Joanna, Naturia Color (Farba do włosów)

Powiększ Joanna, Naturia Color (Farba do włosów)

Zgłaszająca osoba: hair

Farby do włosów Naturia Color Joanna nadają włosom piękne i głębokie kolory, doskonale kryją siwiznę, pozostawiając na włosach długotrwały efekt.
Receptury kosmetyków Joanna zostały przygotowane na bazie naturalnych składników roślinnych: protein mlecznych i ekstraktu z brzoskwini.
Proteiny mleczne chronią i odżywiają włókna włosów. Brzoskwinia to bogate źródło witamin i soli mineralnych, działa na włosy odświeżająco i tonizująco.
Po zabiegu farbowania włosy są miękkie i sprężyste, mają głęboki kolor, piękny połysk i zdrowy wygląd.
Farba do włosów Joanna Naturia Color jest dostępna w 12 odcieniach.

Cena: ok. 5zł

• super
  • kupiłam odcień słodkie cappuccino,gdyż nie miałam czasu jechać do hurtowni po mojego matrixa sync mocca .Efekt jest rewelacyjny,kolor piękny ! już 2 razy zostałam zaczepiona na ulicy z pytaniem co to za odcień Myłam już 5 razy od farbowania,farba nie schodzi,z tym że większość włosów miałam naturalnych.Polecam

Używam tego produktu od: raz
    Ilość zużytych opakowań: 2 całe opalpwania

Chcesz pochwalić husteczka22 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bubel i tyle.
  • Jestem poprostu zla sama na siebie, ze pokusilam sie kupic ten smiec. Kupilam dwa opakowania zeby pokryc cale wlosy, mam lekko przed lokiec i farby wystarczylo. Wszystko zrobilam jak w instrukcji, równomiernie nalozylam na WSZYSTKIE wlosy.
    Wlasnie wysuszylam i jestem mega zla. Mam jakas okropna pantere..... tu rude, tu nie, tu rude ,tu nie.... szok... nigdy wiecej, zdecydowanie wole palette.

Używam tego produktu od: dzisiaj
    Ilość zużytych opakowań: 2 normalne

Chcesz pochwalić devilkax za czytelną i pomocną recenzję?
  • Może pomóc
  • Schodzę z czarnego koloru włosów do ciemnego blondu. Jestem po dekoloryzacji i farbowaniu u fryzjera - niestety pozostało mi po tym dużo rudości. Kupiłam więc Joannę Gołębi popiel i srebrny pył. Zmieszałam całość i nałożyłam głównie na dolne partie włosów, gdzie rudości mam najwięcej. Efekt? Włosy stały się mniej rudo-żółte! mam teraz ładny popielaty blond na dole. Tak jakby farba zdjęła całą rudość.

Mogę polecić choć włosy są przesuszone - no ale czego się spodziewać po dekoloryzacji i farbowaniu.

Używam tego produktu od: 1 raz
    Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić moniquewizaz za czytelną i pomocną recenzję?
  • stara przyjaciółka Joanna
  • Od ponad 1,5 roku używam tej farby i muszę przyznać, że naprawdę efekt jest zadowalający. Kolor wychodzi mi coś pomiędzy karmelem, a rudym i to jest to co zawsze chciałam osiągnąć po farbowaniu. Cena jest bardzo przystępna, dzięki czemu farbowanie w ogóle nie jest dla mnie kosztowne. Farbę kładzie mi mama albo przyjaciółka – czego chcieć wiecej ;-)
    +piękny, unikalny, indywidualny kolor dopasowany do mnie
    +wydajne opakowanie starczy na kilka farbowań
    +niska cena i dostępność w wielu różnych drogeriach i sklepach spożywczych
    + nie niszczy włosów, nie wysusza, włosy nie sztywnieją

Używam tego produktu od: 1,5 roku

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić czerwoneusta21 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam dla niepewnych i początkujących
  • Kilkanaście lat temu stosowałam odcienie brązu z tej serii (Dziki Kasztan, Palona Kawa, Słodkie Cappuccino - w formie dodatkowych pasemek do blondu) i byłam bardzo zadowolona, ponieważ kolor był wielotonowy i zwracający uwagę koleżanek, które pytały, jaką farbę nakładałam na włosy. 'Czarny Bez' dawał ładny odcień czerni, chociaż mojej urodzie nie służył. Miałam także styczność z rozjaśniaczem, który delikatnością nie grzeszył, jednak najlepiej dawał sobie radę z rozjaśnieniem moich ciemnobrązowych włosów. Po serii eksperymentów powróciłam na kilka lat do naturalnego koloru, jednak po pojawieniu się siwych pasm ponownie zdecydowałam się na farbowanie, tym razem 'Płomienną Iskrą': https://www.youtube.com/watch?v=kwfESurp4SA

Podsumowanie

Plusy:
    - niska cena (5-7 zł./opak.);
    - 2 opak. starczą na bardzo długie włosy (moje są do pasa), konsystencja jest rzadka;
    - kolory wychodzą zdecydowanie lepiej niż na opakowaniach;
    - kolor jest wielowymiarowy.;
    - szczypanie w skórę głowy występuję tylko na początku aplikacji, po 3-ech minutach minęło (przy rozjaśniaczu skóra głowy bardziej to odczuwa).

Minusy:
    - lekkie przesuszenie włosów (przy rozjaśniaczu - znaczne);
    - niedokładne pokrycie wszystkich włosów, jeżeli wcześniej były farbowane;
    - szybko wypłukujący się kolor;
    - kiepska szata graficzna.

Używam tego produktu od: z przerwami od kilkunastu lat
    Ilość zużytych opakowań: min. 10

Chcesz pochwalić Rademeneska_YouTube za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wybawienie
  • Tania, sklepowa farba, która nanieraz ratowała odcień moich włosów (po eksperymentowiu :P).
    Oceniam odcień 212 Szlachetna Perła.
    Poradziła sobie znakomicie nawet z niwelowaniem żółci po rozjaśniaczu
    Nadaje włosom piękny, beżowy i jednolity odcień.

Używam tego produktu od: ponad 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: wiele

Chcesz pochwalić Matshrasu za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetna seria

• Moje pierwsze farbowanie domowe zaczęło się właśnie z serią Joanny. Najpierw eksperymentowałam z popielatym blondem, a później orzechowym brązem. Oba kolory okazały się sprawdzone i warte uwagi. Przede wszystkim farba nie zniszczyła mi włosów. Fryzura wyglądała świetnie, kolor trwale się utrzymywał, włosy nie straciły swojego blasku, Opakowanie było również wydajne, starczyło na kilka farbowań. Niska cena i dostępność w wielu sklepach to dodatkowe atuty!

Ilość zużytych opakowań: całe 2

Recenzja otrzymała 2 pochwał. Chcesz pochwalić miss_mazur za czytelną i pomocną recenzję?
  • negatywna
  • Kolor jaki poddaję ocenie to "Czerwona Porzeczka"

Zakupiłam farbę jakiś rok temu, ponieważ mam gęste bardzo włosy potrzebuję 2 opakowania. Mój kolor bazowy podczas tamtego farbowania był ciemny blond. Niestety po zafarbowaniu zamiast odcienia czerwieni otrzymałam ciemna oberżynę wręcz prawie czarne włosy. Oczywiście farbę trzymałam na włosach wg instrukcji producenta. Bardzo się zawiodłam na kolorze jak i na ogólnym stanie włosów po farbowaniu, były przesuszone mocno.

Używam tego produktu od: 1 rok
    Ilość zużytych opakowań: 2 sztuki

Chcesz pochwalić Szorek za czytelną i pomocną recenzję?
  • Lepsza od droższych farb
  • Miałam wielki problem po tym, jak udałam się do fryzjera na 'profesjonalne' farbowanie. Po kilku samodzielnych i nieudanych próbach koloryzacji w domu pomyślałam, że w salonie może wyjdzie to lepiej. Strasznie się jednak pomyliłam. Kolor był ładny, jednak farba była nierówno położona, więc połowę głowy miałam rudą. Miałam ważną okazję i nie chciałam źle wyglądać, dlatego poleciałam do sklepu i postanowiłam zaryzykować ostatni raz- kupiłam kolor 'Palona kawa'. Przy przygotowaniu farby miałam problemy z wyciśnięciem jej, dlatego polecam odciąć nożyczkami górną część tubki. Farba niestety strasznie śmierdziała, aż łzy z oczy leciały. Użyłam 4 opakowań, bo mam gęste włosy do pasa, akurat wystarczyło. Trzymałam farbę około 50 minut, obserwując w lustrze kolor farby na głowie można zobaczyć, jaki będzie efekt. Kiedy rude refleksy z poprzedniej koloryzacji zniknęły, zmyłam farbę i umyłam dwa razy włosy, po czym nie mogąc doczekać się efektu wysuszyłam włosy suszarką. Kolor jest sporo ciemniejszy niż na opakowaniu, ciężko powiedzieć, czy jest zimny czy ciepły, bo w świetle widać odbłyski srebrnego i czerwonego, ale włosy są właściwie czarne. Pasują mi do twarzy więc jestem zadowolona. No i tak farba uratowała mi życie. Bardzo polecam, bo mimo niskiej ceny jest lepsza np. od Garniera. Po spłukaniu nie śmierdzi i nie zniszczyła mi włosów, a nawet są jakby bardziej gładkie.

Plusy:
    -cena
    -dostępność (nie ma jej niestety w Rossmanie)
    -łatwa w aplikacji, nie spływa
    -nie niszczy włosów
    -dobrze kryje
    -plamy ze skóry łatwo schodzą

Minusy:
    -zapach na początku
    -efekt nieco różni się od tego na obrazku, a czerwone refleksy nie bardzo mi się podobają, ale może być to spowodowane tym, że za długo trzymałam farbę

Używam tego produktu od: tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: cztery

Chcesz pochwalić Sylphin za czytelną i pomocną recenzję?
  • w tej cenie nie ma sobie równych
  • oceniam kolor "Palona kawa", który używałam jakis czas temu!
    farba znana mi od bardzo dawna;-) jako licealistka - studentka nie mogłam zaszaleć, więc kupiłam go w pobliskim spożywczaku. podchodziłam z mega dużym dystansem i traktowałam to jak zabawę i test.. ale moje zaskoczenie przerosło wszystko.
    Kolor wyglądał świetnie!!! Miałam naturalnie brązowe włosy i "Palona kawa" pięknie go podkreśliła. farbę używalam przez długi czas...aż zaczeła się moda na pasemka, ombre i inne różowe odchyły. Ha ha ale jak będę chciała wrócić do naturalnego koloru, to tylko z tą farbą;-)
    pięknie pokryła,
    nie zmywala sie tak szybko jak inne droższe farby,
    łatwo się nakłada,
    śmiesznie niska cena,
    dostępność!!!! jest wszędzie;-)
    nie pogorszyła stanu włosów,
    nie zostawia trwałych plam na twarzy, świadczących o wczorajszym farbowaniu,
    idealna do farbowania w domowym zaciszu

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: bardzo dużo

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić szminka2010 za czytelną i pomocną recenzję?