Joanna, Naturia Color (Farba do włosów)

Powiększ Joanna, Naturia Color (Farba do włosów)
Produkt dostępny w 12 sklepach. Cena już od 4,92 zł - sprawdź w

Zgłaszająca osoba: hair

Farby do włosów Naturia Color Joanna nadają włosom piękne i głębokie kolory, doskonale kryją siwiznę, pozostawiając na włosach długotrwały efekt.
Receptury kosmetyków Joanna zostały przygotowane na bazie naturalnych składników roślinnych: protein mlecznych i ekstraktu z brzoskwini.
Proteiny mleczne chronią i odżywiają włókna włosów. Brzoskwinia to bogate źródło witamin i soli mineralnych, działa na włosy odświeżająco i tonizująco.
Po zabiegu farbowania włosy są miękkie i sprężyste, mają głęboki kolor, piękny połysk i zdrowy wygląd.
Farba do włosów Joanna Naturia Color jest dostępna w 12 odcieniach.

Cena: ok. 5zł

• Produkt godny polecenia.
  • Muszę farbować włosy ze względu na siwe pasma w młodym wieku. Naturalny kolor to ciemny blond. Włosy mam lekko zniszczone, ale bez tragedii. Będąc w niedzielę w Netto kupiłam farbę Joanny srebrny pył 213. Kolor wyszedł super 20 min na odrosty i 10 na całość. Po zmyciu umyłam szamponem, nałożyłam swoją lepszą odżywkę. W opakowaniu nie jest dodana odżywka co jest dla mnie jedynym minusem. Jakość w stosunku do ceny jest niesamowita. Zapach super, włosy nie są jakoś sponiewierane. Do tej pory farbowałam Garnierem Oilia za ok 20 zł. Myślę, że pozostanę przy Joannie skoro efekt jest ten sam za 5-6 zł. Za zaoszczędzone 15 zł wolę kupić sobie dobrą odżywkę, która starczy mi na parę farbowań.

Używam tego produktu od: Użyłam go raz.
    Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie (jedno farbowanie)

Chcesz pochwalić sikhini za czytelną i pomocną recenzję?

Polecany film:

depilacja brwi

• Piękny kolor kosztem spalonych włosów i częstego farbowania
  • Szlachetna Perła-
    Długi czas byłam wierna właśnie temu odcieniowi, ale - niestety - musiałam z niego zrezygnować. Kolor wychodził bajeczny, po prostu zjawiskowy. Lekko beżowy, szlachetny (zgodnie z nazwą ), nieprzesadnie chłodny. Ileż ja się komplementów na jego temat nasłuchałam Wiele razy uratował mi tyłek neutralizując żółć na włosach. I ta cena - 5,50zł w osiedlowej drogerii. Byłby to hit hitów, no ale...
    Farba ta koszmarnie niszczy włosy Mimo, że wydawałaby się delikatna (moich ciemnoblond włosów nie była w stanie rozjaśnić dalej niż do rudego, musiałam używać rozjaśniacza) z miesiąca na miesiąc paliła mi włosy. Kruszyły się, były jak siano, nie chciały się układać - mimo krótkiego czasu trzymania na nich produktu.
    Zniszczenia były też zapewne skutkiem musu częstego farbowania - farbka bardzo szybko się wypłukiwała do niezbyt atrakcyjnego koloru. Nie był to szczególnie brzydki odcień, ale po 2tygodniach miałam ochotę złapać już za nowe opakowanie.
    Nie będę już pisać pierdół o braku odzywki i aplikatora bo jednak idzie to wybaczyc za taka cene
    Tak czy siak, chyba nie warto. Ale z pewnością polecam w sytuacjach awaryjnych, gdy pojawi się kurczak po rozjaśnianiu czy coś w ten deseń. Ja póki co ją odstawiam

Ilość zużytych opakowań: mnóstwo

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić gabi97 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Słaba
  • Kiedyś używałam tylko tych farb i kolor utrzymywał się długo a teraz niestety do około 3-4 myć. Farbowałam włosy jasne ciemniejszą farbą nie pamiętam już jakim kolorem. Kolor złapał dość ładnie. Nie pogorszył się stan włosów.
    Kiedyś farbowałam wielokrotnie a to czarnym a to brązowym używałam też rozjaśniacza i było dobrze a teraz od ostatnich dwóch farbowań tą farbą kolor szybko się wypłukał

Używam tego produktu od: Dłużej niż miesiąc

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? NIE
Chcesz pochwalić katik20 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przyzwoita
  • Na początku zaznaczę, że ów produkt stosowałam 2 razy. Chciałam obiektywnie ocenić jak na wcześniej pofarbowane tym produktem włosy, farba ponownie przyjmie.

Na pewno na duży plus zasługuje ilość produktu w opakowaniu. a moje włosy lekko za ramiona spokojnie starczyłoby jedno opakowanie.
    Kolejnym plusem jest zapach - ie jest tak mocno drażniący jak w przypadku innych farb.
    Zaznaczę również, że nie zrobiłam próby uczuleniowej. Natomiast nie wyskoczyło mi podrażnienie oraz w trakcie nie czułam pieczenia, swędzenia .
    Łatwo się ją zmywa ze skóry.
    Włosy są lśniące i miękkie.

Na pewno nie podoba mi się fakt, że w opakowaniu nie ma odżywki.
    Ogromny minus zauważyłam przy drugiej koloryzacji - odrost owszem pokryty, ale ma jakby kasztanową poświatę, co niekoniecznie mi się podoba.
    Zapach farby mimo użycia szamponu utrzymuje się dość długo na włosach.
    Przy drugiej koloryzacji (miesiąc później) włosy w dotyku lekko tępe a podczas zmywania farby bardzo szorstkie.

Ilość zużytych opakowań: 4 całe - po 2 na każdą koloryzację

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić cheneelle za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ujdzie
  • Oceniam kolor 112 naturalny blond.

Farbę położyłam na włosy rozjaśnione do bardzo jasnego blondu, po pigmentacji, na słabej wodzie.
    Kolor wyszedł ciepły średni brąz...

Używam tego produktu od: 3 dni

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Evi_L za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rozczarowanie
  • Farb z joanny używałam niejednokrotnie. Zawsze innych odcieni, bo lubię poszaleć z włosami.
    Miałam piękny brąz z blond refleksami i chciałam je przyciemnić, Wymyśliłam sobie że pomieszam orzechowy brąz z dzikim kasztanem. Później był tylko płacz.... Czarne włosy, częściowo rudo-czerowono-pomarańczowe...

Plusy
    - cena
    - nie za mocny zapach

Minusy
    - brak odżywki
    - troche pali końcówki ( niszczy )
    - źle ukazany kolor włosa na opakowaniu

Może kiedyś się odważne na kupienie tej farby, ale nie prędko i na pewno nie w odcieniu ''dziki kasztan ''.

Używam tego produktu od: 1 rok
    Ilość zużytych opakowań: 5 farb

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić xyhaze za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zależy od koloru
  • Farbowałam się wiele lat na czarno, i akurat ta farba była idealna.
    + nie płowiał kolor,
    + świetne krycie
    + niska cena
    + łatwa w nałożeniu

Od jakiegoś czasu farbuję się na blond, i ten kolor sprawuje się fatalnie:
    (miałam oczywiście już jasne włosy, na poziomie średniego blondu)
    - nierówne krycie
    - ciemniejszych pasemek w ogóle nie łapał, konieczne byłoby rozjaśnienie przed farbowaniem.

Polecam tą farbę, ale tylko w przypadku ciemnych kolorów.

Używam tego produktu od: Dawien dawna
    Ilość zużytych opakowań: Nie zliczone ilości

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić sandra_sana za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetna za niewielkie pieniądze
  • Bardzo, bardzo dobra farba za grosze. Używam koloru płomienna iskra,pierwszy raz użyłam tego koloru 2 lata temu na moje blond włosy-pasemka, na poczatku farba utrzymywała się max.dwa tygodnie(myję włosy co drugi dzień), po mniej wiecej 5-6 farbowaniach kolor utrwalił się i teraz farbuje włosy raz w miesiącu. Mam krótkie włosy a na farbowanie ich zużywam całe opakowanie.

Plusy:
    -Niska cena
    -Dobrze pokrywa włosy
    -Intensywny kolor taki jak na opakowaniu
    -W miarę ładny zapach
    -Nie uczula
    -Nie podrażnia skóry głowy

Minusy:
    -Mało wydajna, na krótkie włosy używam całą farbę, jak miałam dłuższe to 2 opakowania

Ilość zużytych opakowań: ok.30 opakowań

Chcesz pochwalić asha30 za czytelną i pomocną recenzję?
  • mój skarb
  • Miałam wiele przygód z farbami do włosów. Początkowo używałam szamponetek, potem farb, następnie fryzjerskie farbowanie oraz henna. Teraz nie mam czasu na zabawy we fryzjera i hennę, więc farbuję włosy właśnie Joanną. Przeszłam przez wiele marek ale to Joanna jest tą, którą mama musi wysyłać mi w paczce za granicę.

Po tej farbie włosy są miękkie, błyszczące, pięknie się układają a kolor jest odpowiednio intensywny, naturalny zarazem. Kocham tą farbę miłością bezgraniczną.

Plus cena... raj!

Chcesz pochwalić dilerkacukierkow za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepsza farba na świecie
  • Mój absolutny hit i farba, której jestem wierna od lat.

Nieprzerwanie stosuję "Płomienną Iskrę", która kiedyś nazywała się trochę inaczej, ale prawdopodobnie jest to wciąż ten sam kolor.
    Joanna to była moja pierwsza w życiu farba (początkowo eksperymentowałam z dość nietrafionymi kolorami, bo zaczęłam od ciemnego brązu, przez fiolet do czerwieni) i prawdopodobnie będzie też moją ostatnią farbą. Owszem, używałam też rudości innych marek, ale nigdy nie byłam wystarczająco zadowolona z efektu.

"Płomienna Iskra" utrzymuje się na moich włosach długo. Odświeżam kolor mniej więcej co dwa miesiące, ale tylko ze względu na widoczny już po tym czasie odrost. Kolor jest bardzo naturalny, po prostu idealny rudy.

Farba nie niszczy włosów bardzo. Owszem, należy zadbać o odpowiednią pielęgnację włosów po farbowaniu, ale w moim przypadku nie zdarza się, żebym musiała je "ratować".

Maleńki minus daję za brak maski lub odżywki w opakowaniu.

Cena jest oczywiście bardzo korzystna, w najbliższym kiosku dostaję ją za 6 złotych.

Używam tego produktu od: siedmiu lat
    Ilość zużytych opakowań: na pewno więcej niż dwadzieścia

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić KwasekCytrynowy za czytelną i pomocną recenzję?