Powiększ Wella, Wellaflex, Loki i Fale, Pianka do włosów mocno utrwalająca (stara wersja)

Zgłaszająca osoba: przezłośliwa

Gwarantuje:
- dostateczny czas po aplikacji na ukształtowanie
elastycznych, pełnych życia loków lub fal
- mocne utrwalenie bez sklejania włosów
- ochronę UV
- ochronę włosów przed wysuszeniem
- łatwe wyczesywanie

Skład: Aqua, propane, Butane, PVP, VP/VA Copolymer, Isobutane, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Butylene Glycol, Polyquartenium-16, Laureth-4, Chitosan, Isodecane, PCA, Dimethicone, Parfum, Decyl Glucoside, Iodopropynyl Butylcarbamete, Dimethiconol, Butylphenyl Methylpropional, Hexyl Cinnamal, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde, Hydroxycitronellal, Linalool, Benzyl Salicylate, Citronellol, Alpha-Isomethyl Ionone, Limonene, Polyaminopropyl Biguanide

Cena: ok. 15zł / 200ml

• raczej na nie
  • Pianki używam od kilku miesięcy i mogę powiedzieć, że niestety nie spełniła ona w zupełności moich oczekiwań. Właściwie nie działa zgodnie z obietnicą producenta. Liczyłam na ładne, podkreślone loki. Nie mam naturalnie mocno kręconych włosów, ale raczej są ode podatne na fale właśnie wtedy, gdy użyję pianki. Ta pianka obciąża włosy, a powinna być zdecydowanie bardziej lżejsza tak, aby włosy pod jej wpływem unosiły się i skręcały. Moje były ciężkie i sztywne. Raczej nie wrócę do niej.

Chcesz pochwalić joanina889 za czytelną i pomocną recenzję?
  • sprawdzona
  • Od zawsze kupuje pianki z Wella, a dokładnie z serii wellaflex. Nie skleja mi włosów, ładnie pachnie i co najważniejsze, nie wysusza końcówek włosów.
    Na "Curl & Waves" skusiłam się, bo mam włosy kręcone i inne produkty z tej serii jakoś nie mogły podkreślić skrętu włosa. Trafiłam w dziesiątkę.

+cena!
    + dostępność
    + nie skleja włosów

- pod koniec, pianka "wypływa" z opakowania.

Używam tego produktu od: dwóch lat
    Ilość zużytych opakowań: około 7

Chcesz pochwalić donnawebner za czytelną i pomocną recenzję?
  • BEZNADZIEJNA!!!
  • Szczerze powiedziawszy zawiodłam się na tej piance. Z moimi włosami nie zrobiła absolutnie nic pozytywnego. Skleja, przetłuszcza włosy, sprawia że są oklapniętne i brzydkie. Jednym słowem niewypał! Pieniądze wyrzucone w błoto. Na szczęście nie kosztowałą dużo, można ją często dostać w promocji za ok. 9,90 zł.Używam tego produktu od: pół rokuIlość zużytych opakowań: jedno

Chcesz pochwalić anastasiaxd za czytelną i pomocną recenzję?
  • Szału nie ma
  • Pianka po kilku zastosownaiach przesusza włosy - stają sie siankowate bez połysku. Poza tym nie zauwazyłam aby poprawiła skręt czy ogólnie w jakoś pozytywny sposób wpłynęła na wygąd moich kochanych loków... jedyny plus to jest bardzo wydajna- nie mogę jej skonczyć :-D No nic szukam kosmetyku idealnego dalej...

Ilość zużytych opakowań: nie mogę skonczyć pierwszego.... :-/

Chcesz pochwalić madzialena1710 za czytelną i pomocną recenzję?
  • i tak i nie
  • Miałam na swojej półce lepsze pianki. Nie spisała się zbyt dobrze. Włosy były obciążone, sklejone, a skręt nie był ładnie podkreślony. O dziwo, pianka 2-dniowa objętość z Welli na moich włosach działa o wiele lepiej. Ale wracając do pianki do loków i fal, jej plusem jest przyjemny zapach.
    Dobra jako wyjście awaryjne, gdy wszystko inne nam się skończy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Dusia_147 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zależy od humoru.
  • Mam włosy średniej długości, dość grube i dość gęste, które lekko się kręcą, a po wgnieceniu w nie pianki po umyciu nabierają objętości i ładnego kształtu. Nie stylizuję włosów na gorąco, staram się też suszyć je naturalnie.

Tak jak w tytule, moje zadowolenie z użytkowania tej pianki zależało od humoru. Tyle tylko, że jej, nie mojego. Konkretnie chodzi mi o efekt: po pierwszym użyciu nie mogłam wyjść z podziwu - loki niczym na filmach kostiumowych, pięknie układające się w kaskady pozbawione niedoskonałości. Byłam zachwycona! Niestety, przy następnym użyciu spotkało mnie srogie rozczarowanie: oklapłe strączki, nie to proste, ni to falowane, odstające i sugerujące przejście traumy (użyłam dokładnie tych samych produktów do mycia, tę samą ilość pianki i w takich samych warunkach). I tak się przez ten czas pultałyśmy ze sobą, raz było pięknie raz nie-za-bardzo. W końcu dobrnęłyśmy do kompromisu, ja używam jej dość mało a ona daje mocno przeciętny efekt.

To, co mogę o niej z ręką na sercu powiedzieć, to to że dobrze utrwala i jest dość wydajna (wystarczyła mi na ok. 3 miesiące używania co 3 dni). Odrobinkę skleja włosy, ale można sobie z tym poradzić rozczesując je, przy czym nie tracimy utrwalenia. Zapach nie jest nachalny, użytkowanie przyjemne.

Nie wiem, czy jeszcze kiedyś się skusze, przeraża mnie odrobinę element losowy. Jeśli u kogoś się sprawdza niezawodnie, to zazdroszczę, bo kiedy miała dobry dzień, to piękne loki gwarantowane przy minimalnym wkładzie pracy.

Używam tego produktu od: ok. 3 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: jedno (200ml)

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić angelois za czytelną i pomocną recenzję?
  • niezła
  • Pianki jedynie używam po umyciu. Nie bardzo współgra z nivea. Na rynku z tego co wiem dostępne są 2 pianki: Wella i Nivea więc szału nie ma. Plusem jest niska cena (11 zł). Pianka dość wydajna. Nie lubię używać jej przed wyjsciem, bo skleja włosy :/

Używam tego produktu od: ponad roku

Chcesz pochwalić loczka97 za czytelną i pomocną recenzję?
  • zła
  • Piank apowinna dyscyplinować włosy, ale ich nie obciążać, wręcz przeciwnie - powinny one nabierać objętości. Pianka do fal i loków powinna dodatkowo podkreślać skręt, wzmacniać go i utrzymywać. A ta pianka robi wszytsko odwrotnie - obcąża włosy i moje fale, zamiast mocniej się skręcić, stają się oklapnięte, praktycznie znikaja. Obciąża włosy. Nie!

Chcesz pochwalić stellla za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobra pianka.
  • ładnie pachnie i podkreśla skręt loków, po paru godzinach efekt na włosach zdaje się być bardziej naturalny niż tuż po użyciu, włosy na drugi dzień także nie wyglądają najgorzej. Cena tego produktu często w promocji wynosi 9,99 zł

Ale niestety w większych ilościach skleja włosy, trudno wyczesać ją z włosów i nie jest zbyt wydajna.

Używam tego produktu od: Od 2 lat
    Ilość zużytych opakowań: myślę, że około 5 opakowań tej panki już zużyłam.

Chcesz pochwalić Dri89 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobra
  • Plusy:
    + ładny zapach
    + nie przeciąża włosów
    + ładnie podkreśla skręt loków
    + cena - często w promocji za ok 10 zł
    + po nałożeniu pianki i wgnieceniu jej we włosy jest prawie nie zauważalna

Minusy:
    - mogłaby bardziej okiełznywać puszenie włosów
    - mogłaby być bardziej wydajna

Chcesz pochwalić Elliee za czytelną i pomocną recenzję?

-gggg-
Zamknij