Matrix, Sleek.look, Smoothing Conditioner (Odżywka wygładzająca)

Powiększ Matrix, Sleek.look, Smoothing Conditioner (Odżywka wygładzająca)

Zgłaszająca osoba: Ami

Odżywka do włosów mocno skręconych, szorstkich i niepodatnych na układanie. Chroni włosy przed działaniem wilgoci. Ułatwia rozczesywanie. Zapewnia odpowiednie odżywienie włosów. Po jej użyciu włosy są błyszczące, miękkie i łatwe do ułożenia.
Produkt dostępny wyłącznie w salonach fryzjerskich.

Skład: Aqua, Cetearyl Alcohol, Behentrimonium Chloride, Glycerin, Amodimethicone, Lanolin, Fragrance, Cetyl Esters, Methylparaben, Cetrimonium Chloride, Trideceth-12, Chlorhexidine Dihydrochloride, Shea Butter Fruit, Silk Amino Acids, D4796/1

Cena: ? / 250ml

• Nawet, nawet
  • Kiedyś miałam absolutnego fioła na punkcie kosmetyków z tej linii. Dlaczego już nie mam? Przede wszystkim dlatego, że znalazłam kilka rewelacyjnych zamienników w niższej cenie .

Odżywka w połączeniu z szamponem daje ładny efekt - włosy są wygładzone, ale nie rozprostowują się (przynajmniej moich loczków nie uszkodziły ), nie puszą. Zapach typowo fryzjerski - bardzo lubię. Wydajność średnia. Na allegro można kupić te kosmetyki w niskiej cenie, stosowanie ich jest przyjemne, ale wolę jednak produkty, które PRZEDE WSZYSTKIM odżywiają włosy, a dopiero później wygładzają/nabłyszczają/dodają objętości, etc.

Ilość zużytych opakowań: Kilka

Chcesz pochwalić Lady Foote za czytelną i pomocną recenzję?
  • POLECAM!
  • mam długie włosy(trochę za ramiona) i zestaw szampon 500ml+ odżywka 250ml starcza mi na rok

sama odżywka jest świetna, dobrze się wchłania i już przy zmywaniu z włosów czuć efekty włosy są miękkie, gładkie i lśniące ;D super *

Chcesz pochwalić PaniChomikowa za czytelną i pomocną recenzję?
  • moja ulubiona odżywka do włosów
  • Plusy:
    + cudny zapach
    + poręczne opakowanie
    + ekstra wygładzenie
    + krótka aplikacja co dla mnie jest mega plusem bo zwykle nie mam czasu na dłuższe trzymanie odżywki na włosach
    + włosy po niej są miekkie
    + włosy łatwo się rozczesują

Minusy:
    - słaba dostępność, zamawiam przez allegro albo przez firme

Używam tego produktu od: od roku
    Ilość zużytych opakowań: ok. 50 opakowań mini po 20ml

Chcesz pochwalić sssDziubek za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobra
  • oceniam odżywkę matrix sleek loook totalResults, myślę że właściwości mają takie same...
    bardzo fajna odżywka wygładzająca, nawilzająca i regenerująca wszystko w jednym co rzadko się zdarza w kosmetykach profesjonalnych.
    spełnia swoje zadanie. wygładza włosy - nie puszą się po niej i nie elektryzują, zmiękcza i nabłyszcza trudno mi określić czy regeneruje ponieważ używam też maski (fiberceutic loreala).jest wydajna bo gęsta, nie obciąza włosów, nie jest droga,
    same plusy...
    ogólnie polecam. do włosów rozjaśnianych super!

Ilość zużytych opakowań: 2 tuby 250ml

Chcesz pochwalić ilona anita za czytelną i pomocną recenzję?
  • ulubiona
  • Jest to jedna z moich ulubionych serri do włosow.
    Uzywam razem z szamponem i maską .
    Włosy świetnie sie po niej rozczesują (co w przypadku moich włosów rzadko której odzywce sie to udaje), są miękkie, wygładzone. Lekkie.
    Nie puszą się.

Zdecydowanie moj KWC.

Używam tego produktu od: kilku lat z przerwami
    Ilość zużytych opakowań: nie pamiętam

Chcesz pochwalić molka_om za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie warta tej ceny
  • Włosy faktycznie wygładzone,bardzo łatwo dają się rozczesać,ale to samo da się osiągnąć zwykłymi drogeryjnymi odżywkami. Za te pieniądze liczyłam na odbudowę,niestety tego nie zauważyłam. Może i coś tam jest warta,ale cudów nie ma

Używam tego produktu od: używałam go dawniej
    Ilość zużytych opakowań: pół jakiegoś wielkiego (chyba)litrowego

Chcesz pochwalić fiksum za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 8 raz(y)
  • Dobra, ale szału nie ma
  • Jako dodatek do gazety otrzymałam odżywkę Matrix w wersji mini. Mam włosy puszące się, dość zniszczone częstym farbowaniem i suszeniem gorącym powietrzem. Bardzo pozytywnie nastawiona do tej marki kosmetyków fryzjerskich użyłam jej dwukrotnie i takie oto są moje spostrzeżenie na jej temat:

PLUSY
    + włosy są miękkie,
    + łatwo się układają,
    + wygładza,
    + nabłyszcza.

MINUSY
    - cena - równie dobre efekty uzyskuję stosując tańsze odżywki.

Używam tego produktu od: Użyłam dwa razy
    Ilość zużytych opakowań: 1 mini opakowanie 20 ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić iwa_m za czytelną i pomocną recenzję?
  • ujdzie
  • Mam z tej linii szampon i odżywkę obie o pojemności 1,5 l
    spodziewałam się lepszych efektów ,a te są takie sobie.

Wygładzenie nie jest jakieś specjalne a i końcówki mi się nadal rozdwajają;/

Jednak zapach jest całkiem ciekawy i włosy ładnie świecą.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić cabassa za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobra
  • Uzywam razem z innymi kosmetykami tej serii.
    Naprawdę dobra odzywka.

+ nawilża, odżywia
    + ułatwia rozczestywanie - nie wyobrażam sobie rozczesania moich długich włosów po umyciu bez wczesniejszej aplikacji tej odżywki
    + włosy po niej są miękkie w dotyku, jedwabiste
    + dobrze się spłukuje
    + gęsta konsystencja
    + wydajna

Nie zdziała cudów, może pomaga ograniczyć rozdwajanie końcówek, ale nie "sklei" tych już powstałych.

- włosy, które wyschną "na wolnym powietrzu" bez szuszarki nadal wywijają się we wszystkie kierunki, jak bez zastosowania odżywki

Ilość zużytych opakowań: 7 szt x 250 ml

Chcesz pochwalić karo83 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 3 raz(y)
  • Średnia.
  • Odżywka całkiem przyzwoita, jednak dla osób z włosami rozjaśnionymi może nie wystarczyć.
    Oczywiście widać różnicę po zastosowaniu odżywki: włosy fajnie się rozczesują, są delikatniejsze, wygładzone. Natomiast po wyschnięciu dalej się puszą i nie wyglądają tak zdrowo jakby się mogło wydawać. Dodam, że używam ją razem z szamponem z tej serii.
    Zapach odżywki bardzo przyjemny.

Zamierzam szukać czegoś lepszego za tą samą cenę, co nie znaczy, że nie wrócę do matrixa
    Ogólnie polecam.

Używam tego produktu od: czterech miesięcy

Chcesz pochwalić de_wu za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij