produktu od: kilkanaście lat
    Ilość zużytych opakowań: ponad 20

Chcesz pochwalić aquana2607 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Oceniam odcień 212 Szlachetna Perła.
  • Byłam bardzo sceptycznie nastawiona ze względu na cenę. Zawsze kupowałam droższe drogeryjne farby, 20zł to minimum. Dałam za farbę ok. 5,5zł! A tu taka niespodzianka!
    \n
    \nJestem zachwycona, mam ombre i chciałam troszkę je rozjaśnić bo miałam czarny odrost, a ciemny blond końcówki.
    \n Nałożyłam farbę, nic nie szczypie, nic nie widać, myślę znowu jakiś bubel, tylko żeby mi włosów nie zniszczyło.
    \nAle przetrzymałam tyle ile pisało w instrukcji i szok.. Jednak coś chwyciło, może nie jest to kolor taki jak na opakowaniu (za co minus pół gwiazdki) ale naprawdę jestem zadowolona i z całą świadomością mogę polecić każdemu kto się zastanawia. Na pewno wrócę jeszcze do tego koloru i wcale nie przeszkadza brak odżywki
    \nWłosy nie są zniszczone, pachną brzoskwinią. Są miłe w dotyku. Bajka

Chcesz pochwalić smoczyca_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • super
  • kupiłam odcień słodkie cappuccino,gdyż nie miałam czasu jechać do hurtowni po mojego matrixa sync mocca .Efekt jest rewelacyjny,kolor piękny ! już 2 razy zostałam zaczepiona na ulicy z pytaniem co to za odcień Myłam już 5 razy od farbowania,farba nie schodzi,z tym że większość włosów miałam naturalnych.Polecam

Używam tego produktu od: raz
    Ilość zużytych opakowań: 2 całe opalpwania

Chcesz pochwalić husteczka22 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bubel i tyle.
  • Jestem poprostu zla sama na siebie, ze pokusilam sie kupic ten smiec. Kupilam dwa opakowania zeby pokryc cale wlosy, mam lekko przed lokiec i farby wystarczylo. Wszystko zrobilam jak w instrukcji, równomiernie nalozylam na WSZYSTKIE wlosy.
    Wlasnie wysuszylam i jestem mega zla. Mam jakas okropna pantere..... tu rude, tu nie, tu rude ,tu nie.... szok... nigdy wiecej, zdecydowanie wole palette.

Używam tego produktu od: dzisiaj
    Ilość zużytych opakowań: 2 normalne

Chcesz pochwalić devilkax za czytelną i pomocną recenzję?
  • Może pomóc
  • Schodzę z czarnego koloru włosów do ciemnego blondu. Jestem po dekoloryzacji i farbowaniu u fryzjera - niestety pozostało mi po tym dużo rudości. Kupiłam więc Joannę Gołębi popiel i srebrny pył. Zmieszałam całość i nałożyłam głównie na dolne partie włosów, gdzie rudości mam najwięcej. Efekt? Włosy stały się mniej rudo-żółte! mam teraz ładny popielaty blond na dole. Tak jakby farba zdjęła całą rudość.

Mogę polecić choć włosy są przesuszone - no ale czego się spodziewać po dekoloryzacji i farbowaniu.

Używam tego produktu od: 1 raz
    Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić moniquewizaz za czytelną i pomocną recenzję?
  • stara przyjaciółka Joanna
  • Od ponad 1,5 roku używam tej farby i muszę przyznać, że naprawdę efekt jest zadowalający. Kolor wychodzi mi coś pomiędzy karmelem, a rudym i to jest to co zawsze chciałam osiągnąć po farbowaniu. Cena jest bardzo przystępna, dzięki czemu farbowanie w ogóle nie jest dla mnie kosztowne. Farbę kładzie mi mama albo przyjaciółka – czego chcieć wiecej ;-)
    +piękny, unikalny, indywidualny kolor dopasowany do mnie
    +wydajne opakowanie starczy na kilka farbowań
    +niska cena i dostępność w wielu różnych drogeriach i sklepach spożywczych
    + nie niszczy włosów, nie wysusza, włosy nie sztywnieją

Używam tego produktu od: 1,5 roku

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić czerwoneusta21 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam dla niepewnych i początkujących
  • Kilkanaście lat temu stosowałam odcienie brązu z tej serii (Dziki Kasztan, Palona Kawa, Słodkie Cappuccino - w formie dodatkowych pasemek do blondu) i byłam bardzo zadowolona, ponieważ kolor był wielotonowy i zwracający uwagę koleżanek, które pytały, jaką farbę nakładałam na włosy. 'Czarny Bez' dawał ładny odcień czerni, chociaż mojej urodzie nie służył. Miałam także styczność z rozjaśniaczem, który delikatnością nie grzeszył, jednak najlepiej dawał sobie radę z rozjaśnieniem moich ciemnobrązowych włosów. Po serii eksperymentów powróciłam na kilka lat do naturalnego koloru, jednak po pojawieniu się siwych pasm ponownie zdecydowałam się na farbowanie, tym razem 'Płomienną Iskrą': https://www.youtube.com/watch?v=kwfESurp4SA

Podsumowanie

Plusy:
    - niska cena (5-7 zł./opak.);
    - 2 opak. starczą na bardzo długie włosy (moje są do pasa), konsystencja jest rzadka;
    - kolory wychodzą zdecydowanie lepiej niż na opakowaniach;
    - kolor jest wielowymiarowy.;
    - szczypanie w skórę głowy występuję tylko na początku aplikacji, po 3-ech minutach minęło (przy rozjaśniaczu skóra głowy bardziej to odczuwa).

Minusy:
    - lekkie przesuszenie włosów (przy rozjaśniaczu - znaczne);
    - niedokładne pokrycie wszystkich włosów, jeżeli wcześniej były farbowane;
    - szybko wypłukujący się kolor;
    - kiepska szata graficzna.

Używam tego produktu od: z przerwami od kilkunastu lat
    Ilość zużytych opakowań: min. 10

Chcesz pochwalić Rademeneska_YouTube za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wybawienie
  • Tania, sklepowa farba, która nanieraz ratowała odcień moich włosów (po eksperymentowiu :P).
    Oceniam odcień 212 Szlachetna Perła.
    Poradziła sobie znakomicie nawet z niwelowaniem żółci po rozjaśniaczu
    Nadaje włosom piękny, beżowy i jednolity odcień.

Używam tego produktu od: ponad 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: wiele

Chcesz pochwalić Matshrasu za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetna seria

• Moje pierwsze farbowanie domowe zaczęło się właśnie z serią Joanny. Najpierw eksperymentowałam z popielatym blondem, a później orzechowym brązem. Oba kolory okazały się sprawdzone i warte uwagi. Przede wszystkim farba nie zniszczyła mi włosów. Fryzura wyglądała świetnie, kolor trwale się utrzymywał, włosy nie straciły swojego blasku, Opakowanie było również wydajne, starczyło na kilka farbowań. Niska cena i dostępność w wielu sklepach to dodatkowe atuty!

Ilość zużytych opakowań: całe 2

Recenzja otrzymała 2 pochwał. Chcesz pochwalić miss_mazur za czytelną i pomocną recenzję?