Wibo, Puder 3 w 1 z efektem nabłyszczającym

Powiększ Wibo, Puder 3 w 1 z efektem nabłyszczającym

Zgłaszająca osoba: Doni79

Nowej generacji puder 3 w 1 z efektem nabłyszczającym. Polecany do wszystkich rodzajów skory. Formuła wzbogacona o substancje odżywcze, nawilżające i wygładzające cerę.

Skład: Talc, Zinc Stearate, Mica, Serica, Octylododecanol, Dimethicone Ex, Calendulae, Phenoxyethanol, Methylparaben, Propylparaben, Fragrance CI 77891, CI 77492, CI 77499, CI 77019

Cena: ok. 11zł / 15g

• ***
  • ciekawy efekt za małe pieniądze, przy nakładaniu nie osypuje się, nie wędruje na buzi, bardzo małe drobinki rozświetlające nie dają efektu brokatu zapach ok, pozostaje widoczny przez kilka godzin, zgrabne, płaskie opakowanie , wydajny kosmetyk

Chcesz pochwalić MrsRybacd za czytelną i pomocną recenzję?
  • podoba mi się
  • Moim zdaniem puder jest fajny.

Plusy:
    - nadaje ładny koloryt bladej cerze
    - nie nabłyszcza za bardzo
    - jest tani

Minusy:
    - szybko "wychodzi"
    - zawiera parabeny w składzie

Zużyłam już ze 4 opakowania i kupię następne.

Używam tego produktu od: 1 rok
    Ilość zużytych opakowań: 4 opakowania

Chcesz pochwalić safiya za czytelną i pomocną recenzję?
  • wiecej-nie
  • hmmm kupilam,bo zawsze wybieralam te z essence
    -brak efektow
    -delikatnie podkresla i zaraz znika
    -nie zauwazylam drobinek
    -'sucha'konsystencja
    jestem rozczarowana...

Używam tego produktu od: czerwca 2011

Chcesz pochwalić Anastacia3131 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo fajny
  • Jestem z niego bardzo zadowolona.
    Utrzymuje się na twarzy cały dzień, idealny do modelowania kości policzkowych. Wydaje mi się że na opalonej cerze wygląda najlepiej ponieważ jest dośc ciemny.
    Pięknie się mieni złotymi drobinkami.
    Ślicznie pachnie, chyba pierwszy raz spotykam się z tak ładnym zapachem pudru.
    Odjęłam pół gwiazdki za to że nie da się go nałożyć pędzelkiem bo kruszy się. Zostaje tylko gąbeczka którą trzeba sobie dokupić osobno ponieważ nie jest dołączona do opakowania.Używam tego produktu od: miesiącIlość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić Viola_21 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super za taką cenę !
  • Faktycznie cera po użyciu tego pudru jest wygładzona
    A ponieważ jest tani to uważam że jak na taką cenę to naprawdę nie mam się do czego przyczepić.
    Nakładam go dużym szerokim pędzlem,aplikacja jest prościutka ,nie osypuje się ,nie robi plam.
    Jest bardzo wydajny.
    Używam go na te miejsca które chcę podkreślić - ładnie je rozświetla
    Nadaje skórze zdrowszy koloryt,zwłaszcza moim policzkom.
    Długo się trzyma,nadaje się do modelowania twarzy,nie podrażnił mi skóry.
    Pudełeczko też jest fajne
    Gdyby miał lusterko dałabym pięć gwiazdek
    Plus za bardzo przyjemny zapach.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
    Ilość zużytych opakowań: jeden

Chcesz pochwalić Alison__ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo fajny
  • Pudru tego w wersji rozświetlającej nie należy nakładać na całą twarz, bo będziecie się niemiłosiernie świecić (stąd odejmuję gwiazdkę)!
    Jest super jako wykończenie makijażu - szczególnie na policzki, czy jasny odcień na oczka. Jest naprawdę fajny, bo buzia wygląda tak sympatycznie.
    Drożeje ostatnio, ale i tak jest wydajny. Polecam!

Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Chcesz pochwalić lambaderka za czytelną i pomocną recenzję?
  • uwielbiam go
  • jest swietny
    ja uzywam 3 w 1 z drobinkami od lat
    jest nie drogi
    pozostawia delikatny efekt opalenizny
    drobinki rewelacja
    ja nie mam problemow z cera wiec nie musze wiele kryc
    wad nie dostrzegam

Ilość zużytych opakowań: duzo

Chcesz pochwalić oleczka1 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Eee .
  • Po jakimś czasie czuje się tłustość skóry mimo, że tego nie widać. Strasznie sie świeci. Bardzo się kruszy. Włożyłam go do torebki, którą tylko postawiłam na ławce i spadła,a puder był w proszku. Jak dla mnie masakra!

Używam tego produktu od: 6 mies
    Ilość zużytych opakowań: 1 i nigdy więcej.

Chcesz pochwalić kng584 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Efekt opalenia i rozświetlenia
  • Nigdy nie lubiłam pudrów, bo na mojej twarzy wyglądały jak maska,ale ten jest inny REWELACJA.

Plusy:
    -niedrogi
    -rozświetla
    -matuje
    -2-3 odcienie w jednym opakowaniu

Minusy:
    -trochę twardawy

Idealny dla mnie.

Używam tego produktu od:2009

Chcesz pochwalić NeoKatrina za czytelną i pomocną recenzję?
  • sux!
  • Kupiłam pod wpływem impulsu - przeglądałam właśnie listy najlepszych pudrów brązujących, zauważyłam ten - i przy najbliższej wyprawie do Rossmana pomyślałam a, kupię, choć generalnie nie znoszę dolnopółkowych kosmetyków. I nie ma co ufać spisom najlepszych bo jednak nie ma to jak średnia czy wysoka półka. Ten bronzer to najgorszy syf, ma pomarańczowy kolor, ciężko się rozprowadza, znika z twarzy i powoduje powstawanie pryszczy, w strasznych ilościach ;/ Odradzam, już lepiej wydać tą dychę więcej i kupić choćby głupi Rimmel - bo Wibo jest tragiczny.

Używam tego produktu od: 0,5 roku?

Chcesz pochwalić MarjoleczkAAA za czytelną i pomocną recenzję?
  • to jest too!) swietnyy;]]
  • ten puder jest swietny!
    pieknie pachnie, wygladza cere, nadaje skorze piekny odcien i co najwazniejsze maskuje moje miedoskonaloscii!
    stosuje go na podklad a pozniej na policzka stosuje z tej samej firmy kuleczki brazujace xD efekt zadziwaiajacy!Polecamm !

Używam tego produktu od:roku
    Ilość zużytych opakowań:TAK!!!!!!!!

Chcesz pochwalić czokoxD za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie dla wszystkich
  • Puder kupiłam dawno temu, na jakieś wyjście. Na gwałt potrzebowałam czegoś, co poprawi koloryt mojej cery, no i padło na najtańszy kosmetyk, jaki znalazłam. Nie zwykłam używać bronzerów, więc nie zamierzałam wydawać fortuny na coś, co miałam użyć góra kilka razy. Z tego co pamiętam, spisał się porządnie, ale na drugi dzień miałam parę większych niespodzianek na twarzy...
    Tak się złożyło, że znalazłam ten oto puder w gronie najlepszych bronzerów w KWC. Odszukałam go więc w swojej kosmetyczce i postanowiłam ponownie przetestować. Pamięć mnie nie zawiodła. Puder spisuje się bardzo dobrze: nadaje twarzy ładny kształt, kolor, blask. Wszystko super, ale na moją trądzikową skórę ma tragiczny wpływ! Wielka szkoda.Używam tego produktu od: od czasu do czasu
    Ilość zużytych opakowań: tylko trochę

Chcesz pochwalić angelstyle za czytelną i pomocną recenzję?
  • git
  • W związku iz skora mej twarzy jest dosc wrazliwa i sklonna do zapychania porow, nie stosuje zadnych fluidow ani pudrow. Ten wynalazek, kupilam z ciekawosci mieniacych sie drobinek. I sie milo zaskoczylam. Super brazuje i podkresla wybrane czesci ciala ( zazwyczaj stosuje go na twarz, dekold, szyje), wygladza, a skora staje sie aksamitna.
    Uwielbiam go, na chwile obecna nie popruszona odrobinatego pudru czuje, ze nie jestem gotowa na wielkie wyjscie.
    Dolaczona gabeczka jest wprawdzie nieporeczna, ale izoluje puder od opakowania, co jest wazne gdyz nie cieszylabym sie gdyby w niespodziewanych okolicznosciach sie pokruszyl.
    Trzeba go mocno szukac bo ostatnimi czasy stal sie niestety malodostepnym produktem w Rossmanie

Używam tego produktu od: 2-3 lat

Chcesz pochwalić daget za czytelną i pomocną recenzję?
  • Doskonały
  • Kupiłam przypadkiem a cena dodatkowo zachęciła.Nie spodziewałam się, że jest tak dobry i tu miłe zaskoczenie.Buzia jest rozświetlona,wygładzona,delikatnie opalona,ładny zapach, opakowanie proste, ale nie można oczekiwać zbyt wiele ja nie używam dołączonej gąbeczki wole pędzle,sprawdza się jako róż i na całej twarzy tylko trzeba być ostrożnym, bo można przesadzić.Można używać bez podkładu jak i na podkład.Genialny kosmetyk za niską cenę.

Chcesz pochwalić rose 77 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny!!!
  • Naprawdę godny polecenia ze względu na piękny efekt za niewielką cenę. Buzka jest rozpromieniona, delikatnie opalona. Dodatkowo duży plus za zapach i wydajność. Ładnie się rozprowadza, nie tworzy zaskórników. Jak na lato super- zimą nie sprawdzałam.

Używam tego produktu od: 3 mies

Chcesz pochwalić straciatella za czytelną i pomocną recenzję?
  • mała kasa - duża radość!
  • Kupiłam przypadkiem wędrując po Rossmanie - zobaczyłam po prostu u innej dziewczyny w koszyku i mnie zaciekawił. Przyznam, że faktycznie producent pisze, ze to podkład. Może dlatego, ze pomimo iż ma konsystencję kamienia to po nałożeniu ma się wrażenie, że jakby nawilżał? Używam go jako różu do policzków. Subtelnie się mieni, odcień idealny - tylko szkoda, że producent nie podaje nr cy nazw na poszczególnych kolorach...o ile pamiętam to napis jaki to kolor był na naklejce na folii pudełeczka i po rozerwaniu folii powędrował do kosza a szkoda...

Używam tego produktu od:pół roku
    Ilość zużytych opakowań:1 w trakcie

Chcesz pochwalić Aranka za czytelną i pomocną recenzję?
  • mocna czwórka
  • Zawsze omijałam szerokim łukiem stoiska Wibo w Rossmannie, ale któregoś pięknego dnia skusiłam się na błyszczyk, zaskoczył mnie pozytywnie, po jakimś czasie zachciało mi się wypróbować inny kosmetyk tej firmy i tak trafiłam na ten puder.
    Pierwsze co uderza w tym pudrze po otwarciu puderniczki, to jego zapach. Jest chmmm... Dość intensywny Z czasem przyzwyczaiłam się do niego, już mi tak nie przeszkadza ale kilka pędzli przesiąkło jego zapachem
    Mam nr 1. Używam go jako pudru brązującego/ różu. Efektu nabłyszczającego nie widzę prawie wcale, co pozwala wykorzystać go do codziennego makijażu. Trwałość dobra, choć czasem pod koniec dnia lekko blednie, jestem zadowolona. Nie rozumiem po co jest dołączona do niego ta nieporęczna gąbeczka.

Używam tego produktu od: 1,5 mc-a
    Ilość zużytych opakowań: połowa pierwszego

Chcesz pochwalić jolla11 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zaskoczenie na +
  • Poczytałam o nim dobrych recenzji i mi sie go zachciało... Fakt, dostac go ciezko ale zrobiłam dziś myk w Rossmannie i go mam. Intensywny zapach, sam puder jakby lekko nawilża (natłuszcza?) skóre, przez co sie nie ściąga się w maskę, ale właśnie rozlużnia. Efekt błyszczacych drobinek okay, twarz jakby "promienieje od środka", błyszczy zdrowiem (ha ha ). Fajna rzecz za kilka zł. Juz kiedys mialam róz Wibo, tez miał takie drobinki i tez tak pachnial -i byl najlepszym rozem jaki mialam, wiec oczywiście go wycofali...
    Bardzo fajny kolor (nie wiem jaki nr, bo nic na nim nie ma- to minus!), rozświetlający. Okrywa twarz ładną woalka, a samego proszku nie widac. Jezeli bedzie go mozna dostac to kupie ponownie.

Po dłuższym czasie używania - dalej go bardzo lubie, ocena nie ulega zmianie, jedynie co do nakładania mam uwage - raczej odradzam stosowanie na cała twarz, ten puder to zdecydwanie gadżet w stylu "ostatni rys" - czyli jedynie na policzki, kości policzkowe, łuki brwiowe, tzn. uzywam go tak jak PanStika Max Factora (Shimmer) i uwazam, ze jest znacznie od niego lepszy w rozswietlaniu twarzy! no i duzo ladniej pachnie

Używam tego produktu od: grudzień 2006

Chcesz pochwalić piroksena za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny!
  • Dołącze sie do peanów na temat tego.... właśnie. Producent pisze ze to podkład. Dla mnie to ewidentnie puder. Mam chyba nowszą wersję- dwukolorową- odcień jasny i opalony. I płaciłam ok 7 zł w Rossmanie gdzie zawsze go widuje, zatem problemu z kupnem nie bedzie. Puderek prześlicznie wykańcza makijaż- ja używam jaśniejszego odcienia nacała buzię, ciemniejszego jako róż, drobinki złota są naprawde malutkie co pozwala uniknąć efektu brokacenia (ja tego nie znosze), dodatkowo puder nie podkreśla porów choc po kilku godzinach odrobinke warzy sie na twarzy. Kosmetyk ma takze bardzo przyjemny zapach, poreczne i trwałe opakowanie (szkoda ze bez lusterka ale w koncu to tylko 7 zł....)oraz funkcjonalną, dobrej jakości gąbeczkę. Generalnie baaardzo udany polski produkt! Polecam!

Używam tego produktu od:miesiąca
    Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić komyszka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry!
  • Świetny puderek za grosze. Cudnie rozświetla. Ładnie stapia się ze skórą. Niesamowicie wygładza! Kolorki też są ładne, ja miałam taki brzoskwiniowy. Byłam bardzo zadowolona, teraz została mi resztóweczka. Nie wiem, czy go kupię, bardzo rzadko widuję go w Rossmanie

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: zużyłam jedno

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić pasywno-agresywna za czytelną i pomocną recenzję?
  • no no...
  • niezły, nawet bardzo bobry bym rzekła. jest bardzo wydajny, cudny efekt rozświetlenia (bez żadnych tandetnych drobinek brokatu z bombki), kt. jest jednocześnie naturalny. opakowanie solidne, dobry puszek, szkoda, że nie ma lusterka. dałabym 5 gwiazdek, ale jedyną wadą jak dla mnie jest zbytnia miękkość pudru... gdy stosuję pędzel, puder po prostu zaczyna się osypywać z opakowania sporymi ilościami. ale tak czy inaczej bardzo polecam...!!!

dodane 05.09.06: i jeszcze jedno chciałam dodać, puder fantastycznie wykańcza całość makijażu. jeżeli np. kładę korektor i on widocznie się odznacza, wystarczy uzyć pudru, bo ten raz dwa ujednolici cerę... świetnie Używam tego produktu od:2 m-cy
    Ilość zużytych opakowań:0,5 op.

Chcesz pochwalić ankkka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajny
  • Recenzja: ... Jestem bardzo zadowolona z tego puderku, pięknie rozświetla i odżywia zmęczoną cerę po zimie. Plusem jest również cena ok.11zł .Dość długo utzrymuje się na twarzy. Faktycznie bardzo trudno go dostać, mi kupuje go przyjaciółka w Rossmanie w Katowicach. Polecam.

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: ...

Chcesz pochwalić martunia2005 za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry
  • używam go czasem zamiast różu do modelowania twarzy, dość długo się trzyma, lekko rozświetla twarz nabiera jakby "opalonego" wyglądu, wydajny. ogólnie warto za ta cenę
    Używam tego kosmetyku od 2 miesięcy/ ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić matine za czytelną i pomocną recenzję?
  • ciekawy
  • Recenzja: ...Nastąpiła pomyłka, bo puder który tu opisujemy jest PUDREM PRASOWANYM. Tyle, że producent na opakowaniu widocznie nie mógł się zdecydować i w opisie podaje: "Nowej generacji podkład 3 w 1 z efektem nabłyszczającym.."

Puder jest rzeczywiście trudno dostępny, kupiłam go jakiś rok temu na lato, dla podkreślenia hmmm..opalenizny na twarzy. Śmiesznie to brzmi - teraz - w kontekście używania filtrów w środku zimy; no ale cóż w międzyczasie zmieniły się moje poglądy na opaleniznę.

Wracając do rzeczy - opakowanie: okrągłe, z brązowym spodem i przezroczystym plastikowym wieczkiem; dołączony puszek.
    Puder w opakowaniu wygląda na brązowy, ale po nabraniu na palec daje efekt niemal transparentny.
    Na twarzy prezentuje się wcale dobrze (jeśli oczywiście nie przesadzimy z ilością) - efekt nabłyszczający bardzo delikatny, bym powiedziała nawet znikomy.
    Puder bardzo dyskretnie nadaje skórze zdrowszy koloryt - stosuję go obecnie: w większej ilości do podkreślenia policzków oraz: po nabraniu minimalnej ilości na gruby pędzel - omiatam twarz po nałożeniu skrobi, dla zniwelowania białości. - W tej roli sprawdza się znakomicie! Nie koloryzuje a daje lekko opalizujujący efekt.
    Dla tak bajecznej ceny chyba zdecyduję się pochodzić po drogeriach (to był chyba Rossman) i poszukać go.

Dla zainteresowanych podaję skład:
    Talc, Zinc Stearate, Mica, Serica, Octylododecanol, Dimethicone Ex, Calendulae, Phenoxyethanol, Methylparaben, Propylparaben, Fragrance CI 77891, CI 77492, CI 77499, CI 77019.

Oczywiście talk i mika są niewskazane dla większości filtrów (osłabiają ich działanie) jednak dla zniwelowania białości skrobi potrzeba naprawdę znikomej ilości tegoż pudru, więc myśle, że większego wpływu na destabilizację filtrów nie ma.

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: ...kończę 1

Chcesz pochwalić crumb za czytelną i pomocną recenzję?
  • SUPER!!
  • Recenzja: ...Poniewaz sama dodalam ten produkt, jako pierwsza wpisze moja opinie o nim. Na poczatku musze powiedziec, ze ktos popelnil blad i ktos "poprawil mnie nieprawidlowo"! Nie chodzilo mi o podklad, ktory jest na zdjeciu, a o PUDER W KAMIENIU Wibo 3 w jednym. Puder, o ktorym mi chodzi (jeszcze raz zaznaczam, to nie ten ze zdjecia!) jest swietny!! Pieknie rozswietla, wygladza, a takze nawilaza czyli wszystko obietnice producenta spelnia. Do tego kryje nawet fajnie (choc przy mojej problemowej cerze nigdy niestey nie moge sie obejsc bez korektora, ale to wina mojej skory niestety :-( Do tego puderek ten jest bardzo wydajny!! Jedyny minus to taki, ze jest okropnie malo dostepny!! Mnie udalo sie go dostac raz w Rossmanie, ale moja siostra i mama rowniez probuja go juz od dawna kupic, ale niestety narazie bez rezultatu :-( Mimo to, jesli uda Wam sie go znalezc, naprawde polecam!!

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: ...koncze 1 i mam nadzieje, ze uda mi sie znalezc nowy!

Chcesz pochwalić Doni79 za czytelną i pomocną recenzję?