Powiększ Wella, Wellaflex, Loki i Fale, Pianka do włosów mocno utrwalająca (stara wersja)

Zgłaszająca osoba: przezłośliwa

Gwarantuje:
- dostateczny czas po aplikacji na ukształtowanie
elastycznych, pełnych życia loków lub fal
- mocne utrwalenie bez sklejania włosów
- ochronę UV
- ochronę włosów przed wysuszeniem
- łatwe wyczesywanie

Skład: Aqua, propane, Butane, PVP, VP/VA Copolymer, Isobutane, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Butylene Glycol, Polyquartenium-16, Laureth-4, Chitosan, Isodecane, PCA, Dimethicone, Parfum, Decyl Glucoside, Iodopropynyl Butylcarbamete, Dimethiconol, Butylphenyl Methylpropional, Hexyl Cinnamal, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde, Hydroxycitronellal, Linalool, Benzyl Salicylate, Citronellol, Alpha-Isomethyl Ionone, Limonene, Polyaminopropyl Biguanide

Cena: ok. 15zł / 200ml

• raczej na nie
  • Pianki używam od kilku miesięcy i mogę powiedzieć, że niestety nie spełniła ona w zupełności moich oczekiwań. Właściwie nie działa zgodnie z obietnicą producenta. Liczyłam na ładne, podkreślone loki. Nie mam naturalnie mocno kręconych włosów, ale raczej są ode podatne na fale właśnie wtedy, gdy użyję pianki. Ta pianka obciąża włosy, a powinna być zdecydowanie bardziej lżejsza tak, aby włosy pod jej wpływem unosiły się i skręcały. Moje były ciężkie i sztywne. Raczej nie wrócę do niej.

Chcesz pochwalić joanina889 za czytelną i pomocną recenzję?
  • sprawdzona
  • Od zawsze kupuje pianki z Wella, a dokładnie z serii wellaflex. Nie skleja mi włosów, ładnie pachnie i co najważniejsze, nie wysusza końcówek włosów.
    Na "Curl & Waves" skusiłam się, bo mam włosy kręcone i inne produkty z tej serii jakoś nie mogły podkreślić skrętu włosa. Trafiłam w dziesiątkę.

+cena!
    + dostępność
    + nie skleja włosów

- pod koniec, pianka "wypływa" z opakowania.

Używam tego produktu od: dwóch lat
    Ilość zużytych opakowań: około 7

Chcesz pochwalić donnawebner za czytelną i pomocną recenzję?
  • BEZNADZIEJNA!!!
  • Szczerze powiedziawszy zawiodłam się na tej piance. Z moimi włosami nie zrobiła absolutnie nic pozytywnego. Skleja, przetłuszcza włosy, sprawia że są oklapniętne i brzydkie. Jednym słowem niewypał! Pieniądze wyrzucone w błoto. Na szczęście nie kosztowałą dużo, można ją często dostać w promocji za ok. 9,90 zł.Używam tego produktu od: pół rokuIlość zużytych opakowań: jedno

Chcesz pochwalić anastasiaxd za czytelną i pomocną recenzję?
  • Szału nie ma
  • Pianka po kilku zastosownaiach przesusza włosy - stają sie siankowate bez połysku. Poza tym nie zauwazyłam aby poprawiła skręt czy ogólnie w jakoś pozytywny sposób wpłynęła na wygąd moich kochanych loków... jedyny plus to jest bardzo wydajna- nie mogę jej skonczyć :-D No nic szukam kosmetyku idealnego dalej...

Ilość zużytych opakowań: nie mogę skonczyć pierwszego.... :-/

Chcesz pochwalić madzialena1710 za czytelną i pomocną recenzję?
  • i tak i nie
  • Miałam na swojej półce lepsze pianki. Nie spisała się zbyt dobrze. Włosy były obciążone, sklejone, a skręt nie był ładnie podkreślony. O dziwo, pianka 2-dniowa objętość z Welli na moich włosach działa o wiele lepiej. Ale wracając do pianki do loków i fal, jej plusem jest przyjemny zapach.
    Dobra jako wyjście awaryjne, gdy wszystko inne nam się skończy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Dusia_147 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zależy od humoru.
  • Mam włosy średniej długości, dość grube i dość gęste, które lekko się kręcą, a po wgnieceniu w nie pianki po umyciu nabierają objętości i ładnego kształtu. Nie stylizuję włosów na gorąco, staram się też suszyć je naturalnie.

Tak jak w tytule, moje zadowolenie z użytkowania tej pianki zależało od humoru. Tyle tylko, że jej, nie mojego. Konkretnie chodzi mi o efekt: po pierwszym użyciu nie mogłam wyjść z podziwu - loki niczym na filmach kostiumowych, pięknie układające się w kaskady pozbawione niedoskonałości. Byłam zachwycona! Niestety, przy następnym użyciu spotkało mnie srogie rozczarowanie: oklapłe strączki, nie to proste, ni to falowane, odstające i sugerujące przejście traumy (użyłam dokładnie tych samych produktów do mycia, tę samą ilość pianki i w takich samych warunkach). I tak się przez ten czas pultałyśmy ze sobą, raz było pięknie raz nie-za-bardzo. W końcu dobrnęłyśmy do kompromisu, ja używam jej dość mało a ona daje mocno przeciętny efekt.

To, co mogę o niej z ręką na sercu powiedzieć, to to że dobrze utrwala i jest dość wydajna (wystarczyła mi na ok. 3 miesiące używania co 3 dni). Odrobinkę skleja włosy, ale można sobie z tym poradzić rozczesując je, przy czym nie tracimy utrwalenia. Zapach nie jest nachalny, użytkowanie przyjemne.

Nie wiem, czy jeszcze kiedyś się skusze, przeraża mnie odrobinę element losowy. Jeśli u kogoś się sprawdza niezawodnie, to zazdroszczę, bo kiedy miała dobry dzień, to piękne loki gwarantowane przy minimalnym wkładzie pracy.

Używam tego produktu od: ok. 3 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: jedno (200ml)

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić angelois za czytelną i pomocną recenzję?
  • niezła
  • Pianki jedynie używam po umyciu. Nie bardzo współgra z nivea. Na rynku z tego co wiem dostępne są 2 pianki: Wella i Nivea więc szału nie ma. Plusem jest niska cena (11 zł). Pianka dość wydajna. Nie lubię używać jej przed wyjsciem, bo skleja włosy :/

Używam tego produktu od: ponad roku

Chcesz pochwalić loczka97 za czytelną i pomocną recenzję?
  • zła
  • Piank apowinna dyscyplinować włosy, ale ich nie obciążać, wręcz przeciwnie - powinny one nabierać objętości. Pianka do fal i loków powinna dodatkowo podkreślać skręt, wzmacniać go i utrzymywać. A ta pianka robi wszytsko odwrotnie - obcąża włosy i moje fale, zamiast mocniej się skręcić, stają się oklapnięte, praktycznie znikaja. Obciąża włosy. Nie!

Chcesz pochwalić stellla za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobra pianka.
  • ładnie pachnie i podkreśla skręt loków, po paru godzinach efekt na włosach zdaje się być bardziej naturalny niż tuż po użyciu, włosy na drugi dzień także nie wyglądają najgorzej. Cena tego produktu często w promocji wynosi 9,99 zł

Ale niestety w większych ilościach skleja włosy, trudno wyczesać ją z włosów i nie jest zbyt wydajna.

Używam tego produktu od: Od 2 lat
    Ilość zużytych opakowań: myślę, że około 5 opakowań tej panki już zużyłam.

Chcesz pochwalić Dri89 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobra
  • Plusy:
    + ładny zapach
    + nie przeciąża włosów
    + ładnie podkreśla skręt loków
    + cena - często w promocji za ok 10 zł
    + po nałożeniu pianki i wgnieceniu jej we włosy jest prawie nie zauważalna

Minusy:
    - mogłaby bardziej okiełznywać puszenie włosów
    - mogłaby być bardziej wydajna

Chcesz pochwalić Elliee za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobra
  • Po długich poszukiwaniach znalazłam wreszcie dobrą piankę do włosów! Jest niedroga, ładnie pachnie, fajnie podkreśla skręt loków. Nie jest to w zasadzie produkt idealny, cudów nie ma, ale jest o wiele lepszy od linii do loków i fal firmy nivea-pianka wellatonu w przeciwieństwie do nivea nie skleja włosów. Po użyciu produktu włosy są miękkie i ładnie się układają. Trochę obciąża. Używam tego produktu od: kilka miesięcyIlość zużytych opakowań: trzy

Chcesz pochwalić blumarine za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajna
  • Tysiąc razy lepsza od pianki L'Oreal do kręconych włosów!
    - cena - często w promocji 9,99
    - zbita, gęsta konsystencja
    - nie wysusza włosów
    - nie skleja
    - przyjemny zapach
    - myślę, że będzie wydajna

Używam tego produktu od: miesiac

Chcesz pochwalić Goska_88 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacja!
  • Nie rozumiem jak ktoś może napisać, że pianka nie sprawdziła się na prostych włosach, jeżeli wyraźnie na opakowaniu widnieje napis 'loki i fale'! Nie mam prostych włosów i od kosmetyków do prostych włosów nie oczekuję, że po jednym użyciu mi je wyprostują, od tego jest prostwnica. Kosmetyki te mogą, w moim przypadku, jedynie zmniejszyć skręt loków i tyle.

Ale wracając do opinii to pianek jak na razie miałam 3. Chciałabym spróbować jeszcze inne, ale z dwóch byłam raczej średnio zadowolona i stwierdziłam, że ten produkt jest zbyt doskonały żeby go zdradzać
    Nie rozumiem tylko dlaczego czasami po nałożeniu nie ma jakby efektu, ale zdarza się to bardzo rzadko, może po prostu miałam zbyt mokre włosy albo za mało jej dawałam, dlatego pół gwiazdki mniej.

Od zawsze miałam falowane włosy i od zawsze mama mi je rozczesywała i wyglądałam hmmm lepiej nie pamiętać. Później stwierdziłam, że nie będę rozczesywała włosów po myciu i było trochę lepiej, ale kiedy wpadłam na pomysł użycia pianki to chyba już się od niej uzależniłam :p Nakładam ją zawsze wieczorem po myciu i owszem, jak włosy schną są lekko posklejane, ale kiedy się rano budzę są cudowne. Na początku nikt mi nie wierzył, że to moje włosy, każdy myślał, że je kręcę A nawet kiedy myję włosy i nakładam piankę w dniu, kiedy chcę jeszcze gdzieś wyjść, to czasami same schną, a czasami suszę je suszarką z dyfuzorem i pomimo małego jakby sklejenia z efektu jestem bardzo zadowolona

+ pięknie skręca
    + nie ma efektu "sztucznych włosów"
    + nie powoduje elektryzowania
    + przyjemny zapach
    + mniejsze puszenie, zdecydowanie mniejsze

Używam tego produktu od: kilku lat - chyba około 3 - 4
    Ilość zużytych opakowań: 6 może więcej, nie pamiętam :P

Chcesz pochwalić fasolka1 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niezła jak na piankę...
  • Przetestowałam chyba większość drogeryjnych pianek. Ta tutaj to produkt godny polecenia. Ma wiele zalet takich jak:
    - przyjemny zapach
    - nie skleja jakoś bardzo włosów
    - ładnie podkreśla skręt
    - jest ogólnodostępna i niedroga
    - efekt mocnego utrwalenia utrzymuje się kilka godzin, ale potem wygląda to wręcz lepiej, bo bardziej naturalnie
    - po 24 h pianki wydaje się nie być, ale włosy są ładne, wciąż trzymają lekko "fason"
    - nie zauważyłam zgubnych działań pianki na kondycję włosów

Niestety dlat ej pianki - odkryłam lepszą piankę (mocniejszy skręt). No i najgorsze - już po raz drugi po zużyciu 2/3 opakowania pianka zaczęła lać się z opakowania jakby się wygazowała:/ W formie mleka to dramat...

Ja przestałam używać pianek, gdyż nawet te najlepsze wysuszają włosy, ale na pewno komuś ta pianka może służyć

Używam tego produktu od: roku Ilość zużytych opakowań: 2 albo 3

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić margitta za czytelną i pomocną recenzję?
  • Do bani
  • Najgorsza i najbardziej smierdzaca pianka jaka mialam. Wlosy po niej sa matowe i elektryzuja sie. Okropna Okropna i jeszcze raz okropna!!!!
    Nie wiem co jeszcze mozna dodac, jakas porazka.

Używam tego produktu od: uzylam kilka razy
    Ilość zużytych opakowań: pol opakowania

Chcesz pochwalić toothyy za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 14 raz(y)
  • Nie polecam nikomu!
  • Ta pianka nie nadaje się po prostu do niczego.

- skleja włosy,
    - nie utrwala,
    - obciąża,
    - sprawia, że włosy wyglądają nieestetycznie, jak przetłuszczone,
    - nie sprawdza się ani na włosach falowanych, ani prostych koleżanki.

Plusów nie widzę.

Chcesz pochwalić lemka za czytelną i pomocną recenzję?
  • produkt prawie idealny
  • Co tu owijać w bawełnę, przechodzę od razu do konkretów.
    1) Skręt loków na prawdę większy niż po innych piankach. Wypróbowałam wiele pianek do włosów różnych firm, ale po żadnej z nich nie miałam tak regularnych loczków, jak po użyciu tej. Plus!
    2) Nie wysusza czuprynki. W składzie nie widzę alkoholu. Ogromny plus
    3) Wystarczy zaaplikować niewielką ilość, aby było widać efekty. Nawet jednak po przesadzeniu z włosami nic się nie dzieje, nie tworzy się efekt łupieżu. Duży plus
    4) W dotyku jest kleista, ale po naniesieniu na włosy i po wchłonięciu w nie nie widać, że mamy piankę. Pasma nie są posklejane. Plus!
    5) Włosy się po niej puszą trochę mniej, choć przyznam, że tutaj mogłaby się postarać bardziej. Choć nie znalazłam jeszcze żadnego kosmetyku, który całkowicie ujarzmiłby puszenie moich kędziorów, tak że mały plusik się należy
    6) "Łatwo się wyczesuje"? To chyba kpina. Ze wszystkich używanych przeze mnie pianek ta wyczesuje się chyba najgorzej. Istna masakra. Nie ważne, czy przed myciem czy po, na szczotce i tak zostaje pół włosów z głowy :P Niestety za to muszę odebrać... no, pół gwiazdki, bo biorąc pod uwagę w/w punkty, ten ostatni taki ważny nie jest (i bez tego włosy wypadają mi jak oszalałe).

Ilość zużytych opakowań: na razie 1, ale będzie więcej

Chcesz pochwalić pati100larz za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super!
  • Idealna. Podkreśla skręt loków. Rozdziela je i są piękne. Fajnie się rozprowadza. Włosy są miekkie i lokowate naprawdę polecam. Nie puszą się. Bardzo wydajna.

Używam tego produktu od: paru miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 2 całe i w trakcie 3

Chcesz pochwalić 94Marta za czytelną i pomocną recenzję?
  • super
  • Mam włosy falowano/kręcone, a pianki użyłam, żeby wzmocnić i podkreślić skręt. Razem z odżywką Pantene do loków tworzą świetny zespół Włosy w ogóle nie są sianowate, tworzą piękne loki jakich jeszcze nigdy nie miałam i trzymają się 2 dni (drugiego dnia wieczorem myję włosy)! Jestem zachwycona i jeśli pianka nie zmieni swojego działania i nie wysuszy mi włosów napewno kupię następne opakowanie

Używam tego produktu od: użyłam pierwszy raz przedwczoraj

Chcesz pochwalić natalcia250 za czytelną i pomocną recenzję?
  • szału nie ma...
  • Pianka ta nie zrobiła z moimi włosami nic...miałam nawet wrażenie, że tylko jeszcze bardziej się po niej puszyły...nie jestem do niej przekonana dlatego zostanę przy moim( jak na razie) ideale pianka Schwarzkopf.

Używam tego produktu od: w lutym.

Chcesz pochwalić benia0107 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobra pianka
  • Bardzo dobrze podkreśla moje falowane włosy, nie skleja ich. Może lekko wysusza włosy, ale o niewielka wada, ponieważ próbowałam innych pianek i było jeszcze gorzej. Ja stosuje na mokre włosy, niewielką ilość, dlatego jest dość wydajna. Ponadto, ma bardzo przyjemny zapach.

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: ok. 5-6

Chcesz pochwalić Airisha za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój ulubiony!!!
  • Jedna z najlepszych pianek, jakie używałam I nie dam złego słowa na jego temat

+poprawia skręt loczków,
    +nie skleja
    +nie obciąża (nawet, gdy dodam jej więcej)
    +nie wysusza
    +utrwala (czasami do dwóch dni)
    +nadaje się i na mokro i na sucho
    +wydajna
    +dostępna
    +tania (czasami nawet w promocjach)

Ogólnie POLECAM wszystkim Zakręconym

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić lo_czek za czytelną i pomocną recenzję?
  • Omg sama nie daje rady a to dlamnie duży minus !!
  • Powiem tak mam włosy kręcone w kształcie litery s po tej odżywce włosy były sztywne,trochę puszące się i czasem przylizane.Najlepiej używać z innymi kosmetykami którewygładzają włosy balsamy,odżywki i tp pianka świetnie się spisuje w parze z innymi kosmetykami wygładzającymi włosy ,sama po prostu nie daję rady.Używam tego produktu od: 2 miesięcyIlość zużytych opakowań: 1
    Myśle że wrócę bo teraz potrzebuje aby podkreślić skręt a nie wygładzić.Chyba że znjdę coś lepszego.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić mona_2215 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kupię jeszcze nie raz
  • Moim zdaniem pianka jest na prawdę godna polecenia
    Utrwala i podkreśla skręt loków, nie skleja włosów - może ze dwa razy się zdarzyło ale to po prostu nałożyłam za dużo Nie wysusza włosów. Wydajna, cena super... nic dodać nic ująć

Używam tego produktu od: jakiś czas
    Ilość zużytych opakowań: dwa opakowania

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić pituszka za czytelną i pomocną recenzję?
  • godna polecenia
  • Po zakupie pierwszego opakowania byłam zachwycona tym produktem, bo bardzo korzystnie utrwalał moje włosy i podkreślał skręt loków i fal. Niestety popełniłam błąd i kupiłam kolejne opakowanie, które męczyłam przez 2 lata albo i dłużej i końca nie było widać. Ale udało się ;-)
    Wad nie ma, wg. mnie.
    Zalety:
    + cena
    + dobrze utrwala
    +nie skleja włosów
    +przyjemnie pachnie

Używam tego produktu od: ok 4 lat
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić errola za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij