Joanna, Naturia Color

Powiększ Joanna, Naturia Color

Zgłaszająca osoba: hair

Farby do włosów Naturia Color nadają włosom piękne i głębokie kolory, doskonale kryją siwiznę, pozostawiając na włosach długotrwały efekt.
Receptury kosmetyków zostały przygotowane na bazie naturalnych składników roślinnych: protein mlecznych i ekstraktu z brzoskwini.
Proteiny mleczne chronią i odżywiają włókna włosów. Brzoskwinia to bogate źródło witamin i soli mineralnych, działa na włosy odświeżająco i tonizująco.
Po zabiegu farbowania włosy są miękkie i sprężyste, mają głęboki kolor, piękny połysk i zdrowy wygląd. Dostępne 12 odcieni.

Cena: ok. 5zł

• Lepsza od niejednej droższej farby! idealne pokrycie, długotrwały kolor, brak zniszczeń.
  • Farbuję włosy od trzech lat. Stosowałam farby różnych firm, a na końcu zatrzymałam się przy Joannie, ponieważ najbardziej spełnia moje oczekiwania (linia Multi Cream Color i Naturia Color, od czasu do czasu szamponetki Multi Color Effect dla odświeżenia koloru).
    Kolory są intensywne i zbliżone do przedstawionych na opakowaniu, najdłużej utrzymuje się na moich włosach, nie niszcząc ich.

W opakowaniu znajdziemy ulotkę z instrukcją, składem itd; utleniacz w kremie 6%, farbę w tubie oraz rękawiczki. Dla niektórych minusem może być brak dołączonej odżywki po koloryzacji, dla mnie nie jest to żaden problem bo zawsze mam w domu jakąś maskę czy odżywkę pod ręką.

Cena: ok. 5-6zł w zależności od sklepu - jedna z najtańszych farb do włosów. Świetny produkt dla kobiet, które nie chcą wydawać fortuny na farbę do włosów.

Dostępność: jest bardzo łatwo dostępna, w mieście, w którym mieszkam jest w każdej drogerii, większym markecie, można ją zakupić nawet w kiosku ruchu

Miałam na swojej głowie dwa odcienie, tj. orzechowy brąz oraz dziki kasztan. I tymi odcieniami farbuję włosy na przemian. W przyszłości wypróbuję jeszcze paloną kawę oraz mleczną czekoladę.

Farbę powinno trzymać się na włosach jakieś 20-35 min, w zależności jaki chcemy uzyskać efekt. Ja zazwyczaj trzymam ją ok. 30 minut.

Farba daje niezwykle naturalny efekt koloryzacji - wszyscy wyrażają zdziwienie, gdy mówię, że farbuję włosy. Idealny dla kobiet o niebieskich oczach, pięknie je podkreśla.
    Kolor jest piękny, w świetle można dostrzec mieniące się refleksy co niweluje efekt ufarbowanego "hełmu". Niestety kolorek po pewnym czasie się troszkę spłukuje, ale żadna farba nie utrzyma koloru zbyt długo.
    Ta farba bardzo dobrze pokrywa nawet siwe włosy.
    Dobrze się rozprowadza, nie jest ani za gęsta ani za rzadka, nie spływa z włosów i co ważne ładnie pachnie - nie jest to duszący zapach amoniaku, tylko owocowy/brzoskwiniowy zapach.
    Są też wydajne, bo jedno opakowanie starcza na pokrycie włosów średniej długości.
    W moim przypadku nie zauważylam u siebie żadnej reakcji alergicznej po tej farbie, znacznego przesuszenia czy też wzmożonego wypadania wlosow. Skóra głowy nie piecze po nałożeniu, nie swędzi... nie ma w sumie żadnych efektów ubocznych. Włosy po umyciu są bardzo miękkie i błyszczące, nie są szorstkie i sztywne, co zdarza się po innych produktach tego typu.

Jest to produkt, który wzorcowo obala mit, że jeśli coś jest tanie, to jest do niczego.

Ze swojej strony polecam!

Używam tego produktu od: dwóch lat
    Ilość zużytych opakowań: dużo

Chcesz pochwalić _KochamKosmetyki_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Spełniła moje oczekiwania
  • Oceniam kolor Mleczna Czekolada.

Szukałam farby, która nadałaby moim włosom brązowy kolor, mniej więcej taki, jaki posiadam naturalnie, lecz który wówczas, po nieudanych eskperymentach z szamponami koloryzującymi, był po prostu nijaki - bardzo ciemny, ale nie brązowy, z czerwono-rudawymi refleksami.

Zdecydowałam się na Joannę Nutria Color ze względu na przystępną cenę. Muszę przyznać, że bardzo miło się zaskoczyłam. Farby było całkiem sporo, okazała się być wydajna. Po koloryzacji moje włosy ciągle były ciemne, ale miały brązowy kolor a przebrzydłe refleksy zniknęły! Farba pokryła równomiernie moje włosy. Po 2 tygodniach od malowania kolor się rozjaśnił i teraz podoba mi się jeszcze bardziej. Koloryzja nie zniszczyła mi włosów, były sypkie, dość miękkie i lśniące. Nie zauważyłam wzmożonego ich wypadania.

Farba posiada tylko jeden minus - zapach. Mimo wszystko jakoś dałam radę z nim wytrzymać.

Osobiście polecam,.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
    Ilość zużytych opakowań: Jedno

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić Pokrzywka555 za czytelną i pomocną recenzję?
  • blond jak nie blond
  • Kupiłam odcień srebrny pył. Chciałam pofarbowac tylko odrosty do popielatego lub zimnego blondu. Co się okazało? Że ten odcień nie ma żadnych właściwości rozjasniajacych ( no może trochę ma) . Efekt- szary , ciemny odrost . Daje dwie i pół gwiazdki bo to polska firma, cena bardzo dobra i włosy mi nie wypadły. Musiałam to naprawić farbą Syoss mroźny blond. Przynajmniej ona rozjasnia.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić kaktuska01 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Produkt stworzony dla mnie
  • Mój kolor to płomienna iskra, ale używam czasem także koloru jesienny liść.

Co mi się podoba:
    -cena - zazwyczaj poniżej 5 zł
    -dostępność - dzięki czemu mogę porównywać ceny
    -nie wypadają mi po nich włosy (co się zdarza po innych farbach)
    -nie mają drażniącego zapachu (inne bywają zbyt intensywne)
    -nie powodują swędzenia skóry głowy (co w przypadku innych farb jest notoryczne).

To farba, której cena jest adekwatna do jakości.

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: ponad 20 opakowań

Chcesz pochwalić JustynaKowalczyk za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kolor ładny, jakość tragiczna
  • Używałam koloru soczyta malina. Kolor wyszedł naprawdę śliczny. Soczysty z ładnym blaskiem. Włosy mmo wszystko były całkiem miękkie. Kilka dni po koloryzacji zauważyłam, że kolor schodzi. Nawet bez mycia włosów. Po dwóch tygodniach czerwony kolor, zmienił się w wyprany rudy.
    plusy: kolor, cena, dostępność
    minusy: trwałość, praktycznie żadna.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: 1 standardowe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Lanithro za czytelną i pomocną recenzję?
  • płomienna iskra <3
  • ze wszystkich farb jakie wypróbowałam, ta jedna nie robi zbytniej krzywdy moim włosom. kolor płomienna iskra jest ze mną od kilku lat i jedynym moim zastrzeżeniem jest to, że dosyć szybko się spłukuje. ale za taką cenę nie ma co narzekać dobra farba

plusy:
    + cena
    + dostępność
    + intensywny kolor
    + niedrażniący zapach
    + nie niszczy włosów

minusy:
    - krótkotrwałość koloru

Ilość zużytych opakowań: 15-20

Chcesz pochwalić nekropolia za czytelną i pomocną recenzję?
  • kolory piekne,ale bardzo niszczy wlosy
  • uzywalam farby w 3 roznych odcieniach,kolory wychodzily piękne,zawsze idealnie pokrywaly wlosy a kolor długo się utrzymywal.farba nie smierdzi,nie uczula,niestety strasznie niszczy wlosy,nie dość,ze wlosy lamia się i wypadają przez dlugi czas,to jeszcze naprawdę trudno je rozczesać.

Używam tego produktu od: 18 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: ok.15

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić aaaga83 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ideał - 209 beżowy blond
  • Od roku farbowałam włosy Garnier Color Naturals 111. Rozjaśnianie bardzo zniszczyło moje włosy, poza tym kolor wypłowiał i chciałam go bardziej stonowować. Od jakiegoś czasu staram się kupować tylko polskie produkty, a Joanna Naturia ma dobre recenzje, więc wybór był oczywisty.

Plusy:
    same plusy , ale konkrety:
    - ładny kwiatowy zapach (po raz pierwszy nie otwierałam wszystkich okiem przy farbowaniu, nie dusiłam się od zapachu)
    - cena - około 5 zł za opakowanie
    - kolor wyszedł identyczny z tym na opakowaniu
    - wydajna
    - POLSKI PRODUKT

Minusem może być brak odżywki, ale dla mnie nie jest to jakąś wielką ujmą, bo i tak zawsze mam jakąś odżywkę do włosów pod ręką. Poza tym saszetka odżywki z farb Garniera i tak była za mała i nie wystarczała na całą długość włosów (nawet jeśli miałam dwie). Dla mnie świetna farba.
    Używam tego produktu od: Od jakiegoś czasuIlość zużytych opakowań: 2 całe

Chcesz pochwalić bluedress za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 2 raz(y)
  • Cudowne odkrycie
  • Bardzo bałam się tego farbowania, bo nie mogłam uwierzyć, że Joanna może wyprodukować dobrą i nieszkodliwą dla moich włosów farbę. Po przeczytaniu dobrych opinii na jednym z blogów postanowiłam zaryzykować i muszę przyznać, że odcień 212 Szlachetna perła bije na głowę wszystkie inne farby, których uzywałam- Loreal, Londa, Palette, Schwarzkopf itd. Za niecałe 13zł( dwa opakowania na długie włosy) otrzymujemy piękny odcień, włosy błyszczą i zapach był całkiem znośny. Kolor jest naturalny, taki piaskowo- beżowy blond z odrobinę różową poświatą. Żadnej żółci, zieleni, czy niebieskiej siwizny. Jedyny minus to podrażniona skóra głowy, ale po chwili zaczerwienienie znika. BARDZO Polecam
    !!!!

Używam tego produktu od: 10 dni

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić m0nic za czytelną i pomocną recenzję?
  • Oceniam kolor palona kawa.
  • Na początku byłam bardzo zadowolona. Kolor wyszedł jak na opakowaniu. Nie zauważyłam żeby farba pogorszyła stan włosów. Już myślałam, że odnalazłam idealną farbę, ale strasznie się zawiodłam. TRWAŁOŚĆ OCENIAM NA ZERO. Jedno, dwa mycia i właściwie kolor jest taki sam jak przed farbowaniem. Używałam szamponu i odżywki do włosów farbowanych.

Używam tego produktu od: Jeden raz

Chcesz pochwalić anianeczkaa za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij