Joanna, Naturia Color

Powiększ Joanna, Naturia Color

Zgłaszająca osoba: hair

Farby do włosów Naturia Color nadają włosom piękne i głębokie kolory, doskonale kryją siwiznę, pozostawiając na włosach długotrwały efekt.
Receptury kosmetyków zostały przygotowane na bazie naturalnych składników roślinnych: protein mlecznych i ekstraktu z brzoskwini.
Proteiny mleczne chronią i odżywiają włókna włosów. Brzoskwinia to bogate źródło witamin i soli mineralnych, działa na włosy odświeżająco i tonizująco.
Po zabiegu farbowania włosy są miękkie i sprężyste, mają głęboki kolor, piękny połysk i zdrowy wygląd. Dostępne 12 odcieni.

Cena: ok. 5zł

• 240 - Słodkie Cappucino
  • Tanie farby kusiły mnie już od jakiegoś czasu. Rozmawiałam o nich z koleżanką i poleciała mi właśnie Naturie od Joanny.

Będąc w markecie poszłam na dział z koloryzacją i... Wybrałam 240 Słodkie Cappuccino za niecałe 6 złotych. Prawie jak za darmo – zwłaszcza, że poprzednie farby kosztowały od 16 zł do 33 zł...

Farbę rozrabia się w miseczce. Odzwyczaiłam się od smrodku więc nie był to dla mnie zbyt przyjemny zapach – jednak nie tak intensywny jak L'oreal Preference. Bez problemu pokryłam nią moje włosy – lekko za ramiona. Mieszanki było nawet trochę za dużo Trzymałam ją na głowie 40 minut. Zarówno nakładanie, jak i spłukiwanie przebiegło bez problemu. Po zabiegu nałożyłam na włosy odżywkę. Włosy nie wydawały się zniszczone, były po wyschnięciu miękkie, lśniące.

Kolor wyszedł bardzo naturalny, wyrównałam swój naturalny kolor włosów tą farbą. Ładnie pokrył całe włosy, jednak nie było efektu „hełmu” - jednolitego koloru na całej głowie.

Farba nie wypłukała się szybko z włosów. Siedzi na mojej głowie już miesiąc i nadal się dobrze trzyma (myję włosy co drugi dzień). Na pewno będę sięgać po inne kolory Jak koloryzacja - to teraz tylko z Joanną

Z czystym sercem mogę polecić kolor 240 słodkie cappucino, który bardzo dobrze u mnie się sprawdził.

Używam tego produktu od: 12 września 2014
    Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie farby

Chcesz pochwalić fallenart91 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nigdy więcej
  • Płomienna iskrę kupiłam z polecenia koleżanki. Tania, bo około 5 zł.
    Pierwszym minusem było to, że trzeba się babrac z miseczką itp.
    Kolor zaraz po farbowaniu wyszedł taki, jaki zwykle miałam po około 2 tygodniach noszenia innej farby.
    Potwornie szybko się spłukuje.
    Słaba.
    Ja bym to wrzuciła miedzy szampony koloryzujące a nie trwałe farby...

Używam tego produktu od: wrzesień 2014
    Ilość zużytych opakowań: tylko jedno

Chcesz pochwalić kwasnazelka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zapowiadało się super.
  • Płomienny rudy - miał mnie odratować od nieudanego farbowania. I fakt rozjasnił moje dziwnie brązowe włosy dał im miedziany kolor. Byłam wniebowzięta. Niestety kolor szybko się wypłukał.
    Drugie opakowanie i znacznie mocniejszy efekt wlosy w słońcu piękne rude, w świetle domowym rude lecz ciemniejsze. Kolor niestety znów szybko się wypłukał.
    Od paru dni zauważylam lekko łamiące się włosy, co mnie zaniepokoiło. Mogę podejrzewać że to wina Joanny niestety. Szkoda bo farba tania, nawet łatwo dostępna o pięknym kolorze. Lecz ma za dużo wad jak na rudość.

Za to moja mama od dawna używa blondu i jest zadowolona ;p

Widocznie co komu pasuje

Ja niestety pasuje z tą farbą.

Używam tego produktu od: 2 miesiace

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić ewelajna1991 za czytelną i pomocną recenzję?
  • rewelacja-orzechowy brąz
  • Co tu dużo pisać,..jak dla mnie strzał w 10!!,.kolor wychodzi jednolity,nasycony ,..włoski miękkie , błyszczące,odżywione.Użyłam jej poraz drugi ,.wczesniej kładłam także orzechowy brąz ale z serii multi cream i kolor bardzo długo sie trzyma.polecam

Używam tego produktu od: 1 raz
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić anna_engi za czytelną i pomocną recenzję?
  • srebrny pył, gołębi popiel są super!
  • Używałam odcieni jak w tytule...
    Najpierw gołębiego popielu do ochładzania wszelkich brązów i średnich blondów jakie miałam na głowie..Obecnie farbuje na blond srebrnym pyłem..

Jestem w szoku,że farba za 5-7 zł bije na głowę wszelkie loreale i inne sklepowe farby!!

Daje prawdziwy chłodny odcień blondu który utrzymuje się dłużej niż podobny farby profesjonalnej!

Nie śmierdzi.. nie niszczy włosów bardziej niż inne farby.

Dwa opakowania starczają na włosy do pasa!

Polecam!

Minus za dostępność srebrnego pyłu..po swój musze specjalnie do tesco jeździć bo w innych sklepach prowadzących joanne w moim mieścienie ma tego koloru..

Używam tego produktu od: ponad rok
    Ilość zużytych opakowań: kilkanaście

Chcesz pochwalić scorpionec za czytelną i pomocną recenzję?
  • Lepsza od niejednej droższej farby! idealne pokrycie, długotrwały kolor, brak zniszczeń.
  • Farbuję włosy od trzech lat. Stosowałam farby różnych firm, a na końcu zatrzymałam się przy Joannie, ponieważ najbardziej spełnia moje oczekiwania (linia Multi Cream Color i Naturia Color, od czasu do czasu szamponetki Multi Color Effect dla odświeżenia koloru).
    Kolory są intensywne i zbliżone do przedstawionych na opakowaniu, najdłużej utrzymuje się na moich włosach, nie niszcząc ich.

W opakowaniu znajdziemy ulotkę z instrukcją, składem itd; utleniacz w kremie 6%, farbę w tubie oraz rękawiczki. Dla niektórych minusem może być brak dołączonej odżywki po koloryzacji, dla mnie nie jest to żaden problem bo zawsze mam w domu jakąś maskę czy odżywkę pod ręką.

Cena: ok. 5-6zł w zależności od sklepu - jedna z najtańszych farb do włosów. Świetny produkt dla kobiet, które nie chcą wydawać fortuny na farbę do włosów.

Dostępność: jest bardzo łatwo dostępna, w mieście, w którym mieszkam jest w każdej drogerii, większym markecie, można ją zakupić nawet w kiosku ruchu

Miałam na swojej głowie dwa odcienie, tj. orzechowy brąz oraz dziki kasztan. I tymi odcieniami farbuję włosy na przemian. W przyszłości wypróbuję jeszcze paloną kawę oraz mleczną czekoladę.

Farbę powinno trzymać się na włosach jakieś 20-35 min, w zależności jaki chcemy uzyskać efekt. Ja zazwyczaj trzymam ją ok. 30 minut.

Farba daje niezwykle naturalny efekt koloryzacji - wszyscy wyrażają zdziwienie, gdy mówię, że farbuję włosy. Idealny dla kobiet o niebieskich oczach, pięknie je podkreśla.
    Kolor jest piękny, w świetle można dostrzec mieniące się refleksy co niweluje efekt ufarbowanego "hełmu". Niestety kolorek po pewnym czasie się troszkę spłukuje, ale żadna farba nie utrzyma koloru zbyt długo.
    Ta farba bardzo dobrze pokrywa nawet siwe włosy.
    Dobrze się rozprowadza, nie jest ani za gęsta ani za rzadka, nie spływa z włosów i co ważne ładnie pachnie - nie jest to duszący zapach amoniaku, tylko owocowy/brzoskwiniowy zapach.
    Są też wydajne, bo jedno opakowanie starcza na pokrycie włosów średniej długości.
    W moim przypadku nie zauważylam u siebie żadnej reakcji alergicznej po tej farbie, znacznego przesuszenia czy też wzmożonego wypadania wlosow. Skóra głowy nie piecze po nałożeniu, nie swędzi... nie ma w sumie żadnych efektów ubocznych. Włosy po umyciu są bardzo miękkie i błyszczące, nie są szorstkie i sztywne, co zdarza się po innych produktach tego typu.

Jest to produkt, który wzorcowo obala mit, że jeśli coś jest tanie, to jest do niczego.

Ze swojej strony polecam!

Używam tego produktu od: dwóch lat
    Ilość zużytych opakowań: dużo

Chcesz pochwalić _KochamKosmetyki_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Spełniła moje oczekiwania
  • Oceniam kolor Mleczna Czekolada.

Szukałam farby, która nadałaby moim włosom brązowy kolor, mniej więcej taki, jaki posiadam naturalnie, lecz który wówczas, po nieudanych eskperymentach z szamponami koloryzującymi, był po prostu nijaki - bardzo ciemny, ale nie brązowy, z czerwono-rudawymi refleksami.

Zdecydowałam się na Joannę Nutria Color ze względu na przystępną cenę. Muszę przyznać, że bardzo miło się zaskoczyłam. Farby było całkiem sporo, okazała się być wydajna. Po koloryzacji moje włosy ciągle były ciemne, ale miały brązowy kolor a przebrzydłe refleksy zniknęły! Farba pokryła równomiernie moje włosy. Po 2 tygodniach od malowania kolor się rozjaśnił i teraz podoba mi się jeszcze bardziej. Koloryzja nie zniszczyła mi włosów, były sypkie, dość miękkie i lśniące. Nie zauważyłam wzmożonego ich wypadania.

Farba posiada tylko jeden minus - zapach. Mimo wszystko jakoś dałam radę z nim wytrzymać.

Osobiście polecam,.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
    Ilość zużytych opakowań: Jedno

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić Pokrzywka555 za czytelną i pomocną recenzję?
  • blond jak nie blond
  • Kupiłam odcień srebrny pył. Chciałam pofarbowac tylko odrosty do popielatego lub zimnego blondu. Co się okazało? Że ten odcień nie ma żadnych właściwości rozjasniajacych ( no może trochę ma) . Efekt- szary , ciemny odrost . Daje dwie i pół gwiazdki bo to polska firma, cena bardzo dobra i włosy mi nie wypadły. Musiałam to naprawić farbą Syoss mroźny blond. Przynajmniej ona rozjasnia.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić kaktuska01 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Produkt stworzony dla mnie
  • Mój kolor to płomienna iskra, ale używam czasem także koloru jesienny liść.

Co mi się podoba:
    -cena - zazwyczaj poniżej 5 zł
    -dostępność - dzięki czemu mogę porównywać ceny
    -nie wypadają mi po nich włosy (co się zdarza po innych farbach)
    -nie mają drażniącego zapachu (inne bywają zbyt intensywne)
    -nie powodują swędzenia skóry głowy (co w przypadku innych farb jest notoryczne).

To farba, której cena jest adekwatna do jakości.

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: ponad 20 opakowań

Chcesz pochwalić JustynaKowalczyk za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kolor ładny, jakość tragiczna
  • Używałam koloru soczyta malina. Kolor wyszedł naprawdę śliczny. Soczysty z ładnym blaskiem. Włosy mmo wszystko były całkiem miękkie. Kilka dni po koloryzacji zauważyłam, że kolor schodzi. Nawet bez mycia włosów. Po dwóch tygodniach czerwony kolor, zmienił się w wyprany rudy.
    plusy: kolor, cena, dostępność
    minusy: trwałość, praktycznie żadna.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: 1 standardowe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Lanithro za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij