Joanna, Naturia Color

Powiększ Joanna, Naturia Color

Zgłaszająca osoba: hair

Farby do włosów Naturia Color nadają włosom piękne i głębokie kolory, doskonale kryją siwiznę, pozostawiając na włosach długotrwały efekt.
Receptury kosmetyków zostały przygotowane na bazie naturalnych składników roślinnych: protein mlecznych i ekstraktu z brzoskwini.
Proteiny mleczne chronią i odżywiają włókna włosów. Brzoskwinia to bogate źródło witamin i soli mineralnych, działa na włosy odświeżająco i tonizująco.
Po zabiegu farbowania włosy są miękkie i sprężyste, mają głęboki kolor, piękny połysk i zdrowy wygląd. Dostępne 12 odcieni.

Cena: ok. 5zł

• świetny kolor, niska cena
  • Farbuję "Płomienną iskrą" z tej serii już od 4 lat.

Plusy:
    - cena (!!! bardzo ważne dla mnie przy włosach bardzo długich i gęstych)
    - kolor - jak naturalny, wiele osób nie zdaje sobie sprawy, że farbuję włosy
    - dostępność - wszędzie i zawsze

Minusy:
    - zapach - no cóż, nie wydają zbędnie pieniędzy na nuty zapachowe
    - nakładanie to jednak ciężki kawał chleba, ale w sumie tak mam z każdą farbą

Ilość zużytych opakowań: co najmniej 30

Chcesz pochwalić Nyuszi za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobra!
  • Narazie pierwszy raz farbowalam ta farba ale jak do tad jestem bardzo zadowolona.
    Farba nie jest tak silna jak to bywa w innych farbach rozjasniajacych,nie daje zoltego odcienia na wlosach oraz ma swietna cene.
    Rzecz jasna polecam!!!

Używam tego produktu od: miesiaca
    Ilość zużytych opakowań: 1 farbe

Chcesz pochwalić EmkaEmilka za czytelną i pomocną recenzję?
  • jak najbardziej polecam
  • To pierwsza farba , która po rozjaśnianiu nie spaliła moich cienkich włosów.
    Kolor odpowiadający moim naturalnym włosom trzymałam minimum czasu i zawsze pięknie krył siwe pasma.
    W sierpniu postanowiłam rozjaśnić włosy kolorem 212 i za pierwszym razem minimalny czas farbowania okazał się za krótki - farba słabo rozjaśniła mój ciemny blond, ale siwe pasma pokryła ładnie.
    Za drugim razem- w październiku przetrzymałam farbę 45 minut na włosach i pięknie je rozjaśniła. Położyłam ją po całości - razem z 3cm odrostami - i dobrze sobie poradziła.
    Po tej farbie moje zazwyczaj sianowate włosy są długo miękkie , sypkie, nawilżone i błyszczące

Używam tego produktu od: 1,5 roku

Chcesz pochwalić modliszqa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam
  • Oceniam kolor orzechowy brąz

Super farba!
    +kolor wychodzi jak na opakowaniu
    +bardzo dobrze kryje
    +jest tania
    +wydajna, włosy mam długie lecz cienkie, ale jedno opakowanie wystarczyło na pokrycie całości
    +zapach jest tylko duszący po wyciśnięciu z tubki, ale w przeciwieństwie do innych farb po chwili ustępuje i czuć brzoskwiniowy zapach
    +po rozczesaniu na szczotce miałam tyle włosów co zwykle więc włosy nie wypadają nadmiernie po farbowaniu
    +łatwo zmyła się ze skóry, chociaż ja wcześniej czoło przesmarowałam oliwką
    +nie wysusza włosów

Minusów nie zauważyłam

Używam tego produktu od: tygodnia

Chcesz pochwalić ka1807 za czytelną i pomocną recenzję?
  • kpina z konsumenta
  • oceniam kolor czarny bez

w poszukiwaniu idealnego produktu do koloryzacji postanowiłam wypróbować ową "farbę"

na plus ładny wielotonowy kolor, włosy po farbowaniu sa mięciutkie nie trzeba nakładać odżywki, niska cena

minus najgorszy to taki ze moje odrosty ledwo przyciemnił ! góra o 2 tony a robiłam wszystko zgodnie z instrukcją, spiera się w ekspresowym tempie....
    muszę szukać dalej

Używam tego produktu od: 3tygodnie temu
    Ilość zużytych opakowań: 1całe

Chcesz pochwalić klapouchy1 za czytelną i pomocną recenzję?
  • niszczy włosy, długo się utrzymuję
  • 5 tyg temu pofarbowałam włosy (sprany brąz) na odcień MROŹNY BRĄZ, użyłam już raz tego koloru rok temu. Farba śmierdzi, skóra mnie piekła. Po nałożeniu odżywki i wysuszeniu włosów, były one w strasznym stanie, co więcej udało mi się je uratować po 2 tyg intensywnej pielęgnacji. Nie wypadają. Byłam rozczarowana kolorem gdyż ostatnio używając tej farby, otrzymałam piękny chlodny brąz 'prawie czarny' teraz byłam w szoku... Włosy są kasztanowe! Być moze ktoś w supermarkecie podmienił produkty z opakowań :P
    PLUSY:
    - Cena
    - Kolory bardzo ładnie się wypłukują, minęło prawie 5 tygodni i kolor prawie nie ruszył! pierwszy raz spotkałam się z tak trwałą farbą!
    - Kolory są naturalne, głębokie, piękne
    MINUSY :
    - Żadna farba nie zniszczyła mi tak włosów, mimo że przed farbowaniem były OK

Polecam serdecznie jeśli komuś nie straszne tymczasowe siano na głowie, tzn ma odpowiednie środki i czas aby to naprawić bo kolor u mnie utrzymuje się bardzo długo

Używam tego produktu od: 1 miesiac
    Ilość zużytych opakowań: 2 całe, rok temu jeszcze 2

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić sarenki2000 za czytelną i pomocną recenzję?
  • doskonała
  • Farb tej firmy używam już od kilku lat.Przeszłam przez chyba wszystkie już kolory.Jestem z nich bardzo zadowolona- doskonale kryją ,włosy sa ładne błyszczące.Nawet przy drastycznej zmianie koloru wychodzi dobry .Faktycznie farby "czerwone"szybciej się spłukują-ale wszystkich firm tak mają.Mam włosy lekko za ramiona i zawsze wystarczało mi farby na pokrycie całych-a nie sa rzadkie.

Używam tego produktu od: od kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: kilkanaście

Chcesz pochwalić lawiniat za czytelną i pomocną recenzję?
  • Słodkie cappucino
  • Długo się zastanawiałam nad tym, jaką farbę i z jakiej firmy zakupić. Dzisiaj padło na Joanna Słodkie cappucino...od 2 tygodni chciałam rozjaśnić!, zaznaczam rozjaśnić o 2-3 tony moje brązowe włosy(jestem naturalną szatynką, ale po farbowaniu farbami bez amoniakowymi na kolor jasny brąz, wychodziły mi ciemne brązy). Zapomniałam jedynie o tym, że odrosty mi się "zrobiły", bo farba się zmyła po kilku myciach...Do sedna...nałożyłam więc moje Słodkie cappucino, na całe włosy z nadzieją, że mi "podjaśni" troszkę czuprynkę trzymałam na głowie 40 minut, według dołączonej ulotki. Efekt wyszedł...hmmm...jak się w lustrze zobaczyłam, to wybuchłam śmiechem ...otóż moje odrosty zrobiły się "wiewiórkowe"(dosłownie), a najciemniejsze końcówki ładnie rozjaśnił do...koloru kasztana . Ogólnie po wysuszeniu włosów jestem bardzo zadowolona, ponieważ już od dawna marzyłam o rudościach, ale obawiałam się jak mi wyjdzie. No i cóż , całkiem niechcący uzyskałam efekt o jakim marzyłam, hahahaha. Zaznaczę może jeszcze, że jestem w ciąży . Możliwe, ze hormony zrobiły swoje

Co do samej aplikacji, to przebiegała bez problemu, dobrze się nakłada, nie za rzadka, nie za gęsta, mam włosy długości lekko za szyję i jedno opakowanie wystarczyło, ale tak na "styk". Do farby nie ma dołączonej odżywki, ale mi to nie przeszkadzało, bo mam swoją ulubioną maskę do włosów, którą zaraz po spłukaniu nałożyłam na włosy. Aha, zapomniałam dodać, że po spłukaniu farby oczekiwałam, że wypadnie mi trochę włosów(spotkałam się już z takimi opiniami), ale nic takiego nie miało miejsca, byłam w szoku, bo ogólnie moje włosy mają tendencję do wypadania
    Podsumowując: jak najbardziej polecam tą farbę, ale tylko osobom, które lubią eksperymentować na włosach, i nie przeraża ich "troszkę inny kolor"

Używam tego produktu od: dzisiaj

Chcesz pochwalić sol_85 za czytelną i pomocną recenzję?
  • 240 - Słodkie Cappucino
  • Tanie farby kusiły mnie już od jakiegoś czasu. Rozmawiałam o nich z koleżanką i poleciała mi właśnie Naturie od Joanny.

Będąc w markecie poszłam na dział z koloryzacją i... Wybrałam 240 Słodkie Cappuccino za niecałe 6 złotych. Prawie jak za darmo – zwłaszcza, że poprzednie farby kosztowały od 16 zł do 33 zł...

Farbę rozrabia się w miseczce. Odzwyczaiłam się od smrodku więc nie był to dla mnie zbyt przyjemny zapach – jednak nie tak intensywny jak L'oreal Preference. Bez problemu pokryłam nią moje włosy – lekko za ramiona. Mieszanki było nawet trochę za dużo Trzymałam ją na głowie 40 minut. Zarówno nakładanie, jak i spłukiwanie przebiegło bez problemu. Po zabiegu nałożyłam na włosy odżywkę. Włosy nie wydawały się zniszczone, były po wyschnięciu miękkie, lśniące.

Kolor wyszedł bardzo naturalny, wyrównałam swój naturalny kolor włosów tą farbą. Ładnie pokrył całe włosy, jednak nie było efektu „hełmu” - jednolitego koloru na całej głowie.

Farba nie wypłukała się szybko z włosów. Siedzi na mojej głowie już miesiąc i nadal się dobrze trzyma (myję włosy co drugi dzień). Na pewno będę sięgać po inne kolory Jak koloryzacja - to teraz tylko z Joanną

Z czystym sercem mogę polecić kolor 240 słodkie cappucino, który bardzo dobrze u mnie się sprawdził.

Używam tego produktu od: 12 września 2014
    Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie farby

Chcesz pochwalić fallenart91 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nigdy więcej
  • Płomienna iskrę kupiłam z polecenia koleżanki. Tania, bo około 5 zł.
    Pierwszym minusem było to, że trzeba się babrac z miseczką itp.
    Kolor zaraz po farbowaniu wyszedł taki, jaki zwykle miałam po około 2 tygodniach noszenia innej farby.
    Potwornie szybko się spłukuje.
    Słaba.
    Ja bym to wrzuciła miedzy szampony koloryzujące a nie trwałe farby...

Używam tego produktu od: wrzesień 2014
    Ilość zużytych opakowań: tylko jedno

Chcesz pochwalić kwasnazelka za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij