Joanna, Naturia Color

Powiększ Joanna, Naturia Color

Zgłaszająca osoba: hair

Farby do włosów Naturia Color nadają włosom piękne i głębokie kolory, doskonale kryją siwiznę, pozostawiając na włosach długotrwały efekt.
Receptury kosmetyków zostały przygotowane na bazie naturalnych składników roślinnych: protein mlecznych i ekstraktu z brzoskwini.
Proteiny mleczne chronią i odżywiają włókna włosów. Brzoskwinia to bogate źródło witamin i soli mineralnych, działa na włosy odświeżająco i tonizująco.
Po zabiegu farbowania włosy są miękkie i sprężyste, mają głęboki kolor, piękny połysk i zdrowy wygląd. Dostępne 12 odcieni.

Cena: ok. 5zł

• Produkt stworzony dla mnie
  • Mój kolor to płomienna iskra, ale używam czasem także koloru jesienny liść.

Co mi się podoba:
    -cena - zazwyczaj poniżej 5 zł
    -dostępność - dzięki czemu mogę porównywać ceny
    -nie wypadają mi po nich włosy (co się zdarza po innych farbach)
    -nie mają drażniącego zapachu (inne bywają zbyt intensywne)
    -nie powodują swędzenia skóry głowy (co w przypadku innych farb jest notoryczne).

To farba, której cena jest adekwatna do jakości.

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: ponad 20 opakowań

Chcesz pochwalić JustynaKowalczyk za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kolor ładny, jakość tragiczna
  • Używałam koloru soczyta malina. Kolor wyszedł naprawdę śliczny. Soczysty z ładnym blaskiem. Włosy mmo wszystko były całkiem miękkie. Kilka dni po koloryzacji zauważyłam, że kolor schodzi. Nawet bez mycia włosów. Po dwóch tygodniach czerwony kolor, zmienił się w wyprany rudy.
    plusy: kolor, cena, dostępność
    minusy: trwałość, praktycznie żadna.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: 1 standardowe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Lanithro za czytelną i pomocną recenzję?
  • płomienna iskra <3
  • ze wszystkich farb jakie wypróbowałam, ta jedna nie robi zbytniej krzywdy moim włosom. kolor płomienna iskra jest ze mną od kilku lat i jedynym moim zastrzeżeniem jest to, że dosyć szybko się spłukuje. ale za taką cenę nie ma co narzekać dobra farba

plusy:
    + cena
    + dostępność
    + intensywny kolor
    + niedrażniący zapach
    + nie niszczy włosów

minusy:
    - krótkotrwałość koloru

Ilość zużytych opakowań: 15-20

Chcesz pochwalić nekropolia za czytelną i pomocną recenzję?
  • kolory piekne,ale bardzo niszczy wlosy
  • uzywalam farby w 3 roznych odcieniach,kolory wychodzily piękne,zawsze idealnie pokrywaly wlosy a kolor długo się utrzymywal.farba nie smierdzi,nie uczula,niestety strasznie niszczy wlosy,nie dość,ze wlosy lamia się i wypadają przez dlugi czas,to jeszcze naprawdę trudno je rozczesać.

Używam tego produktu od: 18 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: ok.15

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić aaaga83 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ideał - 209 beżowy blond
  • Od roku farbowałam włosy Garnier Color Naturals 111. Rozjaśnianie bardzo zniszczyło moje włosy, poza tym kolor wypłowiał i chciałam go bardziej stonowować. Od jakiegoś czasu staram się kupować tylko polskie produkty, a Joanna Naturia ma dobre recenzje, więc wybór był oczywisty.

Plusy:
    same plusy , ale konkrety:
    - ładny kwiatowy zapach (po raz pierwszy nie otwierałam wszystkich okiem przy farbowaniu, nie dusiłam się od zapachu)
    - cena - około 5 zł za opakowanie
    - kolor wyszedł identyczny z tym na opakowaniu
    - wydajna
    - POLSKI PRODUKT

Minusem może być brak odżywki, ale dla mnie nie jest to jakąś wielką ujmą, bo i tak zawsze mam jakąś odżywkę do włosów pod ręką. Poza tym saszetka odżywki z farb Garniera i tak była za mała i nie wystarczała na całą długość włosów (nawet jeśli miałam dwie). Dla mnie świetna farba.
    Używam tego produktu od: Od jakiegoś czasuIlość zużytych opakowań: 2 całe

Chcesz pochwalić bluedress za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 1 raz(y)
  • Cudowne odkrycie
  • Bardzo bałam się tego farbowania, bo nie mogłam uwierzyć, że Joanna może wyprodukować dobrą i nieszkodliwą dla moich włosów farbę. Po przeczytaniu dobrych opinii na jednym z blogów postanowiłam zaryzykować i muszę przyznać, że odcień 212 Szlachetna perła bije na głowę wszystkie inne farby, których uzywałam- Loreal, Londa, Palette, Schwarzkopf itd. Za niecałe 13zł( dwa opakowania na długie włosy) otrzymujemy piękny odcień, włosy błyszczą i zapach był całkiem znośny. Kolor jest naturalny, taki piaskowo- beżowy blond z odrobinę różową poświatą. Żadnej żółci, zieleni, czy niebieskiej siwizny. Jedyny minus to podrażniona skóra głowy, ale po chwili zaczerwienienie znika. BARDZO Polecam
    !!!!

Używam tego produktu od: 10 dni

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić m0nic za czytelną i pomocną recenzję?
  • Oceniam kolor palona kawa.
  • Na początku byłam bardzo zadowolona. Kolor wyszedł jak na opakowaniu. Nie zauważyłam żeby farba pogorszyła stan włosów. Już myślałam, że odnalazłam idealną farbę, ale strasznie się zawiodłam. TRWAŁOŚĆ OCENIAM NA ZERO. Jedno, dwa mycia i właściwie kolor jest taki sam jak przed farbowaniem. Używałam szamponu i odżywki do włosów farbowanych.

Używam tego produktu od: Jeden raz

Chcesz pochwalić anianeczkaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jest ok
  • Używałam tej farby wiele razy w kolorze granatowa czerń (czy jakoś tak). I wypowiadać się będę tylko o tym odcieniu,ponieważ słyszałam od wielu znajomych ,że jasne kolory wychodzą zupełnie inne niżeli obiecuje producent. Myślę jednak ,że jest w tym wina osób ,które najzwyczajniej zle dobieraja odcień do swoich włosów ,nie zważając na to ,że trzeba docelowy kolor uzyskiwać poprzez dobranie odpowiedniego oksydantu (odpowiedniego stężenia wody utlenionej tj.nadtlenku wodoru). Haczyk jest w tym ,że jeśli osoby nie wiedzą jaką ''wode'' powinny użyć dla swoich włosów to nie sprawdzą jaka jest dołączona do emulsji barwiącej i wyjdzie im czasem coś zupełnie innego. A producent przeciez nie przewidział z jakim wyjściowym kolorem osoba ,będzie chciała użyć danej farby.
    Kolor którego ja używałam ,za każdym razem wychodził piękny, intensywny i włosy po farbie nie były zniszczone do takiego stopnia bym miała na to narzekać. Wiadomo,że włosy po farbowaniu nie bedą już takie same, a po to aby im pomóc wrócić do formy są odżywki do włosów farbowanych. Tak więc używając dobrze produktu i dbając o włosy nie narzekałam . Włosy były pełne blasku i kolor spierał się do tego stopnia do jakiego powinien ( nie z wnętrza , tylko z tego co ''oblepiło włosy na korze + skóra głowy) .
    Byłam zadowolona za każdym razem z efektu i nie miałam potrzeby ''poprawiać'' tego co uzyskałam .
    Teraz już nie korzystam z takowych farb , ponieważ tylko z profesjonalnych jakie są w salonie fryzjerskim . Mimo to ,nie wspominam tego produktu źle .

Używam tego produktu od: używałam okolo 4 lata
    Ilość zużytych opakowań: około 5-8 opakowań

Chcesz pochwalić zycie_z_pasja za czytelną i pomocną recenzję?
  • niezła jak na taką cenę
  • Używałam odcieni srebrny pył i gołębi popiel.

+ładnie pachnie
    +nie podrażnia
    +przyjemna konsystencja
    +cena

-brak odżywki
    -TRWAŁOŚĆ
    -żółkną

Polecam, jeśli ktoś chce lekko odświeżyć kolor, albo zafarbować odrosty. Do konkretnego farbowania całych włosów lepiej dołożyć kilka zł i kupić coś porządniejszego.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić eura28 za czytelną i pomocną recenzję?
  • NIE
  • Kupilam tą farbe moze 2 razy w zyciu, gdy to nie mialam pojecia o innych, jak i nie zwazalam na to czy zniszczy włosy czy nie. NIE POLECAM , tak samo jak farb z Palette , najgorsze co moze byc

- niszczy włosy
    - kolory przewaznie wychodza inne niz na zdjeciach
    - brak "przyjemnosci" przy nakladaniu ( zapach )

Używam tego produktu od: 1 raz
    Ilość zużytych opakowań: 1 cale

Chcesz pochwalić Dianuska_ za czytelną i pomocną recenzję?

-gggg-
Zamknij