Sally Hansen, Creme Hair Remover For Face (Krem do usuwania włosów z twarzy)

Powiększ Sally Hansen, Creme Hair Remover For Face (Krem do usuwania włosów z twarzy)

Zgłaszająca osoba: paulinka14

Krem do usuwania włosów z twarzy delikatnie i bezboleśnie usuwa włosy z twarzy, czyniąc skórę gładką i nawilżoną w ciągu kilku minut. Zawiera balsam z witaminą E i kolagen pielęgnujący skórę.

Cena: ok. 30zł / 50g

• Dla mnie rewelacyjny
  • W kategorii kremów do usuwania włosów z twarzy, jest dla mnie bezkonkurencyjnym numerem jeden. Nigdy nie zdarzyło się, by mnie podrażnił, nadpalił czy spowodował wysyp krost. Usuwa włoski dokładnie, opóźnia ich odrost, oprócz tego jest bardzo wydajny. Mało tego - zdarzyło mi się używać go po terminie przydatności [niedopatrzenie], i po tym czasie również nie zrobił mi krzywdy.
    Minusem jest dostępność - widziałam go tylko w bydgoskiej Sephorze i online. Ten waniliowy zapach też jest przereklamowany i w realu niezbyt przyjemny, ale to typowe dla takich kremów. Jak długo mi służy, tak będę mu wierna.

Używam tego produktu od: 3 lata
    Ilość zużytych opakowań: 2 tubki

Chcesz pochwalić Deneuve za czytelną i pomocną recenzję?
  • działa ale!?
  • Krem działa bardzo dobrze, usuwa włoski z twarzy idealnie, ale...
    -strasznie podrażnia
    -skóra przez kilka dobrych godzin szczypie, piecze i jest czerwona
    -pojawiają się wypryski
    - zapach raczej nie najpiękniejszy
    - i co najgorsze wloski bardzo szybko odrastają i są takie raczej ostre, i widoczne
    Dobrze że krem był w promocji za 9 zł bo inaczej bardzo bym tego zakupu załowała, na twarz nie zastosuje go już nigdy, może do innych części ciała.
    jeśli chodzi o depilacje twarzy totalna klapa, wracam do mojej pasty cukrowej!

Używam tego produktu od: użyłam go raz
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego i ostatniego

Chcesz pochwalić marta1887 za czytelną i pomocną recenzję?
  • jestem na nie
  • Jest to zwykły krem do depilacji twarzy tylko w ładnym opakowaniu, wcześnie używałam kremów tak do 10 zł i dawały lepszy efekt.

MINUSY
    zostawia twardsze włoski
    szybciej odrastają niz po zwykłym kremie
    są twardsze
    po 2 dniach od nałożenia pojawiają sie wypryski-radze nic z nimi nie robic to same znikają

w ulotce pisze żeby przez 2 godziny nie myć twarzy i nie kremować ja się zastosowałam -zmyłam tylko wacikiem krem i odczekałam 2 godziny i nie miałam podrażnień a koleżanka umyła buzię mydłem i miała czerwony wypalony ślad tak że radze się stosować dokładnie do ulotki

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić stenka30 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 1 raz(y)
  • Bardzo dobry
  • + Usuwa wszystkie włoski
    + Mnie nigdy nie podrażnił
    + Dołączony balsam nawilżający
    + Bardzo wydajny

- Duże opakowanie, brak mniejszych - mam wrażenie, że nigdy całego nie zużyję

Chcesz pochwalić Kaitu za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zależy komu leży
  • Opinie wydaje po zastosowaniu na swojej skórze i skórze mojej mamy.
    +cena w porównaniu do wydajności. Ale na pewno nikt nie zużyje całego opakowania do skonczenia się daty ważności, wiec nie wiem czy do końca jest to plus
    +mniej uciążliwy do wąsika od plastrów
    +łatwy w użyciu
    +nie powstają krostki na wąsiku jak po plasterkach
    +mojej skóry nie podrażnia natomiast nie ściąga wszystkich włosków

-moja skóra pos nosem jest taka szorstka w dotyku po zastosowaniu kremu
    -skóra mojej mamy po 4 minutach była wypalona, czerwone piekące zdarte rany..
    -śmierdzi, a pod noskiem taki zapach juz sam wpływa na psychikę
    -nie jest skuteczny, usuwa tylko niektore wloski
    -zbyt duże opakowanie

Nie używam go często gdyż nie jest tak skuteczny jakbym tego chciała.

Chcesz pochwalić Katie Dziub za czytelną i pomocną recenzję?
  • katastrofa
  • Kupiłam ten krem owszem jest bardzo wydajny, to jest jego plus ale chyba jedyny..
    minusów jest multum otóż śmierdzi, udy użyłam go pierwszy raz dostałam takiego podrażnienia, że schodziła mi skóra, włoski zaczęły rosnąć 1000 razy szybciej stały sie jeszcze ciemniejsze i zaczęły sie rozrastać, to był największy minus. ;/ Owszem włoski teraz łatwo wyrwać penseta ale jest to męczące i zajmuje sporo czasu. Zdecydowanie nie polecam, użytjesz raz będziesz musiala już zawsze dodatkowo włoski rozrastają się! ;/

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Chcesz pochwalić thering za czytelną i pomocną recenzję?
  • polecam !!!
  • świetny produkt włoski znikają już po paru minutach (3-5 min).łatwo rozprowadza się i jest bardzo wydajny.generalnie same plusy,gdyby nie specyficzny zapach,który oczywiście da się znieść i lekkie podrażnienie skóry(które znika już na drugi dzień).
    gorąco polecam.produkt naprawdę warty zainteresowania !!!

Używam tego produktu od: ciągle pierwsze opakowanie

Chcesz pochwalić edyta85g za czytelną i pomocną recenzję?
  • Włoski usuwa w tempie natychmiastowym, ale zostawia mega podrażnienia. Nałożyłam krem i po 4 minutach włosków nie było.
    Niestety twarz w stanie fatalnym, mam małe ranki ( a krem nałożyłam na minimalny czas podany na opakowaniu) po wykonaniu wczesniej testu na skórze, ale reakcja nie wystąpiła.

Twarz piecze, boli, zobaczymy co będzie jutro, ale chyba czeka mnie wizyta u dermatologa

Używam tego produktu odzisiaj
    Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić patrycja_20 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobre rozwiązanie
  • Główną zaletą tego produktu jest jego skuteczność, bo już po 3-4 minutach można usunąć wszystkie włoski Mojej skóry ten krem nie podrażnia, ale po jego użyciu mam zawsze jakiś mały atak pryszczy (pewnie przez parafinę w składzie). No i przez to ma gwiazdkę mniej. Jest to jednak rozwiązanie super szybkie, bezbolesne i niedrogie, bo krem starcza na bardzo długo. Włoski zaczynaja odrastać pooowoli po kilku dniach, no ale to przecież nie wosk. Ogólnie bardzo polecam

Używam tego produktu od: rok

Chcesz pochwalić sonrissa za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie dla mnie!
  • Nie mam wąsów jak pewien poseł, ale te które są przynajmniej dla mnie są widoczne i wolałabym sie ich pozbyć. Miałam nadzieję, że produkt Sally Hansen będzie pomocny. Nic bardziej mylnego, po 8 minutach połowa włosów nadal była, ale bałam sie trzymać dłużej wobec zabraniających wykrzykników na ulotce. Tym bardziej, że po zastosowaniu przez kilka godzin skóra pozostawała czerwona. Wracam do wosku Joanny.

Używam tego produktu od:1 raz

Chcesz pochwalić indira07 za czytelną i pomocną recenzję?
  • 100% skuteczności
  • Bardzo dobry produkt. Krem usuwa wszelkie zbędne włoski, na dość długi okres czasu. Troszkę dziwnie się nakłada, ponieważ jego konsystencja jest bardzo lekka. Po kilku minutach jest po wszystkim
    Dołączony balsam też jest bardzo dobry, łagodzi leciutkie podrażnienie i sprawia, że skóra jest gładka. Ogólnie jetem bardzo zadowolona, gdyż całkowicie spełnił moje oczekiwania. Wydajności też nie mam nic do zarzucenia.

