Seba Med, Clear Face, Kostka oczyszczająca

Powiększ Seba Med, Clear Face, Kostka oczyszczająca

Zgłaszająca osoba: filo_anna

Skutecznie i w naturalny sposób zwalcza wypryski i wągry, usuwając również inne zanieczyszczenia skóry. Głęboko, lecz delikatnie oczyszcza pory skóry. Nie zawiera mydła ani innych zasad. Pielęgnuje skórę dzięki zawartości cennych i ważnych dla skóry aminokwasów, witamin i aktywnych składników nawilżających. Ma wartość pH 5.5 właściwą dla odczynu skóry, stabilizuje naturalną kwaśną warstwę ochronną skóry, dzięki czemu zapewnia biologiczną ochronę przed bakteriami wywołującymi trądzik, zapobiegając tym samym powstawaniu nowych wyprysków.

Skład: Sodium Cocoyl Isethionate, Triticum vulgare, Paraffin, Disodium Lauryl Sulfosuccinate, Glyceryl Stearate, Palmitic Acid, Stearic Acid, Cetyl Palmitate, Cetearyl Alcohol, Aqua, Lecithin, Parfum, Tocopheryl Acetate, Sodium Lactate, Urea Phosphate, Glycine, Magnesium Aspartate, Alanine, Pyridoxine HCI, Lysine, Leucine, PEG-14M, Disodium EDTA, CI 77891

Cena: 18 zł / 100 g

• skuteczna, ale uciążliwa
  • Bardzo dobrze działała na moją skórę, faktycznie zmniejszała ilość wykwitów (przestałam jej używać i znowu jest problem), myła delikatnie i nie przesuszała skóry. Forma kostki jest jednak bardzo niewygodna. Może po prostu nie umiałam jej prawidłowo przechowywać. W mydelniczce topiła się i traciła zwartą konsystencję. Rozłaziła się. Trzeba ją było często osuszać. Nie jest zbyt tania, chociaż dość wydajna.Zapachu nie lubiłam.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić bebok3 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super sprawa
  • Jeden z niewielu kosmetycznych gadżetów który się nie znudził. Bardzo fajny zapach, dobrze myje, wysusza nieznacznie- da się przeżyć, wydajna. Stan cery się poprawił- niestety stanowczo nie poradziła sobie z zaskórnikami, ale nie można mieć wszystkiego. Tylko ta cena przeraża, ale na dłuższa metę się opłaca

Używam tego produktu od:6m-cy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić blond_i za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój KWC!!!
  • Podczas mycia sie nim dwa razy dziennie stan skory diametralnie sie poprawil! O wiele mniej wypryskow wyskakuje. Jest czysta i gladka. Od czasu do czasu ciut wyszuszylo ale wcale mi to nie przeszkadza przy tym efekcie. Stosowalam juz mnostwo lekow na tradzik i nic tak dobrze nie pomoglo!
    Ma piekny zapach,u mnie sie nie rozpadlo jak to ktoras dziewczyna pisala,moze trafila na jakas felerna te kostke. Bardzo wydajna.
    Dla mnie troche droga,nie zawsze moge sobie pozwolic wiec teraz kupilam siarkowe..

Ale POLECAM!!

Używam tego produktu od: kilku miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: 1 i napewno bedzie wiecej

Chcesz pochwalić Teooria za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jest najlepszy
  • Miałam duży problem z trądzikiem i próbowałam wielu środków.
    Najlepsza okazała się właśnie kostka oczyszczająca seba med, używałam jej dwa razy dziennie do momentu, kiedy problemy z trądzikiem praktycznie znikły, obecnie raz dziennie/raz na dwa dni.
    Kostka ma według mnie bardzo przyjemny zapach mam cerę mieszaną i produkt naciąga trochę skórę co mi odpowiada, ale raczej odradzałabym osobom z cerą suchą.

Używam tego produktu od: 1,5 roku

Chcesz pochwalić kina3003 za czytelną i pomocną recenzję?
  • A mógł być dobry
  • Dzięki tej kostce w końcu mniejsze niespodzianki na buzi się nie pojawiają i jest bardzo dobrze oczyszczona z porów, wągrów. Efekt utrzymuje się nawet po nałożeniu kremu. Ale uwaga przy mocniejszych stanach zapalnych wychodzi to świństwo z buzi na wierzch(dlatego odejmuję 2 gwiazdki, bo później cięzko się pozbyć tych gul).

