Matrix, Sleek.look, Smoothing Conditioner (Odżywka wygładzająca)

Powiększ Matrix, Sleek.look, Smoothing Conditioner (Odżywka wygładzająca)

Zgłaszająca osoba: Ami

Odżywka do włosów mocno skręconych, szorstkich i niepodatnych na układanie. Chroni włosy przed działaniem wilgoci. Ułatwia rozczesywanie. Zapewnia odpowiednie odżywienie włosów. Po jej użyciu włosy są błyszczące, miękkie i łatwe do ułożenia.
Produkt dostępny wyłącznie w salonach fryzjerskich.

Skład: Aqua, Cetearyl Alcohol, Behentrimonium Chloride, Glycerin, Amodimethicone, Lanolin, Fragrance, Cetyl Esters, Methylparaben, Cetrimonium Chloride, Trideceth-12, Chlorhexidine Dihydrochloride, Shea Butter Fruit, Silk Amino Acids, D4796/1

Cena: ? / 250ml

• Nawet, nawet
  • Kiedyś miałam absolutnego fioła na punkcie kosmetyków z tej linii. Dlaczego już nie mam? Przede wszystkim dlatego, że znalazłam kilka rewelacyjnych zamienników w niższej cenie .

Odżywka w połączeniu z szamponem daje ładny efekt - włosy są wygładzone, ale nie rozprostowują się (przynajmniej moich loczków nie uszkodziły ), nie puszą. Zapach typowo fryzjerski - bardzo lubię. Wydajność średnia. Na allegro można kupić te kosmetyki w niskiej cenie, stosowanie ich jest przyjemne, ale wolę jednak produkty, które PRZEDE WSZYSTKIM odżywiają włosy, a dopiero później wygładzają/nabłyszczają/dodają objętości, etc.

Ilość zużytych opakowań: Kilka

Chcesz pochwalić Lady Foote za czytelną i pomocną recenzję?
  • POLECAM!
  • mam długie włosy(trochę za ramiona) i zestaw szampon 500ml+ odżywka 250ml starcza mi na rok

sama odżywka jest świetna, dobrze się wchłania i już przy zmywaniu z włosów czuć efekty włosy są miękkie, gładkie i lśniące ;D super *

Chcesz pochwalić PaniChomikowa za czytelną i pomocną recenzję?
  • moja ulubiona odżywka do włosów
  • Plusy:
    + cudny zapach
    + poręczne opakowanie
    + ekstra wygładzenie
    + krótka aplikacja co dla mnie jest mega plusem bo zwykle nie mam czasu na dłuższe trzymanie odżywki na włosach
    + włosy po niej są miekkie
    + włosy łatwo się rozczesują

Minusy:
    - słaba dostępność, zamawiam przez allegro albo przez firme

Używam tego produktu od: od roku
    Ilość zużytych opakowań: ok. 50 opakowań mini po 20ml

Chcesz pochwalić sssDziubek za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobra
  • oceniam odżywkę matrix sleek loook totalResults, myślę że właściwości mają takie same...
    bardzo fajna odżywka wygładzająca, nawilzająca i regenerująca wszystko w jednym co rzadko się zdarza w kosmetykach profesjonalnych.
    spełnia swoje zadanie. wygładza włosy - nie puszą się po niej i nie elektryzują, zmiękcza i nabłyszcza trudno mi określić czy regeneruje ponieważ używam też maski (fiberceutic loreala).jest wydajna bo gęsta, nie obciąza włosów, nie jest droga,
    same plusy...
    ogólnie polecam. do włosów rozjaśnianych super!

Ilość zużytych opakowań: 2 tuby 250ml

Chcesz pochwalić ilona anita za czytelną i pomocną recenzję?
  • ulubiona
  • Jest to jedna z moich ulubionych serri do włosow.
    Uzywam razem z szamponem i maską .
    Włosy świetnie sie po niej rozczesują (co w przypadku moich włosów rzadko której odzywce sie to udaje), są miękkie, wygładzone. Lekkie.
    Nie puszą się.

Zdecydowanie moj KWC.

Używam tego produktu od: kilku lat z przerwami
    Ilość zużytych opakowań: nie pamiętam

Chcesz pochwalić molka_om za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie warta tej ceny
  • Włosy faktycznie wygładzone,bardzo łatwo dają się rozczesać,ale to samo da się osiągnąć zwykłymi drogeryjnymi odżywkami. Za te pieniądze liczyłam na odbudowę,niestety tego nie zauważyłam. Może i coś tam jest warta,ale cudów nie ma

Używam tego produktu od: używałam go dawniej
    Ilość zużytych opakowań: pół jakiegoś wielkiego (chyba)litrowego

Chcesz pochwalić fiksum za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 8 raz(y)
  • Dobra, ale szału nie ma
  • Jako dodatek do gazety otrzymałam odżywkę Matrix w wersji mini. Mam włosy puszące się, dość zniszczone częstym farbowaniem i suszeniem gorącym powietrzem. Bardzo pozytywnie nastawiona do tej marki kosmetyków fryzjerskich użyłam jej dwukrotnie i takie oto są moje spostrzeżenie na jej temat:

PLUSY
    + włosy są miękkie,
    + łatwo się układają,
    + wygładza,
    + nabłyszcza.

MINUSY
    - cena - równie dobre efekty uzyskuję stosując tańsze odżywki.

Używam tego produktu od: Użyłam dwa razy
    Ilość zużytych opakowań: 1 mini opakowanie 20 ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić iwa_m za czytelną i pomocną recenzję?
  • ujdzie
  • Mam z tej linii szampon i odżywkę obie o pojemności 1,5 l
    spodziewałam się lepszych efektów ,a te są takie sobie.

Wygładzenie nie jest jakieś specjalne a i końcówki mi się nadal rozdwajają;/

Jednak zapach jest całkiem ciekawy i włosy ładnie świecą.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić cabassa za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobra
  • Uzywam razem z innymi kosmetykami tej serii.
    Naprawdę dobra odzywka.

+ nawilża, odżywia
    + ułatwia rozczestywanie - nie wyobrażam sobie rozczesania moich długich włosów po umyciu bez wczesniejszej aplikacji tej odżywki
    + włosy po niej są miękkie w dotyku, jedwabiste
    + dobrze się spłukuje
    + gęsta konsystencja
    + wydajna

Nie zdziała cudów, może pomaga ograniczyć rozdwajanie końcówek, ale nie "sklei" tych już powstałych.

- włosy, które wyschną "na wolnym powietrzu" bez szuszarki nadal wywijają się we wszystkie kierunki, jak bez zastosowania odżywki

Ilość zużytych opakowań: 7 szt x 250 ml

Chcesz pochwalić karo83 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 2 raz(y)
  • Średnia.
  • Odżywka całkiem przyzwoita, jednak dla osób z włosami rozjaśnionymi może nie wystarczyć.
    Oczywiście widać różnicę po zastosowaniu odżywki: włosy fajnie się rozczesują, są delikatniejsze, wygładzone. Natomiast po wyschnięciu dalej się puszą i nie wyglądają tak zdrowo jakby się mogło wydawać. Dodam, że używam ją razem z szamponem z tej serii.
    Zapach odżywki bardzo przyjemny.

Zamierzam szukać czegoś lepszego za tą samą cenę, co nie znaczy, że nie wrócę do matrixa
    Ogólnie polecam.

Używam tego produktu od: czterech miesięcy

Chcesz pochwalić de_wu za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie jestem zadowolona
  • Witam, jestem posiadaczką długich, farbowanych, prostych i cienkich włosów. Nie jestem zadowolona z tej odżywki, pomimo, że stosowałam ją na same końcówki to strasznie obciążała mi włosy, kilka godzin po umyciu stawały się przyklapnięte i przetłuszczone. Dodatkowo włosy się dziwnie plątały, a końce były jakby przesuszone. Nie polecam do cienkich włosów.

Chcesz pochwalić blondis za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zdecydowanie tak
  • Odżywka naprawdę dobra.
    Włosy po użyciu mniej się puszą i są gładkie.
    Lubię ją za to , ze działa expresowo .
    Wystarczy minuta , a efekt jest zawsze b.dobry.

Używam tego produktu od: miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić Agaaa-a za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 208 raz(y)
  • Warta polecenia
  • Odżywkę używam od roku, na zmianę z maską Color Smart Matrixa.

posiadam butlę 1,5 litra, jest niesamowicie wydajna.

Włosy się dobrze rozczesują, są lekko wyprostowane, ale i tak trzeba użyć prostownicy,z tym że efekt dłużej się utrzymuje.

Odżywka ładnie pachnie, nie przetłuszcza włosów.

Używam tego produktu od: stycznia 2010
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 1,5litra

Chcesz pochwalić xnika za czytelną i pomocną recenzję?
  • rewelacja.
  • Używam tej odzywki już od 2 miesięcy i z całego serca mogę ją polecić, osobom które chciałby mieć gładkie,lśniące i wygładzone włosy. mimo, że mam cienkie włosy to nie zauważyłam żeby ta odżywka obciążała mi włosy-nic z tych rzeczy.Dodam,że miałam włosy w dość kiepskiej kondycji(trochę przesuszone,farbowane na blond), a po tej odżywce wracają do właściwej formy
    Jestem pewna,że na jednej buteleczce tego specyfiku się nie skończy;D

Używam tego produktu od: 2 miesiecy

Chcesz pochwalić _flower za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobra.
  • Odżywka naprawdę dobra, o wiele lepsza, niż inne odżywki tej firmy.
    Włosy po użyciu naprawdę mniej się puszą i są gładsze.
    Niestety, odżywka może obciążać cienkie włosy, może też powodować, że będą się nieco szybciej przetłuszczały.
    Nie radzę w takim wypadku używać z szamponem z tej samej serii, a najpierw użyć odżywki, a potem zmyć ją jakimś szamponem odświeżającym/dodającym objętości.

Używam tego produktu od: używałam jakiś czas temu
    Ilość zużytych opakowań: jedno lub dwa

Chcesz pochwalić kasztanka3 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla mnie idealna
  • Stosuję ją już długo i śmiało mogę polecić. Niekiedy stosuję jako maskę i trzymam na włosach ok 20 min.
    Plusy:
    - włosy nie puszą się i są odporne na wilgoć
    -zapach
    -konsystencja
    -opakowanie

minusy:
    -jak dla mnie brak

Polecam !

Używam tego produktu od: 1,5 roku
    Ilość zużytych opakowań: 4 opakowania

Chcesz pochwalić schokoladka87 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nic specjalnego
  • Używałam razem z szamponem z tej serii - raczej bez spektakularnych efektów. Nie nawilża i nie wygładza włosów, przyspiesza przetłuszczanie. Po użyciu mam na głowie tak jak zwykle puch, a następnego dnia tłuste strąki. Wcale nie jest lepsza od zwykłych, nieprofesjonalnych odżywek.

Używam tego produktu od:kilka miesięcy
    Ilość zużytych opakowań:1500ml

Chcesz pochwalić *moonlight eyes* za czytelną i pomocną recenzję?
  • fajna odżywka
  • Bardzo fajna odżywka wygładzająca niesforne włosy. Uważam, że cena w odniesieniu do działania jest naprawdę atrakcyjna. A w połączeniu z szamponem i kremem wygładzającym do stylizacji robi naprawdę różnicę!
    W pewnym momencie odpuściłam sobie trochę profesjonalną pielęgnację włosów, co po pewnym czasie odbiło się na ich kondycji. Włosy były przesuszone, zaczęły się rozdwajać, straciły połysk. Tak zwany "szopen" pojawił się na stałe na mojej głowie. Niestety z włosami nie można sobie odpuścić, gdyż same się nie zregenerują. Kosmetyki Matrix wizualnie bardzo wygładziły mi włosy. Oczywiście już patrząc po składzie nie obiecywałam sobie, że naprawią stan mojej głowy na stałe,ale efekt jest widoczny i odczuwalny już po jednorazowym użyciu. Teraz jestem wprost zachwycona działaniem olejku kokosowego, który ma bardzo podobne działanie do Matrixa a jest naturalny i czuję, że dogłębnie regeneruje włosy a nie tylko działa na ich powierzchni.
    Podsumowując naprawdę warto zainwestować w profesjonalną pielęgnację włosów bo ta drogeryjna to pic na wodę!

Ilość zużytych opakowań:750 ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić malina_82 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobra odżywka wygładzająca
  • Używam od kilku lat i moim zdaniem to przyzwoity produkt wygładzający w korzystnej cenie, szczególnie jeżeli kupi się w dużym 1,5 litrowym opakowaniu.
    Plusy:
    -w połączeniu z szamponem i sprayem działa doskonale: włosy są gładkie, miękkie i lśniące,
    -przedłuża działanie prostownicy, włosy są proste do następnego użycia,
    -jest wydajna i ma przyjemny zapach.
    Minusy:
    -może obciążać włosy,
    -ma działanie doraźnie, ale producent nie obiecuje stałej poprawy, odżywka ma włosy wygładzić, a nie "naprawić".

Używam tego produktu od: ponad 2 lat.
    Ilość zużytych opakowań: 3 duże butelki.

Chcesz pochwalić Monniq za czytelną i pomocną recenzję?
  • Czy ja wiem...
  • Używałam jej rok temu, gdy miałam bardzo zniszczone włosy i do takich nie polecam.

Nie nabłyszcza, przylizuje u nasady, resztę włosów wygładza, wyglądają one lepiej, aczkolwiek nie jest to nawet w połowie efekt, który chciałam z pomocą tej odżywki osiągnąć.

Na włosach nie tak bardzo zniszczonych efekt może wyglądać zupełnie inaczej, aczkolwiek nie wiem czy ją kupię.

Badziewne opakowanie - trudno cokolwiek wydostać.

Używam tego produktu od: ---

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Kasiulenka za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie dla cienkich włosów
  • No właśnie - dla cienkich, delikatnych, falujących i skłonnych do szybkiego przetłuszczania się włosów nie moge jej polecić. Włosy są śliskie, miękkie i blyszczące, ale szybko tracą puszystość, stają się oklapnięte iszybciej się przetłuszczją.

Odżywka może i świetna, ale nie dla moich włosów. Myślę, że grubym, szorstkim włosom bardziej by pasowała.

Używam tego produktu od:kilka miesiecy, nieregularnie
    Ilość zużytych opakowań:konczę 1

Chcesz pochwalić anetka832 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobra odzywka!
  • Mam geste, puszyste i długie włosy, a po użuciu tej odzywki są naprawdę dobrze wygładzone, błyszczące. Jestem zadowolona, polecam używać razem z szamponem i maska z tej samej serii, a efekty będzie widać już od pierwszego użycia

Używam tego produktu od:3 lat
    Ilość zużytych opakowań:

Chcesz pochwalić Mae777 za czytelną i pomocną recenzję?
  • polecam
  • Odzywka godna polecenia, miałam problem z moimi włosami sa kręcone pusza sie, ta odzywka sprawiła ze sa delikatne nie pusza sie i nie mam już rozdwojonych końcówek)))))))

Używam tego produktu od:3 miesiecy

Chcesz pochwalić kasienka19900 za czytelną i pomocną recenzję?
  • cudny
  • Jestem mile zaskoczona, bo nie spodziewałam się zbyt wiele po tym krzykliwie opakowanym cudzie. A tu proszę państwa włosy są śliskie, miękkie i błyszczące. Rewelacyjna odżywka. Mam nadzieję, że nie szybko przeje się moim włosom.

Używam tego produktu od:miesiąca
    Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić smallangel78 za czytelną i pomocną recenzję?
  • ok
  • Ogólnie polecam ten produkt,wydajny, cena dobra, włosy zaraz po umyciu są śliczne: miękkie,błyszczące i dobrze się układają, jednak na drugi dzień już stają się oklapnięte, suche i matowe;/
    Chyba czas zmienić serię matrixa na coś lepszego ponieważ moje włosy nie są w najlepszej kondycji...
    Dla bardzo zniszczonych włosów polecam serię: Loreal absolut repair, kerabond, emmebi.

Ilość zużytych opakowań:2 (zaczynam 3)

Chcesz pochwalić __Marta za czytelną i pomocną recenzję?