Chcesz pochwalić Emilia 25 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Skuteczny choć podrażnia
  • Bardzo skuteczny jeśli chodzi o usuwanie włosków. Wystarczy dosłownie 3 - 4 minuty i sprawa załatwiona. Jest również bardzo wydajny.
    Niestety bardzo podrażnia, a ja nawet nie mam wrażliwej skóry. Potrafi zrobić nawet niewielkie ranki, jakby lekko wypalał skórę. Trzeba bardzo uważać z czasem na jaki pozostaje na skórze oraz na sposób zmywania. Niestety dołączony krem nie łagodzi tych podrażnień, jest za słaby.
    Niemniej jednak i tak kupię go ponownie, bo żaden inny nie jest tak skuteczny. Używam tego produktu od: 2 lata

Chcesz pochwalić Dominkab za czytelną i pomocną recenzję?
  • fajny
  • Bardzo fajny i skuteczny środek. Nie podrażnił mnie (ale lepiej zrobić wcześniej próbę na ręce) i usunął zbędny "wąsik" Jedyne do czego można się przyczepić to ten nieszczęsny pędzel - zbija się i skręca, w zasadzie nie można go użyć. Ja nakładam krem palcem. Mimo wszystko WARTO!!! Baaaaaardzo wydajny...

Używam tego produktu od:1 roku
    Ilość zużytych opakowań:wciąż pierwsze

Chcesz pochwalić michurska za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry
  • Recenzja:

Bardzo dobry preparat. Jest delikatny, nie podraznia, nie pojawiaja sie czerwone krostki w depilowanych miejscach.
    Szkoda tylko, ze pedzelek, ktory sluzy do nakladania jest beznadziejny - wlosie rozlazi sie na wszystkie strony, ciezko jest rownomiernie nalozyc krem. Ja nakladam preparat szpatulka i jest ok.

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić lobuziaczka za czytelną i pomocną recenzję?
  • SUUUUUPER...
  • Recenzja: Jest to doskonały kosmetyk. Włoski usuwa w ciągu ok. 5 minut w moim przypadku. Pozostawia gładką skórę, nieco czuć szczypanie w czasie jego stosowania, ale mija ono zaraz. Nie zauważyłam żadnego podrażnienia, choć jest to preparat silnie działający, a ja stosuję go na całe policzki. Polecam go z czystym sumieniem.

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić brendetka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Skuteczny,ale...
  • Recenzja: ...Bardzo dobrze usuwa włoski,natomiast nie podoba mi się to,że na drugi dzień już czuć maleńkie,kłujące czubeczki.Jak po goleniu maszynką.Chyba jednak wrócę do wosku.

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: ...

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Awonia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajny ale podraznia.
  • Recenzja: ...

Produkt fajny ale troszke podraznia-jest skuteczny -wloski usuwa po kilku minutach-latwy w aplikacjii-jednak mam po nim wysyp krostek w miejscu aplikacjii-nie sa jakies straszne-znikaja praktycznie na drugi dzien ale zawsze to jakis minus.

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: ...zaczete 1 opakowanie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić CzarnyElf za czytelną i pomocną recenzję?
  • super
  • Bardzo dobry produkt, nie uczula a jestem wrażliwcem, włoski jakby troche wolniej po nim odrastały, aplikacja łatwa i szybka za pomocą pędzelka aplikujemy produkt , po 8 minutach zmywamy.
    jedyne co mnie trochę drazni to pędzelek który mógł by być troszkę mniejszy, ale nie zmniejszam ilosci gwiazdek gdyz sam produkt jest super.

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: .w trakcie 1 ..

Chcesz pochwalić Madziorka za czytelną i pomocną recenzję?