Chcesz pochwalić Sakh za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 3 raz(y)
  • To nie to
  • Skuszona dobrymi recenzjami sięgnęłam po to mydło i niestety się rozczarowałam. Moim zamiarem było poprawienie stanu pleców, czasami, zwłaszcza w lecie pojawiają mi się tam jakieś niespodzianki. Niestety to mydło mi nie pomogło, nie przeczę że skórę "chwilowo" oczyszcza, ale długofalowego efektu nie zaobserwowałam (nie poprawił kondycji skóry niestety). Mydło ma niezbyt miły zapach i nie pieni się w ogóle (co jest poniekąd uwarunkowane jego składem i właściwościami leczniczymi), jednak w połączeniu z brakiem jakiejkolwiek skuteczności (i stosunkowo wysoką ceną) sprawia, że już więcej go nie kupię. Stosowałam także na twarz i tu również się nie spisało - dokonało za to rzeczy prawie niemożliwej podsuszyło mnie.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

Chcesz pochwalić jmw za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobra
  • Kupił ją sobie mój chłopak, ponieważ często ma problemy skórne w postaci wągrów i zaskórników, a jako że skończył mi się mój żel do mycia twarzy to zaczęłam podkradać mu kostkę no i tak już zostało
    Nie jest to kosmetyk dla mojej cery bo ja akurat nie mam problemów cerą oprócz kilku wągrów na nosie, ale mojemu chłopakowi rzeczywiście pomaga. Odkąd zaczął jej używać nie pojawiają mu się zaskórniki i ma ładną, zdrową buzię.
    Mi z kolei zwęził pory (w tym te zapchane wągrami) i wągry jakby wyblakły.
    Mankamentem jest fakt, że strasznie wysusza mi cerę zaraz po zastosowaniu i muszę szybko nałożyć krem nawilżający. Poza tym zwiększył mi produkcję sebum w okolicach nosa (mam cerę mieszaną). Ale za to nie odejmuję gwiazdki bo jak już napisałam to nie jest kosmetyk przeznaczony dla mojego rodzaju cery.
    Natomiast nie podoba mi się za bardzo sama forma kosmetyku. Wala się to nibymydło po łazience, w mydleniczce, ale jednak odsłonięte, trochę to niehiginiczne.
    Ja raczej nie kupię ponownie, chłopak na pewno zakupi. Polecamy oboje.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1-go

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić the_freshest_kid za czytelną i pomocną recenzję?
  • Doskonałe oczyszczenie
  • Ten produkt istnieje już b.długo na rynku, bo pierwszy raz zetknęłam się z nim z 10lat temu, od tamtej pory przetestowałam wiele żeli do mycia twarzy, ostatnio wróciłam do kostki seba-med, ponieważ daje uczucie naprawdę oczyszczonej skóry twarzy, nie podrażnia, nie wysusza, naprawdę mi służy, twierdzę że minimalizuje ilość zanieczyszczeń, wągrów, a jednocześnie nie powoduje skóry do nadmiernej produkcji sebum (co działo się gdy używałam żelów przeznaczonych do cery trądzikowej) - seba-med działa łagodnie a skutecznie. Jakiś czas używałam kostki myjącaj z programu 3 kroki Clinique, uważam że seba med jej nie ustepuje w niczym, a tańszy

Używam tego produktu od: 10 lat z przerwami
    Ilość zużytych opakowań: około 4

Chcesz pochwalić Po la za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobre
  • nie wiem czego wy się spodziewacie - przecież to kosmetyk do oczyszczania skóry. producent cudów nie obiecuje a obietnice spełnia. co najważniejsze kostka nie wysusza skóry. o tym że jest łagodna można się przekonać gdy dostanie się do oka - nie piecze. słabo się pieni ale tak ma być - gdyby się mocno pieniła nie była by delikatna. pięknie pachnie, starcza na długo więc wcale nie jest taka droga (żele do twarzy kosztują podobnie a nie wystarczą na tak długo jak ta kostka).
    pryszcze nie znikną od samego mycia twarzy do codziennego oczyszczania jest bardzo dobra. ja polecam.

Używam tego produktu od: ponad pół roku
    Ilość zużytych opakowań: ciągle pierwsza kostka

Chcesz pochwalić o000agus za czytelną i pomocną recenzję?
  • mydlo czy plastelina?!
  • Na pocatku mydelko mi sie podobalo - delikatny zapach, lagodnie, ale skutecznie oczyszczalo, bylo takie kremowe. No i wyszlo szydlo z worka - po kilku dniach mydlo zrobilo sie ciapowate, miekkie, a jednoczesnie lekko gumowate. I tak trzymam sobie toto w mydelniczce, w sumie moglabym sobie z tego figurki lepic! Musze odrywac kawalek tego mydla i dobrze rozprowadzic w dloniach, zeby sie tym umyc. Koszmar! Nie polecam.

Używam tego produktu od: kilka tyg

Chcesz pochwalić stellla za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij