Joanna, Naturia Color

Powiększ Joanna, Naturia Color

Zgłaszająca osoba: hair

Farby do włosów Naturia Color nadają włosom piękne i głębokie kolory, doskonale kryją siwiznę, pozostawiając na włosach długotrwały efekt.
Receptury kosmetyków zostały przygotowane na bazie naturalnych składników roślinnych: protein mlecznych i ekstraktu z brzoskwini.
Proteiny mleczne chronią i odżywiają włókna włosów. Brzoskwinia to bogate źródło witamin i soli mineralnych, działa na włosy odświeżająco i tonizująco.
Po zabiegu farbowania włosy są miękkie i sprężyste, mają głęboki kolor, piękny połysk i zdrowy wygląd. Dostępne 12 odcieni.

Cena: ok. 5zł

• Delikatnie rozczarowanie
  • A więc po pierwszym ufarbowaniu włosów tą farbą byłam zachwycona, kolor odpowiedni, włosy nie zniszczone. Super. Z tym że zmył się po jakiś niecałych 2 tygodniach, jednak myślałam że to przez moje rozjaśniane około 5 miesięcy wcześniej włosy. Odczekalam kolejne 2 miesiące.. I co? Okropne plamy na głowie.. Farbowała mnie jak zawsze mama która robi to od 4 lat i nigdy takiej przygody nie miałam. Kupiłam znowu i pokryło wszystko prawie już odpowiednio. Za taką cenę nie jest zła oprócz tej jednej wpadki.

Używam tego produktu od: Dłużej niż 3 miesiące
    Ilość zużytych opakowań: Więcej niż 4

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? NIE
Chcesz pochwalić kosmetycznelove za czytelną i pomocną recenzję?
  • Odzyskałam mój kolor
  • Używałam odcieni Szlachetna Perła i Srebrny Pył. To moja pierwsza trwała farba do włosów. Zwlekałam z farbowaniem do dwudziestoktóregoś roku życia, chcąc się nacieszyć moim naturalnym kolorem. Kobiety w mojej rodzinie szybko siwiały i przypuszczałam, że i mnie czeka taki los. Uwielbiałam moje blond włosy i dość zszkowało mnie, że ni stąd ni zowąd, jakiś rok temu, silnie przyciemniały.
    Tak bardzo zależało mi na powrocie do blondu, że zdecydowałam się sięgnąć po trwałą koloryzację. Bałam się strasznie. Moje włosy są cienkie, delikatne, dość suche. Mam ich też raczej mniej niż więcej. Martwiłam się, że w wyniku farbowania dużo ich stracę.

Pierwsze podejście trwało tylko 20 minut. Tak wielkie były moje obawy. Kiedy upewniłam się, że nie zrobię sobie krzywdy, zaczęłam farbę trzymać dłużej (ale nigdy więcej niż radzi producent). Wypróbowałam świetny patent. Farbuję włosy na olej kokosowy. Nakładam go na włosy i skórę głowy na noc przed farbowaniem. Dzięki temu nie swędzi mnie skóra głowy, a moje włosy są dodatkowo chronione. Po spłukaniu farby i umyciu włosów, obowiązkowo maseczka. Ja używam Biovaxu do włosów słabych.

Za pierwszym razem włosy delikatnie się rozjaśniły. Potem po dłuższych farbowaniach, wrócił mój ukochany blond kolor. Nazwa pasuje idealnie. Odcień jest na tyle naturalny, że większość moich znajomych nie zauważyła farbowania

Zastanawiając się nad jakąkolwiek wadą, przypomniałam sobie, że odcień Szlachetna perła dodał mi lekki odcień rudości. Jak większość rodaczek mam chłodny typ urody, także przerzuciłam się na Srebrny Pył. Na opakowaniu wydaje się jaśniejszy od poprzednika. U mnie jednak wychodzi całkiem podobnie.

Podsumowując - mój wybawca za grosze, włos mi z głowy nie spadł. Ani też się nie wysuszył. Czytającym od końca polecam serdecznie farbowanie na olej kokosowy.

Używam tego produktu od: Ponad dwóch miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 3 sztuki

Chcesz pochwalić Shironeko za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fantastyczny produkt
  • Od 20 lat farbuje wlosy, przetestowalam chyba wszystkie farby profesjonalne oraz sklepowe i moje wlosy juz nie wygladaly zbyt dobrze (czasem musialam farbowac kilka razy w miesiacu ze wzgledu na kiepskie efekty farbowania). Ostatnio po kapieli rozjasniajacej z czarno/brazowego uzywalam kilka razy Castinga plomiennego bursztynu, niestety przy odroscie wychodzila za kazdym razem żarówka i wlosy nie byly rownomiernie zafarbowane . Dopiero Joanna Jesienny lisc uratowala mi wlosy.

* plusy

- równomierny, naturalny kolor
    - latwość aplikacji
    - wlosy nie wygladaja na zniszczone nawet po prawdziwym maratonie (4 farbowania w miesiacu)
    - dostępność
    - cena

* minusy
    -brak

Polecam ten produkt, przetestuje także inne odcienie rudosci Joanny. Używam tego produktu od: miesiacaIlość zużytych opakowań: 2 cale opakowania

Chcesz pochwalić Emilka666 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealna farba.
  • Urzywam kolor orzechowy brąz, farbę kupiła mi siostra i wybrała kolor. Przedtem utleniałam włosy na bląd przez dobrych kilka lat, były w opłakanym stanie suche i zniszczone co miesiąc farbowane. Dzięki tej farbie wszystko się zmieniło ale też zmienił się kolor moich włosów, powruciłam do natury.Skóra mnie nie piecze podczas farbowania, co prawda kolor się zmywa z czasem dzięki czemu mam refleksy na włosach.Włosy są miękkie po farbowaniu pięknie się błyszczą nie sąwysuszone, tania dobra farba.Mama i siostra też jej używają innych kolorów i też mają miękkie włosy co więcej kolezanki z pracy pytały sie ,, co to za farba''.Nadal będę jej używać, pięknie pokrywa kolorem wszystkie siwe włosy naturalne czy farbowane.

Używam tego produktu od: Ponad czterech miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić kot 23 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetna i tania farba
  • Joanną farbowałam włosy raz, nie miałam wcześniej doświadczenia z koloryzacją włosów. Używałam koloru złoty piasek.

Byłam zaskoczona, ponieważ włosy były w lepszej kondycji, niż przed farbowaniem przez wiele kolejnych dni. Miały złoty, lekko rudawy połysk (zależnie od gustu, mi się to podobało). Były puszyste, ale nie suche.

Pózniej używałam także innych farb (m.in. Garniera) lecz ostatecznie zamierzam wrócić do Joanny.

Jedyny minus, to rzeczywiście, farba się trochę spłukuje, chociaz w moim przypadku było to prawie niewidoczne, ponieważ naturalny kolor moich wlosow to taki mysi blond.

Zdecydowanie polecam.

Używam tego produktu od: dłużej niż rok

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić NadineMaee za czytelną i pomocną recenzję?
  • Włosy jak siano, szybko się wypłukuje kolor.
  • Skusiłam sie na ta farbę przez cenę. Tylko tyle jest jej warte. Włosy jak siano, suche,łamliwe. Kolor łądny do pierwszego mycia. Bardzo szybko się "spiera". Nie polecam.

Używam tego produktu od: kilka lat temu i obecnie
    Ilość zużytych opakowań: dwa opakowania

Chcesz pochwalić porponetka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ogromne pozytywne zaskoczenie
  • Użyłam Słodkiego Cappucino.

Plusy:
    + kolor jak na opakowaniu
    + ładne i równomierne pokrycie włosów
    + konsystencja: składniki szybko się łączą, łatwo się nakłada, nie spływa
    + nie zauważyłam żadnych zniszczeń, włosy są miękkie, błyszczące
    + cena (!!!)

Minusy:
    - przez chwilę po nałożeniu trochę szczypała mnie skóra głowy ale u mnie to akurat zdarza się przy prawie każdym farbowaniu
    - brak odżywki dołączonej do farby, no ale domyślam się, że to podniosłoby cenę produkty

Za taką cenę według mnie jest super. Naprawdę nie mam się do czego przyczepić.

Przyznaję, że gdyby nie internet i wizaż nigdy nie sięgnełabym po farbę z Joanny. Zawsze mi się wydawało, że jeżeli użyję farby za pare zł to zostanę łysa. Zachęcona recenzjami oraz rozczarowana farbami Welli i Schwarzkopfa w końcu kupiłam Joannę. Trochę musiałam pojeździć bo nigdzie jej nie było. W końcu znalazłam w Tesco. Dziwna jest numeracja farb, która kompletnie nic mi nie mówi. Ja wybrałam słodkie cappucino o którym czytałam, że ładnie wychodzi. Nie spodziewałam się cudó. Mam zniszczone dekoloryzacja i rozjaśnianiem włosy, kolor wyjściowy to wypłowiały rudy. Już raz jakiś czas temu próbowałam ochłodzić miedziane i uzyskać naturalnie wyglądający blond. Użyłam w tedy Wellatonu popielaty blond i wyszedł mi paskudny rudo-żółty kolor, któy malowałam spowrotem na rudo. Jakie więc było moje zaskoczenie gdy po Joannie wyszedł kolor jak na opakowaniu, no może tylko troche cieplejszy ale to zrozumiałe - farbę nakładałam jak już napisałam na rude włosy. Naprawdę jestem pod wrażeniem gdyż wiem, jak trudno jest się pozbyć miedzianego refleksu a po słodkim cappucino nie widzę rudego połysku nawet w słońcu.
    Nie zniszczyła mi też włosów czego bardzo się bałam. Już podczas spłukiwania zauważyłam, że wlosy sa gładkie i miekkie, nie plątają się. Mogłam bez problemu przeczesywać je palcami. A zdarzało mi się już mieć po farbowaniu szorstki, matowy supeł na głowie, którego nie mogłam nawet ruszyć bez maski.

Generalnie ja jestem jak najbardziej na tak. Na pewno jeszcze jej użyję. Mam już nawet wybrany kolor Następny będzie jesienny liść, jednak wracam do rudości. Jeżeli wyjdzie tak jak słodkie cappucino to będę mega zadowolona.

Używam tego produktu od: użyłąm pierwszy raz tydzień temu
    Ilość zużytych opakowań: jak na razie to jedno

Chcesz pochwalić Lavann za czytelną i pomocną recenzję?
  • porazka
  • Po tym, jak odkrylam rewelacyjny szampon tej firmy, postanowilam kupic tez farbe do wlosow. Estety spotkalo mnie ogromne rozczarowanie. Jedynym plusem jest bardzo niska cena. Zapach jest intensywny i drazniacy. Kolor blady i zupelnie inny, niz na zalaczonym obrazku. Zmywa sie na szczescie bardzo szybko. Do tego koszmarnie niszczy wlosy. Nigdy wiecej.

Chcesz pochwalić martus283328 za czytelną i pomocną recenzję?
  • uwielbiam
  • Obecna sklepowa cena to 6 zł. Używałam już wielu kolorów z tej firmy. Podoba mi się, że na czarnym kolorze włosów niesamowicie chwyta czerwony pozostawiając pod światłem/ słońcem niesamowity blask czerwieni.

Zalety:
    - Cena
    - Wydajność
    - Odcień zgodny z opakowaniem
    - Łatwo schodzi z ciała
    - Niesamowity efekt końcowy.

Wady:
    - Zapach!!!

Ilość zużytych opakowań: ok. 30

Chcesz pochwalić Mikasu za czytelną i pomocną recenzję?
  • może byc
  • Te farby stosowałam przez 1,5 roku. Szczególnie w odcieniach rudości, szczerze mówiąc jestem średnio zadowolona.

+cena

-łatwo się zmywa
    -mogłoby być więcej odcieni

Używam tego produktu od: 1,5roku

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić damnnn za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tragedia
  • Jak już kilkakrotnie pisałam-rozjaśniłam włosy z brązu do ładnych rudości. Jak każde rozjaśnianie trochę dało włosom w kość,ale różnymi maskami,olejkami i czym tylko doprowadziłam je do stanu,kiedy na szczotce nie zostaje ani jeden włosek!
    I zachęcona opiniami internetowych rudzielców sięgnęłam po osławioną Płomienną Iskrę-przerażona,bo cóż może być w farbie za 5 zł? Ale głupia nie zajrzałam tutaj i kupiła i... TRAGEDIA! włosy przesuszone,kolor nie wiadomo czemu podobny,bo ani to rude,ani pomarańczowe,na szczęście szybko się płucze!
    Załamał mnie tylko stan moich włosów po tej farbie,kurację odżywiającą zaczynam od nowa,od zera. NIGDY WIĘCEJ! a i dzięki tej farbie rudy znika z moich włosów na rzecz jakiegoś brązu- i całe rozjaśnianie i kupa kasy poszły się gilać.

Używam tego produktu od: 1 raz

Chcesz pochwalić jagodka1802 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Okropna
  • Najgorsza farba jaka miałam. Brzydko pachnie, kolor wychodzi sztuczny i mało intensywny. Trwałość koloru jest bardzo krótka- już po trzech myciach kolor blednie i się wypłukuje.Po tej farbie moje włosy wyglądały jak siano- co nigdy mi się nie zdarzyło przy stosowaniu innych farb.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

Chcesz pochwalić weronkaa84 za czytelną i pomocną recenzję?
  • baardzo bardzo dobry produkt
  • używałam go niemal co miesiąc , ze względu na to ,że szybko rosna mi włosy..
    produkt wydajny..
    na długie wlosy trzeba zużyć 2 opakowania , ale to jak kazdej farby.. takze zamiast 20 zł wydaje się 10...
    bardzo polecam nie niszczy wlosów.

Używam tego produktu od: 3lat
    Ilość zużytych opakowań: oj dużo tego było

Chcesz pochwalić flybadangel za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super produkt za niską cenę
  • Oceniam kolor \'czarny bez\'

Ostatnio mam problem z wyborem farb,ponieważ znaczna większość jest na zasadzie ton w ton-i wtedy nawet czarne kolory nie łapią moich odrostów w kolorze jasnego brązu. Przez pewien czas używałam farb Loreala Excellence-i spokojnie mogę powiedzieć,że farba Joanny jest jak dla mnie na tym samym poziomie tylko za smiesznie niska cene

-aplikacja na wilgotne włosy. Jak dla mnie rewelacja-znacznie łatwiej się nakłada farbę

-idealna kremowa konsystencja,bardziej gęsta,nic nie kapie i nie scieka z włosów

-zapach naprawdę znośny,trochę chemii czuć-wiadomo,jednak łagodzi go lekki zapaszek słodkiej moreli

-nie farbuje skóry głowy,odcien czerni wygląda bardzo naturalnie-nie jest to \'tępa czerń\',w słońcu wygląda jak hebanowy brąz. W dodatku jeżeli farba zabarwi skórę to bardzo łatwo ją zmyć wodą z mydłem,żadnego szorowania.

-jest bardzo wydajna! Jedno opakowanie starcza na moje co prawda niezbyt gęste ale długie (do połowy pleców) włosy

-jest trwała. Nie używam kosmetyków przedłużających żywotność koloru,a on i tak po miesiącu jest głęboki i nie płowieje.

-w moim przypadku nie niszczy włosów,jest dla nich neutralna.

Jak dla mnie jest to fantastyczny produktUżywam tego produktu od: ok.rokuIlość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić LadyDevil666 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cappucino uratowało sytuacje
  • Chcialam wrócic do naturalnego koloru wiec zakupiłam orzechowy braz który był mu najbliższy. Zdziwiła mnie cena, 5,50 zł za pudełko, to nie za mało na dobrą farbe? Z polecenia kolezanki jednak sie na nią zdecydowałam. Czy załuje? BARDZO! Orzechowy braz z moich włosów zrobił rudą marchewke, co wydawaloby sie niemozliwe. Pomyslalam ze kupie jakas drozsza farbe w odcieniu chlodnego brazu zeby sie tego pozbyć, ale ostatecznie wybralam słodkie cappucino z tej samej serii. Ten kolor uratował cała recenzje, wlosy sa w końcu brazowe. Lekko pociemniały co jest dziwne ponieważ ma 9% utleniacz ale mnie efekt cieszy. Nie wiem jeszcze jak z trwałoscia

Dodaje zdjecie moich włosów po orzechowym brazie, swiatlo dzienne, bez lampy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić hellhappiness za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niezła farba
  • Wiele razy farbowałam włosy na przeróżne kolory. Od kilku lat w różnych odstępach używałam tylko farb z JOANNY.Mam długie włosy,dlatego używam 2 opakowań, z czego zawsze mi zostawało. Kolor dość długo się utrzymuje i ma ładny odcień, dobrze pokrywa włosy,zapach jest znośny,konsystencja gęsta. Osobiście jestem zadowolona.
    Podsumowując:
    PLUSY:
    +ogólny efekt koloryzacji,nie nadaje włosom sztucznego poblasku
    +zapach
    +konsystencja farby
    +pokrycie
    +trwałość
    +nie niszczy włosów
    +cena i dostępność
    +spora gama kolorów
    MINUSY:
    nie potrafię odnaleźć jakiegokolwiek.Używam tego produktu od: kilku latIlość zużytych opakowań: po 2 całe

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić iwonawokal za czytelną i pomocną recenzję?
  • Porządna i niedroga.
  • Zalety :
    - Na prawdę niska cena.
    - Nie podrażnia ani nie uczula. Skóra głowy nie swędzi podczas aplikacji a jeśli już to nie jest to dokuczliwe.
    - Nie niszczy włosów. Włosy są miękkie, błyszczące, łatwo się rozczesują.
    - Odpowiednia konsystencja, dobrze się rozprowadza i równie dobrze zmywa.
    - Szybko łapie każdy odrost, nawet ciemny. Nie potrzebuje nakładać dodatkowo rozjaśniacza.
    - Kolor (u mnie 212) wychodzi przepiękny. Nie wpada w tandetną żółć ani nie ma szarych refleksów. Idealnie rozjaśniony, perłowo - truskawkowy blond.
    - Nie powoduje ani nie wzmaga wypadania włosów.
    - Nie płowieje.

Wady :
    - Dostępność. Widziałam jedynie w niektórych marketach lub osiedlowych sklepikach/drogeriach.
    - Słaba dostępność odcienia 212 SZLACHETNA PERŁA.
    - Rękawiczki dołączone do zestawu są najgorsze z możliwych.
    - Brak jakiegokolwiek dozownika, pojemniczka do rozrobienia farby. Niezbędne własne akcesoria.
    - Brak dołączonej odżywki po.
    - Z czasem trochę się wypłukuje i traci na swojej intensywności ale jeszcze nie spotkałam farby (a miałam ich sporo), która by tego nie robiła.
    - Odcień SREBRNY PYŁ jest zdecydowanie zbyt szary, wpada w delikatną zieleń, dodaje lat i podkreśla zmęczenie.

Podsumowując - świetna farba za niewielkie pieniądze. Z koloru 212 (SZLACHETNA PERŁA) jestem niesamowicie zadowolona. Efekt porównywalny a nawet lepszy od drogeryjnych farb w granicach 30-40 zł. Z pewnością będę jej wierna (o ile nie znajdę lepszego, mniej chemicznego zamiennika). Brak dobrych rękawiczek czy maski można wybaczyć. Nie wiem jak sprawdzają się inne kolory. Polecam.

Używam tego produktu od: 2 miesięcy.
    Ilość zużytych opakowań: trzy całe.

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić rumiankaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobra
  • Z pewną dozą nieśmiałości podeszłam do tego produktu. Odrosty coraz większe, portfel świecił pustkami a ja wręcz desperacko potrzebowałam zmiany. A że łatwiej jest zmienić kolor włosów niż faceta, udałam się do rossmanna w poszukiwaniu jakiejś promocji i tak oto trafiłam na Joannę. Wybrałam kolor orzechowy brąz, aby w razie katastrofy nie różnił się jakoś bardzo od poprzedniego odcienia. Farbę nakłada się na wilgotne włosy, co jak się okazało, było wielkim ułatwieniem - mam włosy długie, gęste i naprawdę grube toteż gdy nie ma w pobliżu żadnej koleżanki, bawię się w nakładanie produktu nawet godzinę :/ dla włosów to zabójstwo. Tym razem uwinęłam się w około 20 minut. Farba na początku pachnie dość intensywnie, chwilę potem miałam wrażenie że nawet mniej niż garniery czy inne paletty. Kolor wyszedł bardzo zbliżony do tego na opakowaniu (zwykle wychodzą mi odcienie sporo ciemniejsze), włosy na początku lekko się puszyły, ale po nałożeniu odżywki efekt ten został zminimalizowany. Jestem bardzo zadowolona, włosy mają fajny, intensywny odcień, wyglądają zdrowo i już po pierwszym myciu nie czuć farby.
    Mały minus za brak odżywki w opakowaniu, ale to akurat można znieść Polecam wszystkim, ponieważ produkt za 5 zł nie ustępuje jakością temu za 50 (przynajmniej w moim przypadku)

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Pika88 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobra i godna polecenia
  • Stosuję tę farbę praktycznie regularnie i uważam że jest naprawdę dobra. Zresztą poza mną, cały czas używa jej moja mama. Farba nie różni się niczym od drogich farb zagranicznych marek. Może jest nawet lepsza. Zacznę ad aplikacji: po zmieszaniu składników robi się gładka niespływająca konsystencja. 1 opakowaniem maluję całe moje długie włosy za ramiona. A mam bardzo gęste. Farba nie spływa, dobrze się spłukuje, włosy po jej użyciu są błyszczące przez długi czas. Podczas mycia nie wypłukuje się. Dba o włosy. Cena jest śmiesznie niska jak na dobrą jakość.

Używam tego produktu od: kilka lat
    Ilość zużytych opakowań: około 30

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić MychaMysia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajna farba za niewielkie pieniądze.
  • Moja pierwsza farba
    Używam jej odkąd zaczęłam farbować włosy, czyli od kilku lat. Przerobiłam już najróżniejsze odcienie, od brązów poprzez czerwienie do fioletów
    Jestem z niej zadowolona, kolory są naprawdę bardzo ładne, żywe.
    Nie niszczy włosów, nie wzmaga wypadania, włosy po farbowaniu, były miłe w dotyku i ładnie się rozczesywały.
    Oczywiście cena jest jak najbardziej na plus, nieraz udało mi się ją kupić za mniej niż 6zł.
    Kolor niestety bardzo szybko się wypłukuje, u mnie jest żywy przez ok 3 tygodnie a później płowieje.

Używam tego produktu od: ok 6 lat
    Ilość zużytych opakowań: kilkanaście

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Agnieszka2117 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobra jakość, niska cena!
  • Z Joanną jesteśmy parą od lat, pierwsze moje przygody z farbowaniem, pierwsze szalone rudości.

Teraz, gdy wróciłam do naturalnego blondu (mój naturalny kolor to ciemny blond z jasnym refleksem) Joanny używam tylko od czasu do czasu jako "odświeżacz koloru".
    Naturia pięknie podkreśla, nie niszczy.
    Włosy się nie puszą, a moje włosy mają tendencję do puszenia i przesuszania.

Świetnie nam się wspołpracuje, na pewno będziemy do siebie wracać

Plusy:

+ Naturalne odcienie
    + Niska cena
    + Dostępność (w każdym kiosku i małym drogeryjnym sklepiku)
    + Piękny blask i odżywienie w przypadku naturalnego blondu i ciemniejszych (nie wiem jak z jasnymi platynami...)
    + Wygodna aplikacja

Minusy:

- Okropnie drażniący zapach (po zapachu śmiem twierdzić ze to okropna chemia, ale to normalne w przypadku farby)
    - Mała gama kolorów
    - W przypadku koloryzacji zmieniającej naturalny kolor, szybko się zmywa (teraz odświeżam swój naturalny więc nie jest to tak rażące)

Używam tego produktu od: 2-3 lata
    Ilość zużytych opakowań: ho, ho, dużo!

Chcesz pochwalić mariaawaria za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie służy włosom
  • Zużyłam kilka (kilkanaście?) opakowań tej farby w czasach, kiedy farbowałam włosy na blond. Odcień jakiego używałam to "szlachetna perła". Byłam zadowolona z tej farby, długo utrzymywała się na włosach, aplikacja nie sprawiała problemu, jednak kiedy przestałam jej używać, dopiero wtedy zobaczyłam, w jak fatalnym stanie są moje włosy.

Używam tego produktu od: już nie używam
    Ilość zużytych opakowań: kilka/kilkanaście

Chcesz pochwalić insomne za czytelną i pomocną recenzję?
  • <3
  • Moja pierwsza trwała farba, użyłam jej do zafarbowania końcówek (robiłam odwrócone ombre). Produktów do włosów Joanny używam od dawna, więc i na farbę trafiło :p

Plusy:
    - niska cena
    - nie niszczy włosów (oczywiście na ile farba może nie niszczyć włosów :p)
    - kolor (wyszedł taki jak na opakowaniu, nie zmienia tonacji z czasem)

Minusy:
    - ew. dostepność. Ta farba pojawia się i znika :p

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Chcesz pochwalić DowntownGirl03 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niezła, ale mało trwała
  • Farbowałam włosy na któryś z odcieni brązu. Efekt był naturalny, włosy nie były zniszczone- byłam zadowolona. Niestety kolor bardzo szybko wypłowiał (po około 6-8 myciach?) i włosy straciły blask- z tego powodu nie kupię więcej tej farby.

Ilość zużytych opakowań: 2 farby

Chcesz pochwalić Sweet :) za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ulubiona z chemicznych, ale z krótkim efektem
  • Wiele przebojów i podbojów przeżyłam z farbami z tej serii Użyłam barw: naturalny blond, złoty piasek, szlachetna perła, płomienna iskra, soczysta malina, leśna jagoda i palona kawa.

Zalety:

+ ani razu nie miałam popalonych czy w ogóle zniszczonych włosów
    + żadnego wzmożonego wypadania po koloryzacjach
    + naprawdę piękne, głębokie kolory
    + cena, farba jest naprawdę tania
    + miękkie, gładkie włosy jeszcze jakiś czas po farbowaniu
    + zapach, który nie zamęcza i nie wykręca nosa
    + łatwe przygotowanie
    + blondy może żółkną, ale nie tak bardzo, jak po wielu innych farbach

Minusy:

- te wspaniałe kolory wypłukują się w tempie błyskawicy, u mnie chyba najdłużej jednorazowo dały się zatrzymać jakiś miesiąc, może 4 tygodnie
    - dołączają naprawdę fatalne rękawiczki

Właściwie byłam z Joanny zadowolona, ale teraz mam w planach hennę i mam nadzieję, że do chemicznych już więcej nie wrócę

Używam tego produktu od: prawie 10 lat z przerwami
    Ilość zużytych opakowań: przynajmniej kilkanaście

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić saintfreak za czytelną i pomocną recenzję?